سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۸:۵۸Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیته های تخصصی این کمیسیون انتخاب شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از کمبود 70 تا 80 هزار معلم برای مهرماه امسال خبر داد. اما مقصر این پدیده کیست؟
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از انتخاب اعضای این کمیسیون به عنوان ناظر در برخی از مجامع و شوراها و تعیین اعضای کمیته های کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از انتخاب برخی از اعضای کمیسیون متبوعش جهت معرفی به صحن برای عضویت در شوراها و هیأت ها خبرداد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش با بیان اینکه راهکارهای مختلفی برای جذب نیروهای دائمی در سیستم آموزش و پرورش وجود دارد،گفت: برگزاری آزمون برای معلمانی که 10 سال در بدنه آموزش و پرورش کشور به ارائه خدمات پرداختند و بارها گزینش و کیفیت آموزش آنها سنجیده شده راهکار مناسبی برای تبدیل وضعیت و تعیین تکلیف آنها ...
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون و تحقیقات آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: من فکر می کنم امسال مهرماه با 70 الی 80 هزار کمبود معلم مواجه باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش با بیان اینکه در 10 سال اخیر به نیروی انسانی فعال در آموزش و پرورش بسیار کم توجهی شده است، گفت: در حال حاضر با رشد متقاضیان برای بازنشستگی آموزش و پرورش روبرو هستیم و به دلیل عدم پرداخت حقوق التدریسی ها معلمان کمتر متقاضی این نوع فعالیت در بدنه آموزشی کشور شده اند از طرفی ...
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۲    
جلسه آموزشی 《آنچه یک وکیل باید درباره سوءاستفاده های رایج از متقاضیان برنامه های مهاجرتی کانادا بداند》روز یکشنبه 24 تیرماه 1403 به همت کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۸:۵۵    
رئیس دبیرخانه کمیسیون آموزش عمومی قرآن کریم گفت: مسئولیت طراحی و استقرار سامانه هوشمند برنامه ریزی عملیاتی و نظارت بر اجرای سند راهبردی آموزش عمومی قرآن کریم با شورای توسعه فرهنگ قرآنی است تا به این واسطه هر یک از کمیسیون ها اقدامات انجام شده خود را در آن بارگذاری، اطلاع رسانی و شفاف سازی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم آموزش و پرورش برای جابه جایی دانش آموزان مدارس شهرک گروه ملی فولاد به علت فضای نامناسب اطراف این آموزشگاه ها، بر لزوم رفع نگرانی اولیای دانش آموزان این مدارس در این خصوص تاکید کرد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
علی امرایی، عضو کمیسیون آموزش دیده بان شفافیت و عدالت: مطمئن باشید اقتصاد ما ریشه در آموزش دارد و اگر آموزش و پرورش خوبی داشته باشیم حتما جایگاه کشور حفظ می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش دیده بان شفافیت و عدالت گفت: الان ما با ورود دانشجویان علوم پزشکی از خارج کشور به داخل مخالف هستیم چراکه مانند دور زدن کنکور است.
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به برگزاری کنکور 1403،گفت: از سرپرست سازمان ملی سنجش کشور دعوت شده تا در کمیسیون حضور یابد و گزارشی درباره برگزاری کنکور سراسری سال 1403 به اعضا ارائه دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه ای به سرپرست ریاست جمهوری نسبت به کمبود معلم در سال تحصیلی جدید هشدار داد و خواستار توجه به پیشنهادهای وزارت آموزش و پرورش در این زمینه شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس امروز در نامه ای به سرپرست ریاست جمهوری نسبت به کمبود معلم هشدار داد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 -رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه ای به سرپرست ریاست جمهوری نسبت به کمبود معلم در سال تحصیلی جدید هشدار داد و سه پیشنهاد را برای عبور از این بحران ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس هفته آینده میزبان سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در مورد برگزاری کنکور سراسری سال 1403 خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه ای به سرپرست ریاست جمهوری نسبت به کمبود معلم در سال تحصیلی جدید هشدار داد و خواستار توجه به پیشنهادهای وزارت آموزش و پرورش در این زمینه شد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید متخلفان کنکور سراسری به اشد مجازات محکوم شوند، گفت: بطور کلی در بدنه سازمان سنجش افرادی هستند که با ارتباطات ناسالم زمینه را برای ورود تخلفات و خیانت ها فراهم می کنند، بی تردید سازمان سنجش نیاز به پاکسازی بیشتری دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یکی از راه های ایجاد رشد پایدار در تولید، استفاده از ظرفیت فعالیت ها و شرکت های دانش بنیان است، گفت: رشد در کشور مستلزم ایجاد بسترها و زیرساخت هایی است که فضا را برای حضور و نقش پذیری شرکت های دانش بنیان فراهم می سازد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که هر ساله ممنوعیت دریافت پول در هنگام ثبت نام از والدین به کرات از تریبون های مختلف رسانه ای می شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فروش سوالات کنکور سال هاست به کرات تکرار می شود و تنها در قالب هشدار از سوی مسئولان شاهد امنیتی بودن آزمون سراسری هستیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری با تأکید بر این که قطار توسعه کشور از مسیر آموزش می گذرد، گفت: ما در انتخاب وزرای مرتبط با کمیسیون آموزش در کنار دولت خواهیم بود و تمام تلاش خود را برای همکاری و هم افزایی به کار خواهیم گرفت.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۵:۴۸    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی روز چهارشنبه 20 تیر 1403 با حضور اکثریت اعضا، نمایندگان دولت و مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، با حضور اکثریت اعضا، نمایندگان دولت و مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان سنجش و رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، با حضور اکثریت اعضا، نمایندگان دولت و مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان سنجش و رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مهارت محور بودن آموزش ها، روند یادگیری و رسیدن به بازار کار را ممکن می کند، گفت: با توجه به استعداد سرشار ذهنی و توانمندی برخی از معلولان عزیز با آموزش مهارتهای حرفه ای به آنها زمینه خود اشتغالی آنان را می توان فراهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل راهکارهای توسعه دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان دانشگاه محقق اردبیلی با حضور نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شد.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۲    
کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری اصفهان برگزار می کند: ⬅️آنچه یک وکیل باید درباره سوءاستفاده های رایج از متقاضیان برنامه های مهاجرتی کانادا بداند مدعوین: آقای دکتر علی برجیان، مشاور سابق مرکز اجتماعی کمک به مهاجران مونترآل ...
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ثبت نام دانش آموزان در مدارس دولتی صددرصد رایگان است، گفت: دریافت هرگونه هزینه بدون هیچ تعرفه ای در هنگام نام نویسی دانش آموزان غیرقانونی و تخلف است و آموزش و پرورش در کنار اعلام چنین اخباری باید حمایت مادی از سیستم آموزشی هر شهر و ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۹    
آبادان- مولوی، نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس از برگزاری 16 دوره آموزشی گردشگری و صنایع دستی در آبادان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نبود مدیریت ثابت در آموزش و پرورش را یکی از دلایل عدم تحقق سند تحول بنیادین آموزش دانست و گفت: در دولت های مختلف تعداد کثیری از مسئولان اصرار به اجرای سند 2030 داشتند و از حداکثر توان خود بهره گرفته که آن سند را عملیاتی کنند که خوشبختانه با مخالفت مقام ...
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت ها برای نوسازی مدارس بهره بگیریم، گفت: استفاده از تمام پتانسیل های آموزش و پرورش برای نوسازی مدارس فرسوده فرصتی در جهت اجرای عدالت آموزشی خواهد بود ...
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۶    
روز پنجشنبه مورخ 14 خرداد 1403 به همت کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری استان اصفهان، کلاس آشنایی با نکات کاربردی جرائم مواد مخدر و روانگردان با تدریس جناب آقای محمود بهرامی، مستشار دادگاه تجدید نظر استان اصفهان و با حضور وکلا و کارآموزان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دولت چهاردهم، اگر برنامه قوی داشته باشد من امید دارم که در پنج یا ده سال آینده، کشور ما از بن بست ها و مشکلات بسیاری که در آن قرار گرفته، خارج بشود.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اهمیت همکاری دولت چهاردهم و مجلس دوازدهم برای حل مشکلات کشور، گفت: امیدواریم کابینه چهاردهم با نگاه به ظرفیت های مادی و انسانی داخلی، مشکلات کشور را برطرف کند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۱    
رکنا سیاسی : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: به پاسداشت حضور و مشارکت مردم در انتخابات، با اصلاح برخی قوانین دستو و پاگیر، به دولت جدید دکتر پزشکیان کمک می کنیم.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، هیأت دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی دکتر سید ابوالحسن نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب و متشکل از رؤسای دانشگاه های سبزوار، قم، همدان، نمایندگان جامعه المصطفی و .. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۹:۵۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توسعه اقتصادی را عاملی در جهت رشد اشتغال زایی دانست و یادآور شد:در واقع هنگامی که ما از توسعه و رشد اقتصادی صحبت می کنیم بخشی از آن مرتبط با مسکن و اشتغال زایی است که تاثیر بسزایی در این بخش ها خواهد داشت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید بر سه محور" عزت،حکمت و مصلحت"حرکت کند،افزود: امروز یکی از نیازها و مطالبات اساسی همه مردم مبارزه با فساد و رانت در کشور است که گریبانگیر بعضی از مدیران شده است که رئیس جمهور آینده باید به طور جدی با فساد و رانت موجود مقابله کند ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۸:۲۰    
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با همکاری کمیسیون آموزش عمومی قرآن کریم طرح ملّی تربیت مربی روخوانی و روان خوانی قرآن کریم را برگزار می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وضعیت نیروهای خرید خدمات باید در آموزش و پرورش مشخص شود، گفت: معلمان نهضتی و خرید خدمات که سال های طولانی خدمات آموزشی ارائه داده اند باید در سیستم استخدام رسمی وارد شوند تا در تبدیل وضعیت قراردادی مورد توجه قرار بگیرند.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: چندین مسئله و چالش در حوزه آموزش از سوی این کمیسیون برای پیگیری به قوه قضاییه ارجاع شد. محمد مولوی بیان کرد: از جمله مواردی که در حوزه آموزش به قوه قضاییه ارجاع شد عملکرد سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۸:۵۰    
شفقنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه رتبه بندی معلمان ناقص اجرا می شود، گفت: معلم و استاد را در جامعه خودمان فقط اسما، شغل انبیاء عنوان می کنیم در حالی که در کشورهای خارجی به معنای واقعی به این مساله توجه دارند. ...
خلخالیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۲۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
با برگزاری انتخابات اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دوازدهم، اعضای این کمیسیون مشخص و وحید کنعانی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دوازدهم شد. به گزارش خلخالیم به نقل از خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص و معرفی شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون در مجلس دوازدهم با ادامه مسیر ریل گذاری شده خود در مجلس قبل، نگاهی کاملاً تحول گرایانه دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ظهر امروز یک شنبه 10 تیر ماه با دستورکار انتخابات هیات رئیسه اجلاسیه اول کمیسیون برگزار شد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۷:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش فاخته ، بر اساس انتخابات صورت گرفته،اعضای هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه اول دوره داوزدهم مجلس مشخص شد و بر همین اساس علیرضا منادی سفیدان به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دوازدهم در اجلاسیه اول برگزار شد و علیرضا منادی سفیدان به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد. ...
علیرضا منادی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی با رأی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به عنوان رئیس این کمیسیون در اجلاسیه اول انتخاب شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...