جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۷:۵۵Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آتشگاه»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه کرونا بسیاری از فعالیت های هنری در سراسر جهان را به تعطیلی کشانده، آنسامبل زهی آمستردام سینفونیتا هلند، پروژه راهی به سوی ایران را به صحنه خواهد برد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا : آنسامبل زهی آمستردام سینفونیتا ، بزرگ ترین آنسامبل زهی هلند، پروژۀ راهی به سوی ایران را با همراهی کیهان کلهر به روی صحنه خواهد برد. در این اجرا هفت گاه معلق از فرخزاد لایق اجرا می شود و کیهان کلهر نوازنده مهمان قطعۀ آتشگاه خواهد بود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
چهارهزار متر از اراضی جاده آتشگاه - برغان رفع تصرف و به اراضی دولت برگردانده شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۲    
آتشگاه اصفهان، معبد زرتشتیان این شهر و یکی از قدیمی ترین سازه های دست بشر بر بالای تپه ای سنگی و در 8 کیلومتری شهر اصفهان قرار گرفته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: به شهر اصفهان تا کنون سکونتگاه های زیادی ملحق شده که از آن جمله مهم ترین آن ها می توان به شهر رهنان، روستاهای واقع در محور آتشگاه (نصرآباد، کارلادان، آزادان، زهران، جوان) و محور زینبیه (سودان، باطان، ارزنان، دارک) اشاره کرد ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۳    
به گزارش کرج رسا، اسماعیل صارمی با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، بیش از 108 مورد ساخت و ساز غیر مجاز شامل دیوارکشی، بنا، محوطه، ویلا، استخر، دپوی مصالح، گودبرداری و فوندانسیون در آتشگاه، شهرک موسوم به دانشگاه ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز و آزادسازی 100 هکتار از اراضی کشاورزی در بخش مرکزی شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان از آزادسازی بیش از 90 درصد فاز سوم خیابان بهشت خبر داد و گفت: برای تکمیل فاز سوم خیابان بهشت (حدفاصل خیابان آتشگاه و شهید اشرفی) هزینه ای بالغ بر 120 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: در راستای اجرای سیاست توجه به استعدادهای برتر استان اردبیل، به 2 دانش آموز نخبه قرآنی اردبیل بورس تحصیلی اعطا شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رمان آتشگاه جدیدترین اثر احمد مدقق، نویسنده اهل افغانستان است که در رده سنی نوجوانان توسط نشر صاد منتشر شد. مدقق پیش از این رمان تحسین شده آوازهای روسی را در ادبیات بزرگسالان به چاپ رسانده بود که در یازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد به عنوان اثر شایسته، مورد تقدیر قرار گرفت.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در جنوب روستای آتشگاه کرج در دامنه البرز روستایی به نام هلجرد قرار دارد. در بالای این روستا شهرکی ویلایی با چندین لایه حصارکشی دیده می شود که امکان ورود به آن جز برای ساکنان فراهم نیست. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۰    
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان از ساماندهی پارک جنیران واقع در خیابان بهشت، بوستان شفق و بوستان جنت در خیابان آتشگاه خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان با تاکید بر لزوم تقویت زیرساخت های شهری این منطقه برای افزایش کیفیت زندگی شهروندان، گفت: بعضی از محلات این منطقه باید به صورت پایلوت به عنوان محلات خلاق شهر مطرح شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۷    
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان از پیشرفت 90 درصدی کلکتور شرقی_ غربی خیابان آتشگاه خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه 40 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۵    
به همت جوانان محله جروکان در منطقه آتشگاه اصفهان سه هزار پرس غذای گرم طبخ و بین دوستداران اهل بیت (ع) توزیع شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۸    
سید احمد مدقق با بیان اینکه نوجوانان از داستان های ماجرامحور بیشتر استقبال می کنند، گفت: هر اثر داستانی برای جذب مخاطب بیشتر باید جذاب باشد؛ البته نه به قیمت مبتذل شدن!
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مسجد جامع باکو مسجدی است که در بخش شهر قدیمی باکو قرار گرفته و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رمان آتشگاه جدیدترین اثر احمد مدقق نویسنده اهل افغانستان است که چندین داستان تحسین شده دارد. رمان آوازهای روسی او در یازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد به عنوان اثر شایسته، تحسین شد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت محور های شمالی گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس (جنوب به شمال) محدوده های بیلقان، سرودار، پورکان، ارنگه و ترافیک نیمه سنگین (شمال به جنوب) محدوده های ارنگه، دو راهی جاده آتشگاه گزارش شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۷    
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان گفت: خطوط حمل نقل عمومی و BRT باید در خیابان های آتشگاه و شهید اشرفی اصفهانی (کهندژ) تقویت و راه اندازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان خمینی شهر گفت: طی چند روز آینده محدودیت هایی را در ورودی شهر درچه از سمت آتشگاه خواهیم داشت که این محدودیت ها برای عملیات حفاری شرکت های گاز و آب و فاضلاب در چهارراه شهید مطهری این شهر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی البرز از رفع تصرف 15 هزار مترمربع زمین دولتی در منطقه آتشگاه خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رمان آتشگاه اثر جدید احمد مدقق از سوی نشر صاد برای نوجوانان منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
زهره عارفی در گفت وگو با ایبنا از سراسری برگزار شدن مسابقه خاطره نویسی ناشنوایان خبر داد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۸    
احمد مدقق که با رمان آوازهای روسی در جایزه جلال آل احمد مورد تقدیر قرار گرفته است، گفت: در رمان جدیدم، آتشگاه دنبال آرزوهایی بودم که هیچ وقت کهنه نمی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۱    
فرماندار لنده گفت: به علت وزش باد شعله های آتش در جنگل های روستای آتشگاه این شهرستان دوباره شعله ور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۰    
30 هکتار از مراتع و جنگل های مناطق بیشه ای و آتشگاه شهرستان لنده طعمه حریق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۰    
یاسوج- آتش سوزی جنگل های آتشگاه لنده با کمک نیروهای مردمی مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - فرماندار لنده گفت: به علت وزش باد شعله های آتش در جنگلهای روستای آتشگاه این شهرستان دوباره شعله ور شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت بر لزوم تسریع در روند پروژه گازرسانی به شرکت سپیدرود در روستای آتشگاه و رفع دغدغه های مردم این روستا تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بنا به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، گاز ساکنان مناطق باغستان ، شهرک اوج ، آتشگاه ، زندان رجایی شهر ، ورزشگاه انقلاب و شرکت مرغ از ساعت هشت صبح الی 18 فردا در اجرای طرح توسعه شبکه های گاز قطع خواهد بود. همچنین گاز بخشی از مشترکان کوهسار محدوده خورین و کلاغ [...]
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قله دوبرادر در گیلاندره ، شهرستان کرج واقع شده است .روستای زیبای آتشگاه که در شمال غربی شهرستان کرج واقع شده با بهره مندی از مناظر طبیعی و آثار تاریخی یکی از جاذبه های گردشگری البرز به شمار می رود که در صورت توجه بیشتر سالانه گردشگران بسیاری را پذیرا بوده و به رونق گردشگری استان البرز کمک می کند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۲    
یساولی از واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان وانت در ابتدای جاده آتشگاه کرج و محبوس شدن راننده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کرج گفت:امروز واژگونی خودور در ابتدای جاده آتشگاه استان البرز یک نفرمصدوم شد.
راه چشمه لر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۵    
آتشگاه از روستاهای تاریخی شهر سرعین است که در صورت توجه می تواند گردشگری این شهرستان را از حالت تک قطبی به لحاظ برخورداری از چشمه های آبگرم خارج کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از ریزش سنگ در جاده آتشگاه به نوجان خبر داد و گفت: یک خودروی تیبا با دو سرنشین در جاده بودند که خوشبختانه هر دو سرنشین سالم هستند.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: سرنشینان خودروی تیبا از ریزش کوه در جاده نوجان، جان سالم به در بردند. محمدرضا فلاح نژاد افزود: دو سرنشین خودروی تیبا در حال تردد در مسیر، از ریزش کوه در جاده آتشگاه به نوجان، جان سالم به در بردند. ریزش کوه روی تیبا در البرز ...
برنامه "دور دنیا در 15 دقیقه" در قالب نمایش طنز مخاطبان رادیو صبا را با روستای آتشگاه آشنا می کند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرام مومنی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 22 آتش نشان بهمراه 7 افسر ارشد به محل حادثه آتش سوزی فروشگاه بزرگ گل مصنوعی واقع در جاده فومن، آتشگاه خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محور کرج-چالوس به علت ریزش کوه در محدوده پامچال مسدود شده و مسافران از محور آتشگاه به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند. مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: طی شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2302 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 8 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
محور کرج-چالوس به علت ریزش کوه در محدوده پامچال مسدود شده و مسافران از محور آتشگاه به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند.
گودرز محمودی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: بر اثر ریزش سنگین کوه در محور کرج - چالوس محدوده پامچال، این محور مسدود شده است. وی با اشاره به اینکه این حادثه صبح سه شنبه اتفاق افتاده است، گفت: ارتفاع ریزش سنگ در این محور حدود 50متر است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۵    
گودرز محمودی اظهار داشت: ریزش سنگ در محور کرج- چالوس سبب انسداد این محور شد. وی افزود: ساعت 4 بامداد امروز این حادثه اتفاق افتاد. مدیرکل راهداری استان البرز بیان کرد: علی رغم ریزش سنگین کوه سنگین در هیچ خسارتی جانی نداشته ایم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از ریزش 50 متری سنگ در محور کرج-چالوس محدوده نوجان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۵    
بسیجیان و جهادگران مردمی محله باغستان خیابان آتشگاه با دوخت ماسک و تهیه مواد ضدعفونی و پخش آن ها درب منازل موجی از همدلی را میان مردم این محله برای شکست کرونا راه انداخته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کرج از اعمال محدودیت های جدید در مناطق حساس کرج از جمله آتیشگاه و جاده چالوس برای کنترل بیماری کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرماندار کرج از اعمال محدودیت های جدید در مناطق حساس کرج برای کنترل بیماری کرونا خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۶    
حجت الاسلام نقدعلی؛ منتخب مردم انقلابی شهرستان خمینی شهر، از ایستگاه های کنترل سلامت و تردد در سه راه معلم و سه راه آتشگاه بازدید و از جهادگران مدافع سلامت تقدیر کرد.
فرمانداری خمینی شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۹    
بازدید مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خمینی شهر از ایستگاه غربالگری،سنجش وپایش سلامت درانتهای خیابان آتشگاه و ورودی شهرستان خمینی شهر