یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۳۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش تگرگ»

ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای نسبت به سیلاب ناگهانی، خسارت به محصولات کشاورزی، برخورد صاعقه و اختلال در تردد جاده ای 13 استان هشدار داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
از امروز ( 2 مرداد) رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعد از و اوایل شب و وقوع رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ دور از انتظار نیست . ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
از امروز (2 مرداد) رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعد از و اوایل شب و وقوع رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ دور از انتظار نیست.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است: رگبار باران و رعدوبرق، وزش بادشدید، خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ شنبه (2 تیر) در استان های فارس، شمال هرمزگان، جنوب کرمان، شمال آذربایجان شرقی و یکشنبه (3 تیر) در هرمزگان، نیمه جنوبی فارس ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بارش تگرگ در "کیبورث" انگلیس سوژه خبرنگاران و رسانه های این کشور شد. تگرگ ها باعث شکسته شدن شیشه و در برخی از فروشگاه های سطح شهر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۳:۱۶    
بارش تگرگ و جاری شدن سیل در گوشه ای از منطقه ی لیسسترشایر در انگلیس ده ها هزاران پوند خسارت بر جا گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مدیرکل هواشناسی فارس گفت: از امروز بعدازظهر فعالیت سامانه جدید بارشی در استان آغاز و تا دوم مرداد در آسمان استان حاکم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به هشدار زرد، گفت: رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید، گرد و خاک و کاهش دید افقی، در نقاط مستعد احتمال تگرگ از بعدازظهر امروز یکشنبه بیست و هفتم تیرماه برای استان پیش بینی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۹    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به آسیب دیدگی حاصل دسترنج کشاورزان منطقه انزل شمالی و قوشچی در بارش تگرگ و وقوع سیل اشاره کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بارندگی شدید و بارش تگرگ در ارتفاعات ییلاقی سوادکوه باعث جاری شدن سیل در این مناطق و غافل گیری مردم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها بارندگی شدید و بارش تگرگ در ارتفاعات ییلاقی سوادکوه و شدت بارندگی و وقوع رگبار باعث جاری شدن سیل در این مناطق و غافل گیری مردم شد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
در اثر بارش تگرگ و جاری شدن سیل طی روزهای قبل، به بخش کشاورزی و ابنیه 17 روستای 2 شهرستان ارومیه وخوی خسارت هایی میلیاردی وارد آمد که بیشتر شامل بخش کشاورزی بود و می توان گفت کشاورزان بزرگترین خسارت دیدگان سیل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا دوشنبه هفته جاری با گسترش سیستم های ناپایدار جوی موسمی برای مناطق مستعد این استان (محل تشکیل ابرهای ضخیم) احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار خوی گفت: جریان سیل و بارش تگرگ 100 میلیارد ریال به بخش کشاورزی و زیرساخت های این شهرستان خسارت زده است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عباسی گفت: بارش تگرگ و بارش باران روز گذشته در شهرستان خوی 100میلیارد ریال به بخش کشاورزی این شهرستان خسارت زد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق بررسی های نقشه های هوایی، کماکان و به تناوب تا ظهر یکشنبه شاهد بارش های رگباری گاهی توأم با رعدوبرق در نواحی مستعد بارش تگرگ خواهیم بود. طبق بررسی های نقشه های هوایی، کماکان و به تناوب تا ظهر یکشنبه شاهد بارش های رگباری گاهی توأم با رعدوبرق در نواحی مستعد بارش تگرگ خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به بررسی نقشه ها و مدل های هواشناسی خراسان رضوی کماکان و به تناوب تا ظهر یکشنبه شاهد بارش های رگباری گاهی توأم با رعدوبرق در نواحی مستعد بارش تگرگ خواهیم بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: بارش تگرگ و جاری شدن سیل به بخش کشاورزی و ابنیه 17 روستای 2 شهرستان ارومیه وخوی خسارت زد. امیرعباس جعفری در گفتگو با مهر اظهار کرد: میزان خسارت سیل در ارومیه و خوی توسط کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی در دست بررسی است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: از اواخر روز پنجشنبه تا پایان روز شنبه شاهد رعد و برق و بادهای لحظه ای شدید به همراه گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ در پاره ای از مناطق سطح استان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی، گفت: از عصر روز پنجشنبه 24 تیرماه تا اواخر جمعه رگبار باران و رعد و برق وزش باد گاهی شدید و در نواحی مستعد احتمال بارش تگرگ، کلیه نواحی استان به ویژه نواحی شرقی استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان نسبت به وقوع مخاطرات جوی در پایان هفته جاری و اوایل هفته آینده بخصوص در منطقه بشاگرد، بستک، حاجی آباد و رودان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی نسبت به بارش پراکنده ی باران، وزش موقت و نسبتا" شدید تا شدید باد، احتمال بارش تگرگ و وقوع رعد و برق در استان زنجان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - تبریز - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به احتمال وقوع رگبار، رعد و برق، باد شدید، خیزش گرد و باد و بارش تگرگ در استان هشدار داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، بنا بر اعلام هواشناسی از بعدازظهر امروز تا صبح یکشنبه استان تحت تأثیر سامانه ناپایدار جوی قرار می گیرد که پیامد آن افزایش ابر، وقوع بارش های رگباری توام با رعد و برق و در نواحی مستعد احتمال بارش تگرگ و همچنین وزش باد شدید لحظه ای خواهد بود. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در 18 استان و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در چهار استان هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدارزردرنگ آورده است: تقویت سامانه بارشی همراه با رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب موجب وقوع رگبار باران و رعد و برق ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با توصیف این امواج ناپایدار افزود: رگبار باران و در نقاط مستعد بارش تگرگ و وزش تند باد و سیلابی شدن رودخانه ها از خواص این امواج ناپایدار است. وی اضافه کرد: مناطق شمالی و مرکز استان را این موج پوشش می دهد و آبگرفتگی معابر در کنار [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا - هزینه کرد60میلیارد ریال برای طرح هادی 6 روستا از اعتبارات سال گذشته، بارش تگرگ در بخش "دشتک "و آغاز برداشت سیر مهمترین اخبار کوتاه شهرستان چالدران در 24ساعت گذشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با وجود گرمای شدید در اکثر نقاط کشور، در چالدران بارش تگرگ اتفاق افتاد. منبع: سیما نیوز
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۳:۴۴    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی نیترو گرام نوشت: بارش تگرگ هایی به اندازه توپ تنیس در شمال ایتالیا دانلود *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: بارش تگرگ در نمین
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: در حالیکه مردمِ بیشتر مناطق کشور در گرمای شدید به سر می برند، در شمال آذربایجان غربی، بارش شدید تگرگ اینگونه همه جا را سپیدپوش کرد!
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بارش تگرگ هایی به اندازه توپ تنیس در شمال ایتالیا علاوه بر شاد کردن شهروندان ایتالیایی اما آنها را به وحشت هم انداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بارش تگرگ به اراضی کشاورزی روستاهای چالدران خسارت وارد کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رسول خدابخش روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سیل بخشی از اراضی زراعی تازه کند طهماسب که هنوز گندم آن ها برداشت نشده است را از بین برد. وی با بیان اینکه شدت بارش تگرگ بیش از حد معمول بود، بیان کرد: در بازدیدهایی که از دقایق اولیه بارش تگرگ و سیل داشتیم، توانستیم از 10 روستا بازدید [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رازوجرگلان گفت: بارش تگرگ روز پنجشنبه 207 میلیارد به محصولات باغی و زراعی این شهرستان مرزی خراسان شمالی خسارت وارد کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: بارش باران و تگرگ در خراسان شمالی باعث آسیب دیدن زمین های کشاورزی در این استان شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان راز و جرگلان از بارش شدید باران و تگرگ در عصر امروز و مفقود شدن یک دستگاه خودروی سواری در شهر راز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۳:۱۷    
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان نسبت به وقوع رگبار و رعد وبرق و احتمال بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر و سیلاب ناگهانی در استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۱:۰۴    
عصر امروز با ورود سامانه بارشی، شهرستان رازوجرگلان شاهد بارش شدید باران و تگرگ بود که این موضوع باعث آبگرفتگی خیابان های این شهر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بارش تگرگ منطقه Plombi res-les-Bains فرانسه را سفید پوش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بارش های رگباری توام با رعدوبرق در نواحی مستعد بارش تگرگ با احتمال آبگرفتگی و سیلاب برای نیمه شمالی به ویژه مناطق واقع در نوار شمالی خراسان رضوی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
در پی گردباد کم سابقه و بارش تگرگ پنجشنبه شب در منطقه موراویا در جمهوری چک، دستکم سه نفر جان خود را از دست دادند و ده ها نفر مجروح شده اند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: وقوع رگبار و رعد وبرق، وزش باد شدید موقتی، گاهی همراه با خیزش گرد و خاک و با احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد طی امروز تا چهارشنبه (17 تا 19 خرداد) در جنوب و ارتفاعات کرمان، شمال شرق هرمزگان و مرکز و جنوب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان بیان کرد: از امروز(17 خرداد) تا سه روز آینده در ساعات بعدازظهر رشد ابر و وقوع رگبار و رعد و برق و بارش احتمالی تگرگ در مناطق جنوب غرب و ارتفاعات مرکزی استان کرمان پیش بینی می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اهر- نماینده مردم اهر و هریس در مجلس بر ضرورت پرداخت تسهیلات کم بهره به روستاییان خسارت دیده از وقوع سیل و بارش تگرگ در اهر تاکید کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ، در میانه این مسابقه که در یک منطقه جنگلی و کوهستانی در استان گانسو واقع در غرب چین برگزار شد در حالی که شرکت کنندگان حدود 20 تا 31 کیلومتر از مسیر را طی کرده بودند، آب و هوا به شکل ناگهانی تغییر کرد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در نوار شمالی کشور، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز، تهران، سمنان، برخی مناطق مرکزی، برخی مناطق استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد، خراسان جنوبی رگبار باران، وزش باد شدید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس پیش بینی هواشناسی امروز در نوار شمالی کشور، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز اعم از تهران، البرز و سمنان بارش تگرگ پیش بینی می شود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر روز سه شنبه در گفت و گو با راهبردنامه افزود: با توجه به تشدید رگبار باران و رعد و برق از امروز سه شنبه تا بعد از ظهر فردا چهارشنبه، از مردم عزیز درخواست می شود ضمن اجتناب از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، سازه های سبک و تابلوهای تبلیغاتی موجود در سطح شهر [...]