چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۳:۰۷May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش»

ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۵    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از همراه شدن مجلس با شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه مصوبه کنکور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۵۳    
شیوا قاسمی پور؛ عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در کمیسیون آموزش مجلس جلسه مفصلی با آقای صحرایی برگزار شد و هرکدام از نمایندگان در حوزه های مختلف مطالباتی را بیان کردند که در چند دسته بندی قابل احصاست. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - نمایندگان مجلس با اکثریت آرا، به رضامراد صحرایی، از فرزندان معزز جانبازان، برای حضور در وزارت آموزش و پرورش رای اعتماد دادند. بررسی برنامه ها و صلاحیت رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز(سه شنبه نهم خرداد ماه) قرار داشت. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن قرائت گزارش بررسی برنامه ها و صلاحیت صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، از موافقت ضمنی کمیسیون متبوعش با تصدی وی در وزارتخانه مذکور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز؛ سه شنبه 9 خرداد 1402 به بررسی صلاحیت رضامراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش پرداختند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸    
کمیسیون آموزش مجلس با تصدی صحرایی به سمت وزارت آموزش وپرورش موافقت کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، رضا حاجی پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به صلاحیت رضامراد صحرایی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش، گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات را به شرح زیر قرائت کرد. ادامه دارد...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت این کمیسیون با توجه به بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش صلاحیت ایشان را احراز کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با رضامراد صحرایی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تهران ؛ آیین اعطای "نخستین نشان عالی دانش" روز دوشنبه 8 خرداد 1402 هم زمان با سالروز تصویب قانون تأسیس دانشگاه تهران، با حضور حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۲    
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 8 خرداد ماه 1402 برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه متعهد شد مطالبات نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سال تحصیلی جاری را تا پایان خرداد پرداخت کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش از کوچک انگاری طی دهه های اخیر ضربه خورده است، گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تنها سند مورد تأیید رهبر انقلاب است و سندهایی که در دولت تدوین و تعیین می شوند، نباید با سند تحول ادغام و موازی کاری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر به فرانسه و آلمان متوجه شدم فقط 18 درصد جوانان دانشگاه می روند و بقیه مهارت آموزی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در حال تدوین اساسنامه برای آموزش های مهارتی هستیم، در این برنامه به فکر صفر تا 90 سالگی همه افراد جامعه خواهیم بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس کمبود 50 هزار مربی پرورشی را یکی از ضعف های سیستم آموزشی کشور دانست و گفت: تربیت و پرورش دانش آموزان در مدارس باید برجسته دیده شود، بی تردید استخدام 11 هزار مربی پرورشی جوابگوی کمبود سیستم آموزشی کشور نخواهد بود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
احمد نادری اظهار کرد: فردا (9 خرداد) جلسه بررسی صلاحیت آقای صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با حضور رییس جمهور برگزار می شود. به گزارش ایسنا، وی در توضیح روند برگزاری جلسه رای اعتماد گفت: در این جلسه رئیس جمهور یک ساعت برای صحبت درباره برنامه ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی فرصت دارند ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۴۱    
به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی اسماعیلی افزود: در جلسه اخیری که با سرپرست آموزش و پرورش برگزار شد، ایشان خبرهای امیدوارکننده ای در خصوص اجرای رتبه بندی معلمان مطرح کرده و گفتند پس از بررسی های انجام شده بسیاری از مشکلات معلمان برطرف شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۳    
نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت : دبیرستان 12 کلاسه ایمان در آبادان تخریب و نوسازی می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس از موافقت کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از رأی اعتماد کمیسیون متبوعش به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از موافقت اعضای کمیسیون آموزش مجلس با برنامه های گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در نشست امروز کمیسیون خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به آزادی "اسدالله اسدی" دیپلمات اسیر ایرانی اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس از برگزاری این کمیسیون به منظور بررسی صلاحیت و برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کانال اخبار فرهنگیان: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: غیرقانونی بودن ثبت نام دانش آموزان استثنایی در مدارس عادی توسط ناظم و مدیر باید به واسطه وزارتخانه آموزش و پرورش مشخص شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۹    
صلاحیت رضا مراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ، قرار است سه شنبه در صحن مجلس بررسی شود.
سلام نو / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از قاچاق خاک زراعی به کشورهای عربی استفاده از آن در باغچه های آن ها پرده برداشت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
صحرایی در صفحه شخصی خود اینگونه نوشت: دولت مردمی سیزدهم با اجرای رتبه بندی گام بزرگی در تحول نظام آموزشی و کمک به معیشت معلمان برداشت. اعضای محترم کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی نیز در این مسیر همواره در کنار معلمان بوده اند.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به قاچاق مواد معدنی کشور، گفت: مقدار زیادی از مواد خام کشور از جمله خاک زراعی ما به کشور های عربی قاچاق و در باغچه های ان ها استفاده می شود. از سوی دیگر حتی کسانی که معدن دار هستند بهره مالکانه کمی پرداخت می کنند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
همایش دانشگاه بدون دخانیات به مناسبت گرامیداشت روز جهانی بدون دخانیات، برگزار می شود. جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و خانه اندیشمندان علوم انسانی با همکاری دستگاههای اجرایی و قانونگذار دخیل در امر پیشگیری از دخانیات(مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شریف٬ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری این هفته در روز یکشنبه بررسی صلاحیت، سوابق و برنامه های پیشنهادی رضا مراد صحرایی وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش را در دستور کار خود دارند. دستور کار این هفته کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به شرح ذیل اعلام شد؛ روز یکشنبه: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تصویب اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی آموزش و پروش برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان هفته آینده به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می آید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
شفقنا- گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش نوشت: در بعضی قسمت ها آیین نامه رتبه بندی معلمان به اصلاح نیاز دارد. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سامانه مودیان مالیاتی به منصفانه و عادلانه تر شدن فرآیند اخذ مالیات کمک می کند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از پیگیری اجرای فوق العاده ویژه برای فرهنگیان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۸    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اگر گزینه دولت برای تصدی پست وزارت آموزش و پرورش بتواند نظر کمیسیون آموزش را جلب کند، می توانیم امیدوار باشیم که از صحن مجلس نیز رای اعتماد بگیرد چرا که صحن به نظر کمیسیون اعتماد می کند.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۸    
نشست دو روزه آشنایی با حقوق مالیاتی به همت کمیسیون آموزش و با همکاری کمیسیون معاضدت مالیاتی کانون وکلای دادگستری اصفهان و با حضور جناب آقای مجید رئوفی(مشاور امور مالیاتی کانون کارشناسان رسمی دادگستری ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم همدان در مجلس گفت اکثریت دوستان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتخاب ایشان موافق هستند؛ امیدوارم نمایندگان مجلس نیز با رأی خوبی ایشان را انتخاب کنند تا وزارتخانه را از این بلاتکلیفی نجات دهند. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
غلامحسین حسینی نیا تغییر ساختار، برای چابک سازی مهارت آموزی در کشور را از اهداف مهم تدوین اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۲    
دبیر کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: هدف اصلی طرح یک فوریتی اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو، برداشتن تأثیر قطعی معدل و برگرداندن تأثیر مثبتی بوده که قبلاً وجود داشته است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش فنی و حرفه ای مجلس از تصویب طرح اساسنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از پیگیری اجرای فوق العاده ویژه برای فرهنگیان خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از پیگیری اجرای فوق العاده ویژه برای فرهنگیان خبر داد. سیدمحمد مولوی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای احقاق حقوق فرهنگیان، نیروهای خدماتی و نیروهای اداری آموزش و پرورش در زمینه اعمال کامل فوق العاده ویژه در حکم حقوقی ...