یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۲:۲۸Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خط لوله»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره گاز هشترود گفت: تزریق گاز و تامین خط لوله 16 اینچی این شهرستان به طول 16 کیلومتر به اتمام رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر مرکز مطالعات بین المللی انرژی وین گفت: طی این 23 سال که ما فرصت صادرات را از دست دادیم، در منطقه به عنوان یک طرف قرارداد غیرقابل اعتماد شناخته شدیم. حتی پاکستانی ها هم در مذاکرات خط لوله گاز آسیایی، ناکامی قرارداد کرسنت را به رخ می کشیدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس شرکت گاز مهاباد گفت: جریان گاز 18 روستای مهاباد به علت جابه جایی خط لوله به صورت موقت قطع یا دچار افت فشار شد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از اقدام خطرناک یک متخصص؛ جوشکاری لوله گاز در حال آتش سوزی خواهید بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
باهدف اجرای تکمیل خط لوله گذاری توسط آبفا بلوار شهید چمران کیانپارس اهواز مسدود شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کلانشهر اهواز گفت: بلوار شهید چمران(خیابان اصلی کیانپارس) اهواز تا ساعت 21 امروز جمعه به دلیل تکمیل خط لوله گذاری پروژه فاضلاب مسدود است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت در تاریخ 24 شهریورماه اعلام داشت که فاز اول خط لوله تابش تا 20 روز دیگر به بهره برداری خواهد رسید، اما تقریبا 70 روز از این وعده می گذرد و خبری از تحقق این وعده در آستانه فصل زمستان نیست!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهندسین جهادگر سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم با همراهی کارشناسان شرکت آب و فاضلاب استان، اجرای خط لوله آب رسانی به 80 روستای قم به طول 4 کیلومتر را پس از سه ماه تلاش شبانه روزی به پایان رساندند.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در پاکستان در دیدار با سروزیر ایالت بلوچستان بر اجرایی شدن طرح خط لوله انتقال گاز از ایران به پاکستان تاکید کرد و افزود که بهره برداری از این پروژه در راستای رفاه مردم همسایه شرقی پاکستان، توسعه دو کشور و تمام منطقه است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، مجید علیپوری، مجری طرح خطوط لوله هفتم و یازدهم سراسری گاز در بازدید جمعی از مدیران ارشد شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از پروژه 176 کیلومتری خط لوله گاز دوراهی دشتک – نهبندان با بیان اینکه مقدمات آزمون هیدرواستاتیک را آغاز کردیم تا ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تامین خوراک پارازایلین شرکت پتروشیمی تندگویان در آذر طبق قرارداد بلند مدت با پتروشیمی بوعلی سینا و از طریق خطوط لوله برقرار شد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت که شهروندان آلمانی با بسته شدن خط لوله گازی که گاز روسیه را از طریق لهستان به این کشور منتقل می کرد و پرداخت های دولت برای تسلیحات، حقوق بازنشستگی، مزایای اجتماعی و حقوق به اوکراین موافقت کردند، زیرا این کشور حق حاکمیت ندارد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
وزش توفان شدید در دریای سیاه صادرات نفت از پایانه های نفتی روسیه و قزاقستان را با اخلال روبه رو کرد. به گزارش شانا به نقل از رویترز، به گفته مقام های دولتی و داده های شرکت های خدمات بنادر، توفان شدید در منطقه دریای سیاه، صادرات نفت از قزاقستان و روسیه را تا 2 میلیون بشکه در روز مختل کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالی که نیمی از زمان پروژه خط لوله گاز دوراهی دشتک- نهبندان سپری شده است، این پروژه نزدیک به 87 درصد پیشرفت دارد که یک رکورد بی نظیر در تاریخ صنعت گاز ایران است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۱    
پروژه خط لوله فاضلاب و آب پروژه 1000 واحدی مسکن محرومین مرادآباد شهرستان چابهار اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرپالایشگاه ششم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با تعویض خط لوله دریایی فاز 16 و شیرهای 32 اینچی ایزولاسیون تجهیز پیگ رسیور، میزان تولید و بهره برداری از این خط به میزان هشت میلیون متر مکعب افزایش یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
حسینعلی محمدحسینی گفت: اعدادی که در خصوص تزریق گاز مایع به خطوط لوله سراسری گاز از سوی برخی نماینده ها مطرح می شود، مربوط به قبل از دولت سیزدهم است. در دو سال اخیر موفق شدیم تزریق گاز مایع به خط لوله گاز را 52 درصد کاهش دهیم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۲    
مدیرعامل شرکت پایندان از بومی سازی شیرهای کنترلی تلمبه خانه شماره 5 طرح انتقال نفت گوره – جاسک به عنوان طولانی ترین خط لوله انتقال نفت خاورمیانه خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
غول انرژی روسیه یعنی شرکت گازپروم اعلام کرد که رکورد جدیدی در عرضه روزانه گاز به چین از طریق خط لوله بزرگ "قدرت سیبری" Power of Siberia به ثبت رسانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز گفت: در دو سال اخیر موفق شدیم تزریق گاز مایع به خط لوله گاز را 52درصد کاهش دهیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از انجام عملیات پیگرانی هوشمند و بازرسی فنی خط لوله 43 کیلومتری انتقال نفت کوره انبارنفت شهید محمد منتظری به انبارنفت شهید فندرسکی پور (آبنیل) منطقه خبر داد و گفت: به منظور بهبود فرآیند روند دریافت و ارسال فرآورده از طریق خط لوله، این عملیات انجام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شرق نوشت: در خاطرات آیت الله هاشمی در تاریخ 4 آذر 79 آمده است: مسئله فعال شدن خط لوله انتقال نفت عراق به سوریه و اخطار عراق در خصوص امکان قطع صادرات نفت، در اعتراض به تحریم سازمان ملل، مورد توجه است. انتفاضه مسجدالاقصی و انتخابات آمریکا، کماکان مورد توجه رسانه های جهانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۸    
مدیر نظارت بر امور بخش های تابعه شرکت آبفا: عملیات نصب خط لوله جدید آب شهرستان کهک از ساعت 16 روز دوشنبه ششم آذر آغاز می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه اصفهان گفت: به منظور بهبود فرایند روند دریافت و ارسال فراورده از طریق خط لوله، در انبار نفت شهید فندرسکی پور (آبنیل)، عملیات کنترل و بازرسی فنی تخصصی خط لوله انتقال نفت کوره، از طریق پیگرانی هوشمند انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های محلی در میشیگان آمریکا از دو انفجار مهیب در خط لوله زیرزمینی گاز خبر دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نشت نفت از یک لوله خط لوله زیر آب در خلیج مکزیک باعث توقف 3 درصد از تولید آمریکا در این منطقه شده است.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آب روستای دهشیخ از توابع شهرستان دنا با حضور نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی و مسئولان بسیج سازندگی و آب و فاضلاب استان افتتاح شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از ارزیابی و صحت سنجی 29 رشته خط لوله انتقال نفت و گاز به طول 350 کیلومتر به روش ارزیابی مستقیم خوردگی خارجی (ECDA) در این شرکت خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۵    
با تعویض خط لوله ورودی روستای آبشار و عنایتی مشکل آب شرب مردم روستا حل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
طرح کشیدن خط لوله به عسلویه، تازه ترین مرحله در جنگ ایران و عراق که در آن صادرات نفتی ایران هدف اصلی بوده است، به حساب می آید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۷    
نگرانی های ژئوپلیتیکی از جمله اختلال در خط لوله گاز طبیعی بالتیک فنلاند، درگیری رژیم صهیونیستی و حماس و اقدامات صنعتی در تأسیسات تولید گاز استرالیا، همگی به افزایش قیمت واحد انرژی در بریتانیا کمک کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۱    
به گزارش خبرگزاری بسیج در کنارک: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کنارک در مراسم افتتاح اجرای خط آب روستایی گفت: در بخش مرکزی کهیر روستایی دجی کلک 60 خانوار بهرمند از آب اشامیدنی شدند و این خط لوله کشی امروز به بهره برداری رسیده است و هیچ گونه مشکلی برای انتقال آب رسانی در این بخش نمی باشد ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون موفق شدند طی 6 ماه، 2 هزار و 500 موضع مشتمل بر 17 رشته خط لوله زیرزمینی به طول 146 کیلومتر را ارزیابی کنند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷    
سرپرست منطقه 7 عملیات انتقال گاز از عملیات پیگرانی بر روی 754 کیلومتر خطوط لوله در این منطقه عملیاتی خبر داد .
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در سفر اخیر مقامات اقتصادی طالبان به ایران، تصمیم به توسعه کریدور واخان گرفته شد که می تواند بستر مناسبی برای صادرات گاز ایران به چین از طریق افغانستان و حذف پاکستان از معادلات انرژی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۲۲    
اسلام آباد - ایرنا - رییس جمهور اسبق پاکستان پیشبرد سریع پروژه خط لوله انتقال گاز ایران به پاکستان را مهم برشمرد و تاکید کرد که ما حامی تقویت روابط دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران فارغ از مسائل و تحولات بین المللی هستیم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۱    
مدیرمنطقه 10 عملیات انتقال گاز از ساخت دیوارسنگی و آب نما درمسیر خطوط لوله هفتم سراسری با هدف افزایش ایمنی و جلوگیری از خطرات ناشی از سیل و آب بردگی خبر داد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- حدود 450 هزار بشکه در روز صادرات نفت از اقلیم کردستان در شمال عراق در بحبوحه اختلافات حل نشدنی بر سر اینکه چه کسی باید فروش نفت این منطقه را کنترل کند، قفل شده است. ...
نگاه اصفهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
طی عملیاتی خط لوله 12 اینچ نفت کوره اصفهان به پایانه ریلی آبنیل در محدوده کیلومتر 28 با حضور تیم های تعمیرات خط، خوردگی، عملیات، HSE، بازرسی فنی،ترابری و حراست ایمن سازی شد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۳    
روزنامه ایران: تمدید قرارداد و فروش گاز بیشتر به نیروگاه های بغداد درآینده ای نزدیک؛ توافقی مهم میان تهران و بغداد. از کشور عراق با وجود دارا بودن میزان بالایی از ذخایر نفت و گاز جهان به عنوان یکی از مشتریان پروپاقرص انرژی ایران یاد می شود. ...
سروش نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۴    
خط لوله خط لوله ایست مد که قرار بود ستقیماً منابع انرژی مدیترانه شرقی را از طریق قبرس و کرت به سرزمین اصلی یونان متصل کند با تغییر رویکرد آمریکا و مخالفت جدی ترکیه وارد مرحله بلاتکلیفی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری 2 نفر و شناسایی عرضه غیرقانونی سوخت در ویلایی در ملارد خبر داد و گفت: سودجویان با ایجاد انشعاب در خط لوله "شهر ری به تبریز" اقدام به سرقت سوخت می کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اجرای موفق بخش دریایی پروژه احداث خط لوله بندرعباس-لافت-گورزین ، گفت: این اقدام، یک کار مانا و ماندگار به منظور مقاوم سازی و تکمیل نیازهای آینده جزیره قشم است.
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت گازپروم از ابتدای سال میلادی جاری، تاکنون آمار خود را منتشر نکرده است. مجموع عرضه گازپروم به اتحادیه اروپا از اول تا 15 نوامبر، از طریق خط لوله ترکیش استریم و از مسیر اوکراین، به حدود 1.2 میلیارد متر مکعب رسید. میزان صادرات در کل اکتبر، 2.74 میلیارد مترمکعب بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در سفر اخیر ذبیح الله مجاهد به ایران، طالبان اعلام آمادگی کردند که دره واخان را برای برقراری روابط تجاری و اقتصادی مستقیم بین ایران و چین فراهم کنند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۶    
فرماندار شهرستان نایین با همراهی بخشدار مرکزی و رییس اداره راهداری از پروژه توسعه وترمیم پل عبور سیلاب در محور روستای بنوید بازدید نمود. فرماندار شهرستان نایین در این خصوص عنوان نمود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- با تلاش بی وقفه و شبانه روزی اکیپ امدادی ناحیه یک، با تعمیر خط لوله 900 میلیمتری مشکل نشتی آب بزرگراه بعثت در محدوده ری بدون قطعی آب برطرف شد.