شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۳:۱۷Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حرم مطهر رضوی»

به گزارش گروه سیاسی عصر قانون امیر دریادار شهرام ایرانی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور زائران و مجاوران در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد، از پیگیری برنامه ویژه توسعه نداجا خبر داد و اظهار کرد: این برنامه دو جنبه سخت افزاری و نرم افزاری دارد ...
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش انتخاب ؛ سیداحمد علم الهدی در خطبه عبادی نماز جمعه این هفته که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، ارتباط انسان با خدا را مهم ترین مفهوم موجود در زندگی او دانست و با اشاره به آیه 45 سوره مبارکه عنکبوت اظهار کرد ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد تاکید کرد: امروز در نتیجه طوفان الاقصی تمام دنیا فهمیدند آمریکا کودک کش و شیطان است و در بیش از 60 کشور مردم به خیابان ها آمدند و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سردادند. پس از 42 سال دنیا به حرف امام(ره) پی برد که فرموده بود آمریکا شیطان بزرگ است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کتاب آرایه های قرآن؛ پیدایش و تحول با حضور محمد تفرشی مولف اثر، حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی، رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و همچنین جمعی از کارشناسان نسخه های خطی روز پنجشنبه 16 آذرماه در محل کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی در مشهد رونمایی و معرفی شد ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کتاب آرایه های قرآن؛ پیدایش و تحول با حضور محمد تفرشی مولف اثر، حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی، رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و همچنین جمعی از کارشناسان نسخه های خطی روز پنجشنبه 16 آذرماه در محل کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی در مشهد رونمایی و معرفی شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۷    
انسان ها بر اساس رفتارها و اخلاقی که دارند به انسان های نیکوکار یا بدکار تقسیم می شوند، اما نیکوکاران، کسانی هستند که حاضر به فداکاری در راه خدا هستند، حتی اگر خودشان سختی بکشند. تلاوت حمیدرضا احمدی وفا، قاری بین المللی قرآن از آیات 22 تا 31 سوره انسان در حرم مطهر رضوی
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۳۱    
دانش آموزان و معلمان مدرسه ای در حاشیه شهر مشهد با حضور خادمان حرم مطهر رضوی غافلگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: فرهنگ میزبانی را باید در بین مجاوران حرم مطهر رضوی بیشتر کنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی گفت: با جمع آوری مبالغی از میان خادمان بارگاه امام مهربانی ها، تعداد 10 هزار کاپشن ولباس گرم برای دانش آموزان یتیم و کم برخوردار حاشیه شهر مشهد تهیه و طی مراسمی در حرم مطهر رضوی به آنها هدیه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام مراسم اعتکاف رجبیه حرم مطهر رضوی از امروز 14 آذرماه آغاز شد و تا 23 ماه جاری ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس گفت: بزرگ ترین گنجینه آثار هنری تاریخ اسلام را می توانید در حرم مطهر رضوی ببینید، هیچ جا در جهان اسلام سراغ ندارید که آثار هنرمندان برجسته در دوره های مختلف یک جا جمع شده باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۲    
مدیر خبر و رسانه های نوین آستان قدس رضوی گفت: از سال گذشته باتوجه به افزایش روزافزون تشرف زائران به مشهد و ضرورت تکریم بیشتر آن ها در زمان تشرف به حرم رضوی، پارکینگ های شماره یک، 3 و 4 به طورکامل به پارک خودرو های زائران اختصاص داده شد که حدود 1700جای پارک دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- جانشین معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی گفت: ثبت نام اعتکاف رجبیه مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی از امروز سه شنبه آغاز شد و تا بیست و سوم آذر ماه ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۹:۵۱    
خدام حرم مطهر رضوی امروز ضمن حضور در مدرسه ابتدایی شهید عباسپور مشهد، با میوه و میان وعده از دانش آموزان این مدرسه پذیرایی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۲    
مراسم تشییع پیکر سید محمد هادی هادی با حضور علما و روحانیون و جامعه مهاجر در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- جمعی از علمای مسلمین کشور لبنان به همت معاونت بین الملل آستان قدس رضوی به بارگاه منور حضرت ثامن الحجج (ع) مشرف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- گردهمایی هزار و 500 توانیاب کشور در گروه های سنی مختلف همزمان با روز جهانی معلولان با حضور تولیت آستان قدس در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۱    
فراخوان ثبت نام جهت شرکت در اعتکاف مسجد گوهرشاد منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی از آغاز ثبت نام مراسم اعتکاف این آستان مقدس از 14 آذر 1402 خبر داد و گفت: امسال 1200 معتکف با انجام قرعه کشی پذیرش می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی گفت: احیاء سنت اعتکاف مدیون انقلاب اسلامی است و یکی از رویش های انقلاب اسلامی، اعتکاف است که سنت دینی منابع دینی ما را احیا کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۹    
اجرای طرح چهارشنبه های امام رضایی از ماه گذشته آغاز و تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت و هزار دانش آموز از مدارس حاشیه شهر مهمان یک وعده صبحانه گرم متبرک استان قدس رضوی خواهند شد و این مراسم در دبستان عادل توسط خادمین مطهر رضوی با حضور مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
هم زمان با روز جهانی معلولان 1500 نفر از معلولان و توان یابان سازمان بهزیستی از سراسر کشور به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴    
1500 نفر از معلولان سراسر کشور به مناسبت روز معلول به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی گفت: امسال 1200 نفر در مراسم اعتکاف ماه رجب حرم مطهر رضوی پذیرش خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- جانشین معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی گفت: فضای معنوی برای اعتکاف رجبیه هزار و 200 نفر در حرم مطهر رضوی فراهم و به تعداد مساوی بین خواهران و برادران تقسیم شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی از آغاز ثبت نام مراسم اعتکاف این آستان مقدس از 14 آذر 1402 خبر داد و گفت: امسال 1200 معتکف با انجام قرعه کشی پذیرش می شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۰    
ثبت نام اعتکاف در مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی، مسجد ملاهاشم و مسجد صدیقی ها از 14 آذرماه آغاز می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرزاق خان مهندس بغایری که قرار بود در سفر به خراسان، همراه هیئتی از شوروی سابق، مرز شمال شرقی ایران و شوروی (ترکمنستان فعلی) را مشخص کنند، در توقفش در مشهد بیکار نمی نشیند و به ترسیم نقشه ای از موقعیت اماکن متبرکه رضوی مشغول می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
آئین تشییع و وداع با پیکر 8 شهید مدافع حرم اهل بیت(ع) با حضور امت حزب الله و مردم ولایتمدار مشهد در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۸    
پیکر پاک 8شهید مدافع حرم اهل بیت(ع) که پس از 8سال در منطقه خان طومان سوریه تفحص شده اند، با حضور پرشور مردم شهیدپرور مشهد و در میان اشک های بی پایان زائران و مجاوران امام مهربانی ها تشییع شدند ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رضوی به نقل از پایگاه رسمی اطلاع رسانی امام جمعه مشهد مقدس، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه سیاسی نماز جمعه این هفته که با حضور پرشور زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم وداع با پیکر مطهر هشت شهید مدافع حرم در حرم مطهر رضوی با حضور زائران و مجاوران مشهدالرضا برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رویداد ملی مسئله محور شوق زیارت با موضوع ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی در میزبانی از زائران نوروزی حرم مطهر رضوی برگزار شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
این 8 شهید والامقام در سال 1394 در منطقه خان طومان حلب در درگیری با تروریست های داعشی به فیض شهادت نائل آمدند که پس از 8 سال پیکرپاک شان با انجام تست های DNA شناسایی و به آغوش وطن بازگشت.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مشهد- پیکر پاک هشت شهید مدافع حرم اهل بیت (ع) از واقعه خان طومان سوریه در سال 1395، عصر پنجشنبه در مشهد تشییع و به حرم مطهر رضوی منتقل شدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
آیین وداع با پیکر مطهر هشت شهید مدافع حرم در رواق امام خمینی (ره) حرم امام هشتم(ع) در مشهد با حضور خیل زائران و مجاوران حرم نور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
پیکر پاک هشت شهید مدافع حرم اهل بیت (ع) در مشهد تشییع و به حرم مطهر رضوی منتقل شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پیکر های مطهر هشت شهید مدافع حرم پس از برگزاری آیین استقبال رسمی در فرودگاه شهید هاشمی نژاد وارد مشهد شده و از ساعت 15 امروز با حضور پرشور زائران و مجاوران از مقابل مهدیه مشهد تا حرم مطهر رضوی تشییع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پیکر هشت شهید مدافع حرم اهل حریم بیت (ع) از عملیات خان طومان سوریه در سال 1395، عصر پنجشنبه ( 9 آذر 1402) در مشهد تشییع و به حرم رضوی منتقل شدند.اردیبهشت ماه سال 1395 در حمله عناصر تکفیری به منطقه خان طومان سوریه شماری از رزمندگان مدافع حرم شهادت رسیدند و پیکرهای آنان سالها در منطقه باقی ماند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- پیکر پاک هشت شهید مدافع حرم اهل بیت (ع) از واقعه خان طومان سوریه در سال 1395، عصر پنجشنبه در مشهد تشییع و به حرم مطهر رضوی منتقل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
بامداد امروز پیکر شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد. پیکر پاک شهدای مدافع حرم، امروز ساعت 15 از مهدیه مشهد به سمت حرم مطهر رضوی تشییع می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم استقبال: پنجشنبه 9 آذر ساعت 9 صبح فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مراسم تشییع: پنجشنبه 9 آذر ساعت 15 از مهدیه مشهد مقدس به سمت حرم مطهر رضوی
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
بامداد امروز پیکر شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد. به گزارش گروه استانی حیات ؛ بامداد امروز پیکر شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعالی حرم مطهر رضوی با تاکید بر اهمیت تکریم زائران و تسهیل زیارت آن ها گفت: زائران امام رضا (ع) میهمان ما نیستند، بلکه مالک اصلی حرم مطهر رضوی و این آستان مقدس هستند و بر همین اساس همه موظفیم برای تسهیل زیارت و رقم خوردن زیارت با معرفت آن ها حداکثر تلاش را داشته باشیم.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رضوی ، وقف در بین زنان به دلیل عدم استقلال مالی خیلی مرسوم نبوده و از طرفی هم به اندازه مردان در اجتماع حضور نداشته اند اما با مرور تاریخ و سابقه بانوان واقف می بینیم آنچه باعث و بانی مشارکت زنان در سنت وقف و نذر است بیشتر امری دلی و از سر ارادت است تا امری حاصل از حضور در اجتماع ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۹    
جمعی از مسئولین اداره دربانان حرم امام رضا علیه السلام با حضور در مرکز ارتباطات مردمی آستان قدس رضوی و پروژه عمرانی زیرسطحی شیخ بهایی از نزدیک با روند فعالیت بخش های مختلف آستان قدس رضوی آشنا شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایستگاه تخصصی و مدرن هواشناسی در حرم مطهر رضوی با هدف اطلاع رسانی به موقع پدیده های ناگهانی آب وهوایی به زائران به همت سازمان عمران و نگهداری حرم مطهر رضوی راه اندازی شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲    
مراسم ویژه بانوان اردو زبان به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) در حرم مطهر رضوی برگزار شد.