سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۹:۴۶Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمربند سبز»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قزوین گفت: ابر پروژه کمربند سبز برای اتصال جنوب به شمال شهر قزوین در عید غدیر افتتاح می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از ایجاد ریه تنفسی جدید برای شهر با احداث کمربند سبز غربی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۶    
جام جم آنلاین - خوزستان،سیاوش محمودی رئیس شواری اسلامی کلانشهر اهواز در جلسه اعضای شورای شهر با مدیر کل محیط زیست خوزستان با اشاره به اینکه عدم توازن مساحت و جمعیت اهواز سبب عدم توازن خدمات شده است، اظهار کرد: حاشیه نشینی به یکی از مسائل جدی اهواز تبدیل شده است ...
سازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
بیش از 1900 میلیارد تومان از محل عوارض آلایندگی مرحله دوم اختصاص داده شده است که با هماهنگی های بعمل آمده در حال برگزاری جلسات تصویب پروژه های عمرانی موردنیاز شهرها و روستاهای استان می باشیم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری خرم آباد گفت: یکی از مهمترین برنامه های ما حفظ و نگهداری فضای سبز موجود است، متاسفانه نگهداری فضای سبز با توجه به وجود پیمانکاران ناتوان با چالش مواجه است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نصر: ایجاد کمربند سبز در اطراف شهرهای بزرگ، یکی از راهکارهایی است که می تواند علاوه بر افزایش سرانه فضای سبز، در تغییر وضعیت اقلیمی و شرایط زیست محیطی آن منطقه نیز موثر باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: کل مساحت فضای سبز تهران قبل از انقلاب چهار هزار 200 هکتار بوده که به 61 هزار هکتار افزایش یافته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تور بازدید خبرنگاران از کمربند سبز و جنگل کاری شمال شرق تهران با حضور نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران و مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برگزار شد. | عکس: محمد عباس نژاد
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۸    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان شهرکرد در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: افزایش سرانه فضای سبز و احداث کمربند سبز از این شهرستان به فرخ شهر منجر به شادابی و نشاط شهر و شهروندان می شود.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۱    
طرح کمربند سبز تهران که سال 1365 به تصویب رسیده بود با شتاب در این دوره مدیریت شهری رو به پایان است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد فخار-روزنامه نگار ساخت کمربند سبز تهران که تاکنون 37سال طول کشیده در مراحل پایانی قرار دارد و در کمتر از 22ماه پیش رو بزرگ ترین طرح حفاظت از محیط زیست تهران به پایان می رسد. میزان پیشرفت این طرح هم اکنون 92درصد است ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان های شهرداری تهران گفت: کاشت درخت کاج در فضای سبز و طرح کمربند سبز شهر تهران ممنوع است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تور بازدید خبرنگاران از کمربند سبز و جنگلکاری های شمال شرق تهران با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران و علی محمد مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران برگزار شد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // شهردار گلگیر از کاشت 7 هزار اصله نهال در محدوده شهر گلگیر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، میلاد امامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت : در راستای اجرای طرح کمربند سبز شهری طی تفا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با اشاره به تاکید شهردار تهران مبنی بر توسعه طرح کمربند سبز شهر تهران گفت: امسال 2 هزار هکتار به طرح کمربندی افزوده خواهد شد ضمن اینکه کاشت درخت کاج در فضای سبز از سوی شهرداری ممنوع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از اتمام طرح کمربند سبز شهر تهران تا پایان سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران از تکمیل طرح کمربند سبز شهر تا پایان سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه فضای سبز انجام شده است، گفت: اگر کمربند فضای سبز ایجاد نمی شد؛به جای درختان، ساختمان ایجاد شده بود. بنابراین باید واقعیت ها در این زمینه بیان شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت:هر چقدر ساخت و ساز کمتر باشد، هوای سالم تری خواهیم داشت.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از آغاز عملیات اجرایی کمربند سبز غرب تبریز، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از کاشت 48 نوع گونه مختلف گل و گیاه زینتی در شهر خبر داد و گفت: در حال حاضر مساحت فضای سبز شهری، جنگلی و کمربند سبز قم 26 میلیون و 800 هزار متر مربع است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۴:۵۶    
کارشناس آبخیزداری گفت: واگذاری اراضی ملی قابل کشت با هدف ایجاد اشتغال کلان و حفظ منابع طبیعی با قرار دادن چارچوب های در شرایط واگذاری گام مهمی در راستای کاهش بیکاری در لرستان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد از وجود 930 هزار گونه کم نیاز آبی در کمربند سبز جنوبی خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در اولین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه18 با شهروندان در سال 1402 که دوشنبه 28 فروردین برگزار شد مسائل مختلفی مورد گفت و گو و تبادل نظر قرار گرفت که مهم ترین آن چاره جویی برای املاک واقع در کمربند فضای سبز بود که محمدجواد خسروی دستور رسیدگی به آن را به حوزه ها و دوائر مربوطه صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد از لغو موقت ممنوعیت تردد خودرو های شخصی در عرصه کمربند سبز جنوبی در روز عید فطر و تعطیلی روز بعد آن خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تهران با بیان اینکه آبیاری فضای سبز شهری این منطقه مکانیزه می شود، اعلام کرد: تکمیل کمربند سبز شمال تهران در محدوده منطقه یک از اقدامات اجرایی پیش رو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۸    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از ایجاد کمربند سبز در شهرک صنعتی 2 اردبیل خبر داد و گفت: کمربند سبز با هدف توسعه فضای سبز در این شهرک ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با تلاش و همراهی مجموعه های صنعتی استان، امسال کمربند سبز در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اردبیل باید راه اندازی شود.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار اربیل از درختکاری شهرک صنعتی 2 اردبیل خبر داد و گفت: کمربند سبز با هدف توسعه فضای سبز در این شهرک ایجاد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملایر گفت: با هدف حفاظت و صیانت از زمین های ملی، طرح کمربند حفاظتی (کمربند سبز) به طول یک کیلومتر در زمین های ملی روستای بابلقانی اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: از 43 شهر استان تاکنون انجام مطالعه برای ایجاد کمربندی سبز شهری برای 16 شهر تصویب شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۳    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون ثبت نام نوبت دوم کنکور از 15 فروردین آغاز می شود ، استفاده کودکان آمریکایی از شبکه های اجتماعی محدود شد ، فیلمی از اجرای انگلیسی و متفاوت سلام فرمانده در دبیرستان دخترانه ، ایجاد کمربند سبز حاشیه جاده توسط معلم باذوق خوزستانی ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک معلم خوزستانی در یک فعالیت دو ساله با ایجاد یک پویش مردمی در حاشیه مسیر جاده ای بخش سوسن از توابع شهرستان ایذه، کمربند سبز ایجاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در 3 نقطه از شهر 1500 هکتار کمربند سبز به شهر تهران اضافه شد که به بهبود کیفیت هوا نیز کمک می کند؛ در ایام نوروز شهروندان می توانند از فضاهای سبز ایجاد شده در پایتخت استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر تهران گفت: 300 درخت جایگزین درختان خشک در خیابان ولیعصر و 1500 هکتار درختکاری در کمربند سبز اجرا شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس با طرح این سوال که کمربند سبز یزد چه زمانی به اتمام می رسد؟ گفت: مشخص نیست که چه کسی متولی این طرح است و تکلیف آن چه زمانی مشخص می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: روز شنبه 27 اسفند حدود 11 کیلومتر خط جدید مترو (5 ایستگاه در خطوط 6 و 7) به ارزش 15 همت افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه ظرفیت بهشت زهرا تا دو سال آینده پر نمی شود، گفت: در حال بررسی هستیم تا در اطراف بهشت زهرا و یا سایر مجموعه های داخل شهر همانند اوقاف رایزنی کنیم و این ظرفیت را افزایش دهیم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران با بیان اینکه در روزهای گذشته هزار و 500 هکتار جنگل کاری در قالب کمربند سبز تهران انجام شد گفت فضای سبز اکنون به بیش از 46 هزار هکتار رسیده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران گفت: طرح جنگل کاری 50 هزار هکتاری فضای سبز پیرامون شهر تهران در سال 1403 به اتمام می رسد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۳    
با گذشت 12 سال از آغاز اجرای طرح کمربند سبز اهواز ، این طرح نه تنها به اتمام نرسیده بلکه بر اساس ارزیابی ها و به اذعان مسئولان تاکنون کمتر از 10 درصد آن اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ریگان مسؤولان سابق شهرستان که قول ایجاد کمربند سبز برای شهرستان داده بودند را مورد انتقاد قرار داد و گفت: عملیاتی نشدن این طرح موجب تشدید گردوغبار در ریگان شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار شیراز بر ضرورت حفظ و توسعه فضای سبز تأکید کرد و گفت: آنچه از اراضی ملی در اختیار شهرداری قرار می گیرد، صرفاً برای توسعه فضای سبز و غرس درخت است و به هیچ عنوان به دنبال تغییر کاربری و احداث مستحدثات نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کلانشهر شیراز از توسعه و حفظ کمربند سبز شیراز براساس دستور استاندار فارس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۰    
ایسنا/فارس استاندار فارس با اشاره به اهمیت اجرای طرح کمربند سبز پیرامون شیراز با هدف تلطیف هوا و ممانعت از توسعه غیرمنطقی این کلانشهر، خواستار تدوین برنامه جامع 5 ساله توسط دستگاه های ذیربط با هدف توسعه فضای سبز استان فارس شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به اینکه اربعین سال های آتی در ماه های گرم سال انجام می شود، گفت: ایجاد کمربند سبز طولی در مسیر پل زائر تا نقطه صفر مرزی از مهمترین برنامه های هفته منابع طبیعی و نهالکاری جاری در استان است.