سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۳۶Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قبوض برق»

عصر کاسپین   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با حضور در خبر ساعت 20 شبکه استانی باران به تشریح نحوه محاسبه بهای برق مصرفی و نحوه پرداخت قبوض برق پرداخت. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۶۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با افزایش دمای هوا و روند فزونی مصرف برق، سر و کله قبض های نجومی پیدا شد، به همین دلیل به تازگی معاون وزیر نیرو خبر امکان پرداخت اقساطی قبوض برق را برای رفاه حال مشترکان اعلام کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت- بعد از فروکش کردن گرمای هوا و صدور قبوض برق درج مبالغ نجومی گلایه های مشترکان گیلانی را در پی داشته و خواستار رسیدگی و پیگیری مسئولان شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۱    
گیلانیان از دولت خواستار محاسبه قبوض تابستانی برق متناسب با استان های گرمسیری درجه یک شدند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص زمان افزایش تعرفه برق، توضیحاتی ارائه داد. مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به تعرفه پلکانی قبوض برق گفت: تعرفه برق همه ساله از اول اردیبهشت ماه 7 درصد افزایش می یابد و البته برای پرمصرف ها تا 16 درصد بیشتر محاسبه می شود. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان افزایش میزان مصرف برق و همچنین افزایش تعرفه های برق مصرفی را علت قبوض برق نامتعارف دانست.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی درباره گلایه برخی شهروندان و صنوف از افزایش نجومی قبض های برق گفت: مشکل برخی از مردم و صنوف به احتمال قوی به دلیل رخ دادن اشتباه در تراکنش ها بوده است و حداقل در حوزه انتخابیه بنده هیچ شکایتی درباره افزایش قبوض برق نداشتیم.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ حجت الاسلام سیدعلی حسینی گفت: اخیراً بحث گرانی نرخ برق و قبوض برق داشتیم که با مدیریت شبکه برق تماس گرفتم و ایشان گفتند این نرخ از مرکز مشخص شده و ما فقط می توانیم آن را قسطی کنیم.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
اگر مشترکی در یک دوره دوماهه بیش از 600 کیلووات ساعت مصرف داشته باشد، مقدار بیش از 600 کیلووات با میانگین خرید برق انرژی های تجدید پذیر محاسبه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۸    
گرگان- بررسی قبض برق تابستان در شرایطی که شاهد قطعی های پیاپی بودیم از افزایش 10 تا 12 برابری مبلغ قبوض برق خبر می دهد و باعث شده مردم گلستان اعتراض خود را به دستگاه های مربوطه برسانند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۶    
همان زمانی که اعتراض مشترکان خانگی به تغییر هزینه قبض برق در جامعه بالا گرفت، با توجه به جنس انتقاد و فراگیری این انتقاد ها برخی از کارشناسان معتقد بودند که وزارت نیرو باید به انتقاد ها رسیدگی کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت:25 میلیون از 30 میلیون مشترک برق در کشور در سطح الگو برق مصرف کرده بودند که بهای برق این تعداد تنها 7 درصد اضافه شده است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان استان های گلستان و کرمانشاه از افزایش قبوض مصرفی مشترکین برق انتقاد کرده و خواستار بررسی این موضوع توسط وزارت نیرو شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی نامه مجمع نمایندگان استان گلستان را درباره افزایش چند برابر قبوض برق را قرائت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۹۵ سایت دیگر  
معاون برق و انرژی وزارت نیرو با اشاره به دستور ویژه وزیر نیرو به شرکت های توزیع سراسر کشور درخصوص بررسی قبض برق مشترکانی که در محاسبه قیمت ابهام دارند، با بیان اینکه رقم های بالای قبض برق در کمتر از 3 درصد مشترکان بسیار پرمصرف دیده می شود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۲    
صیادی با اشاره به اختیاری بودن واریز قبوض بر در 7ماه گذشته به دلیل وقوع زلزله در سی سخت، از پیگیری بخشودگی های برق در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۵:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون انرژی موضوع افزایش قیمت قبوض برق خانگی را تا روشن شدن علت دنبال خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خالی شدن ذخایر گاز طبیعی و سرعت پایین باد، سبب شده قیمت برق در سراسر اروپا افزایش یابد و با اعتراض مصرف کنندگان به افزایش قبوض برق در آستانه فصل سرما، دولت های قاره تحت فشار قرار گیرند.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۸    
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لقمه، از زمانی که اعلام شد تمامی مشترکانی که از بابت قطعی های برق، متحمل خسارت شده اند، می توانند خسارات خود را دریافت کنند تا به امروز، هیچ اتفاقی نیفتاده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۰    
مبالغ نجومی قبض های برق این دوره صدای بسیاری از مشترکان خانگی را درآورده است و شهروندان از چگونگی محاسبه و البته نبود شفافیت در قبض برق خود گلایه دارند؛ به گونه ای که برخی ادعای افزایش قیمت چشمگیر و چندین برابری بهای قبوض برق را کرده اند که گاهی تا 10 برابر هزینه های قبلی نیز اعلام شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدتی است برخی از مشترکان با قبوض نجومی مواجه می شوند که شائبه افزایش تعرفه برق را به وجود آورده اما آن طور که مسوولان اعلام می کنند گرمای هوا و افزایش مصرف تنها دلیل این مساله است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۰    
مدتی است که برخی از مشترکان با قبوض نجومی مواجه می شوند که شائبه افزایش تعرفه برق را به وجود آورده اما آنطور که مسوولان اعلام می کنند گرمای هوا و افزایش مصرف تنها دلیل این مساله است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، براساس آنچه که مسوولان برقی می گویند از میان همه مشترکان کشور، 14 درصد جزو پرمصرف هایی هستند که بالاتر از الگو برق مصرف می کنند، اما از این میان تنها دو درصد در گروهی قرار می گیرند که بیش از دو برابر الگو برق مصرف و قبض هایی با ارقام بالا را دریافت می کنند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تعرفه برق مشترکانی که تا سطح 300 کیلووات ساعت مصرف کنند، تنها 7 درصد در سال اضافه می شود، اما کسانی که بیش از این میزان مصرف داشته باشند، 16 درصد دیگر نیز به تعرفه برق آنها اضافه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۵۷ سایت دیگر  
مدتی است که برخی از مشترکان با قبوض نجومی مواجه می شوند که شائبه افزایش تعرفه برق را به وجود آورده اما آنطور که مسوولان اعلام می کنند گرمای هوا و افزایش مصرف تنها دلیل این مساله است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا مبلغ قبوض برق برخی از مشترکان افزایش قابل توجهی داشته که به گفته مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر به دلیل مصرف بالاتر از الگوی تعیین شده بوده و جریمه مشترکان محسوب می شود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از میان همه مشترکان کشور، 14 درصد جزو پرمصرف هایی هستند که بالاتر از الگو برق مصرف می کنند، اما از این میان تنها دو درصد در گروهی قرار می گیرند که بیش از دو برابر الگو برق مصرف و قبض هایی با ارقام بالا را دریافت می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از میان همه مشترکان کشور، 14 درصد جزو پرمصرف هایی هستند که بالاتر از الگو برق مصرف می کنند، اما از این میان تنها دو درصد در گروهی قرار می گیرند که بیش از دو برابر الگو برق مصرف و قبض هایی با ارقام بالا را دریافت می کنند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۷    
علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس، طرح برق و گاز رایگان موسوم به برق و گاز امید را دروغ بزرگ دولت حسن روحانی خواند و گفت در ماه های پایانی دولت سابق، قبوض برق مردم به شدت افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۷:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: متأسفانه برق امید و گاز امید دروغ بزرگی بود که دولت حسن روحانی آن را عنوان کرد؛ این در حالی است که در ماه های پایانی دولت سابق قبوض برق مردم به شدت افزایش داشت.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۲:۰۷    
با توجه به اینکه مشترکین برق با افزایش قیمت نجومی قبوض برق نسبت به دوره گذشته مواجه شده و از این امر ناراضی هستند، تعدادی از مدیران صنعت برق به تشریح علت این گرانی پرداخته اند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تعرفه مشترکین پر مصرف 16 درصد بیشتر از مشترکان خوش مصرف محاسبه می شود.
برترین ها / آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خراسان: شرکت برق می گوید بالا بودن قیمت قبوض دوره اخیر به دلیل افزایش مصرف بوده اما مردم از نبود شفافیت، نحوه محاسبه و افزایش ناگهانی قبوض گلایه دارند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خراسان: شرکت برق می گوید بالا بودن قیمت قبوض دوره اخیر به دلیل افزایش مصرف بوده اما مردم از نبود شفافیت، نحوه محاسبه و افزایش ناگهانی قبوض گلایه دارند. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص چرایی افزایش ناگهانی قبض برق برخی از مشترکان توضیحاتی ارائه داد.
سخنگوی صنعت برق گفت: از 30 میلیون مشترک برق خانگی، 800 هزار مشترک، جزو پرمصرف ها هستند که علاوه بر مصوبه هیئت وزیران، 16 درصد بیشتر به مبلغ برق آن ها اضافه می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۱    
سخنگوی صنعت برق: مشترکینی که دو برابر الگوی منطقه مصرف داشته باشند، تعرفه مازاد آنها مطابق خرید تضمینی برق از نیروگاه تجدیدپذیر محاسبه می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۱:۰۶    
برخی مشترکین از افزایش نرخ قبوض برق در تابستان امسال گله دارند. وزارت نیرو با اجرای طرح امید و ادعای رایگان شدن برق برای کم مصرف ها، از فرصت سوء استفاده و نرخ برق را گران کرده است، به طوری که در یک آپارتمان 80 متری که کسی سکونت ندارد و فقط یک یخچال در برق است ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: متاسفانه وزارت نیرو با مانور تبلیغاتی اجرای طرح امید برای رایگان کردن نرخ برق مشترکینی که زیر 80 کیلووات ساعت در ماه مصرف دارند، قیمت برق را افزایش داده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: افزایش چند برابری مبلغ قبض های برق در استان بوشهر موجب نارضایتی مردم در نقاط مختلف شده است و خواستار تجدید نظر در این قبوض و اصلاح تعرفه ها هستند. ...
هورگان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۸    
یکی از بخشهای قبوض برق حق بیمه است که رقمی معادل 100 تومان در ماه از مشترکان شهری و 50 تومان در ماه از مشترکان روستایی اخذ می شود تا اگر حادثه ای برای وسایل برقی ایجاد شد افراد بتوانند خسارت خود را از بیمه دریافت کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – میلیون ها خانوار انگلیسی ممکن است با افزایش بی سابقه بهای قبوض برق و گاز خانگی مواجه شوند، در شرایطی که وضعیت مالی خانوارها تحت فشار بالایی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۰    
مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه آن دسته از مشترکانی که بیش از دو برابر الگو یعنی 600 کیلووات ساعت در ماه مصرف دارند میزان برق مازادی را که مصرف می کنند، به طور متوسط نرخ خرید برق از نیروگاه های تجدیدپذیر محاسبه می شود، یعنی بهای برق این مشترکان به ازای هر کیلووات ساعت 800 تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به میزان مصرف مشترکان خانگی گفت: یک الگو برای ناطق عادی در فصل تابستان تعریف شده که بر اساس آن میزان مصرف حدود 300 کیلوات ساعت است و نباید ماهیانه از این عدد بیشتر شود، در صورتی که مصرف مشترک از این میزان افزایش یابد ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس بیمه مشترکان برق اگر خسارتی بر دارایی مشترکان خانگی یا سایر مصارف تحمیل شود که منشا آن برق باشد، در چارچوب قرارداد بیمه خسارت مشترکان و مفاد قرارداد پرداخت خواهد شد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۹    
انواع روش های پرداخت الکترونیک جهت استعلام، پرداخت و خدمات ویژه مخصوص قبوض طراحی شده است. با استفاده از این سامانه ها دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهد بود ...
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات مشترکین شرکت توانیر گفت: مشترکین می توانند موارد آسیب دیدگی دستگاه ها در نتیجه قطع و وصل برق را در سامانه bimeh.tavanir.org.ir ثبت کنند. مشترکین پس از تعمیر کردن وسایل، مستندات آن را در همین سامانه بارگذاری و خسارت دریافت کنند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۸    
حذف قبوض کاغذی تا وقتی که خود مشترک درخواست نداده باشد غیرقانونی است و توانیر در حالی از ارسال قبوض برق به درب مشترکین امتناع می کند که زیرساخت های دریافت قبوض الکترونیکی برق را به صورت کامل انجام نداده است ...