جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۴:۴۰May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خط لوله»

خبرگزاری تسنیم   ۲۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه از حمله گروه هکری "دارکساید" به شرکت ژاپنی توشیبا در اروپا پس از حمله مشابه به خط لوله کلونیال آمریکا خبر دادند.
ایستنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
کسب و کار اروپایی شرکت توشیبا هدف حمله سایبری قرار گرفت. یک منبع آگاه روز جمعه از حمله سایبری به کسب و کار اروپایی توشیبا خبر داد و شبکه ان اچ کی عاملان این حمله را گروه دارک ساید معرفی کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
به دنبال ادامه روند افزایشی موارد ابتلا به ویروس کرونا در هند و همچنین راه اندازی مجدد خط لوله اصلی سوخت آمریکا که تحت حمله سایبری قرار گرفته بود، قیمت نفت روز جمعه نیز روند نزولی در پیش گرفت.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز، جمعه، به دنبال سقوط دیشب قیمت ها به علت وخامت بحران کرونا در هند و بازگشت به کار خط لوله بزرگ انتقال سوخت آمریکا به افت خود ادامه داد.
شرکت آمریکایی "خط لوله کلونیال" در بیانیه ای اعلام کرد که پس از تقریباً یک هفته قطعی جریان انتقال سوخت در پی حمله سایبری هکرها، کل سیستم خود را مجدداً راه اندازی کرده است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت پس از ریزش بیش از سه درصدی در روز گذشته، تحت تاثیر بالا ماندن آمار ابتلا در هند و ازسرگیری فعالیت اپراتور بزرگترین خط لوله سوخت آمریکا، در معاملات روز جمعه به روند کاهشی ادامه داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کلونیال پایپ لاین بخشی از فعالیتهایش را ازسرگرفته اما هشدار داد بازگشت کامل به فعالیت عادی شبکه خط لوله سوخت این شرکت پس از متحمل شدن حمله باج افزاری، چند روز دیگر زمان خواهد برد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت کلونیال پایپ لاین به هکرهای اروپای شرقی که حمله باج افزاری آنها به تعطیلی بزرگترین شبکه خط لوله سوخت آمریکا منجر شد، حدود پنج میلیون دلار باج پرداخت کرده است.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 35سنت معادل نیم درصد کاهش به 66دلار و 70سنت رسید.
شرکت خط لوله کولونیال 5 میلیون دلار به هکرها پرداخت کرد تا جریان انتقال سوخت در طول سواحل شرقی آمریکا دوباره برقرار شود.
خط لوله کولونیال، بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا که از روز جمعه به علت حملات سایبری بسته شده بود، دوباره به خدمت بازگشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال افزایش نگرانی ها در خصوص بحران کرونای هند، قیمت نفت روز پنجشنبه بیش از 1درصد کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان حمله مقاومت فلسطین به خط لوله انتقال نفت از بندر ایلات به عسقلان را حامل پیامی برای ملت مصر دانست.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا باتوجه به حملات سایبری دستوری اجرایی برای بهبود اشتراک گذاری اطلاعات بین سازمان ها و ارتقای واکنش به نفوذهای امنیتی امضا کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد، رئیس جمهوری آمریکا دستور اجرایی را امضا کرد که انتظار می رود به دنبال حملات سایبری اخیر به یک شرکت آمریکایی اداره کننده خط لوله های انتقال سوخت موسوم به شرکت کولونیال پایپلاین، امنیت سایبری و واکنش به رویدادهای سایبری را ارتقا بخشد.
یک گروه هکرها با حمله به شبکه خط لوله توزیع سوخت در شرق آمریکا این کشور را با یک بحران جدی در توزیع سوخت مواجه کرد و شرایط اضطراری همچنان ادامه دارد.
در حالی که توقف فعالیت خط لوله کلونیال پس از حمله سایبری اخیر وارد پنجمین روز متوالی شده است، ایالت های بیشتری در جنوب شرق آمریکا با بحران کمبود بنزین و سوخت روبرو شده اند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۲    
به گزارش جماران ، ای بی سی نیوز گزارش داد کمبود سوخت در آمریکا با صف های طولانی، زد و خوردها در این صف ها و افزایش تنش ها وارد روز ششم خود می شود. نتیجه حمله سایبری به بزرگترین شبکه خط لوله انتقال سوخت آمریکا، ایجاد هرج و مرج در پمپ بنزین ها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالیکه جو بایدن و مقامات ارشد انرژی آمریکا اعلام می کنند که به رغم حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت ایالات متحده همه چیز تحت کنترل است اما رانندگان این کشور با نادیده گرفتن هشدارها به پمپ بنزین ها هجوم برده و در حال احتکار سوخت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت شش روز از تعطیلی بزرگترین شبکه خط لوله سوخت آمریکا، بیش از هزار جایگاه سوخت در جنوب شرقی این کشور درباره کمبود بنزین و دیزل ناشی از خرید وحشت زده و طولانی شدن تعطیلی سیستم شرکت کلونیال هشدار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
درپی حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال مواد سوختی آمریکا، بهای بنزین در جایگاه های سوخت گیری این کشور به طور بی سابقه ای افزایش یافت.
برترین ها / پرسش   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرارو: در پی حمله سایبری باج افزاری، متصدیان خط لوله کلنیال مجبور شدند فعالیت قسمت اصلی شبکه انتقال سوخت را متوقف کنند.به گفته اف بی آی یک گروه تبهکار به نام دارک ساید مسئول این حمله باج افزاری بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه فرانس24 با اشاره به حمله روز جمعه هکرها به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا و تعطیل شدن آن، از بیم و وحشت مردم از کمبود سوخت و سرازیر شدن آنها به سوی جایگاه های بنزین خبرداد.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۶    
پایگاه خبری فولاد ایران - شرکت فناوری آی بی ام تحت هدایت مدیر عامل جدید، آرویند کریشنا کوچکترین ریز تراشه جهان را تولید کرد و در مورد قابلیت های جدید خود در حوزه هوش مصنوعی خبر داد. این شرکت همچنین ید طولایی در مبارزه با هکرها دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ایالت فلوریدای آمریکا به دلیل نگرانی از کمبود بنزین و افزایش قیمت پس از حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت این کشور، وضعیت اضطراری اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۹    
شفقنا- حمله سایبری و خارج شدن بزرگترین خط لوله سوخت رسانی در آمریکا از چرخه باعث ایجاد استرس زیادی در مردم این کشور شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24 ...
در پی مسدود ماندن بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا وحشت خریداران آمریکایی از کمبود سوخت و هجوم به خرید آن باعث شد تا قیمت بنزین آمریکا به بالاترین سطح خود در 7 سال اخیر نزدیک شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی ، قیمت نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه، با تداوم نگرانی از کمبود سوخت در ایالات متحده رشد کرد. بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا از ابتدای هفته به علت یک حمله سایبری بسته شده است و روز گذشته اوپراتور این خط لوله اعلام کرد این مسدود بودن تا انتهای هفته به ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اصابت راکت باعث وقوع آتش سوزی در تاسیسات خط لوله انتقال نفت (ایلیات-عسقلان) در عسقلان شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از پایان موفقیت آمیز عملیات پیگرانی تمیز کننده خط لوله 56 اینچ خط هفتم سراسری به طول 200 کیلومتر در 15 اردیبهشت ماه سال جاری با 1800 نفر ساعت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۴۰    
گروه های مقاومت فلسطین خط لوله نفت بندر ایلات به عسقلان را هدف حمله موشکی قرار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از هدف قرار گرفتن خط لوله ایلات-عسقلان در حملات راکتی مقاومت فلسطین از نوار غزه خبر دادند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۵    
خسارت های زیادی به این خط لوله دراثر اصابت موشک ها وارد شده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خط لوله نفت ایلان-اشکلون مورد حمله مستقیم رزمندگان فلسطینی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در حمله موشکی مقاومت فلسطین به شهرک های صهیونیستی، خط لوله نفت ایلات-عسقلان هدف حمله قرار گرفت
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- وزیر انرژی آمریکا نسبت به احتکار سوخت در پی حمله سایبری به خط لوله کلونیال هشدار داد و گفت نمی خواهیم شاهد افزایش قیمت سوخت باشیم.
گروهی از خلافکاران سایبری که مسئول حمله باج افزاری به بزرگترین شبکه خط لوله بنزین آمریکا هستند، اعلام کردند تنها می خواهند پول به دست بیاورند و دنبال مختل کردن جامعه نیستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری انجام شده علیه شرکت خط لوله گاز کلونیال، فرماندار جورجیا دستور تعلیق اخذ مالیات بر فروش گاز طبیعی در این ایالت را به منظور جلوگیری از افزایش قیمت این فرآورده امضا کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
این شبکه خبری به نقل از منابع بیمارستان بارزیلای شهر عسقلان اعلام کرد که این تعداد امروز بر اثر اصابت موشک ها از جانب غزه زخمی شدند. همچنین این شبکه خبری اضافه کرد: یک خط لوله در جنوب شهر عسقلان بر اثر این حملات خسارت دیده است. نصیرنیوز
حمله هکرها به بزرگترین شبکه خط لوله انتقال سوخت در آمریکا باعث شد تا قیمت بنزین و گازوئیل در این کشور به بالاترین میزان از سال 2014 به بعد برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
هکرهایی که اخیراً شبکه خط لوله انتقال سوخت به شرق آمریکا را هک کرده اند می گویند؛ هدف شان باج گیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
دولت آمریکا به خاطر هک شدن بزرگترین شبکه انتقال خط لوله سوخت در این کشور و نبود بنزین و گازوئیل در برخی مناطق اعلام وضعیت اضطراری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال نفت در منطقه آمریکای شمالی، پمپ بنزین های ایالات مختلف آمریکا در امتداد ساحل شرقی دچار کمبود سوخت شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بزرگ ترین شبکه خط لوله انتقال سوخت به شرق آمریکا به خاطر یک حمله سایبری بسته شده و بحران تأمین سوخت در آمریکا به پنجمین روز کشیده شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه ادعای ضد روسی جدید مبنی بر مشارکت این کشور در حمله سایبری به بزرگترین شرکت خط لوله انتقال سوخت آمریکا را رد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز اعلام کرد پس از آن که فعالیت خط لوله کلونیال با یک حمله سایبری متوقف شد، دو مسیر پروازی روزانه این شرکت به دلیل کمبود سوخت مجبور به فرود و توقف خواهند بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پس از این که اپراتور خط لوله کولونیال که بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا است، اعلام کرد این خط لوله در چند فاز و تا پایان هفته بازگشایی می شود، قیمت بنزین باز هم بالاتر رفت.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه با کاهش نگرانی نسبت به توقف طولانی مدت فعالیت بزرگترین سیستم خط لوله سوخت آمریکا و کاهش تولید پالایشگاههای منطقه گلف کاست، کاهش یافت.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - قیمت نفت خام در معاملات امروز، سه شنبه، در حالی افت کرد که سرمایه گذاران با نگرانی تحولات هند را دنبال می کنند. از سوی دیگر بسته شدن بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا به علت حملات سایبری، دردسر هایی را برای پالایشگاه های این کشور به وجود آورده و تقاضای نفت را کاهش داده است.