چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۷:۰۸May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیلزده»

سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور از مناطق سیل زده روستایی منطقه سیدمیرزا از توابع شهر یزد بازدید کرد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به اهمیت سیلبند جیرفت در حفاظت از شهرستان های جنوبی گفت: حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در سفر به جنوب کرمان عنایت ویژه ای نسبت به این مسئله داشتند و مراتب آن را نیز دنبال می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۳    
چابهار- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با اشاره به اهمیت بازسازی مناطق سیلزده کنارک و چابهار گفت: تا پایان بازسازی مناطق آسیب دیده از سیلاب دیماه امسال در کنار مردم سیستان و بلوچستان هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی دلگان گفت: 215 راس بز مولد بین روستاییان و عشایر سیلزده این شهرستان به طور رایگان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی دلگان سیستان و بلوچستان گفت: 215 راس بز مولد بین روستاییان و عشایر سیلزده این شهرستان به طور رایگان توزیع شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۰    
نمایندگان مردم شریف کهنوج و منوجان، میناب و رودان ، جیرفت و عنبر آباد با تذکر شفاهی در صحن علنی در هفته اخیر از حضور میدانی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مناطق سیلزده در جنوب شرق و جنوب کشور تقدیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کمک رسانی ارتش جمهوری اسلامی به مردم مناطق سیلزده زهکلوت رودبار همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۳:۳۵    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: عملیات امدادرسانی به هشت شهرستان سیلزده استان که از 26 دی ماه آغاز شده بود با تلاش نیرو های امدادی هلال احمر پایان یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از پایان عملیات امدادرسانی به 8 شهرستان سیلزده در جنوب استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به سفر رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزرای کشور و جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش به مناطق سیلزده جنوب استان کرمان، از رسانه ها خواست مصوبات سفر دکتر رئیسی به استان را پیگیری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان با صدور پیامی از سفر رئیس جمهور به مناطق سیلزده جنوب استان کرمان تشکر کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به سفر رئیس جمهور به مناطق سیلزده جنوب استان گفت: در این سفر نیم روزه به اندازه یک سفر استانی با آیت الله رئیسی تفاهم کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - با حضور فرمانده قرارگاه مدینه سردارمارانی، رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی بیمارستان سیار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در منطقه سیلزده سردشت زهکلوت رودبارجنوب راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز واقعیت فیلم منتشر شده از وزیر آموزش و پرورش در مدارس سیل زده کرمان را اعلام کرد.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰    
ایران آنلاین-رئیس جمهور در دل بحران : : آیت الله رئیسی که در نخستین ساعات بامداد جمعه از سفر دو روزه به روسیه بازگشت، ساعاتی بعد عازم جیرفت در جنوب کرمان شد تا ضمن بازدید از مناطق سیلزده و گفت وگو با مردم، اقدامات انجام شده و نیازها را بررسی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: هنوز رسانه های داخلی و خارجی مشغول ارائه و تحلیل اخبار سفر مسکو هستند که رئیس جمهور به مناطق سیل زده کرمان رفت. وقتی خدمت تعهدی صادقانه باشد، در پیگیری شبانه روزی منافع ملت، خستگی معنایی ندارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وقتی در سفر بودم سیل دوم اتفاق افتاد، اما پیگیر مشکلات مناطق سیل زده بودم که با پیگیری و همت مردم و مسئولین این مشکلات در حال حل شدن هستند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی با تشکر از اقدامات انجام شده در جریان سیلاب اخیر و نیز استاندار و سایر مدیران در امدادرسانی سیل اخیر گفت: پیگیر مشکلات مردم سیلزده بودم و به محض پایان سفر مسکو در بین شما حاضر شدم. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، احمد وحیدی که شب گذشته پس از 2 روز حضور در مناطق سیل زده کرمان، جنوب این استان را به مقصد پایتخت ترک کرد، دقایقی قبل در تماس تلفنی با استاندار کرمان بر تداوم امدادرسانی، دسترسی کامل به روستاها و بازدید میدانی از مناطق سیلزده شرق استان تاکید کرد. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با استقبال سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، نماینده پنج شهرستان جنوبی و مدیرکل آموزش و پرورش کرمان با هدف بررسی وضعیت مدارس در مناطق سیلزده وارد شهرستان قلعه گنج از توابع این استان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - وزیر کشور گفت: وام های کشاورزان جنوب کرمان که گرفتار سیلاب شده اند، به مدت 2 سال استمهال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری که به اتفاق دکتر رئیسی در سفر روسیه در مسکو بسر می برد با وزیر کشور و استاندار کرمان که در مناطق سیل زده تماس تلفنی برقرار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از تسریع امدادرسانی به آسیب دیدگان متأثر از سیل و آبگرفتگی خبر داد و گفت: 18000 نفر از آسیب دیدگان سیل کرمان اسکان اضطراری داده شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۲    
وزیر کشور گفت: نهادهای انقلابی از جمله بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و ستاد اجرایی فرمان امام برای کمک به مردم سیلزده استان کرمان اظهار آمادگی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۲    
وزیر کشور در ادامه بازدیدهای میدانی از مناطق سیل زده جنوب استان کرمان، از محله های شعر قلعه گنج بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۳    
وزیر کشور پس از بازدید از مناطق سیلزده جنوب استان دستور داد تا تجهیزات لازم جهت تکمیل سیلبند در اختیار شهرداری قرار گیرد.
598   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور در سفر به جنوب استان کرمان از مناطق سیلزده در بخش زهکلوت و دهستان نهضت آباد در شهرستان رودبارجنوب بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر کشور گفت: مسئله مهم ترمیم و احداث سیلبندهایی در بالادست مناطق سیلزده استان کرمان است تا سیلاب ها در بالادست مهار شده شهرها را تا اندازه ای در برابر حوادث مشابه ایمن کرد .
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
جی پلاس؛ رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: مصوبه پرداخت وام 200 میلیون تومانی احداث مسکن روستایی از هفته آینده به بانک های عامل ابلاغ و پرداخت آن بهمن ماه آغاز می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: تیم امداد هوایی این جمعیت، یک بانوی باردار را از روستای سیلزده هدایت آباد و یک مرد مسن با مشکل قلبی را از روستای حلیله ریگان عصر امروز طی عملیات نجات به این شهرستان انتقال دادند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در بازدید هوایی از مناطق سیلزده جنوب کرمان، رییس سازمان مدیریت بحران کشور، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان احمد وحیدی را همراهی می کردند. وزیر کشور ظهر امروز به منظور بررسی شرایط امدادرسانی به مناطق سیل زده در جنوب کرمان از طریق فرودگاه جیرفت وارد این استان شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمان از سفر وزیر کشور به مناطق سیلزده کرمان به منظور بازدید و هماهنگی های بیشتر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به بازدید از مناطق سیلزده این استان گفت: سیل راه ارتباطی 330 روستای کرمان را قطع کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: 364 میلیارد ریال با پیگیری های رییس کمیته امداد کشور توسط بنیاد مستضعفان برای تسکین آلام و کمک به مددجویان سیل زده جنوب این استان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۸    
زاهدان- ایرنا- اسماعیل حسین زهی نایب رییس کمیسیون عمران و نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از رییس مجلس به همراه معاون عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان از مناطق سیلزده چابهار، کنارک و دشتیاری بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برنامه های ویژه ای برای بهبود شرایط مردم جنوب استان پس از سیل اخیر در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرماندار ریگان گفت: نیروهای راهداری و ماموران برق رسانی این شهرستان حین امدادرسانی به مناطق سیلزده در سیلاب گرفتار شدند.
خبرگزاری تسنیم: با ورود سامانه بارشی از دو روز قبل به استان کرمان و اعلام وضعیت قرمز هواشناسی شاهد بارش های سیل آسا، وقوع سیلاب، بسته شدن راه های روستایی، آبگرفتگی معابر و منازل شهری، طغیان رودخانه ها و در مناطقی شکسته شدن سیلاب ها و تخلیه روستاها هستیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون اول رییس جمهور در تماس تلفنی با استاندار کرمان گزارش وضعیت مناطق سیلزده این استان را جویا شد و ضمن مثبت خواندن اقدامات انجام شده بر بسیج امکانات برای اهالی درگیر آبگرفتگی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به طغیان رودخانه های فصلی مسیرهای اصلی دلگان به روستاهای سیلزده از جمله چاهکیچی قطع شده و این امر امدادرسانی را با مشکل روبرو کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به تخصیص 50 میلیارد تومان اعتبار به دستور رئیس جمهور برای جبران خسارت تمام استان های سیلزده کشور از جمله کرمان گفت: این مبلغ باید هرچه سریعتر به حساب دستگاه های اجرایی این استان واریز تا نیازهای فوری مرتفع شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۳:۲۸    
ایلام- ایرنا - حسن بهرام نیا استاندار ایلام عصر روز شنبه با حضور در منطقه سیلزده مورموری با مردم منطقه دیدار و گفت و گو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 30 هزار و 115 نفر در قالب 6 هزار و 611 خانوار در سیلاب اخیر استان توسط نیروهای هلال احمر امدادرسانی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۱    
استاندار کرمان گفت: امداد رسانی اولیه در استان به اتمام رسیده است و در مرحله بعد زیرساخت هایی مانند برخی از جاده ها و سیلبند ها که آسیب و تخریب شده اند باید بازسازی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به خسارت بارندگی و سیل اخیر در شرق هرمزگان بویژه در شهرستان میناب، دولت مصوبه های خوبی داشته و کمک های بلاعوض برای احیای کشاورزی در این مناطق اختصاص می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۶    
در آخرین خبر ها از سیل جنوب استان سیستان و بلوچستان، روند خروح آب از معابر و خانه ها ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 28 هزار و 804 نفر از شهروندان این استان در قالب 6 هزار و 343 خانوار از زمان بروز سیلاب اخیر تاکنون توسط نیروهای هلال احمر امدادرسانی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: یک ماه مستمری کمک معیشت مازاد به خانواده های آسیب دیده از سیلاب اخیر به منظور تسکین آلام و کمک به مردم سیلزده کنارک پرداخت شد.