پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۲۴Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خط لوله»

موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۸    
سرپرست شرکت گاز مازندران گفت: عملیات جابجایی و جمع آوری خط لوله گاز شهری 6 و 10 اینچ در مسیر زیرگذر سه راهی شهید مهدوی قائم شهر انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه تخصصی نفتی اویل پرایس نوشت: راه های بارگیری و ارسال نفت ایران اهداف آشکار و آسانی برای آمریکا برای فلج کردن بخش نفت ایران و در نتیجه اقتصادش بود که با احداث خط لوله گوره - جاسک این راه بسته شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با انتقاد از عجله دولت دوازدهم در تکمیل خط لوله انتقال نفت از گوره به جاسک صرفا با هدف افتتاح این پروژه تا پایان فعالیت دولت، از ارجاع پرونده تخلف آن ها به قوه قضاییه خبر داد و گفت: وزیر نفت در پاسخ به این سوال که دلیل این همه اصرار چیست؟ ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۶    
با عبور خط لوله نفت سرکان-مالکوه از کنار دهانه ورودی پل روستای پران پرویز استان لرستان، احتمال انفجار آن با تردد خودروها از کنار آن بسیار زیاد است.بارها نیز اهالی روستا خواستار جابجایی این لوله از این مسیر شدند که تا کنون اقدامی در این باره نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: مدیرعامل شرکت ملی نفت برای ارائه توضیح درباره خط لوله گوره - جاسک و سؤالات و ابهاماتی که در این پروژه وجود دارد هفته آینده در کمیته اقتصادی کمیسیون اصل 90 مجلس حاضر می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۲۹    
به نقل از اویل پرایس، در پی مسدود ماندن بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا به علت یک حمله سایبری، وحشت خریداران آمریکایی از کمبود سوخت و هجوم به خرید آن باعث شد تا قیمت بنزین آمریکا به بالاترین سطح خود در 7 سال اخیر نزدیک شود. تهران – اقتصادبرتر – 13 مرداد 1400 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
پروژه انتقال خطوط انتقال آب تاسیسات امام علی، هویزه و دشت آزادگان به بهره برداری رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم رضایی راد کارشناس مسائل آسیای مرکزی و قفقاز تحولات چند ماه اخیر دوباره به ما این موضع را گوشزد کرده که نمی توانیم طالبان را به عنوان یک بازیگر مهم و پراهمیت در حد و اندازه های دولت افغانستان، نادیده بگیریم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۶    
بهره برداری از خط لوله نفت گوره- جاسک یک اقدام نمایشی و با عجله بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: جمع بندی ما پس از بازدید از خط لوله گوره به جاسک و پروژه کوه مبارک و پایانه صادراتی، این است که این حرکت نمایشی بوده و برای این حرکت نمایشی، هزینه های زیادی به بیت المال وارد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اطفای حریق جنگل های ترکیه با مشارکت ایران و تحولات مربوط به خط لوله نورداستریم2 علیرغم فشار های آمریکا در زمینه صادرات منابع گاز روسیه از مهمترین عناوین گزارش خبرنگاران صداوسیما در خارج بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۷    
ماموران مرزبانی هرمزگان یک خط لوله 20 کیلومتری انتقال سوخت قاچاق را در سواحل شهرستان میناب کشف و منهدم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از جنجالی ترین پروژه های انتقال انرژی، امسال به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نامزد صدر اعظمی آلمان، روسیه را بر سر پروژه خط لوله نورد استریم 2 در صورت تبدیل شدن آن به سلاحی بیولوژیک علیه اوکراین، به تحریم تهدید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
علی صالحی در گفتگو با میزان اظهار داشت: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران مرزبانی شهرستان میناب پس از شناسایی یک خط لوله انتقال سوخت قاچاق در سواحل این شهرستان، نسبت به انهدام آن اقدام کردند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نامزدهای کرسی صدراعظمی در آلمان روسیه را تهدید کرد که در صورت استفاده از پروژه خط لوله نورد استریم 2 به عنوان یک سلاح ژئوپلتیکی علیه اوکراین، این کشور را تحریم خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در نامه ای خطاب به رئیس جمهور در مورد عواقب و مسئولیت حقوقی اتلاف بیت المال در خط لوله گوره به جاسک هشدار داده بودیم اما آقای رئیس جمهور بی توجه به این هشدار به کار خود ادامه داد و مسئولیت قضایی این مسئله برعهده وی است و ما این موضوع را از نظر حقوقی و قضایی پیگیری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خط لوله آب یزد در شهر قهدریجان از توابع شهرستان فلاورجان تخریب نشده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس: شتاب زدگی در اجرای خط لوله نفت موجب تخریب گسترده به وسیله سیل شده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۶    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس ضمن انتقاد از افتتاح زود هنگام خط لوله نفت گوره جاسک در توییتی نوشت: کی شرتان را از سر مردم کم می کنید! مردم برای رفتن شما لحظه شماری می کنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۶    
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از شکایت از رئیس جمهور بعلت افتتاح زودهنگام خط لوله گوره جاسک خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
احداث ایرانی ترین خط لوله انتقال نفت در دل تحریم ها و بازتاب جهانی آن امروز در برنامه مجله اقتصادی از کانال آذری شبکه سحر بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رضا امیدوار تجریشی فعال اقتصادی مهمان اسکایپی بخش اول و ایران برنامه است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسایی و انهدام خط لوله انتقال سوخت به طول 20 هزار متر در سواحل شهرستان میناب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – آرمین لاشت رهبر حزب دموکرات مسیحی آلمان در گفت وگویی با اشاره به توافق اخیر برلین و واشنگتن در مورد خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2، روسیه را به اتخاذ تدابیر تنبیهی تهدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به سفر استان بوشهر و بازدید میدانی از پروژه استراتژیک خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک اشاره کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۰۳    
16 سال پیش طرحی اقتصادی و بین المللی به نام خط لوله صلح، کلنگش بر زمین زده شد، طرحی که قرار شد گاز را از هرمزگان به سیستان و بلوچستان برساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: بخشی هایی از پروژه با عجله اجرا شده و در شن ریزی، دقت در جای گزاری لوله ها را نیز شاهد بودیم که بررسی ها را طی فردا نیز در مناطق شرقی استان هرمزگان انجام خواهیم داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: فرماندار کرمانشاه شایعه آلودگی آب شرب شهر کرمانشاه را تکذیب کرد. فضل الله رنجبر در پی مطرح شدن شایعه آلودگی آب شهر کرمانشاه در فضای مجازی اظهار کرد: آلودگی آب شهر کرمانشاه کذب محض است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر نفت در نامه ای خطاب به مدیرعامل شرکت ملی نفت نکاتی را برای ممانعت از معطلی و کندی کار در طرح گوره - جاسک با توجه به تغییر و تحول دولت اعلام کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
صنعت نفت با سبقه طولانی، در مقاطع مختلف شاهد بروز فجایع ناگوار بوده، فاجعه بوپال یا سکوی پایپر و فاجعه زیست محیطی خلیج مکزیک به خوبی نشان داد توسعه صنایع نفتی با چه ریسک های بزرگی همراه بوده است. ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با راه اندازی خط لوله جدید و عملیات اجرایی جدا سازی خط لوله انتقال گاز چاه شماره 12 دالان، ظرفیت انتقال گاز منطقه عملیاتی آغار و دالان به میزان دو میلیون متر مکعب در روز افزایش یافت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۹    
افتتاح پشت افتتاح و طرح پشت طرح و پرونده ها و برنامه هایی که دولت دوازدهم در ماه پایانی تلنبار کرده و یکی پس از دیگری آن ها را آغاز می کند. از طرح های سازمان بهزیستی گرفته تا کارهای عمرانی و ... که یک به یک افتتاح می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه مرکز مطالعات انرژی وین با بیان اینکه آخرین باری که ایران به سواحل مدیترانه رسید در دوران سلجوقیان بود، گفت: صنعت نفت و میادین نفتی عراق از زمان کودتای عبدالکریم قاسم در 1958 به حال خود رها شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۵    
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه از مرمت شکستگی خط لوله انتقال آب سد گاوشان به کرمانشاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شکستگی خط لوله در مسیر انتقال آب از سد گاوشان پروژه ورود هزار لیتر آب به شبکه آب و فاضلاب استان را وارد مرحله جدیدی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه عصر جمعه از روند احداث تصفیه خانه آب شرب شهر کرمانشاه بازدید کرد و به مسوولان مربوطه دستورات لازم برای مرمت شکستگی خط لوله انتقال آب از سد گاوشان به این تصفیه خانه را داد.(عکاس:علیرضا مولوی)
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۷    
پروژه خط لوله گازی نورد استریم-2 که گاز روسیه را از طریق دریای بالتیک به آلمان انتقال می دهد همیشه یکی از اختلافات اصلی امریکا و اروپا به ویژه در دوره زمامداری دونالد ترامپ بود و حالا هم در دوره ریاست جمهوری جو بایدن مطرح است ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بهره برداری از 11 ایستگاه اندازه گیری و تقویت فشار گاز، رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری در کمترین زمان ممکن و افزایش قیمت نفت را می توانید در گزیده های نفتی این هفته بخوانید
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مجری پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 اعلام کرد که در حال حاضر این پروژه 99 درصد پیشرفت داشته است و لنج مخصوص لوله گذاری فورتونا Fortuna روی بخش پایانی آن کار می کند.
عملیات اجرایی قطعه سوم لوله رانی (پایپ جکینگ) خط لوله فولادی از رودخانه وردآورد با هدف تامین آب روزانه بیش از 70 درصد ساکنان منطقه 22 در حدفاصل مخازن شهید فلاحی واقع در گذرگاه (رفیوژ) میانی بزرگ راه شهید خرازی تا مخزن شهید حسینی اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه 50 هزار میلیارد تومان برای خط لوله گوره به جاسک هزینه شده، گفت: افتتاح زودهنگام و ورود نفت به لوله ها و عدم استمرار انتقال نفت منجر به از بین رفتن بسیاری از تأسیسات و خراب شدن آنها خواهد شد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت اتریشی اوام وی، یکی از سرمایه گذاران بزرگ خط لوله نورد استریم 2، اعلام کرد انتظار می رود احداث این خط لوله در ماه آگوست به پایان برسد و اولین محموله گاز روسیه امسال به اروپا ارسال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بعد از گذشت دو روز از تعمیر خط لوله انتقال آب فلاورجان هنوز برخی از مناطق اصفهان با افت فشار یا قطعی آب روبرو هستند.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در راستای راه اندازی و بهره برداری از میدان نفتی خشت، بااتصال خط لوله 10 اینچ انتقال نفت میدان خشت در حد فاصل 13 کیلومتری به مرکز بهره برداری نرگسی گچساران امکان انتقال نفت این میدان به مبادی صادراتی فراهم شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
حسن منتظرتربتی خطاب به مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران نوشت: تعمیرات خط لوله سراسری هفتم در زمان کوتاه، آن هم در شرایط سخت و گرمای طاقت فرسا که سبب شد تأمین گاز نیروگاه ها به موقع انجام شود، کاری ارزشمند و درخور تقدیر است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۷    
نماینده زرند و کوهبنان طی نامه به شماره 1048520 در مورخ 31 خرداد 1400 از وزیر محترم صمت برای تامین آب شیرین از خلیج فارس مکاتبه و رایزنی نمودند و تاکید کردند تا آب شرب شهروندان این منطقه از خط لوله اول محقق شود، که نتیجه این تلاش ها با موافقت کتبی علیرضا رزم حسینی همراه است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
اپراتور خط لوله نورد استریم2 از تکمیل ساخت 99درصد از این خط لوله گازی زیردریایی که مستقیما از روسیه تا آلمان امتداد پیدا می کند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با تلاش شبانه روزی 37 ساعته نیرو های منطقه شش عملیات انتقال گازنشتی گاز خط لوله هفتم سراسری برطرف شد.
مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در خصوص روند پیشرفت پروژه تعویض خط لوله انتقال نفت خام مارون به اصفهان گفت: اجرای این پروژه با تلاش های صورت گرفته از سرعت خوبی برخوردار بوده و از برنامه زمان بندی شده پیش گرفته است. ...
مجری پروژه احداث خط لوله 26 اینچ بندرعباس- مهرآران با اشاره به ساخت این خط لوله با ظرفیت انتقال روزانه 300 هزار بشکه فرآورده، گفت: لوله گذاری گستره یک خط لوله بندرعباس-سیرجان-رفسنجان همزمان با عید سعید قربان آغاز شده است. ...