شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۳۱Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تن ماهی»

ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان، گفت: شهرستان بهبهان 50 درصد میزان تولیدات ماهیان گرمابی در استخرهای دو منظوره ( کشاورزی و پرورش آبزیان) استان خوزستان را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود امسال 153 تن ماهی از استخر های دو منظوره کشاورزی در شهرستان بهبهان برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۱    
پیش بینی می شود صیادان آذربایجانغربی امسال شش هزار و 700 تن ماهی از منابع آبی استان صید کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۱    
رئیس اداره شیلات شهرستان پارسیان گفت: پیش بینی می شود امسال 100 تن ماهی شیر صید شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت: پیش بینی می شود امسال 6700تن ماهی از منابع آبی استان صید شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۱    
حسنی از کشف 2 تن ماهی و فرآورده های شیلاتی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در شهرستان بندرخمیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرشیلات وامور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، گفت: در کشور حدود 130 مزرعه پرورش ماهیان خاویاری وجود دارد که با تولید 25 کیلوگرم در مترمربع سالانه 2700 تن ماهی تولید می کند در استان هفت واحد ماهیان خاویاری در شهرستان های سراب، مرند و جلفا با تولید 52 تن گوشت ماهی خاویاری وجود دارد.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پلو تن غذایی بسیار راحت و اسان است که می توانید با دو قلم ماده غذایی اصلی آن را درست کرده و لذت ببرید. به گزارش و قت صبح ، پلو تن غذایی بسیار خوشمزه و متنوع است که می توان آن را به جای تن با ماهی هم درست کرد و از طعم خاص آن بهره برد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۰    
ایلیکا یکی از برندهای گروه تولیدی – بازرگانی هلدینگ آروین ملل زرین است و نام آن برگرفته از نام منطقه ای خوش آب و هوا و سرسبز در شمال ایران با محصولات کشاورزی فوق العاده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تن ماهی ایلیکا دارای تمامی مجوزهای استاندارد است ولی بر روی تعداد محدودی از قوطی های کنسرو تن ماهی ایلیکا به اشتباه شماره استاندارد قدیمی درج شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی بافق گفت: 241 تن ماهی تیلاپیا و 70 تن فیله این آبزی در مجموع به ارزش 10 میلیارد تومان در 6 ماهه نخست سال 1400 در مجتمع و استخرهای پرورش این شهرستان تولید وروانه بازار مصرف سایر استان ها شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس گزارش ها و مستندات دریافتی، 15 تن ماهی در این مجتمع از بین رفته و همچنین خساراتی به دیواره و بدنه 51 استخر بتنی وارد شده است.
ثلاث   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۳    
به گزارش ثلاث، متاسفانه باخبر شدیم که در تاریخ 10مهر ماه 1400 طی صید انجام شده با تورهای حصاری( حلقه ای) حدود 5 تن ماهی از نوع دارو (تبان ، تن) از فاصله حدودی 20 مایلی و بالاتر، پس از انتقال به ساحل عمده آن ها تلف شدند
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
صید در ساحل خزر هر سال از 20مهر آغاز می شود و تا 15فروردین سال بعد ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
صید در ساحل خزر هر سال از 20مهر آغاز می شود و تا 15فروردین سال بعد ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به تولید 6 تن خاویار در گیلان گفت: با تلاش های صورت گرفته گیلان در حوزه پرورش ماهیان گرمابی و تولید خاویار رتبه نخست را در کشور کسب کرده اما به دلیل کرونا میزان صادرات خاویار و ماهیان گرمابی به کشورهای همسایه کاهش داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۵    
سید محمد میررضوی دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران چالش های موجود در صنایع کنسرو کشور این روزها شرایط را برای ادامه فعالیت در این صنعت با مشکلات عدیده ای روبه رو کرده است که دولت باید با توجه به پیشنهادهای فعالان این صنعت، مسیر را برای رونق این صنعت هموار سازد ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سالاد تن ماهی و قارچ غذایی است بسیار خوشمزه است که به خاطر سبک بودن می توان در وعده شام از آن استفاده کرد. به گزارش وقت صبح ، سالاد تن ماهی و قارچ وعده ای بسیار لذیذ است که با هزینه ای بسیار کم می توانید آن را درست کرده و یک غذای فوق العاده خوشمزه لذت ببرید. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان کنسرو ایران اظهار داشت: افزایش قیمت میزان مصرف این محصول را کاهش داد به همین دلیل برخی از کارخانه جات تلاش کردند با تنوع در تولید انگیزه مصرف ایجاد کنند و اینگونه حق انتخاب برای مصرف کنندگان ایجاد کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۹    
گنبدکاووس - ایرنا - ابلاغیه وزارت جهادکشاورزی برای کشت پاییزه در 555 هزار هکتار از اراضی گلستان، جریمه 435 میلیارد ریالی واحدهای صنفی متخلف و تولید 600 تن ماهی سردابی در استان و همچنین معارفه تعدادی از شهرداران شرق گلستان از مهمترین اخبار کوتاه امروز یکشنبه این استان شمالی است.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
حسن اسحاقی با حضور در نخستین مرحله پره کشی سال جاری در تعاونی های پره منطقه میانکاله بهشهر گفت: براساس مصوبه کمیته مدیریت صید سازمان شیلات ایران صیادان منطقه میانکاله از 15 مهر و سایر مناطق از 20 مهر صید خودرا آغاز می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 600تُن ماهی سردابی از نوع قزل آلای رنگین کمان نیمه نخست امسال در گلستان تولید شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سالانه 30 هزار تن میگو و سه هزار تن ماهی در قفس در استان تولید می شود و می توانیم تولید میگو را تا 10 برابر افزایش دهیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آروین ملل زرین، نامی برآمده از نیم قرن تجربیات ارزشمند و نسل در نسل مدیریتی، اقتصادی و کارآفرینی است. بنیانگذاران این شرکت سال ها تجربه در فضای کسب و کار ایران را در قالب این مجموعه، جانی تازه بخشیده اند و در تلاشند تا علاوه بر اینکه برندهای ریشه دار ایرانی را دوباره سرافراز نمایند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۸    
در این گزارش می توانید قیمت انواع تن ماهی را مشاهده کنید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی کردستان با اشاره به اینکه در 6 ماه نخست امسال 2100 تن ماهی سردآبی در سطح استان تولید شده و از دهم شهریور مجوز صید در منابع آبی صادر شده است ادامه داد: امسال با وجود خشکسالی، تاکنون کاهش تولید نداشته ایم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کمالی فعال صنعت کنسرو تن ماهی با بیان اینکه فروش در این صنعت نسبت به دو سال قبل 30 درصد کاهش داشته است گفت: برای باقی ماندن در بازار رقابت باید روی کیفیت و تنوع محصول سرمایه گذاری کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۲    
حوزه/ مدرسه علمیه الزهرا (س) اراک 100 بسته کمک معیشتی شامل برنج، ماکارونی، تن ماهی و روغن را به نیازمندان اهدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی بافق گفت: در 6 ماهه اول امسال 483 هزار قطعه بچه ماهی تیلاپیا در استخر های پرورش ماهی بافق رها سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه با اشاره به جعلی بودن علامت استاندارد مندرج بر کنسرو های تن ماهی ایلیکا گفت: مردم از خرید این محصول خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل شیلات گیلان، با اشاره به سهم صادراتی ماهیان گرم آبی پرورشی، عنوان کرد: سالانه حدود 3000 تن ماهی گرم آبی پرورشی گیلان به ارزش حدود هفت و نیم میلیون دلار به عراق و جمهوری آذربایجان صادر می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۶:۰۳    
در ادامه با هم به مرور اخباری از سلام نو خواهیم پرداخت که در تاریخ 9 مهر1400 بیشترین بازدید را از سوی مخاطبان این وبسایت خبری داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۲    
مدیرعامل بازارچه فروش ماهی مهاباد گفت: پیش بینی می کنیم امسال 30 تا 40 تن ماهی از دریاچه سد مهاباد صید شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سهم پروروش دهندگان ماهی سردآبی در گیلان از سبد تولید آبزیان، 3 هزار و 700 تن ماهی قزل آلاست.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۶    
بازتاب ایلام/مدیرکل استاندارد استان ایلام از جعلی بودن برند کنسرو تن ماهی ایلیکا خبرداد و هر گونه عرضه آن را ممنوع اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
همتی از جعلی بودن برند کنسرو تن ماهی ایلیکا خبرداد و هر گونه عرضه آن را ممنوع اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سه هزار و 870 تن ماهی در نیمه نخست امسال در مجتمع ها و مزارع پرورش ماهیان سردابی استان تولید شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : خبرنگار مدیرکل شیلات استان کرمانشاه در این مراسم گفت: با کمک تسهیلات ارزان قیمت بانک صندوق کار آفرینی امید افتتاح این 23 مزرعه پرورش ماهی در قالب طرح “هر روستا یک محصول” به بهره داری رسید. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۸    
سازمان امنیت فدراسیون روسیه (FSB) اطلاع داد کانال ارسال ماهیان خاویار قاچاق به مسکو بسته و بیش از 2.5 تن ماهی غیرقانونی صید شده در دریای خزر ضبط شد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به تولید 7300 تن ماهی پرورشی در استان طی سال جاری گفت: در سال جاری نسبت به سال 1398 حدود 10 درصد کاهش تولید و نسبت به برنامه تولید حدود 20 درصد کاهش داشته ایم ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی فردوس گفت: این شهرستان دارای 2 باب استخر پرورش ماهی تیلاپیا می باشد که در تیرماه سال گذشته جهت اجرای طرح پایلوت پرورش ماهی تیلاپیا در فردوس مجوز صادر و تعداد 18 هزار قطعه بچه ماهی تیلاپیا از طریق مدیریت شیلات استان به طور رایگان تهیه و تامین گردیده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون در ایران سالانه 120 تا 125 هزار تن ماهی سرد آبی تولید می شود که حدود 8 هزار تن آن صادرو مابقی نیز در داخل مصرف می شود و این میزان تولید ایران را در جایگاه سومی تولید ماهیان سرد آبی جهان قرارداده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: طی نیمه نخست امسال هزار و 400 تن ماهی در این شهرستان تولید شده است.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۳    
متاسفانه افزایش قیمت دلار تاثیر مستقیم روی بازار گذاشته است و مصرف کنسروماهی تن یواش یواش از دسترس قشری که هدف ما بوده خارج شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش به قیمت برخی از تن ماهی های موجود در بازار پرداخته ایم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کنسرو ماهی تون در روغن گیاهی بیژن با مقدار 180 گرم به قیمت 22 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه در دیدار با فرماندار شهرستان کنگاور از 85 درصد پیشرفت فیزیکی سایت پرورش ماهیان سردابی واقع در خزل غربی کنگاور خبر داد و گفت: ظرفیت تولید این مرکز 200 تن ماهی در سال می باشد که محصول آن طی سه دوره چهار ماهه به بهره برداری می رسد. .
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۱    
زمان آماده سازی مواد: 30 دقیقه مواد لازم برای 4 نفر تن ماهی: 1 عدد ذرت شیرین: 1 کنسرو سیب زمینی (آبپز): 2 عدد متوسط پیازچه: 5 عدد جعفری خرد و ساطوری شده: 1 قاشق غذاخوری زیتون (بدون هسته): 200 گرم گوجه گیلاسی: 10 عدد سس مایونز یا ماست چکیده: 4 قاشق سوپ خوری ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تن ماهی به همراه تخم مرغ به هیچ وجه ترکیب مناسبی نیست! حتی در طب سنتی نیز گفته شده که از مصرف ماهی و تخم مرغ اجتناب کنید.