دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۰۴May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو پایتخت»

55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز طی مراسمی با حضور شهردار تهران، عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط 10 مترو از ضلع شمال غربی دریاچه شهدای خلیج فارس آغاز می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: قرارداد ساخت 630 واگن با چین منعقد شده است و در تلاش هستیم 400 واگن را با حداکثر توان ساخت داخل به سرانجام برسانیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس پلیس مترو تهران بزرگ از کشف سه کیلو گرم شیشه در بازرسی از ساک دستی یکی از مسافران مترو، خبر داد. سرهنگ سعید عطا الهی رئیس پلیس مترو تهران بزرگ گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و وارد کنندگان مواد افیونی، که از مترو برای سهولت تردد استفاده می کنند، ماموران پلیس ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مترو پایتخت با وجود تحریم های ظالمانه که اقتصاد کشور را نشانه رفته، توسعه می یابد اما باید اذعان کرد که روند توسعه قطار زیرزمینی در تمامی مناطق شهر یکسان نبوده و به عنوان مثال، مناطق 18 و 21 با وسعت بسیار زیاد در فقر ناوگان ریلی به سر می برند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس پلیس مترو از دستگیری متهمی خبر داد که خط تلفن فردی را که به تازگی به قتل رسیده بود به همراه داشت. سرهنگ سعید عطاالهی رئیس پلیس مترو پایتخت از دستگیری فردی در مترو و ارتباط وی با وقوع قتلی در بهارستان خبرداد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس مترو پایتخت از دستگیری فردی در مترو و ارتباط وی با وقوع قتلی در بهارستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: در حال حاضر آمار مسافران پایتخت با استمرار محدودیت ها و تعطیلی برخی از اصناف به 480 هزار نفر در طول روز رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران از مسابقه ملی عکس و چند رسانه ای اقوام ایرانی در مترو پایتخت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران گفت: به زودی شاهد آغاز رسمی عملیات اجرایی احداث نخستین ایستگاه از خطوط جدید مترو پایتخت در میدان دریاچه شهدای خلیج فارس خواهیم بود.
در مترو جوادیه تهران 2 نفر به دلیل اختلاف خانوادگی به جان هم افتادند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری فارس: درباره وضعیت مترو پایتخت در طول روز جاری اظهار داشت: امسال با همان ظرفیت سال گذشته در مترو تهران فعالیت خواهیم داشت و سرفاصله حرکت قطارها در خط یک و 4 سه و نیم دقیقه خط 3 ، 6 دقیقه، خط 6 و 7 ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه اعلام کرد: چهار ایستگاه مترو شامل اقدسیه، مزرداران، شهرک آزمایش و باقرخان آماده بهره برداری است و این ایستگاه ها حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه افتتاح خواهد شد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار تهران در واپسین روزهای سال 99 سه ایستگاه در خطوط 6 و 7 مترو پایتخت را به صورت مجازی با حضور در جلسه شورای شهر افتتاح و از خبرهای خوش برای شهروندان در زمینه حمل و نقل عمومی رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: با بهره برداری از ایستگاه های جدید و سه ایستگاه شهید اشرفی اصفهانی، دانشگاه شهید مدرس در خط 6 و همچنین ایستگاه آهنگ در خط هفت مترو تهران، 7.5 کیلومتر به طول مترو اضافه شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مترو پایتخت ازکشف4/5 کیلو اکلیل و سرنج از کوله پشتی دو مسافر مترو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: نسل اتوبوس های برقی را با ظرفیت بخش خصوصی در خیابان جمهوری وارد می کنیم و در تلاش هستیم در ادامه از این نوع اتوبوس ها اضافه کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مترو پایتخت ازکشف4/5 کیلو اکلیل و سرنج از کوله پشتی دو مسافر مترو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وقتی شبکه ساخت مترو پایتخت آغاز شد نمی توان از آن کوتاه آمد و بخشی از آن را نساخت و باید تا انتهای ساخت و توسعه آن پیش رفت؛ این جمله ای است که محسن هاشمی مدیرعامل اسبق مترو تهران و رئیس کنونی شورای شهر پایتخت می گوید و مسیولان نیز از تبلور توان ملی سخن به میان می آورند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۲:۳۸    
رکنا : رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: جیب بری و سرقت گوشی تلفن همراه شایع ترین جرایم در مترو پایتخت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: جیب بری و سرقت گوشی تلفن همراه شایع ترین جرایم در مترو پایتخت هستند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای تکمیل مترو تهران 200 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با روند کنونی بیست سال طول می کشد تکمیل شود.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - رییس پلیس مترو پایتخت از دستگیری سارق میلیاردی خبر داد که 83 مورد آن در مترو، بوده است. سرهنگ سعید عطااللهی گفت: مدتی پیش فردی در مترو با معرفی خودش به عنوان فرزند یکی از تهیه کنندگان، کارگردانان و یا کاپیتان و مربی تیم های فوتبال و یا اینکه منتسب به دفتر وزرا یا نمایندگان مجلس است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس ، درباره راه اندازی دو پست برق آزادگان و امیرکبیر در مترو پایتخت اظها ر داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر مجموعه ورزشی تختی تهران با اشاره به خرید 17 هکتار از اراضی این مجموعه توسط شهرداری برای احداث خط هفت مترو پایتخت گفت: شهرداری تهران برای تجهیز این ایستگاه مترو، پیشنهاد اجاره 17 هکتار دیگر از زمین های مجموعه تختی را در بازه زمانی مشخص ارایه کرده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: سید مجتبی تقوی نژاد معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از خبرگزاری فارس بازدید کرد. در حاشیه این بازدید در مورد موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی در مترو پایتخت ازجمله انجام تست رایگان کرونا در برخی از ایستگاه های مترو تهران و برنامه های مترو در ایام ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، سید مناف هاشمی در حاشیه بازدید از ایستگاه های در حال تکمیل خط 7 مترو اظهارداشت: با وجود مشکلات متعددی که در سال جاری داشته ایم اما اتفاقات خوبی در شبکه مترو پایتخت رخ داده است که کلنگ زنی خط 10 مترو، آغاز عملیات اجرایی پایانه 50 هکتاری آزادگان ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
https://danestanyonline.ir/wp-content/uploads/2021/02/WhatsApp-Video-2021-01-31-at-11.15.57-PM.mp4 برچسب ها تست رایگان کرونا دانستنی آنلاین سید مجتبی تقوی نژاد معاون امور فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برچسب ها
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شرکت بهره برداری متروی تهران از اجرای برنامه های فرهنگی به مناسبت دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۱    
ده ایستگاه مترو تهران در آستانه بهره برداری هستند، ایستگاه های خطوط 3، 6 و 7 که 80 تا 99 درصد تکمیل شدند و با تامین منابع مالی زیر بار خواهند رفت.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
برچسب ها تست رایگان کرونا دانستنی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران شهر سالم برچسب ها
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رییس شورای شهر تهران گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی به حمل ونقل، نگاه مبتنی بر ارتقای حمل ونقل عمومی بود، ایشان پروژه متروی تهران را که در سال 1360 با فشار دلواپسان وقت و مصوبه هیأت وزیران، تعطیل شده بود، با خطبه مترو و حضور در هیأت وزیران، در اوج جنگ فعال کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو در جریان بازدید از 3 ایستگاه در حال تکمیل اقدسیه، میدان قیام و شهید محلاتی، آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این ایستگاه ها را به همراه مجریان خطوط مربوطه و سایر دست اندرکاران امر، مورد بررسی قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه گفت: 1950 میلیارد اوراق مشارکت سال 99 شهرداری تهران در وزارت کشور تایید و به سازمان برنامه و بودجه رفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت متروی تهران اعلام کرد: از این پس استعلام حریم مترو پایتخت تنها از طریق الکترونیکی امکان پذیر می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از تغییر سیستم تهویه مترو پایتخت خبر داد و گفت: این اقدام نگرانی در مورد احتمال انتقال کرونا در مترو را کاهش می دهد ولی همچنان از شهروندان خواستاریم پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه فاصله گذاری اجتماعی به خوبی در مترو پایتخت رعایت نمی شود، افزود: بودجه شهرداری تهران جوابگوی ارتقای زیرساخت شرکت مترو نیست به همین منظور از شهروندان عذرخواهی می کنم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از افزایش 40 درصدی آمار مسافران مترو پایتخت هم زمان با کاهش محدودیت های مربوط به کرونا خبر داد. فرنوش نوبخت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۶    
مترو به عنوان بزرگترین وسیله حمل و نقل عمومی در ایام کرونا محسوب می شود و در این شرایط کم و کیف رعایت پروتکل های بهداشتی جای تامل دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون آمادگی مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که در صورت تامین اعتبار و موافقت نهادهای بالادستی، هشت ایستگاه متروی تهران به بیمارستان های بزرگ پایتخت متصل خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو پایتخت درباره چرایی فرونشست زمین ایستگاه مترو شادمان توضیح داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
فارس: سید مناف هاشمی در بازدید از ایستگاه مترو امیرکبیر اظهارداشت: تنها نصب بخشی از تجهیزات و پله برقی ها در این ایستگاه باقی مانده است. معاون شهردار تهران با بیان اینکه ایستگاه مترو امیرکبیر به عنوان یکصد و سی امین ایستگاه مترو پایتخت به بهره برداری می رسد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای کرونایی مترو می تواند همچون بمب ساعتی به تکثیر مبتلایان به کرونا بپردازد در این روزهای روند ضدعفونی این مکان پر تردد اهمیت ویژه ای دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از کاهش 31 درصدی مسافران مترو همزمان با شروع اجرای طرح محدودیت های کرونایی خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از کاهش 30 درصدی آمار مسافران مترو پایتخت با اجرای محدودیت های مربو ط به کرونا طی روزهای گذشته خبر داد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران درباره وضعیت مترو پایتخت در اولین روز اجرای محدودیت های کرونایی اظهار داشت: بر اساس بررسی های اولیه به نظر می رسد تا حدودی از آمار مسافران کاسته شده باشد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه با پول ها و منابع مالی که قرار است دولت از محل اوراق مشارکت در اختیارمان بگذارد، می توانیم ظرفیت پذیریش مسافر را بسیار بالا ببریم از آنچه که گروگان گیری این اوراق از سوی بانک نامید انتقاد کرد.
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای از افزایش ساعت کاری خطوط مترو و اتوبوس تا ساعت 22 از روز شنبه اول آذر ماه سال 1399 خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستگاه مترو برج میلاد به عنوان بزرگترین ایستگاه در عمق 55 متری زمین و در مسیر خط 7 متروی تهران واقع شده است. ایستگاه برج میلاد در مجاورت سازه مدرن و نمادین برج میلاد، بیمارستان میلاد، دانشگاه علوم پزشکی تهران و سازمان انتقال خون ایران قرار دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: 10 دستگاه پله برقی تولیدی داخل در خط هفت مترو پایتخت نصب و راه اندازی شد.