یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۰۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «هرسین»

مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:در پی افزایش میزان ابتلا و فوت ناشی از ویروس کرونا درشهرستان مدیر شبکه بهداشت و درمان هرسین پیامی صادر کردند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده فرماندار درکمیسیون نظارت شهرستان هرسین از پلمپ دو جایگاه سوخت در شهر هرسین و بخش بیستون به علت رعایت نکردن مسایل بهداشتی خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس امور آب منطقه ای هرسین گفت: یک دهنه پل غیرمجاز بروی رودخانه دینور واقع در بخش بیستون تخریب شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس اداره محیط زیست هرسین گفت: در اقدامی قابل تقدیر چند جوان طبیعت دوست دوبهله عقاب فاقد توانایی پرواز را به اداره محیط زیست شهرستان هرسین تحویل دادند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده فرماندار در کمیسیون نظارت هرسین گفت: در بازرسی های صورت گرفته 8 واحد نانوایی که پروتکل های بهداشتی و ساعات کاری را رعایت نکرده بودند برای انها پرونده تعزیراتی تشکیل داده شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:سرپرست فرمانداری هرسین گفت: برای جلوگیری از حوادث مشابه در سیل اخیر با همکاری منابع طبیعی پاکسازی سیل بندها از نخاله و احداث سیل بندهای جدید در دامنه کوه شیرز انجام می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت هرسین از کشف و ضبط 20کیسه آرد یارانه ای به جرم قاچاق و عرضه خارج از شبکه خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۲    
مرصاد نیوز:به مناسبت هفته نیروی انتظامی با خانواده های شهدا و ایثارگران نیروی انتظامی در شهرستان هرسین دیدار صورت گرفت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: صبح امروز با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین و قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه وضعیت شبکه جمع آوری فاضلاب شهر بیستون مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - شهردار کنگاور از آمادگی کامل نیروهای مدیریت بحران این نهاد خدمات رسان برای مقابله با سیل و آبگرفتگی احتمالی معابر خبر داد و گفت: سیل اخیر شهر هرسین زنگ خطری برای آمادگی شهرهای منطقه به حساب می آید.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
علی رضایی نماینده مردم شهرستان های کنگاور ، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اخبار داخلی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، در خصوص پایان محدودیت های تسلیحاتی ایران پس از 13 سال ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵    
مرصاد نیوز:رئیس امور آب هرسین گفت: از ابتدای سال 17حلقه چاه غیر مجاز در این شهرستان مسدود شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:سرپرست فرمانداری هرسین گفت: لازمه توسعه پایدار امنیت و آرامش است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه گودرزحیاتی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردباتلاش همکاران موفق شدیم مقدار267تن ازانواع کودهای شیمیایی تامین وتوزیع نماییم
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سید رضا چقاکبودی, رئیس ادره محیط زیست شهرستان هرسین از اطفاء حریق در منطقه حفاظت شده بیستون پس از 24ساعت تلاش خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان هرسین گفت: با توجه به اقلیم مناسب شهرستان جهت باغبانی ودرآمد بالای محصولات باغی وگلخانه ای نسبت به محصولات زراعی افزایش این نوع کشت توصیه می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه هرسین در دیدار با مدیر جدید آموزش و پرورش این شهرستان گفت: سخنان مقام معظم رهبری مشخص کننده مسیر آموزشی و پرورشی کشور است و باید با برنامه ریزی دقیق علاوه بر افزایش سطح علمی دانش آموزان زمینه رشد معرفتی آن ها را نیز فراهم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین گفت: یک هزار و 500 بسته معیشتی به ارزش سه میلیارد و 750 میلیون ریال بین خانواده های مستعد و نیازمند شهرستان کنگاور توزیع شد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: توزیع غذای گرم در بین کودکان مهدهای کودک با استفاده از نظرات کارشناسان بهداشت در دستور کار قرار گرفته و در شهرستان ثلاث باباجانی،سنقروکلیایی و هرسین اجرایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین گفت: دست فروشان شهر هرسین ساماندهی می شوند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰    
مرصاد نیوز: در اولین روز از هفته نیروی انتظامی جانشین انتظامی فرماندهی شهرستان هرسین و جمعی از پرسنل با امام جمعه دیدار کردند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه هرسین در خصوص اعمال آخر ماه صفر گفت: موضوعی که در سالهای اخیر رواج پیدا کرده و البته در برخی مردم هم رخنه پیدا کرده است بحث دق الباب کردن در پایان ماه صفر است که چنین چیزی اصلاً منبع روایی ندارد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:روابط عمومی ستاد نماز جمعه هرسین در اطلاعیه ای از عدم برگزاری نماز جمعه این هفته شهرستان دلیل رعایت مصوبه ستاد مقابله باکرونا خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: اجرای پروژه محرومیت زدایی محله مهدیه از پروژه های پایلوت کشوری است لذا مناسب بود که جهت اثربخشی و افزایش کارایی طرح جدید، هماهنگی لازم با کارشناسان قرارگاه جواد الائمه صورت می گرفت که شاهد برخی از تخریبها در اجرای این پروژه نباشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین مساله کنگاور و دغدغه مردم این شهرستان تکمیل سد آناهیتا و آبگیری آن است که تاکنون 74 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست جهاد کشاورزی هرسین از لزوم اخذ بیمه دامها و محصولات زراعی وباغی با توجه به ورود کشاورزان به فصل پرخطر سال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری 2 فرد کلاهبردار در شهرستان هرسین خبر داد که با سوء استفاده از وجوه واریزی مردم به حساب نمایندگی یکی از شرکت های خودروساز، دست به کلاهبرداری 10 میلیارد ریالی زده بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۰    
سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین گفت : در راستای حفظ سلامت مردم با کسی مماشات نداریم واحد های صنفی متخلف منتظر پلمب می شوند و در ادارات باید نظم بیشتری حاکم باشد .
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین در خصوص تخریب یک پروژه در هرسین توسط شهرداری این شهرستان گفت: شهرداری این اقدام را بدون هماهنگی با فرمانداری انجام داده است که به آنها تذکر داده شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۹    
مرصاد نیوز:در کمال تعجب و بدون هیچگونه هماهنگی با مسئولین ذیربط یک پروژه در یکی از مناطق پایلوت سطح شهر توسط شهرداری هرسین تخریب شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری هرسین گفت:خبازی های متخلف طبق قوانین نظام صنفی جریمه نقدی خواهند شد و در صورت استمرار تخلفات کسر سهمیه و پلمب می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه 2 کرمانشاه از توزیع بیش از 400 پرس غذای گرم میان مردم روستاهای سیل زده شهرستان هرسین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین گفت: مشکلات روستای کهریز با اقدامات جهادی، همکاری و هم افزایی بین دستگاهی به نحو شایسته ای مدیریت شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:: فرمانده سپاه ناحیه هرسین از توزیع 100بسته معیشتی در بین روستاهای سیل زده این شهرستان و با همکاری بسیج سازندگی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس دامپزشکی هرسین از دفن بهداشتی لاشه 488 راس دام تلف شده بر اثر سیل هفته گذشته در شهرستان هرسین خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: با تلاش های صورت گرفته عملیات شن ریزی و اصلاح معابر روستای سیل زده کهریز انجام شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بسیج سازندگی کرمانشاه از وضعیت روستای سیل زده کهریز شهرستان هرسین بازدید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مهندس علیرضا یاری پور سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان هرسین گفت؛ در جریان بارندگی اخیر وسیل ناشی از آن در شهرستان هرسین میزان نه میلیارد و سیصد و سی میلیون تومان به کشاورزی هرسین خسارت وارد گردیده است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: خسارت سیل در شیروان ؛ بالغ بر 269 میلیارد تومان، در تالش ؛ بالغ بر 170 میلیارد تومان، در هرسین ؛ بیش از 9 میلیارد تومان ؛ این تنها چند نمونه از مناطقی است که در یک ماه اخیر از اولین بارش های نزدیک به پاییز آسیب دیده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه اعلام کرد: پنج حلقه چاه غیرمجاز در دو روستای زرداب و روستای مبارک آباد از توابع بخش بیستون توسط واحد گشت و بازرسی امور منابع آب شهرستان هرسین مسدود شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین استانی، مشاور مدیرکل، معاون سواد آموزی اداره کل و رئیس اداره روابط عمومی استان و سایر مسئولین مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان هرسین برگزار شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست جهاد کشاورزی هرسین از بر آورد اولیه خسارت 9میلیارد و سیصد میلیون تومانی سیل اخیر به مزارع، باغات، دام و زیرساخت های کشاورزی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین با حضور مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با اشاره به نزدیک شدن فصل بارندگی ها، از مردم و دستگاه ها خواست آمادگی لازم را در این زمینه داشته باشند گفت: باید از سیل چند روز قبل که در شهرستان هرسین و ظرف مدت کوتاهی بارندگی رخ داد، درس بگیریم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۳    
بنابر اعلام مدیرکل مدیریت بحران کرمانشاه، رقم نهایی خسارت سیل هفته گذشته به شهر هرسین شامل 9میلیارد تومان در بخش کشاورزی و 15میلیارد تومان در بخش زیرساخت شهری و آسیب به 148واحد مسکونی بوده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با اشاره به اسکان اضطراری 11 خانواده در شهرستان سیل زده هرسین، گفت: 13 واحد مسکونی هم از استحکام کافی برخوردار نیست و باید بازسازی شوند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پیرحسین کولیوند رییس اورژانس کشور و پرسنل مرکز هدایت عملیات بحران این وزارتخانه و اورژانس کرمانشاه درخصوص اقدامات انجام شده در سیل هرسین قدردانی کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری فرد قاتلی خبر داد که از 18 سال قبل به دلیل قتل زنی میانسال فراری بوده است. سرهنگ محمدرضا آمویی در جمع خبرنگاران در خصوص این خبر، اظهار داشت: پس از قتل خانمی 55 ساله ساکن شهرستان هرسین در اردیبهشت سال 1381 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار سیزدهم مهر سرویس شهروندخبرنگار را در این بسته مشاهده می کنید.