شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۳:۵۴Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه مجلس نسبت به وضعیت بورس دغدغه مند است، تاکید کرد: هرچه سریع تر با تشکیل یک کارگروه متخصص باید جلوی بحران بازار سرمایه گرفته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش گفت: وزارت ارتباطات می تواند با هزینه بسیار کم برای دانش آموزان بی بضاعت تبلت ایرانی تهیه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس: آرزوی ترامپ برای ارتباط با ایران حتی در حد یک تماس، به دلیل عظمت آفرینی مقام معظم رهبری برآورده نشد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۵    
مهرداد ویسکرمی و احمدحسین فلاحی دو نماینده کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در مجتمع رسانه ای آفتاب حضور یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب طرح پرداخت پژوهانه به دانشجویان دوره دکتری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کمیسیون آموزش با انحلال دانشگاه پیام نور و یا ادغام آن با دانشگاه آزاد موافق نیست.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف آزمون استخدامی آموزش یاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآوزی مخالفت کرد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی امروز مجلس گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص طرح الحاق یک تبصره به ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزش یاران نهضت ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته اعضا کمیسیون آموزش عالی طی نامه ای به وزیر علوم بی انضباطی مالی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور را اعلام کردند. رییس سازمان نظام روانشناسی، دکتر محمد حاتمی نیز در پاسخ به آن نامه ای را به رئیس مجلس ارسال و موارد منتسب شده را رد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دانشگاه پیام نور نیاز کشور است اما باید اصلاحاتی در برخی مراکز این دانشگاه صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
رشت – ایرنا- نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه دو روز گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس موضوع اجرای اصل 15 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، طرح تدریس زبان های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه های کشور مورد بررسی قرار گرفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 1 بهمن) در جلسه علنی مجلس و در جریان بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص طرح الحاق یک تبصره به ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزش یاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش با پیشنهاد بازگشت این طرح ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۲    
کمیسیون آموزش در مصوبات امروز خود، بر کنترل آسیب های فضای مجازی و دسترسی دانش آموزان به تجهزات آموزشی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش با بیان اینکه در آزمون استخدامی آموزش یاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش عده ای جامانده و عده ای هم به دلیل شرایط کرونایی موفق به شرکت نشدند، گفت: این کمیسیون تصمیم گرفته است که وزارت آموزش و پرورش یکبار دیگر برای این افراد آزمون برگزار کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده در صحن هیأت دولت مورد تصویب قرار خواهد گرفت و پس از آن تقدیم مجلس خواهد شد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ارزیابی دقیق تر و مستمر، اعتبار آزمون ها و گواهی ها و مدارک را بالا می برد و متاسفانه دانشگاه ها و اساتید در این زمینه آنچنان که باید موفق نبوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست امروز با پیشنهادی درباره حذف آزمون استخدامی نیروهای نهضتی مخالفت کردند که این مسئله به معنای موافقت ضمنی با طرح پیشنهادی کمیسیون آموزش جهت برگزاری آزمون مجدد برای نیروهای جامانده است.
سخنگوی کمیسیون آموزش با اشاره به حضور حاجی میرزایی در این کمیسیون گفت: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت به پایان رسیده و هفته آینده به مجلس ارسال می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: تصمیم بازگشایی مدارس برای پایه های اول و دوم ابتدایی، مدارس زیر 50 نفر و دروس کارگاهی هنرستان ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به صورت اختیاری اجرا می شود. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید در جریان انحلال یا ادغام دانشگاه ها باشد و لازم است که کمیسیون آموزش به این موضوع ورود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده بوئین زهرا به رئیس کمیسیون آموزش مأموریت داد تا مانع انحلال دانشگاه ها در قالب ساماندهی ای که وزارت علوم بدون نظر مجلس انجام می دهد شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده بوئین زهرا درباره انحلال یا ادغام برخی دانشگاه ها تحت عنوان طرح ساماندهی آموزش عالی تصریح کرد: کمیسیون آموزش به موضوع انحلال دانشگاه ها ورود کند و نمایندگان و استاندار و فرماندار از این تصمیمات بی خبرند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به بررسی طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان مناطق محروم، گفت: کمیسیون آموزش در مصوبات امروز خود، بر کنترل آسیب های فضای مجازی و دسترسی دانش آموزان به تجهزات آموزشی تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن طرح ساماندهی معلمان غیر رسمی در صحن علنی مجلس پس از اتمام بررسی لایحه بودجه 1400 خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۳    
نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی دوشنبه 29 دی ماه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از وزارت اموز خارجه خواست که ترور شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس را در مجامع و نهاد های حقوقی و بین المللی پیگیری کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با بسته بودن مدارس مشکل کرونا حل نمی شود، مشکل اصلی رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی در مکان های مختلف و سیاست های متناقض در کشور است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته در روزهای دوشنبه و سه شنبه نشست خواهند داشت و طرح تدریس زبان های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه های کشور را در دستور کار خود دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش هفته آینده به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضور خواهد یافت.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که در روستا هایی با جمعیت کم، امکان برگزاری کلاس ها وجود دارد، اظهار داشت: آموزش درحال آسیب دیدن است؛ 3 میلیون و 500 دانش آموز در آستانه ترک تحصیل هستند که البته مشکلاتشان قابل حل است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کمبودهای آموزش مجازی در برخی از مناطق کشور از نبود تبلت و گوشی هوشمند تا پهنای اینترنت پابرجاست که برخی از آنها مشکلات زیر ساختی هستند و عاملی برای جا ماندن کودکان از تحصیل شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدرضا احمدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پیگیری های کمیسیون آموزش تحقیقات در خصوص مطالبات گروه های مختلف آموزشی ازجمله وزارت علوم اظهار کرد: افزایش 50 درصد حقوق کارمندان وزارت علوم و کارمندان وابسته به این وزارتخانه هنوز محقق نشده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح اینترنت رایگان دانش آموزی در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به عدم اتصال 4 هزار روستا به شبکه اینترنت، گفت: طرح مصوب در کمیسیون آموزش برای رایگان شدن اینترنت دانش آموزان، معلمان و مدارس به این موضوع نیز پرداخته است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزرای امورخارجه، آموزش و پرورش، نیرو، کشور، راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صنعت و معدن، دفاع و جهاد کشاورزی هفته آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان مجلس در کمیسیون های تخصصی حاضر می شوند. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار سلیمانی، ساده زیست و مردمی بود و حضور در بین مردم و گوش دادن به درد و دل ها و رسیدگی به مشکلات آنها را در رأس کار خود قرار داده بود؛ توصیه اکید ایشان به مسئولان، خدمت به مردم در هر لباس و جایگاهی بود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۹    
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : بیست و نهمین جلسه شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با حضور علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای استانی سازمان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم،خطاب به رییس قوه قضاییه گفت: برخورد قاطع با حرام خواران به ویژه آقازاده ها و دانه درشت ها شبیه مرحوم خلخالی مطالبه جدی مردم است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر بازگشایی مدارس می گوید، برگزاری کلاس از راه دور، آموزش محسوب نمی شود و دانش آموز از درس عقب می ماند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر فردی با رتبه ای از طریق کنکور وارد رشته ای می شود و متاسفانه استعداد فردی در این انتخاب لحاظ نمی شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اولین جلسه کمیسیون آموزش اجلاسیه اساتید حوزه علمیه قم با حضور جمعی از اساتید مدارس علمیه قم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به همراه برخی روسای کمیسیون های تخصصی طی نامه ای به وزیر علوم خواستار رسیدگی به تخلفات و بی انضباطی های مالی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۰    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان سنجش با بیش از 50 امضای نمایندگان کلید خورده است درباره علت آن اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور در این کمیسیون خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.