جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۲:۳۶Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هرسین»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس جهاد کشاورزی هرسین از کشت زعفران در 20 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۳    
مرصاد نیوز: باحضور جمعی از مسئولین شهرستان هرسین یادواره شهدای حوزه ای شهید احسان عزیزی برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲    
مرصاد نیوز: مردم هرسین در سالروز رحلت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت به عزاداری پرداختند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۲    
مرصاد نیوز:مردم دارالمومنین هرسین در محکومیت اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۷    
مرصاد نیوز:فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: وظیفه ما این است که رشادت شهدا و رزمندگان و ایثارگران را برای نسل آینده بازگو کنیم.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۵    
مرصاد نیوز: صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه وفرمانده انتظامی، اعضای شورای اداری شهرستان مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان برای رفع مشکل آب شرب هرسین اختصاص یافت.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس امورآب منطقه ای هرسین از انسداد 16 چاه غیر مجاز در راستای مصوبات شورای تامین در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۳    
مرصاد نیوز:رئیس اداره ورزش و جوانان هرسین گفت: از مجموع 80تیم شرکت کننده در مسابقات مینی فوتبال جام پرچم 16تیم به مرحله دوم این مسابقات راه یافتند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۲۳    
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: باید از تمام پتانسیلهای شهرستان جهت پیشبرد افزایش مهارت آموزی در شهرستان استفاده کنیم.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۴    
مرصاد نیوز:مدیر جهاد کشاورزی هرسین گفت: 20هکتار از مزارع هرسین زیر کشت زعفران رفته است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۷    
مرصاد نیوز: رئیس اداره محیط زیست هرسین گفت: عامل انتشار بوی نامطبوع روستای چهر رهاسازی پسماند یکی از کارخانجات منطقه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار هرسین با اشاره به مشکلات تامین آب شرب این شهرستان، گفت: دبی آب سراب هرسین 89 درصد کاهش داشته است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۹    
مرصاد نیوز:رئیس شبکه بهداشت شهرستان هرسین گفت: حدود 80 درصد اعتبارات مصوب سفر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به هرسین جذب شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۹    
مرصاد نیوز: امام جمعه هرسین از خدمات رسانی موکب های عراقی و اهل سنت به زوار اربعین تشکر و قدردانی کرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مرصاد نیوز: مراسم عزدارای و پیاده روی اربعین حسینی در هرسین برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۵    
مرصاد نیوز: وزیر نیرو با همراهیاستاندار کرمانشاه از سراب شهر هرسین بازدید کرد. این سراب که روزگاری منبع اصلی آب شهر بوده، اکنون با کاهش شدید آبدهی مواجه شده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۰    
مرصاد نیوز:همزمان با ایام اربعین حسینی موکب سید الشهدای شهرستان هرسین مستقر در پلیسراه به زائرین مرقد سیدالشهدا و عتبات عالیات خدمات رسانی می کند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۰    
مرصاد نیوز: ماکت تانک در ورودی هرسین این روزها قطعات آن به سرقت می رود و هیچگونه برنامه ای جهت حفظ نگهداری این اثر در نظر گرفته نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- شهرستان هرسین از توابع استان کرمانشاه یکی از مسیرهای تردد زائران است که مردم این شهر با برپایی موکب از زائران پذیرایی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با همراهی استاندار کرمانشاه از سراب شهر هرسین بازدید کرد. این سراب که روزگاری منبع اصلی آب شهر بوده، اکنون با کاهش شدید آبدهی مواجه شده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۴    
مرصاد نیوز:فرماندار هرسین گفت: شهرستان هرسین در پذیرایی از زائران اربعین حسینی آمادگی کامل را داشته و روزانه به بیش از هزاران زائر در موکب های شهرستان خدمت رسانی میشود.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۴    
مرصاد نیوز: سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزاری هرسین از کشف محموله زغال قاچاق از وانت پراید در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۸    
نماینده مردم کنگاور و صحنه و هرسین در مجلس از حضور وزیر نیرو در کنگاور، صحنه و هرسین به منظور رفع مشکلات سراب هرسین و دو سد کبوتر لانه کنگاور و قشلاق صحنه خبر داد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۲    
ایرسا- جلسه پیشگیری ازسرقت در شهرستان هرسین برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۰    
مرصاد نیوز:با حضور رئیس اداره صمت شهرستان و مسئول بسیج اصناف از واحد های صنفی سطح شهر بازرسی صورت گرفت.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هرسین گفت: با سودجویان و کسانی که با قطع درختان اقدام به تخریب عرصه های جنگلی می کنند قاطعانه برخورد قانونی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کنگاور ،صحنه و هرسین در مجلس گفت: با تلاش دولت در جهت حل مشکلات زائرین اربعین، زیر ساخت ها در سمت ایران تجهیز شده اما مشکلاتی در آن سوی مرزها وجود دارد که امیدواریم با مساعی دو کشور برطرف شود.
یافته   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اخبار حوادث: حادثه رانندگی در دیگر محورهای استان 14 مصدوم برجا گذاشت چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : حوادث رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لرستان از فوت یک نفر و مصدومیت چهار نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در محور نورآباد- هرسین خبر داد. ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۲    
مرصاد نیوز:آیین تجلیل از نخبگان و رتبه های برتر استانی در رشته های فرهنگی هنری و همچنین مراسم اختتامیه پایگاه های فرهنگی تابستانه در محل اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان هرسین برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۰    
مرصاد نیوز:ر ئیس اداره ورزش و جوانان هرسین از برگزاری مسابقات جام پرچم با حضور80تیم از روستاهای شهرستان خبر داد.
روند پروژه های مدارس در حال ساخت شهرستان هرسین بازدید با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان کرمانشاه بررسی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۴    
نماینده مردم کنگاور و هرسین در مجلس گفت: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان برای تکمیل سینما هرسین اختصاص یافت.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۳:۳۷    
مرصاد نیوز:مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین گفت: در بازرسی های صورت گرفته از خبازی های سطح شهر 3 نانوایی دارای تخلفات با تراکنش بالا بودند که در این زمینه پرونده تشکیل شده و به مراجع قضایی معرفی شدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۶    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان هرسین در پیش از ایراد خطبه های نماز جمعه هرسین به مناسبت هفته تعاون گفت: در شهرستان هرسین 180 شرکت تعاونی توانسته اند بیش از 1800 فرصت شغلی ایجاد نمایند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۹    
مرصاد نیوز: امام جمعه هرسین گفت: یکی از آسیب هایی که امروزه کشور های به ظاهر مسلمان گرفتار آن شدند بحث سکولار شدن و جدایی دین از سیاست است اربعین سیدالشهدا نماد درهم تنیدگی دین با سیاست است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ "علی عزیزیان" اظهار داشت: پس از اعلام نارضایتی تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه چند واحد مسکونی محلی برای خرید و فروش و مصرف مواد مخدر تبدیل شده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۸    
فرماندار هرسین گفت: گفت:ر هفته دولت در این شهرستان 140 پروژه کوچک و بزرگ در حوزه های مختلف با اعتبار 405 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز : پس از تاکید مسئولان هرسین بر ضرورت اجرای دستورالعمل های مرتبط با ذبح بهداشتی و شرعی کشتار دام، شماری از قصابی های شهرستان در اقدامی تامل برانگیز نسبت به تعطیلی واحدهای قصابی خود اقدام کردند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛زنجیره سنگ لاشه تولیدی قطعات بتنی فرامان غرب (معدن سنگ لاشه - دانه بندی و شن و ماسه و پودر سنگ) با حضور دکتر زین الدینی رئیس مرکز سرمایه انسانی و سازمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دکتر بهزاد باباخانی معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۰:۵۹    
مرصاد نیوز: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان هرسین گفت: شهرستان هرسین داری250تعاونی درسه بخش خدمات صنعت وکشاورزی است که 100تعاونی در بخش کشاورزی، 120تعاونی در بخش صنعت و 30تعاونی در بخش خدمات ایجاد شده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۰:۱۹    
مرصاد نیوز: در هفتمین روز از هفته دولت 6 پروژه بزرگ آبرسانی با اعتبار 400 میلیارد ریال در شهرستان هرسین افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۸:۲۶    
ایسنا/کرمانشاه بهار سال 1398 بود که وقوع سیل خسارات زیادی را به نقاط مختلفی از استان کرمانشاه، بویژه زیرساخت های عمرانی وارد کرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۴    
مرصاد نیوز: رئیس اداره دامپزشکی هرسین از ضبط و امحاء4لاشه گوشت کشتار غیر مجاز در این شهرستان خبرداد.
توسعه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۹    
براساس گزارشهای رسیده اخیرا دو تن از نمایندگان استان ( نماینده شهرستانهای شرقی و یکی از نمایندگان شهرستان کرمانشاه ) در حال رایزنی برای انتصاب عبادالله کنجوریان فرماندار فعلی هرسین جهت تصدی مدیریت کل سازمان پایانه و حمل و نقل استان می باشند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۲    
مرصاد نیوز:فرماندار شهرستان هرسین از اجرای 13 پروژه با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال در چهارمین روز از هفته دولت در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین گفت: برآورد می شود امسال حدود 18 هزار تن پیاز در این شهرستان تولید شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
هَرسین یکی از شهرهای استان کرمانشاه و مرکز شهرستان هرسین است. این شهر به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری منحصربه فرد مانند سایت جهانی بیستون گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هرسین تاکید کرد : کمبود های شهرستان های هرسین، صحنه کنگاور در حوزه زیرساختی فرهنگ و هنر بایدجبران شود
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۸:۱۸    
مرصاد نیوز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل اداره ارشاد اسلامی استان کرمانشاه جهت بررسی مشکلات به شهرستان هرسین سفر کرد.