سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۳:۳۷Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرودگاه شهید بهشتی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری به منظور ارزیابی و افتتاح شماری از طرح های عمرانی و تولیدی استان عصر روز پنجشنبه وارد اصفهان شد و در فرودگاه شهید بهشتی این شهر از سوی عباس رضایی استاندار و مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز پیکر مطهر پنج شهید گمنام با استقبال خادمان شهدا از طریق فرودگاه شهید بهشتی وارد شهر شهیدان، اصفهان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: توسعه فرودگاه بین المللی شهید بهشتی انجام شده و برای توسعه توریسم بسیار موثر است. 166 پرواز و 2 هزار و 700 تن کالای صادراتی از طریق کاربوترمینال انجام شده و دولت 50 درصد از هزینه حمل و نقل هوایی را یارانه میدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان اصفهان تصویب راه اندازی پایانه گل و گیاه در استان اصفهان نویدبخش رونق صادرات این محصولات دانست و گفت: رشد 17 برابری صادرات از طریق کارگوترمینال فرودگاه شهید بهشتی قابل تقدیر است.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس خانه صنعت و معدن و تجارت ایران بیان داشت: یکی از اقدامات مهمی که طی یکسال اخیر اتفاق راه اندازی کارگو ترمینال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان می باشد که تلاش بی وقفه کارکنان خدوم گمرک ستودنی است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان اصفهان از افزایش پروازهای خارجی این فرودگاه در ماههای پایانی سال و کاهش 96 درصدی مسافرین پروازهای بین المللی در 9 ماهه ابتدای سال جاری خبر داد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۲:۴۷    
رژه موتور سواران اصفهانی همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان تا گلستان شهدای این شهر برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رژه موتور سواران اصفهانی همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان تا گلستان شهدای این شهر برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
محسن حاجی میرزایی به منظور بازدید از آموزش و پرورش استان اصفهان و دیدار با کادر آموزشی به اصفهان سفر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در نهمین روز از بهمن ماه 1399 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
پیکر شهیدان مهدی شکیبایی ، عباس نصیری ، فتح الله عابدینی و حسین احمدی پس از 39 سال شامگاه جمعه وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شدند و امروز همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با حضور مردم شهیدپرور اصفهان تشییع و در کنار هم رزمان شهیدشان به خاک سپرده شدند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، پیکر پاک این شهدا که پس از 39 سال جمعه شب وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شدند و فردا همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با حضور مردم شهید پرور اصفهان تشییع و در کنار همرزمان شهیدشان خاکسپاری می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۲    
برنامه پرواز های بیست ودوم دی ماه فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را اینجا ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۵    
برنامه پروازهای پانزدهم دی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را اینجا ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید برنامه پرواز های امروزِ فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید برنامه پروازهای امروزِ فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببینید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۷:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: پرواز شماره 038 هواپیمایی کاسپین مسیر تهران به شیراز به دلیل نقص فنی در ساعت 13:20 در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست. این پرواز در ساعت 13:55 با استفاده از هواپیمای جایگزین فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را به مقصد شیراز ترک کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام چند جلسه مهم و بازدید از طرحهای صنعتی وارد استان اصفهان شد و در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان مورد استقبال مسئولین این استان قرار گرفت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۹    
فهرست پروازهای سیزدهمین روز آذر فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در پانزدهم آذر اینجا ببینید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۹    
فهرست پروازهای سیزدهمین روز آذر فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را اینجا ببینید:
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: مسافران پرواز تهران – کرمان با پرواز جدیدی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را به مقصد کرمان ترک کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: پرواز شماره 1053 شرکت هواپیمایی ماهان به علت نقص فنی در اصفهان بر زمین نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۰    
فهرست پرواز های فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان یازدهمین روز آذر را اینجا ببینید:
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران به اصفهان انجام شد: با حضور رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، سند تفاهم نامه کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و قطر در شهر اصفهان امضا شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فهرست پروازهای ششم آذر فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را اینجا ببینید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فهرست پرواز های چهارم آذر فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببینید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۰    
شما می توانید برنامه پروازهای امروز فرودگاه شهید بهشتی را در اینجا ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شما می توانید برنامه پروازهای امروز فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۴    
اصفهان - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: ظرفیت ترمینال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در حوزه پروازهای بین المللی به بهره برداری از طرح توسعه 6 هزار متر مربع به 15 هزار متر مربع افزایش یافت.
مراسم بهره برداری از آزادراه شرق اصفهان و توسعه فرودگاه شهید بهشتی استان اصفهان، صبح امروز با حضور مجازی رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی انجام شد. کاهش 80 دقیقه ای زمان سفر بین استان های شمالی و جنوبی کشور، از جمله مزایای مهم بهره برداری از آزادراه شرق اصفهان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۸    
عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: پیش از این فرودگاه شهید بهشتی اصفهان ظرفیت دو پرواز همزمان در هر ساعت را داشت که این ظرفیت با پروژه های اجرا شده به 5 پرواز همزمان در ساعت رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه فرودگاه اصفهان، فرودگاه جایگزین و احتیاطی پایتخت است، گفت: در مجموع برای پروژه های ترمینال پروازهای بین المللی و موتورخانه شماره دو آن و همچنین طرح توسعه و بهسازی پارکینگ هواپیماها آن 265 میلیارد تومان هزینه شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۵    
ترمینال پروازهای بین المللی و پارکینگ جدید هواپیما فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از افتتاح پروژه توسعه و بهسازی پارکینگ هواپیمای فرودگاه شهید بهشتی اصفهان توسط رئیس جمهور به شکل ویدئو کنفرانس خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: دو پروژه آزادراه شرق اصفهان و توسعه ترمینال پروازهای بین المللی فرودگاه شهید بهشتی به شکل ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.
در وبینار بررسی چگونگی حمل هوایی کالا و معرفی ظرفیت های فرودگاه شهید بهشتی عنوان شد: تعداد پرواز باری انجام شده (سورتی) از پایانه بار فرودگاه شهید بهشتی، درکمتر از هفت ماه که با بحران شیوع کرونا نیز همزمان بوده است، 135 پرواز بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت پرشین کارگو گفت: 2450 تن بار در مجموع 135 پرواز کارگو اصفهان از فرودگاه شهید بهشتی به مقصد کویت ارسال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۰۱    
فهرست پرواز های فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در سیزدهم آبان اینجا ببینید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۶    
فهرست پرواز های فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در دوازدهم آبان اینجا ببینید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فهرست پروازهای فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببینید:
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۷    
رئیس کمیسیون حمل ونقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برای الحاق محور تشریفات فرودگاه شهید بهشتی به شهر اصفهان باید اداره مسکن و شهر سازی اقدامات بهتری انجام دهد زیرا این محور شایسته شهر اصفهان نیست و نباید ورودی شهر این گونه باشد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم استقبال از پیکر شهید هراچ هاکوپیان، شهید تازه تفحص شده ارامنه عصر امروز_ پنجشنبه 10 مهر _ در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از ساخت دومین شهرک فرودگاهی کشور در جوار فرودگاه شهید بهشتی، تصویب احداث 162 کیلومتر قطار حومه ای و ایجاد اولین شیمی پارک تخصصی تبدیلات گازی در این استان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای تیم فوتبال سپاهان که امروز بعدازظهر فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را به مقصد قطر ترک کردند، دقایقی پیش وارد دوحه شدند و با اتوبوس مخصوصی که با لوگوی سپاهان طراحی شده بود به سمت هتل حرکت کرده و در هتل 'DUSIT مستقرشدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
کاروان فولادمبارکه سپاهان که امروز بعدازظهر فرودگاه شهیدبهشتی اصفهان را به مقصد قطر ترک کرد دقایقی پیش وارد دوحه شدند وبا اتوبوس مخصوصی که با لوگوی سپاهان طراحی شده بود به سمت هتل حرکت کرده ودر هتل DUSIT مستقرشدند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان برای بدرقه این تیم به قطر به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان رفت.
مدیرکل فرودگاه شهید بهشتی اصفهان دستاوردهای این شرکت در توسعه ترمینالی و سطح خدمت رسانی به مسافران را برشمرد و از افزایش دو برابری موقعیت پارک هواپیما و احداث ترمینال جدید به وسعت 15 هزار مترمربع در اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۹    
اصفهان- ایرنا- حسن امجدی مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان گفت: یکی از مهمترین محدودیت این فرودگاه پذیرش همزمان هواپیما در پارکینگ آن بوده که با انجام طراحی به وسعت هشت هکتار، ظرفیت از 10 موقعیت پارک به 20 پرواز در لحظه افزایش یافت. فیلم: امیررضا ابراهیمی دهکردی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان اصفهان گفت:در پنج ماهه ابتدای امسال بالغ بر شش میلیون و 505 هزار دلار محصولات کشاورزی و مواد غذایی از طریق کار گو ترمینال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان صادرات انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فهرست پروازهای فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببنید:
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دامپزشکی استان اصفهان بیشترین صادرات را از طریق کارگوترمینال فرودگاه شهیدبهشتی انجام می دهد.