یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۰۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش»

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه متعهدین دانشسرایی های منتظر خدمت، مطابق تعهد خود عمل کردند، گفت: وزارت آموزش وپرورش باید به تعهدی که از این گروه در بدو ورود به دانشسراها دریافت کرده پایبند باشد.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ضمن تشریح جزییات نحوه برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش به پرسش های فرهنگیان پیرامون این موضوع پاسخ داد.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۲    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است، ادعای مافیا بودن موسسات کنکور و دریافت پول از آن ها با هم همخوانی ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و پرورش مجلس از پیگیری اعتراضات به نتایج استخدامی مرحله دوم آموزش و پرورش خبر داد و گفت: با مسئولان مربوطه رایزنی لازم انجام خواهد شد و نتایج را اعلام خواهیم کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۴۴ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در روز های یکشنبه و سه شنبه (29 و 31 فروردین) جلسه علنی خواهد داشت. ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (14) قانون صدور چک مصوب 1355 و اصلاحات بعدی آن ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالیکه آموزش و پرورش در قبال کنکور رویکرد دوگانه ای دارد اما باید گفت این وزارتخانه هم در سفره کنکور منتفع است؛ سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس معتقد است: این ادعا که در مقابل مافیای کنکوری بایستیم اما حق بالاسری دریافت کنند نشان می دهد ادعا کذب است!
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: سطح اجتماعی خوبی برای کارگران و افراد با مهارت در ایران دیده نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید برای مردم به خوبی توضیح دهیم که انتخابمان باید هدفمند و کارشناسی شده باشد، یعنی انتخاب صحیح می تواند مشکلات را رفع کند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
7 عضو کابینه در جلسات هفته جاری کمیسیون های تخصصی مجلس حاضر می شوند تا به سوالات وکلای ملت پاسخ دهند.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش گفت: لازمه تغییر ماهیت دانشگاه آزاد از نگاه تبدیل به مؤسسه دولتی یا عمومی، درخواست از شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تشریح راهکارهای افزایش مشارکت انتخاباتی مردم، گفت: ضمانت استحکام نظام در مقابل دشمنان حضور گسترده مردم در انتخابات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش دیده بان شفافیت و عدالت کشور گفت: اخیراً وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای مبنی بر عدم احتساب فاصله فراغت از تحصیل با استخدام فارغ التحصیلان دانشسراها صادر کرده است که در واقع افرادی که در شرف بازنشستگی هستند با این اطلاعیه، چند سال باید اضافه خدمت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش دیده بان شفافیت و عدالت کشور گفت: مستنداتی داریم که دانش آموزی با نمره کمتر به مدرسه استعدادهای درخشان راه پیدا کرده است اما دانش آموز دیگر با نمره تراز بهتر از آن دانش آموز، راه پیدا نکرده است و این دو دانش آموز از نظر سهمیه، جنسیت و محل پذیرش، یکسان هستند.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس روز گذشته از سازمان بازرسی وزارت آموزش و پرورش خواسته تا به تخلف مدارس تیزهوشان در قالب دریافت شهریه های غیرقانونی ورود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس اظهارات رئیس سازمان سنجش کشور، مبنی بر دریافت حق بالاسری حدود هزار میلیارد تومانی وزارت آموزش و پرورش از مؤسسات کنکوری را موجب تعارض منافع در مسائلی مانند حذف کنکور دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم گفت: حذف کنکور در آینده براساس سازوکار قانونی امکانپذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی مرکز تربیت معلم شهدای مکه دانشگاه فرهنگیان طی نامه ای از رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای حضور در این دانشگاه و پاسخگویی به سوالات دانشجومعلمان درباره مسائل آموزش و پرورش دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: هم اکنون حدود 6 هزار شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که باید این تعداد به 60 هزار شرکت افزایش پیدا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان جهت بررسی جزئیات نحوه ارتقاء حوزه علم و فناوری مندرج در سند همکاری 25 ساله ایران و چین برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 24 فروردین ماه 1400 برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در نشست این کمیسیون معاون علمی و فناوری رئیس جمهور درباره سند همکاری راهبردی بین ایران و چین در بخش علمی و فناوری های نوین گزارشی ارائه کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نام شرکت های خلاق نیز در قانون حمایت از تولیدات دانش بنیان درج شد و از این پس، مشمول حمایت های مندرج در قانون خواهند شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، علیرضا منادی سفیدان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: قانون جهش تولیدات دانش بنیان ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، بابیان اینکه شهریه مدارس تیزهوشان نصف شهریه مدارس غیردولتی هر شهر است از سازمان بازرسی وزارت آموزش و پرورش خواست تا به تخلف این مدارس در قالب دریافت شهریه های غیرقانونی ورود کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی طرح آمایش دانشگاه ها در جهت نزدیک کردن ارتباط دانشگاه و صنعت خبر داد و گفت: عدم تعامل بین صنعت و دانشگاه سبب به بن بست رسیدن پروژه ها می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حجت الاسلام احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در برنامه صبح و گفت وگو در مورد مؤسسات کنکوری به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام برخی نکات مثبت طرح جهش تولید دانش بنیان، گفت: ممکن است در ماه رمضان این طرح تصویب و 4ماه بعد به دستگاهها ابلاغ شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برای تحقق شعار سال نیازمند مدیران جهادی، خلاق و نوآور در کشور هستیم، گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان، اقتصاد کشور را از خام فروشی نجات می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۵    
وزیر آموزش و پرورش با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، به ارائه گزارشی از عملکرد وزارت آموزش و پرورش در راستای ارتقای وضعیت مدارس و فرهنگیان، پرداخت.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: قطعا آغاز موج چهارم ویروس کرونا در کشور نتیجه بی تدبیری های برخی مسئولین است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محمد مهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش ...
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی دلایل عدم اجرای کامل نظام رتبه بندی معلمان در این کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات، ضمن ارائه گزارش از عملکرد این وزارتخانه در جهت ارتقای وضعیت مدارس و فرهنگیان به سوالات نمایندگان پاسخ داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی یکشنبه 22 فروردین ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی بر راستی آزمایی واقعی برای تیم مذاکره کننده تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:اعضای کمیسیون در سفر نظارتی خود به خراسان رضوی با حضور در جمع دانشگاهیان فرهنگیان و فعالان علمی استان از نزدیک با فعالیت های این مجموعه ها آشنا شده و از نیاز ها و مشکلات آنها در جهت رشد سریع علمی و خنثی سازی تحریم ها مطلع شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از ورود مجلس به مشکل بازنشستگی 40 هزار معلم فارغ التحصیل شده از دانشسراها خبر داد و گفت: این موضوع در کمترین زمان در کمیسیون آموزش بررسی و گزارش آن به صحن علنی مجلس برای تصمیم گیری ارائه خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس در هفته جاری با حضور معاون علمی رئیس جمهور به بحث و بررسی پیرامون موضوعات علمی و فناورانه سند 25 ساله همکاری های مشترک ایران و چین خواهند پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۰    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از اختصاص سه هزار میلیارد تومان به معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۶    
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور در پارک علم و فناوری خراسان رضوی از مجموعه های دانش بنیان وشرکت های مستقر در این مجتمع تحقیقاتی بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به همراه ریاست دانشگاه فردوسی مشهد از واحد تحقیق و توسعه (R&D) سازمان جهانی مدیریت تولید و صادرات زعفران (OSEC) بازدید کردند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دربازدید کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاون حقوقی و امور مجلس از آموزش و پرورش استان خراسان رضوی و نشست تخصصی با مدیران آموزش و پرورش خراسان رضوی، احتساب سوابق دانش آموختگان دانش سراها در این کمیسیون مطرح شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1400 از پارک علم و فناوری خراسان رضوی بازدید کردند.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به محورهای تحقیق و تفحص از سازمان سنجش گفت: رییس سازمان سنجش از حق بالاسری یک هزار میلیارد تومانی آموزش وپرورش از موسسات کنکور خبر داد!
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش وپرورش در نشست تخصصی مشترک اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با مدیران آموزش وپرورش خراسان رضوی از اختصاص اعتبار500 میلیارد تومانی، جهت خرید تبلت ویژه دانش آموزان کم برخوردار از سوی مجلس شورای اسلامی، خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس موافق اجرای طرح آمایش دانشگاه هاست ولی اجرای آن به تاملاتی نیاز دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی: تولید تنها محدود به کالا و صنایع نیست بلکه دو مجموعه آموزش و پرورش و همچنین آموزش عالی می توانند در خصوص مانع زدایی ها و پشتیبانی ها موثر باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۳    
مشهد- ایرنا- اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در ادامه برنامه سفر سه روزه به مشهد امروز 21 فروردین ماه از پارک علم و فناوری خراسان در این شهر بازدید کردند.