چهارشنبه ۲۲ مردادساعت ۱۰:۴۲Aug 2020 12

جدیدترین‌های «کشاورزان»

 
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 5000 کیلوگرم کودکشاورزی از انواع پرمصرف در شهرستان ساری در 4ماهه سال جاری به صورت مستقیم خبرداد. مجید سلطانی با اعلام این مطلب افزود : ...
خبرگزاری فارس   ۲۶ دقیقه پیش    
فرماندار پارس آباد گفت: با توجه به این که شهرستان پارس آباد محور توسعه کشاورزی استان اردبیل و یکی از قطب های مهم کشاورزی کشور است، بانک کشاورزی باید در توسعه کشاورزی نوین و گلخانه ای و آبیاری تحت فشار همیار کشاورزان باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از توزیع 20تن کودکشاورزی از نوع کلرورپتاسیم در شهرستان ساری در 4ماهه سال جاری توسط کارگزاران بخش تعاونی خبرداد. مجید سلطانی با اعلام این مطلب افزود : ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها- پایین بودن نرخ تضمینی خرید گندم از یک سو و تاخیر در پرداخت مطالبات گندم کاران از سویی دیگر همچون زخمی عمیق بر تن خسته کشاورزان نشسته است و امید و رمق برای کشت دوباره این محصول را از آنان ربوده است.
اهل کاشانم   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی کاشان گفت: کسانی که دائم از مشکل بی آبی حرف می زنند اصولاً هیچ گونه اقدام عملی برای استحصال آب انجام نمی دهند. تنها کشاورز است که مصرف آب را طی سال های گذشته مدیریت کرده است. برای مثال کشاورز کاشانی طی 6-5 سال گذشته بیش از 33 میلیون مترمکعب آب صرفه جویی کرده است ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از تامین و توزیع 127تن کودکشاورزی از نوع اوره در شهرستان ساری در 4ماهه سال جاری از طریق تعاونی تولید خبرداد. مجید سلطانی با اعلام این مطلب افزود : ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، با توجه به نیاز کشاورزان شهرستان دامغان به انواع کود های شیمیایی در سال زراعی جاری،ارسال کود به تمام نقاط این شهرستان در حال انجام است و با عنایت به نیاز بهره برداران ...
گروه استان ها-معاون بهبود تولیدات گیاهی در سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت:درصد زیادی از کشت های ما وابسته به آب رودخانه است و توصیه ما به کشاورزان این است که در هر کشتی که می خواهند انجام دهند با توجه به میزان آب در اختیار و آب مطمئنه کشت کنند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
شهرکرد- مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: کاهش بارندگی و کاهش منابع آب موجب گرایش کشاورزان به سمت توسعه گلخانه ها در این استان شده است.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
بجنورد- کشاورزان و باغداران خراسان شمالی با مشکلات عدیده ای روبرو هستند که یکی از آن ها گرانی اقلامی مانند کود، سموم و دستگاه ها و ادوات کشاورزی و ... است که تحت تاثیر نوسانات دلار با افزایش شدید قیمت روبرو شده اند.
ایانا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پس از چند سال گلایه کشاورزان و مشکلاتی که از خاموشی تلمبه های آب در شهرستان های مختلف استان فارس متحمل شدند، سرانجام این دستورالعمل لغو شد.
پارسینه   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سید جعفر حسینی مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی، با تاکید بر اجرای قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی اظهار کرد: بنابر قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی، نرخ خرید محصولات باید مطابق با هزینه های واقعی تولید و تورم اعلامی بانک مرکزی اعلام شود تا اجحافی در حق کشاورزان صورت نگیرد. ...
حجت اله صیدی، مدیر عامل بانک صادرات ایران بعد از ظهر امروز( سه شنبه 21مردادماه) در حاشیه نشست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و شماری از مدیران عامل بانک ها برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۱:۵۰    
اخبار پر بازدید و جذاب امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 سایت باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۱    
معاون فرماندار ماهشهر گفت: مسئولان با تامین نیاز های بخش کشاورزی از جمله آب، نهاده ها ، ادوات و سوخت کشاورزان را در امر تولید و خودکفایی یاری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۷:۳۲    
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مهاباد گفت: تاکنون 40 درصد گندم حدود 23 هزار تن از کشاورزان مهابادی خریداری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۷    
گروه استان ها- این روزها با آغاز برداشت محصول عناب در پایتخت انحصاری این محصول در استان خراسان جنوبی کشاورزان سخت مشغول کار و تلاش هستند و پیش بینی می شود 5 هزار تن عناب از باغات استان برداشت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت زعفران در بورس از مرز 12 میلیون و 900 هزار تومان گذشت بنابراین کشاورزان و زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۵    
سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: تا 13 تیرماه سال جاری 565 میلیارد تومان از وجه خریداری گندم به حساب گندم کاران کردستانی واریز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دهقان گفت: بیش از 375 تن کود شیمیایی بین کشاورزان شهرستان شادگان به منظور انجام کشت تابستانه توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه 58 هزار و 240 تن انواع محصولات کشاورزی، دامی و نهاده ها از کشاورزان استان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - استمرار کاهش نزولات آسمانی و خشکسالی سال های اخیر گلستان، کشاورزان درمانده از رنج کم آبی را به فکر چاره و انتخاب کشت جایگزین انداخت که کاشت پاییزه چغندر قند به دلایل متعدد از جمله درآمد بیشتر، نتیجه این چاره اندیشی و راه میانبر توسعه کشاورزی گلستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: شیوع کرونا و کاهش صادرات گوجه فرنگی نظام عرضه و تقاضا را بر هم زد و موجب اعتراض کشاورزان اصفهانی شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذریایجان غربی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی از تامین و ارسال مقدار 25 تن کود اوره در بیست ویکم مرداد ماه سال جاری به اتحادیه شهرستان پلدشت خبر داد. علیرضا قربانی با اعلام این مطلب افزود: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش گفت :امسال کشاورزان خاشی 2200هکتار از اراضی کشاورزی خود را به زیر کشت ذرت دانه ای برده اند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از انعقاد قراردادهایی با تولیدکنندگان داخلی برای تولید کودهای فسفاته و پتاس خبر داد و گفت: کودهای شیمیایی فسفاته و پتاس به اندازه کافی موجود است و از هفته آینده به کشاورزان عرضه می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۲    
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قیمت زعفران در بورس از مرز 12 میلیون و 900 هزار تومان گذشت، گفت: کشاورزان و زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۶    
کشاورزان گلستانی برداشت برنج را در مزارع خود آغاز کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: با توجه به فصل برداشت برنج و آغاز به کار کارخانجات شالیکوبی در استان ضروریست تا برای حفظ سلامت کشاورزان و نیروهای شاغل در کارخانه های شالیکوبی توصیه های بهداشتی رعایت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره تولیدات گیاهی جهادکشاورزی مهاباد گفت: تمامی مطالبه کلزاکاران این شهرستان که در مجموع چهار میلیارد و 100 میلیون ریال بوده به حساب کشاورزان واریز شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 193 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان بیرجند در چهار ماهه نخست سال جاری خبرداد. محمد تقی آژنگ افزود: ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مهندس افضلی با اعلام این خبر افزود: شهرستان گرمسار با دارا بودن بیشترین اراضی کشاورزی در کل استان سمنان و تولید انواع محصولات قطب اصلی کشاورزی در استان سمنان محسوب می شود،ایشان افزودند: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با بیان اینکه نسبت به پارسال 30 درصد کود اوره بیشتری بین کشاورزان توزیع شده است، گفت: جو روانی باعث رشد قیمت کود کشاورزی شد اما نرخ دولتی آن همچنان 52 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: تحت پوشش قرار گرفتن کشاورزان و روستاییان عاملی برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر ها و جلوگیری از گسترش حاشیه نشینی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تعاون روستایی شهرستان همدان از خرید 9 هزار تن گندم از کشاورزان خبر داد و گفت: پیش بینی خرید 25 هزار تن گندم از کشاورزان محقق نشد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی شهرستان لارستان گفت: در سال زراعی جاری بیش از 33 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در این شهرستان خریداری شد که این رقم در مقایسه...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۰    
گروه استان ها - رئیس جهاد کشاورزی کاشان ضمن انتقاد از برخورد احساسی با کمبود آب در این منطقه گفت: سازمان های متولی آب علیه کشاورزان اقدام می کنند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان سرهنگ شااحمد ساکی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند در گفت وگو با خبرنگاران نهاوند گفت: فضای مجازی به بستری برای هجمه و سیاه نمایی برعلیه کشور تبدیل شده است و برای مقابله با این شبهات باید سواد رسانه ای و آگاهی نسبت به موضوعات داشته باشیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رزمنده دیروز و فعال اجتماعی از بی تدبیری مسوولان کشوری و استانی در زمینه عدم رسیدگی به خسارت های اخیر به کشاورزی چرام انتقاد کرده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین کود اوره موردنیاز کشاورزان سرابله دراستان ایلام خبر داد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از روند مصرف کود اوره درشهرستان سیروان استان ایلام خبر دارد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از تشکیل جلسه هم اندیشی در خصوص تامین و توزیع انواع کود شیمیایی خبر داد،که منجر به تصمیمات ذیل گردید: 1- اولویت بندی نیاز کودی در سطح استان سمنان 2- توجه کارگزاران در تحویل کود به کشاورزان ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام : آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام ازخرید وتوزیع کوداوره توسط کشاورزان شهرستان مهران خبر داد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی بیان نمود : با تلاش و زحمات انبارداران انبارهای سازمانی استان طی روزهای گذشته ، حتی در ایام تعطیل اعیاد ، کود شیمیایی اوره ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام ازخرید وتوزیع انواع کود توسط کشاورزان شهرستان مهران خبر داد. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: هر ساله کشاورزان بخش گلیداغ شهرستان مراوه تپه در استان گلستان صدها هکتار از زمین های خود را به کشت آفتابگردان اختصاص می دهند. این منطقه کوهستانی و مرتفع، شرایط مناسب را برای کشت این محصول فراهم کرده و در فصل بهار و تابستان بخش های زیادی از زمین های منطقه به کشت این محصول اختصاص می یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شبکه تعاون روستایی مازندران 2 هزارو 500کیلوگرم پیله کرم ابریشم، بصورت توافقی از کشاورزان استان خریداری کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۱    
قلم/ همدان- 73 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران در سال 1376 به مردم که عموم آن ها کشاورزان (حدود 200 هزار نفر کشاورز به طور مستقیم به عنوان سهامداران حقیقی) هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کشاورزان خراسان جنوبی این روزها مشغول برداشت عناب تازه و ارسال آن به بازار هستند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۵    
باران های موسمی مرگبار در هند و پاکستان از هفته گذشته آغاز شد و تا روز یکشنبه 8 آگوست ادامه پیدا کرد. این بارش ها در لاهور پاکستان ادامه دار شده است که در کنار آن طوفان شدید هم محصولات کشاورزان را از بین برده است و بسیاری از خانه ها بواسطه این سیل خراب شده است ...