پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۶:۱۹Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت اسناد»

یک پزشک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۳    
هواوی در اوایل آبان ماه به طور رسمی از اپلیکیشن نقشه و مسیریابی پتال مپس (Petal Maps) رونمایی کرد. پتال مپس، بخشی از اکوسیستم اختصاصی هواوی شامل یک اپلیکیشن مسیریابی و نقشه جایگزین گوگل مپس، هواوی داکس برای مدیریت اسناد و موتور جست وجوی پتال سرچ است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۵    
همدان - مدیر اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور گفت: کتابخانه تخصصی مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور با بیش از پنج هزار جلد کتاب تاریخی در همدان راه اندازی شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۷    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مدیریت اسناد و مدارک اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی، نامه درخواست کتابخانه تیپ ویژه شهدا از اداره فرهنگی آستان قدس رضوی در دوران دفاع مقدس را منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت اسناد و مدارک اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تصاویر پیشکسوت دفاع مقدس پرویز میرزابیگی را که نشانگر گوشه ای از حضور رزمندگان خراسانی در این حماسه جاوید است، منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۵    
مدیریت اسناد و مدارک اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تصاویر رزمنده پاسدار محمدعلی حاجی زاده را که بیانگر گوشه ای از حضور رزمندگان خراسانی در خلق حماسه دفاع مقدس است، منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت اسناد و مدارک اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تصاویری از حضور روحانیون رزمی و رزمی تبلیغی در یگان های رزم خراسان منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد : با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از 10 سامانه مدیریتی و شفافیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با عناوین سامانه هوش تجاری، سامانه مدیریت اسناد (سما)، سامانه تولید و فروش، سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد (سینا)، سامانه ثبت و ضبط املاک (سامان) ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۴۹ سایت دیگر  
نشست رونمایی از سامانه های شفافیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا )با شعار شفافیت و کارآمدی، یک گام جلوتر با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت اسناد و مدارک اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تصاویر رزمنده پاسدار سید برات خادم را که بیانگر گوشه ای از حضور رزمندگان خراسانی در خلق حماسه دفاع مقدس است، منتشر کرد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
هادی خانیکی جامعه شناس و استاد علوم ارتباطات معتقد است شیوع ویروس کرونا صنعت نشر و مدیریت اسناد و صنعت آرشیو را در معرض دگرگونی قرار داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۴    
سامانه نرم افزاری مدیریت اسناد و مدارک انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۷    
حالت دارک مود به اپلیکیشن های ابری مدیریت اسناد گوگل اضافه شد که در اندروید 10 باتوجه به تم فعال گوشی کاربر، فعال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 13 هزار پرونده دستگاه دولتی در مرکز مدیریت اسناد و کتابخانه ملی مازندران فهرست نویسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه N Docs – View, create, and edit Document v4.9.1، نرم افزار مدیریت اسناد اندروید است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، دکتر محمد جانباز اظهار داشت: گارگاه آموزشی مدیریت اسناد در طول 4 روز و به مدت 24 ساعت با تدریس رضا غلام زاده رئیس گروه بررسی اسناد و مدارک وزارت جهاد کشاورزی در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان برگزار شد. ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
دکتر عباس خسروانی - نگاهی دقیق به مدیریت اسناد و مستندسازی نشان می دهد که تحقق چنین امری نیاز به مقدماتی اساسی دارد، چهار اقدام اساسی در این زمینه عبارتند از:
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور موزه های سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در این مراسم گفت: با توجه به تاثیر مرحوم حاج شیخ هاشم مدرس قزوینی بر حوزه علمیه مشهد، تربیت اساتید و علمای بسیار در این حوزه، الگوپذیری جوانان از روش زندگی وی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۳    
همدان - مدیر اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور گفت: سابقه پست، تلگراف و تلفن همدان در قالب تاریخ شفاهی توسط مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور جمع آوری و منتشر خواهد شد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۶    
سه شنبه 98/8/14 ، تهران , (اخبار رسمی) : اتوماسیون اداری دیدگاه از مجموعه نرم افزارهای مکاتبات اداری، جلسات، کارها، مدیریت اسناد و سامانه پیشخوان ارباب رجوع تشکیل شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان-تمام منابع دیداری و شنیداری، آرشیوی و مکاتبات دارای ارزش نگهداری جمعیت هلال احمر استان همدان در پی توافق صورت گرفته به مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور در همدان منتقل می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴    
مدیر حراست اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی مدیریت اسناد و بایگانی در این اداره کل خبر داد.
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
احمد صالحی، مدیر ارشد گروه مالی و اعتبار اوراق بهادار شرکت داده ورزی سداد از استقرار سامانه حسابداری متمرکز در بیش از سه هزار شعبه و باجه های بانک ملی در سراسر کشور خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۹    
مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه اصفهان از اسناد تازه ای رونمایی کرد، این اسناد مربوط به یک خان از نوادگان آق قویونلوها است که در میان آن ها نامه هایی ارزشمند از سرداران مشروطه و وضعیت شهر اردبیل در آن زمان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اطلاعات و ارتباطات سپاه پاسداران گفت: اشراف برای فرمانده بهترین ابزار مدیریت اسناد و ظرفیت های اعمال مدیریت را می سازد تا بتوانیم به استناد و اشراف به فرمانده قدرت دهیم و منجر می شود تا با افراد سهل انگار، سست و ضعیف برخورد کرد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای مصوبه هیئت دولت برای تهیه تاریخ شفاهی دستگاه های اجرایی، مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان، آمادگی خود را برای ارائه مشاوره و مشارکت در پروژه ها، به دستگاه های اجرایی اعلام می دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست استانداری گیلان گفت: گردشگری مولفه ممتاز گیلان و عامل موثر رونق اقتصادی آن است که بهره گیری از ظرفیت های آن جز با معرفی صحیح داشته های تاریخی و فرهنگی گیلان و اهتمام جدی به حفظ و حراست از آنها میسر نیست. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور از اجرای طرح آرشیو یاران در مدارس همدان خبر داد. علیرضا تکلو در گفتگو با مهر با بیان اینکه به همت مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، طرح آرشیو یاران در مدارس همدان اجرا خواهد شد ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز مهرداد نادری فر صبح چهارشنبه در جمع فعالان اسنادی و کارکنان مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور در همدان بابیان اینکه از سال 1371 که اولین مدیریت منطقه ای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در همدان افتتاح شد تا به امروز برنامه های بسیار خوب و اثر بخشی در حوزه حفظ ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۳    
مدیرکل بنیاد زنجان با بیان اینکه هدف از رونمایی از سامانه جامع مدیریت اسناد ایثارگران انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است، بیان داشت: آشنایی بیشتر نسل های بعد از دوران مقاومت و ایثار و از خود گذشتگی های رزمندگان و ایثارگران از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه محسوب می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: سامانه جامع مدیریت اسناد ایثارگران مهمترین سرمایه فرهنگی و اسنادی ایثارگران در کشور محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۲    
برنامه نویس و استقرارBPMS و مدیریت اسناد DMS زبان انگلیسی خوب و قابلیت سفر به آلمان برای دوره آموزشی مسلط به : Asp.net ، MVC، C# ، SQL دقیق، منظم،سختکوش، علاقه مند به یادگیری دارای روابط عمومی و اعتماد به نفس بالا ...
کارگاه آموزشی مدیریت اسناد در جلسه شورای مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، روز شنبه 25 اسفندماه 1397 در سالن جلسات شرکت مادر تخصصی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور(همدان) از پخش مستند تاریخ معاصر همدان از انقلاب مشروطه تا دفاع مقدس از شبکه ملی و همدان خبر داد.
نارین خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 199هزار و 180 برگ اسناد توسط کارشناسان مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد فهرست نویسی و نمایه سازی شده است.
زومیت   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زیراکس یکی از پیشگامان صنعت کپی در جهان است که به عنوان اولین شرکت استفاده کننده از فناوری الکتروفتوگرافی در مصارف تجاری، شناخته می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۹    
یک شرکت دانش بنیان ایرانی اقدام به طراحی و توسعه سامانه مدیریت اسناد کرده است. به گزارش ایسنا، بهره گیری از روش های مدیریت دانش سازمانی از مهم ترین عوامل رشد پایدار سازمان ها است، ازاین رو در تمام دنیا ابزارهای مدیریت دانش، اسناد و محتوا توسعه پیدا کرده اند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی و توسعه سامانه مدیریت اسناد شد. آب نیکی محقق ایرانی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه بهره گیری از روش های مدیریت دانش سازمانی از مهم ترین عوامل رشد پایدار سازمان ها است و در تمام دنیا ابزارهای مدیریت دانش ...
ایثار   ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سیستم مدیریت اسناد ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با برگزاری همایش معاونین فرهنگی و آموزشی بنیاد رونمایی شد.
رویداد 24   ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از عجایب ماندگار اداری کشور بازنشستگی سه باره شخصی است که این روزها به اتهام اختلاس کلان در بیمه ایران بازداشت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۸    
نمایشگاه عکس شور عشق شامل تصاویر هیأت های حسینی و آئین های عاشورایی در نگارخانه نگاه نو شهرداری همدان برپا شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فناوری اطلاعات پاسکال سیستم پویا در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط در تهران دعوت به همکاری می نماید.
ایبنا   ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا عزیزی، رییس پژوهشکده اسناد آرشیو ملی از تدوین دانشنامه آرشیو و مدیریت اسناد با تصویب شورای پژوهش سازمان با تایید و تاکید اشرف، بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - بوشهر - آئین رونمایی از عکسهای قدیمی بوشهر که به همت مهتاب ابراهیم زاده فیلمساز و پژوهشگر بوشهری گردآوری شده روز چهارشنبه با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان برگزارشد.