شنبه ۰۹ اسفندساعت ۰۷:۳۷Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه هنری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه هنری، ادبی و رسانه ای به یاد فرماندهان شهید حاج قاسم و ابو مهدی المهندس در بغداد برگزار شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: اولین ربات هنرمند جهان، ایدا ، نخستین نمایشگاه هنری خود را در موزه طراحی لندن برگزار می کند. اواسط قرن گذشته این خوشبینی و امید وجود داشت که در قرن بیست ویکم ماشین های پرنده در آسمان پرواز خواهند کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از اختصاص 200 میلیون تومان برای برگزاری 100 نمایشگاه در 13 نگارخانه خصوصی مشهد از سوی شهرداری خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۹    
نگارخانه های شهرستان مشهد همچنان هفته پرکاری را پشت سر می گذارند و چندین نمایشگاه هنری در این نگارخانه ها در حال برگزاری است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۹    
همدان-فرمانده حوزه شهیده سمیه همدان از برپایی ایستگاه های سلامت و نمایشگاه دستاوردهای هنری توسط بسیجیان حوزه شهیده سمیه همدان خبر داد.
رایزنی فرهنگی ج.ا.ایران با مشارکت موسسه آل البیت مادرید اقدام به افتتاح یک نمایشگاه مجازی از آثار هنرمندان ایرانی با موضوع آیات و سوره های کلام الله نمود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۴    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش از برگزاری نمایشگاه های عکس "مردم تالش و انقلاب اسلامی"، عکس و پوستر "انقلاب اسلامی به روایت تصویر" و صنایع دستی فجر انقلاب به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۰    
همزمان با چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه فرهنگی – هنری ایران در شهر کراچی پاکستان افتتاح شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۹    
نمایشگاه هنری پاریز مجموعه ای از شمع های دست ساز وآثار رزین در نگارخانه استاد محجوبی لاهیجان به مدت چهار روز برپاست.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود گفت: ، کلیپ نمایشگاه هنری عکس انقلاب در شبکه های اجتماعی شهرستان به اشتراک گذاشته شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
این اعتراض ها روز یکشنبه نسبت به اعمال قرنطینه برای کاهش همه گیری ویروس کرونا در هلند، صورت گرفت. معترضان در یک میدان در مقابل موزه ملی آمستردام و نمایشگاه هنری ون گوگ پلاکارد هایی با شعار های "آزادی: محاصره را متوقف کنید" در دست داشتند و شعار "آزادی" می خواهیم را سر می دادند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ مراسم بازگشایی موزه هنر های معاصر تهران با حضور سیدمجتبی حسینی (معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)، هادی مظفری (مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی) ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: نمایشگاه های ارمغان و عکاسی مفهومی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود. موزه هنرهای معاصر تهران با نمایشگاه عکس مفهومی از آثار خارجی گنجینه موزه و نمایشگاه ارمغان تعدادی از آثار اهدایی مجموعه منیژه میرعمادی به موزه هنرهای معاصر تهران ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۹    
علایی گفت: نمایشگاه هنری همزمان با دهه مبارک فجر در کانون شهدای روستای انوج برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تداوم شیوع کرونا، برگزاری نمایشگاه هنری آرت بازل سوئیس را سه ماه به تاخیر انداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نگارخانه های مشهد با کاهش محدودیت ها و فروکش کردن کرونا بار دیگر فعال شده اند و این روز ها میزبان چندین نمایشگاه هنری هستند. شهرداری مشهد هم پیرو مصوبه شورای شهر برای جبران آسیب های ناشی از کرونا به مشاغل هنری با نگارخانه ها همراه شده تا بعد از چندین ماه، فضای هنری مشهد جانی دوباره بگیرد.
به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، نمایشگاه هنری با موضوع شهید سلیمانی از سوی معاونت فرهنگی حزب الله لبنان برپا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، معاونت فرهنگی حزب الله به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۷    
جمعیت هنری لبنان رسالات نمایشگاه هنری قاسم را در نخستین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی المهندس افتتاح کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس، نمایشگاه هنری قاسم از طرف جمعیت وفاداری به مقاومت در شهرک غبیری لبنان برگزار شد.
سینا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۴    
نمایشگاه مجازی رشته های نگارگری، نقاشی و خوشنویسی ویژه سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی از سوی دانشگاه واحد هنرهای اسلامی - ایرانی فرشچیان دانشگاه آزاد دایر شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نمایشگاه مجازی رشته های نگارگری، نقاشی و خوشنویسی ویژه سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی از سوی دانشگاه واحد هنرهای اسلامی - ایرانی فرشچیان دانشگاه آزاد دایر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، دو نمایشگاه پوستر و عکس فقط برای خدا و روایت عشق در دو فرهنگسرای ابورمانه و فرهنگسرای کفرسوسه در پایتخت سوریه برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز حماسه بزرگ 9دی نمایشگاه هنری تحت عنوان فتنه تغلب در محل مجتمع فرهنگی هنری شهر مأمونیه دایر شده است.
همگردی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۴    
یک زن هنرمند در نمایشگاه هنری که در اردوگاه پناهندگان جبالیا در شمال نوار غزه ترتیب داده شده بود، با ظرافت حنا را بر روی دست یک زن فلسطینی طرح می زند. یاسمین عابد ربو ، هنرمند 21 ساله اولین نمایشگاه خود را در خانه خود دایر کرده است. زن جوان برای خلق آثار هنری زباله های خانگی را بازیافت می کند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فارس: سفیر جمهوری اسلامی ایران در کنیا خواستار اقدام پیشگیرانه درمیان کشورهای آفریقایی برای مقابله با چالش های نوپا از جمله اختلافات داخلی شد. به نوشته وبگاه کی بی سی دکتر جعفر برمکی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کنیا که در یک نمایشگاه هنری شرکت کرده بود گفت ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نمایشگاه هنری بوم در بوم به مناسبت آیین سنتی شب یلدا با حضور هنرمندان برجسته کشور درکیش آغازشد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه هنری دایناسورها در منطقه شینجووکو
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
موسسه فرهنگی اکو با همکاری کمیسیون ملی یونسکو ایران، نکوداشت کمال الدین خجندی عارف و شاعر را با برپایی نمایشگاه هنری از آثار یک خوشنویس ایرانی و یک نقاش تاجیکستانی جشن می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مادر 45 ساله که از جمع کردن لباس های کثیف اهالی خانه خسته شده بود دست به کار خلاقانه ای زد تا توجه بقیه را به این لباس ها جمع کند.
فراخوان ارسال اثر برای شرکت در نمایشگاه های گروهی عکس "رویای رندگی"، آرم و لوگوتایپ "نشان" و پوستر تصویرسازی و نقاشی جلوه توسط گروه هنری رسم تا پنجشنبه (27 آذرماه) تمدید شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
کمیسیون ملی یونسکو - ایران در بزرگداشت هفته هنر افغانستان نمایشگاهی مجازی از آثار هنری را در شاخه های خوشنویسی، نقاشی و نگارگری، عکاسی، گرافیک، صنایع دستی و موسیقی (سازهای سنتی) برگزار می کند.
بر اساس فراخوان های صادر شده ظرفیت سه نمایشگاه هنری نشان ، جلوه و رویای زندگی محدود، و مهلت ثبت نام و ارسال آثار تا دوشنبه، 20 آذرماه جاری است که این زمان تمدید نخواهد شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مسوولان موزه سالوادور دالی نمایشگاه جدیدی از آثار مشهور ون گوگ برگزار کرده اند که به بازدیدکنندگان تجربه منحصربفردی از حضور در یک نمایشگاه هنری را ارائه می دهد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
آثاری از 13 هنرمند از سه نسل، در نمایشگاه هنری گسست محسوس که در گالری طراحان آزاد با موضوع تاثیر هنر آمریکایی پس از جنگ جهانی دوم را بر هنرمندان ایرانی برپا شده بود، به نمایش درآمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک نمایشگاه هنری در لندن برای از میان برداشتن مانع کرونا برای هنردوستان، از گزینه بازدید به کمک ربات استفاده می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
فرهنگسرای رسانه در هفتمین نمایشگاه هنری خود که در فضای مجازی برگزار می شود، نقاشی های علی مهدی پور را به نمایش می گذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته وحدت، نمایشگاهی از آثار هنر مندان تجسمی با عنوان نام احمد برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۴۵    
بمناسبت هفته وقف ؛ نمایشگاه یادگار باقی با موضوع وقف و اماکن متبرکه افتتاح گردید
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گالری ساعتچی در لندن با استفاده از ربات ها امکان بازدید از یک نمایشگاه بزرگ هنری را برای علاقه مندانی که در خانه هایشان حضور دارند فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آغاز دور جدید قرنطینه در آلمان و فرانسه، لغو چند نمایشگاه مهم هنری را به همراه داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه آخر صفر، نمایشگاه گروهی آثار نگارگری و تذهیب شرح فراق با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در نگارخانه رضوان مشهد گشایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۸    
نمایشگاه هنری آشوب و آرامش با آثاری از گیتی سیف به همراه نمایشگاه روایتی دگر با آثار نسرین شاپوری آذر روز جمعه (11 مهرماه) در گالری شیرین افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک نمایشگاه هنری شامل بیش از دو هزار اثر با موضوع کرونا در پایتخت جمهوری چک برپا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- دومین نمایشگاه هنری پلاک صلح با حمایت ایکوم ایران توسط نگارخانه سروناز برگزار خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه هنری ((قدیمی ترین رفیقم حسین))، به همت بسیجیان پایگاه حضرت علی اصغر (علیه السلام)، حوزه 5برادران امام محمد باقر (علیه السلام)،برپا شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
نمایشگاه متفاوتی از نقاشی خط با عنوان و عشق تنها عشق در گالری سرزمین هنر برگزار می شود، نمایشگاهی که تلفیق هنر دکوراتیو و هنر فاخر است. به گزارش ابتکار ، این نمایشگاه بیست و دومین نمایشگاه هنری ابراهیم الفت است؛ پزشک هنرمندی که علاوه بر پزشکی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰    
نمایشگاه گروهی قاصدک و آرزوهایش به نفع امور خیریه و نمایشگاه انفردای درهم تنیدگی روز جمعه (28 شهریورماه) در گالری شیرین افتتاح می شوند و تا نهم مهرماه نیز برقرار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
هرم های باستانی جیزه به عنوان به مکانی برای برگزاری یک نمایشگاه هنر معاصر در اکتبر 2021 انتخاب شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز گرامیداشت شهدای مدافع سلامت نمایشگاه هنری ساحل نجات در مرکز آموزشی پژوهشی درمانی امام رضا(ع) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد برپا شد.