پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۲۴Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره فانوس»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یاسوج- مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری کهگیلویه و بویر احمد گفت: نمایش دست هایت کو مم حسن تولید حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد جایزه چهارمین جشنواره ملی فانوس را به دست آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۳    
فیلم مستند بلند تابستان سرد با موضوع زندگی شهید تقیِ مهدی سلطانی اثر حمیدرضا شیخی هنرمند اراکی در جشنواره کشوری فانوس موفق به کسب رتبه اول شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۲:۵۱    
پوستر پنج اثر برگزیده هنرمندان بوشهری در چهارمین جشنواره فانوس منتشر شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرکز قم موفق به کسب دیپلم افتخار بخش ویژه از چهارمین جشنواره ملی فانوس شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فانوس که به صورت وبینار در برخی مراکز استان ها و در شیراز برگزار شده بود، از برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره تجلیل شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۰    
کریمی گفت: جشنواره فانوس از برنامه های مهم و محتوایی گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ در چهلمین سالگرد دفاع مقدس چهارمین جشنواره ملی هنری فانوس، علی اسماعیلی تهیه کننده این رسانه دینی با اثر "کاغذ های بی جواب" در بخش رادیویی موفق به کسب رتبه نخست شد . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۶    
در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فانوس، محمد اسماعیلی از استان گلستان، خالق اثر الیس الصبح بقریب در بخش ویژه سردار شهید سلیمانی در شاخه طراحی پوستر موفق به دریافت لوح سپاس جشنواره شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دیپلم افتخار چهارمین جشنواره ملی فانوس، ویژه تولیدات هنری و سینمایی دفاع مقدس به فیلم مستند فصل شیدایی رسید. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم مستند فصل شیدایی از تولیدات بسیج صدا و سیمای مرکز لرستان، دیپلم افتخار چهارمین جشنواره ملی فانوس را کسب کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
داود کرمی گفت: هنرمندان استان مرکزی در جشنواره فانوس موفق به دریافت 2 مقم اول، لوح سپاس و یک دیپلم افتخار در بخش های مختلف شدند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سریال یاشا از تولیدات صدا و سیمای زنجان، در بخش تلویزیونی و سینمایی، شاخه سریال داستانی چهارمین جشنواره ملی فانوس حائز رتبه برتر شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال یاشا به تهیه کنندگی حاتم معصومی، در بخش تلویزیونی و سینمایی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پنج اثر برگزیده هنرمندان بوشهری در چهارمین جشنواره فانوس اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر هنری اداره کل حفظ آثارو نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: 11 اثر از 78 هنرمند استان مرکزی به چهارمین جشنواره ملی فانوس راه یافتند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، سرهنگ غلامرضا فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی امروز در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فانوس به میزبانی استان فارس که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: جشنواره فانوس در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس به صورت کشوری برگزار می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محسن رشیدی گفت: از 18 اثر راه یافته هنرمندان لرستانی به مرحله نهایی چهارمین جشنواره فانوس 7 اثر حائز رتبه های برتر شدند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی تولیدات هنری فانوس برگزار شد و استان اصفهان به عنوان رتبه اول این دوره از جشنواره معرفی شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۵    
ابوالفضل اعتراف گفت: در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فانوس، محمد اسماعیلی از استان گلستان، خالق اثر الیس الصبح بقریب در بخش ویژه سردار شهید سلیمانی در شاخه طراحی پوستر موفق به دریافت لوح سپاس جشنواره شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سه نماهنگ از تولیدات معاونت فضای مجازی و واحد شعر و موسیقی چهارمحال و بختیاری در مرحله نهایی چهارمین جشنواره ملی هنری فانوس به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۱    
از 5 اثر برگزیده خراسان جنوبی در چهارمین جشنواره ملی تولیدات هنری فانوس، تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: یکی از اهداف جشنواره فانوس گفتمان سازی فرهنگ دفاع مقدس با استفاده از ظرفیت هنر است که موضوعاتی همچون استکبارستیزی، مقاومت اسلامی، ارزش های دفاع مقدس و... را دنبال می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۰    
آیین اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی تولیدات هنری فانوس در سالن جلسات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی به صورت ارتباط تصویری برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۰    
آثار راه یافته هنرمندان بوشهری به مرحله نهایی چهارمین جشنواره فانوس اعلام شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
علی صفری از ارسال 74 اثر به دبیرخانه جشنواره فانوس خبر داد و گفت: در این جشنواره 20 اثر از هنرمندان بوشهری به مرحله نهایی راه یافت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
محسن مرادی از راهیابی 18 اثر هنرمندان لرستانی به بخش ملی چهارمین جشنواره فانوس خبر داد و گفت: تعداد 113 اثر از استان لرستان به بخش منطقه ای این دوره از جشنواره فانوس ارسال شد که نسبت به سال های گذشته آثار هنرمندان استان رشد کمی و کیفی خوبی داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نفرات راه یافته به چهارمین دوره جشنواره ملی تولیدات هنری فانوس مشخص شدند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر استانی جشنواره فانوس با اشاره به ارسال 88 اثر از اصفهان برای چهارمین دوره از جشنواره فانوس، خاطرنشان کرد: از خرداد ماه تاکنون دوستان ما در دبیرخانه مرکزی درحال بررسی آثار هستند و امروز 20 اثر از اصفهان در مرحله نهایی پذیرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از راهیابی 9 اثر هنرمندان این استان به مرحله نهایی جشنواره فانوس خبر داد و گفت: شرایط کرونا سبب شده اختتامیه این جشنواره با تعداد محدودی از مهمانان و برگزیدگان استانی برگزار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
داور بخش فیلم و آثار مستند چهارمین جشنواره فانوس نیرو های مسلح: کیفیت جشنواره چهارم فانوس نیرو های مسلح به همراه افزایش تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره رشد چشمگیری داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قلی زاد گفت: با وجود شرایط خاص کرونایی کشور، آثار خوب و با کیفیتی به دبیرخانه چهارمین جشنواره فانوس ارسال شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
وحید رسولی مسئول معاونت هنری و ادبیات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم در گفت وگو با خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ در قم اظهار داشت: از زمان اعلام فراخوان ارسال آثار هنری و سینمایی به جشنواره ملی فانوس ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به جشنواره ملی هنری فانوس آورده است: این جشنواره آغازی مبارک و رو به رشد برای تقویت ظرفیت های هنری و رسانه ای حوزه دفاع مقدس و بخشی از اقدامات مبتکرانه در مسیر رشد و تعالی هنر متعهد و مسئولانه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ابزاری برای کمک به بالندگی بیش از پیش ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۱    
سرهنگ دوم پاسدار محمد علی دهقان پور از راهیابی 80 اثر از 24 هنرمند یزدی به چهارمین جشنواره ملی فانوس خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۲    
روح الله ایرانمهر از ارسال 115 اثر از هنرمندان مازندران در بخش های مختلف به جشنواره فانوس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس قم گفت: تاکنون 60 اثر هنری از هنرمندان استان قم برای شرکت در جشنواره فانوس به دبیرخانه ارسال شده و مهلت ارسال آثار تا 30 اردیبهشت ماه اعلام شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۷    
محسن رجایی از چهارمین دوره جشنواره ملی تولیدات هنری و سینمایی مرتبط با حوزه ایثار و شهادت و دفاع مقدس در سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۷    
سرگرد محمد علی دهقانپور از برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی تولیدات هنری فانوس همزمان با سراسر کشور در یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- چهارمین دوره جشنواره ملی فانوس ویژه تولیدات هنری و سینمایی مرتبط با حوزه دفاع مقدس در قم فراخوان شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۱    
برترین ها : در جشنواره فانوس تایلند، هزاران فانوس کاغذی یا همان بالون آرزوهای خودمان به پرواز در می آیند و آسمان چیانگ مای در تایلند را در ماه نوامبر روشن می کنند و این شهر را به شهر آرزوها تبدیل می کنند. در این جشن مردم فانوس به دست می آیند تا آرزوهای خود را با ماه در میان بگذارند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: چهارمین جشنواره ملی فانوس با محوریت فعالیت های فرهنگی و هنری حوزه دفاع مقدس سال آینده در فارس برگزار می شود. سرهنگ سعید کوشکی جهرمی مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره فانوس در این استان گفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۶:۴۲    
مدیر مرکز هنر های نمایشی دفاع مقدس از داوری 200 اثر نمایشی در سه بخش تئاتر صحنه ای، تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی جشنواره فانوس خبر داد و گفت: شاهد ارتقاء کمی و کیفی آثار بودیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۲:۲۷    
مدیر تولید فیلم، سریال و امور سینمایی دفاع مقدس با اشاره به سطح کمی و کیفی آثار رسیده به سومین جشنواره فانوس، گفت: تعداد و سطح کیفی آثار رسیده به جشنواره ملی فانوس نشان می دهد که این رویداد هنری در بحث تمرکززدایی از تهران موفق عمل کرده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دو نفر از همکاران شبکه استانی دنا دیپلم افتخار سومین جشنواره ملی فانوس را به خود اختصاص دادند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، درسومین جشنواره ملی فانوس در بخش برنامه ترکیبی رادیویی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در سومین جشنواره ملی هنری فانوس ، ویژه تولیدات هنری و سینمایی دفاع مقدس و مقاومت استان های کشور سه اثر از صدا و سیمای فارس حائز رتبه اول این جشنواره شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۶    
امیر پذیرفته، کارگردان فیلم مستند "دل اندروا" موفق به کسب دیپلم افتخار و تندیس طلایی سومین جشنواره ملی فانوس شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بخش موسیقی و سرود سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس به رشد کمی و کیفی آثار رسیده به جشنواره فانوس اشاره کرد و گفت: مدافعان حرم موضوعی است که در این جشنواره مورد توجه ویژه هنرمندان سراسر کشور بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۷    
عضو هیئت داوران سومین جشنواره فانوس با بیان اینکه موضوع مقاومت همچنان آن طور که باید و شاید به زبان هنر و خصوصاً نقاشی درنیامده است، گفت: در آثار بخش نقاشی جشنواره فانوس، توجه به مسائل بومی، شهدای شاخص هر استان، تبعات دفاع مقدس در آن استان و نوع درگیری با موضوع دفاع مقدس به خوبی دیده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۱    
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز زنجان ؛ تندیس و دیپلم افتخار جشنواره فانوس به خبرنگار صداوسیمای مرکز زنجان رسید خانم مریم محمدی خبرنگار صداوسیمای زنجان ؛ با اثر تلویزیونی با عنوان کامیونداران با وفای انقلاب در بخش فیلم شاخه برنامه های ترکیبی در این جشنواره شرکت کرده بود ...