جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۳:۴۴Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارورزان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر حقوقی شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت گفت: پس از افزایش 25 درصدی حقوق کارورزان دانشگاه علوم پزشکی تهران از فروردین 99، بار دیگر حقوق آنها 50 درصد افزایش یافت.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شورای صنفی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد که با پیگیری های صورت گرفته حقوق کارورزان دانشگاه علوم پزشکی تهران به 960 هزار تومان افزایش پیدا کرد و به همراه معوقه مهرماه به آنها پرداخت شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه-رئیس اداره توسعه کار آفرینی اداره تعاون،کار و رفاه استان کرمانشاه گفت:در صورتی که کار آفرینان از کارورزان استفاده کنند به مدت 2 سال از پرداخت حق بیمه آنان معاف می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۹    
معاونت آموزشی دانشگاه در پیامی از توقف فعالیت های آموزش حضوری دانشگاه از 29 آبان به استثنای کارورزان پزشکی و دستیاران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر بهداشت با ارسال نامه ای به معاونین آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور امکان ادامه فعالیت کارورزان در استان های قرمز را مجاز دانست.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۵    
به گزارش کرج رسا، دکتر شهروز یزدانی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی البرز طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به استمرار شرایط قرمز در استان، در راستای کاهش مواجهه دانشجویان گرامی، آموزش کلیه رشته/ مقطع های دانشگاه علوم پزشکی البرز به استثنای کارورزان پزشکی ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، دکتر شهروز یزدانی روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: با توجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا طی سه هفته اخیر در البرز بنا به تصمیم ستاد کرونا و ابلاغیه های بالادستی قرار بر این شد که کلیه آموزش ها به جز آموزش کارورزان و دستیاران به صورت غیر حضوری انجام شود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، گفت: از زمان اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی تاکنون 2 هزار و 351 قرارداد بین واحدهای پذیرنده و کارورزان منعقد شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه همه درس های تئوری به صورت مجازی ارائه می شوند، گفت: با توجه به اینکه دانشجویان کارورز و کارآموز باید بیمار را معاینه کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، گفت: از زمان اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی تاکنون 2 هزار و 351 قرارداد بین واحدهای پذیرنده و کارورزان منعقد شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۰:۰۱    
حسین عصاران هنگامی که مجله موسیقی رادیو خبر جوانمرگی داریوش رفیعی 31 ساله را در شماره بهمن سال1337 اعلام کرد او را از خانواده ای اهل ذوق و هنر معرفی کرد و بلافاصله از شماره های بعدی اش، در بخش اخبار مربوط به تصمیمات کمیسیون موسیقی رادیو ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۷    
معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در حاشیه بازدید رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران از پروژه های عمرانی مجتمع کوی از افزایش 50 درصدی حقوق کارورزان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی مجتمع کوی دانشگاه، از افزایش 50 درصدی حقوق کارورزان و همچنین افتتاح چند پروژه عمرانی در آینده ای نزدیک خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۷    
حسین عصاران سینمای ایران پس از طی دوره ای فترت (در سال های میان 1316 تا 1327) با ساخت فیلم توفان زندگی (علی دریابیگی) حیات ممتدش را باز آغاز کرد. جدا از این جایگاه تاریخی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به رغم ممنوعیت قانونی برای سپردن مسئولیت شغلی به کاروزران، برخی کارفرمایان بخشی از نیروی کار خود را با پذیرش این افراد تامین می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۱    
گروه استان ها-درحالی که از شیوع ویروس کرونا در کشور شش ماه گذشته است، اینترن های پزشکی ساعات بیشتری از سایر کارکنان نظام سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند اما از مشکلات و حقوق بسیار پایین خود و بی توجهی مسئولین به آنها، گلایه دارند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه دستیاران و کارورزان جامعه پزشکی در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارند، اما دریافتی آنها به هیچ وجه متناسب با فداکاری آنها نیست امین جلالوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در اجرای طرح کارورزی، 2500 دانش آموخته دانشگاهی اردبیل جهت مهارت آموزی منجر به اشتغال، توسط واحدهای متقاضی عقد قرارداد شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران نحوه حضور کارورزان رشته پزشکی در بخش های بیمارستانی را با توجه به شیوع کرونا اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شورای نمایندگان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: با ابلاغ دستوالعمل حضور کارورزان در بخش های بیمارستانی، حضور این دانشجویان در مراکز درمان تا اطلاع ثانوی به صورت کشیک و پست کشیک خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: بیش از 50 درصد معادن کشور به دلیل حجم پایین استخراج، درجه چهار محسوب می شوند که کارورزان این سازمان در آنها فعالیت می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز نسبت به فراخوان مسئولان این دانشگاه مبنی بر حضور تمام کارورزان در بیمارستان ها واکنش نشان دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۶    
مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کردند که تمام کارورزان پزشکی به صورت روتیشن و به شکل اجباری در بیمارستان ها حضور داشته باشند و این مسئله مورد اعتراض دانشجویان قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در پی اعتراض گروهی از کارورزان و کارآموزان دانشگاه علوم پزشکی تهران مبنی بر ادامه آموزش حضوری در بیمارستان ها و مراکز درمانی در شرایط کرونایی، معاون دانشجویی دانشگاه با تاکید بر اینکه اجباری برای حضور دانشجویان در کلاس های آموزشی ترم جاری وجود ندارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۱    
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مسئولان دانشگاه اخیرا اعلام کردند که قرار است تمام کارورزان پزشکی در بیمارستان ها فعالیت داشته باشند این در حالی است که بیمارستان ها در فراهم کردن لوازم و تجهیزات، با فشار روبرو هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کارورزان پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز در نامه ای به رئیس ستاد کرونای استان خوزستان، خواستار اصلاح وضعیت حضور خود در بیمارستان ها شدند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
در راستای اجرای برنامه ششم توسعه و پرورش نیروی انسانی ماهر، دستورالعمل اجرایی دوره کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف بهره مندی کارفرمایان، کارآفرینان، کارورزان و کارگران محدوده منطقه از طرح های حمایتی دولت که در برنامه ششم توسعه مطرح شده ابلاغ شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: درصورت جذب کارورزان در واحد و بنگاه اقتصادی مربوطه، دولت تا دو سال 100 درصد حق بیمه سهم کارفرمایان را پرداخت می کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مازندرانی گفت: در سالجاری برنامه ریزی شده است که در قالب طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار 975 نفر جذب بازار کار شوند. سعید مازندرانی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: در طرح کارورزی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با توجه به شرایط کنونی، لزوم رعایت فاصله اجتماعی و پیشگیری از ابتلا کارآموزان و کارورزان به بیماری کرونا، اجرای دوره کارآموزی و کارورزی هنرجویان پایه یازدهم به تابستان سال 1400 موکول می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۵    
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در حالی از دانشجویان تعهدنامه می گیرد که در برابر کرونا از خود محافظت کنند که تجهیزات حفاظتی را به طور کامل و براساس نیاز در اختیار آنان قرار نمی دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۱    
مدیر آموزش پزشکی مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) گفت : روزانه 1000 ماسک سه لایه، 50 جفت دستکش، 110 عدد ماسک نانو به تمامی رده ها اعم از اتندینگ دستیاران و کارورزان تحویل داده میشود.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۰:۵۵    
برای امروز قصد دارم به یک سری از نکاتی که در هنگام انجام بازدید از منزل لازمه از سوی مددکاران اجتماعی مورد توجه قرار بگیره اشاره کنم . به همین خاطر از مقدمه ای که استاد گرامی جنای آقای دکتر انور صمدی راد با عنوان استانداردهای ایمنی برای کارورزان و مددکاران اجتماعی در پیشگفتار کتاب ” راهنمای سرپرستی ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۸    
دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: دانشگاهی که از مهرماه 98 تاکنون مابه تفاوت افزایش کمک هزینه دانشجویان phd و دستیاری را پرداخت نکرده باشد و یا از ماه های بعدی آن به طور مثال از آذرماه این افزایش را اعمال کرده باشد؛ مرتکب تخلف شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۶    
شورای صنفی دانشجویان وزارت بهداشت طی نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش خواستار پیگیری وضعیت افزایش کارانه فراگیران و همگام سازی نرخ پرداختی فراگیران در دانشگاه های تابعه وزارت بهداشت شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: کارورزان ایثارگر شاغل در پتروشیمی از طریق آزمون جذب این شرکت می شوند و در این آزمون برای آنان امتیازات ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۱:۱۷    
مجتمع آزمایشگاهی افروز شیمی لارک و سیناآزمای بندر با بکارگیری بروزترین متدهای کاری و آموزشی به نمونه موفق ارائه ی خدمات آزمایشگاهی و استفاده و جذب کارورزان بدل شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۰    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:دستیاران و کارورزان از امتیازات ویژه در راستای ضرورت حمایت همه جانبه از طلایه دا ران خطوط مقدم مبارزه با کرونا برخوردار می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: طبق بررسی های انجام شده ایلام از استان های موفق در زمینه جذب کارورزان بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
توسعه حفاظت فردی جهت اعضا هیات علمی، دستیاران، کارورزان و کارکنان حوزه آموزش از اقدامات معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی در مقابله با کرونا است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی قائمی شامگاه سه شنبه در نشست خبری که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با بیان این روزها که کل دنیا با شیوع ویروس کرونا درگیر شده، دانشگاه ها نیز از این قضیه تاثیر گرفته و حوزه آموزش تعطیل شده است، گفت: امروز که کادر پزشکی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در تلاش هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: تعدادی از دانشجویان این دانشگاه نه تنها تعطیل نشده اند، بلکه در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا حضور دارند که دستیاران رشته های تخصصی و کارورزان رشته پزشکی هستند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گوگل در پاسخ به عالم گیری کرونا، برنامه کارآموزی تابستانی خود را د. قالب آنلاین برگزار می کند. بر این اساس کارورزان به جای آن در تکرار های مجازی از رویداد های معمول کارآموزی تابستانی شرکت شرکت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی بر ضرورت حمایت همه جانبه از طلایه داران خطوط مقدم مبارزه با کرونا اعم از اعضای هیئت علمی، دستیاران، کارورزان و دانشجویان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس دستور معاون آموزشی وزارت بهداشت، دستیاران و کارورزان به همراه اعضای هیات علمی بالینی ملزم به حضور در بخش های بیمارستانی شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رضا نقی زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 766 واحد پذیرنده کارورز در استان وجود دارد که در سال جاری یک هزار و 186 قرارداد با آنها منعقد شده است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، علی جعفریان عضو هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی تهران با انتشار عکسی نوشت: جلسه ماهانه روسای بخش های بیمارستان امام خمینی تهران با محوریت موضوع کرونا. بدون ماسک و در کمال آرامش. همه اساتید، دستیاران و کارورزان آماده ارائه خدمت. انتهای پیام
صدای پزشکان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۳    
نظرات نویسندگان مهمان لزوما بازتاب دهنده نگاه صدای پزشکان نیست بسمه تعالی به نیابت از کادر درمانی اعم از دانشجویان ، پرستاران ، کارآموزان ، کارورزان ، دستیاران و اساتید و اقشار دیگر ملت شریف ایران در تمامی مراکز درمانی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تمامی کلاس های تئوری به جز کارورزان و دستیاران تخصصی دانشگاه علوم پزشکی بابل تا 9 اسفند پایان هفته جاری تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۷    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برنامه های آموزشی همه دانشجویان به جز کارورزان پزشکی و پرستاری و دستیاران پزشکی و دندانپزشکی تا پایان هفته را تعطیل اعلام کردیم .