جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۶:۱۰Jul 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قبوض برق»

نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو(پاون) “مجید فرهزاد” مدیرعامل شرکت توزیع برق چهارمحال وبختیاری در تشریح خبر با اشاره به اینکه میزان پاداش پرداختی به این مشترکین 12 میلیارد ریال بوده است ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری ایمنا، در راستای برنامه های خورشیدی اجتماعی نیویورک، کمپینی برای ثبت نام هزاران نفر از ساکنان کم و متوسط درآمد در سراسر شهر راه اندازی شده است تا به آن ها کمک کند تخفیف های قابل توجهی روی قبوض برق خود دریافت کنند. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری شباویز ، رسول روستایی با اشاره به اینکه در این مدت 164 هزار و 317 قبض برای مشترکان برق در کهگیلویه وبویراحمد صادر شده افزود: 37 درصد از مشترکان برق استان مشمول پاداش های خوش مصرفی این حامل انرژی مهم شدند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۶    
قرار بود با قانون مانع زدایی از توسعه صنعت برق، وضعیت زیرساخت های برق کشور بهبود یابد، اما حالا نه تنها نتوانسته کمکی به ماجرای کمبود برق کند، آن طور که فعالان حوزه صنعت می گویند همین قانون خود سدی شده برای تولید، آن هم در سال هایی که پیشرفت کشور به تولید گره خورده است. حالا ماجرا چیست؟
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برق شهرستان بردسکن کاهش حداقل 15 درصدی مصرف برق را از اهداف اصلی پویش انرژی در طول فصل گرم سال 1403 اعلام کرد.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با پویش سراسری با انرژی مردم استان آذربایجان غربی می توانند علاوه بر رایگان کردن قبوض برق خود، از جوایز میلیونی این پویش بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: 86 هزار و 165 مشترک خانگی پاداش صرفه جویی خود را بر روی قبوض برق دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: 86 هزار و 165 مشترک خانگی در استان بر روی قبوض برق خود پاداش صرفه جویی دریافت کردند.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تاکنون 8.5 میلیون مشترک برق که مصرف برق خود را نسبت به دوره مشابه پارسال کاهش دادند، مشمول دریافت پاداش صرفه جویی شدند.
سلام نو / جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قبوض برق 900 هزار مشترک که معادل 11 درصد از مشترکان خانگی می شود، کاملاً رایگان شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
بر اساس پایش نهایی صورت گرفته از 25 میلیون قبوض برق قرائت شده، 34 درصد از مشترکان یعنی بیش از 8 و نیم میلیون مشترک برق ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: 86165 هزار مشترک خانگی در استان بر روی قبوض برق خود پاداش صرفه جویی دریافت کردند.
سلام نو / شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران، پیش بینی می شود تعداد مشترکان مشمول پاداش به دو برابر افزایش پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت توزیع برق مشهد گفت: 44 درصد از مشترکان برق خانگی این شرکت در شهرستان های مشهد و طرقبه شاندیز از ابتدای اجرای برنامه مدیریت مصرف تاکنون مشمول اعمال 170 میلیارد ریال پاداش در قبوض برق به دلیل خوش مصرفی شدند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری مهر، مجید فرهزاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری، ضمن درخواست از همه مردم برای مدیریت مصرف برق با توجه افزایش دمای هوا و به تناوب آن افزایش مصرف انرژی ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرعامل توزیع برق گیلان از تخصیص پاداش 12 میلیارد تومانی روی قبوض برق 270 هزار مشترک گیلانی به دلیل رعایت الگوی مصرف برق خبر داد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کامبیز ناظریان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، گفت: 25 درصد قبوض برق خانگی صادره در شهر تهران از ابتدای خردادماه، رایگان شده است./ایسنا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
12 میلیارد ریال پاداش در قبوض خرداد ماه مشترکین خوش مصرف چهارمحال و بختیاری با هدف مدیریت مصرف و گذر از اوج بار مصرف اعمال شده است.
نسیم خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مسعود صادقی خمامی مدیرعامل توزیع برق گیلان از تخصیص پاداش 12 میلیارد تومانی روی قبوض برق 270 هزار مشترک گیلانی به دلیل رعایت الگوی مصرف برق خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرکرد-در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف و گذر موفق پیک از بار سال جاری ،12 میلیارد ریال به عنوان پاداش در قبوض برق مشترکین خوش مصرف استان چهارمحال و بختیاری در خرداد ماه گذشته، لحاظ شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۶   + ۱۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: 25 درصد قبوض برق خانگی صادره در شهر تهران از ابتدای خردادماه، رایگان شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران گفت: نیمی از قبوض برق تهرانی که حدود 580 هزار مشترک می شود پاداش کم مصرفی دریافت کرده و حدود 150 هزار مشترک هم قبوض برق صفر دریافت کردند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ وزارت نیرو برای محاسبه قبوض برق مشترکان بخش خانگی، کشور را بر اساس اقلیم به چند دسته شامل، مناطق عادی ، مناطق گرمسیر 4 ، مناطق گرمسیر 3 ، مناطق گرمسیر 2 و مناطق گرمسیر 1 تقسیم کرده و برای هر منطقه ...
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۹    
مبالغ واریزی بابت سوخت مصرفی که تحت عنوان آیتم "هزینه سوخت نیروگاهی" در قبوض برق آمده، در اختیار وزارت نیرو (برق حرارتی) قرار می گیرد تا برای بازپرداخت تعهدات وزارت نیرو بابت احداث نیروگاه های سیکل ترکیبی (خصوصی و دولتی) پرداخت و هزینه شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۲    
دنیای اقتصاد: افزایش روزافزون مصرف انرژی و استفاده بی رویه از سوخت های فسیلی، استفاده از منابع تجدیدپذیر را روز به روز پر اهمیت تر می کند. از منابع تجدیدپذیر می توان به انرژی باد، خورشید، جریانات دریایی و جزر و مدی، انرژی امواج، انرژی گرمایی- اقیانوسی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اگرساکن استان های جنوبی نظیرخوزستان،هرمزگان وبوشهر و دیگرشهرهای مناطق گرمسیر کشور هستید،باید با الگوی مصرف برق منطقه خود آشنا باشیدتاازدریافت قبوض برق میلیونی پیشگیری کنید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با گرم شدن هوا و افزایش استفاده از وسایل سرمایشی، نگرانی ها در مورد افزایش مصرف برق و به دنبال آن، نجومی شدن قبوض برق بالا گرفته است. اما چگونه می توان مصرف برق را مدیریت کرد؟ این مسئله به ویژه در مناطق شمالی و جنوبی کشور که استفاده از کولرهای گازی رایج است، اهمیت بیشتری پیدا می کند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مسئولان سازمان تنظیم مقررات خدمات عمومی عمان، این قانون که از هفته گذشته ابلاغ شده با هدف تثبیت قیمت برق در ماه های پُرمصرف و همچنین جلوگیری از افزایش مبالغ قبوض برق تبیین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق قم نحوه محاسبه قبوض برق در این استان را تشریح کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اگر در مناطق شمالی و جنوبی کشور زندگی می کنید و یا در خانه کولر گازی دارید، این توصیه ها برای شما است تا مصرف برقتان را مدیریت کنید و قبض برق میلیونی دریافت نکنید.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشترکان پرمصرف و فوق پرمصرف باید مراقب قبوض نجومی ناشی از مصرف بی محابای برق باشند زیاده رفتاری در مصرف برق باعث افزایش قیمت قبوض و دریافت قبض های میلیونی خواهد شد. دلایل افزایش تقاضای برق عبارتند از استفاده از وسایل سرمایشی و جهش مصرف برق. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۸    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس گفت: از 840 هزار مشترک خانگی، 351 هزار و 725 مشترک در سال 1402 مشمول پاداش خوش مصرفی شدند و 595 میلیارد ریال پاداش نقدی در قبوض برق منظور شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۳۴ سایت دیگر  
مشترکان برق با آیتم جدیدی در قبوض برق خود با عنوان هزینه سوخت نیروگاهی مواجه شده اند که این آیتم بر اساس مصوبه سال گذشته هیئت وزیران به قبوض برق اضافه شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
براساس قانون بودجه سال 1403، مقرر شده است تا رقم 400 و 300 تومان به قبض گاز و برق مشترکان مسکونی و همچنین 3 هزار تومان به قبوض مشترکات تجاری اضافه شود که این رقم به شرکت های بیمه پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده اردبیل گفت: اخیرا سخنگوی صنعت برق گفته که اگر مصرف برق خانوار در ماه بیشتر از 300 کیلو وات شود مردم باید قبوض نجومی را پرداخت کنند. سوال این است که این معیار چگونه سنجیده شده است؟
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چندروز تا شروع فصل گرم سال باقی نمانده. همیشه موج هوای تابستانی با راه اندازی وسایل سرمایشی در منازل همراه بوده. همین موضوع هم دغدغه هزینه قبوض برق را برای خانواده ها در این ایام سال پررنگ تر می کند. اما آخرین تغییرات تعرفه برق برای تابستان 1403 چگونه است؟
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
قبوض برق دارندگان کولر گازی شوک بزرگی به آنها وارد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مشترکان برق با آیتم جدیدی در قبوض برق خود با عنوان "هزینه سوخت نیروگاهی" مواجه شده اند که این آیتم بر اساس مصوبه سال گذشته هیئت وزیران به قبوض برق اضافه شده است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۳    
سال هاست که ماشین های لباسشویی و ظرفشویی به یار همیشگی انسان در انجام امور منزل تبدیل شده اند. اما استفاده از این وسایل برقی، هزینه ای را نیز به دنبال دارد. مصرف برق این دستگاه ها، یکی از مهم ترین عوامل در افزایش هزینه های قبوض برق است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
تعرفه برق تجدیدپذیر برای اعمال در قبوض برق دوره خردادماه صنایع مشمول ماده 16 قانون جهش تولید دانش بنیان، اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۷۸ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر با اشاره به اجرای دو برنامه پویش باانرژی و پاداش مصرف بهینه برق برای مشترکان، گفت: راهکارهای ساده ای برای کسب جایزه و قرار گرفتن در لیست مشترکان مشمول پاداش وجود دارد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
با تغییر شیوه محاسبه قبوض برق در بخش خانگی، مبلغ قبض برق کسانی که تا پیش از این از برق منازل برای روشن نگه داشتن ماینرها استفاده می کردند، نقره داغشان خواهد کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، مصطفی رجبی مشهدی آخرین اصلاحات تعرفه برق را مربوط به آبان سال گذشته دانست و اظهار داشت: تعرفه برق در سال 1403 تغییری نخواهد داشت. ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
کم کم وارد فصول گرم سال می شویم و طی این مدت دمای بالای هوا و نیاز به سیستم های سرمایشی مصرف برق را نسبت به نیمه دوم سال افزایش می دهد. علاوه بر این شیوه محاسبه هزینه و تعرفه برق نیز طی فصول گرم سال تغییر می کند. در این شرایط آشنایی با شیوه محاسبه قبوض برق و چگونگی مدیریت و کنترل مصرف ضروری است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: حدود 2.5 درصد از مشترکان برق در کشور بسیار پرمصرف هستند و حدوداً چندین برابر الگوی مصرف از برق استفاده می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: علاوه بر اینکه همچون سال گذشته برای هر کیلووات صرفه جویی در مصرف برق مشترکان خانگی تا 2 هزار تومان پاداش تعیین شده است، مشترکان می توانند ضمن برخورداری از این پاداش نقدی که در قبوض برق آنها لحاظ می شود ...
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۵۵ سایت دیگر  
قبض برق مشترکی که در مناطق عادی در تابستان از کولر گازی استفاده می کند، بالای 2 میلیون تومان پیش بینی می شود؛ این در حالی است که مشترکان تنها با استفاده از کولر آبی می توانند قبض برق خود را تا 80 هزار تومان کاهش دهند.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کاماپرس، در فصول گرم سال تعرفه قبوض برق افزایش می یابد؛ در همین راستا و با هدف تشویق مردم به مصرف بهینه، وزارت نیرو بسته های تشویقی نقدی و غیرنقدی همچون رایگان شدن قبوض برق و همچنی اهدای هدایایی همچون خودرو ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۶:۵۰   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور انرژی و مشتریان شرکت توانیر استفاده از کولر گازی در مناطق عادی را با افزایش 3 برابری مصرف و 24 برابر شدن قبض برق خانگی همراه دانست.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از توانیر، عبدالامیر یاقوتی، استفاده از کولر گازی به جای کولر آبی در مناطق عادی و معتدل کشور را با افزایش 3 برابری مصرف برق و افزایش 8 برابری نرخ برق همراه دانست که در مجموع قبض برق مشترک خانگی را به 24 برابر افزایش می دهد. ...