پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۰۱Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشست فوق العاده»

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به افزایش 9 درصدی تولید لوازم خانگی در نیمه اول سال جاری از ماموریت این کمیسیون به وزارت صمت برای برخورد با گران فروشان خبر داد. *** بررسی گرانی لوازم خانگی ...
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نشست فوق العاده این کمیسیون گفت: پس از ارجاع لایحه رتبه بندی به این کمیسیون، اعضا در این نشست فوق العاده اصلاحات مدنظر نشست علنی را در لایحه اعمال و آن را مجددا به صحن علنی ارائه کردند.
پانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شورای امنیت سازمان ملل امروز (چهارشنبه) نشست فوق العاده ای را درخصوص کره شمالی برگزار می کند. به گزارش العالم از خبرگزاری فرانسه، به گفته منابع دیپلماتیک شورای امنیت روز چهارشنبه نشستی فوق العاده و پشت درهای بسته درباره آزمایشات موشکی اخیر کره شمالی برگزار می کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به نشست فوق العاده این کمیسیون، گفت: پس از ارجاع لایحه رتبه بندی به کمیسیون آموزش، اعضا در این نشست فوق العاده اصلاحات مد نظر صحن علنی را در لایحه اعمال و آن را مجددا به صحن علنی ارائه کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل امروز چهارشنبه نشست فوق العاده ای را در خصوص کره شمالی برگزار می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری نشست فوق العاده کمیسیون متبوعش به منظور بررسی دلایل گرانی لوازم خانگی خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۳    
اقتصادنیوز : در نشست فوق العاده کمیسیون عمران مجلس با رئیس سازمان بورس صادرات قیر منوط به تامین نیاز داخلی اعلام شد تا به این طریق از کمبود قیر در بازار که افزایش قیمت آن را به همراه داشته جلوگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵    
نشست فوق العاده اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه 27 مهر 1400 برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت قیر، مقرر شد تا صادرات قیر صرفاً پس از تامین نیاز داخلی و مازاد بر مصرف کشور انجام شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، نشست فوق العاده هیات امناء ستاد اقامه نماز کشور با حضور دکتر سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، حجت الاسلام والمسلمین ارباب سلیمانی، حجت الاسلام والمسلمین نواب، حجت الاسلام و المسلمین متوسل، حجت الاسلام والمسلمین مصحلی، محمد حسین رضایی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۲    
نخست وزیر سودان امروز (دوشنبه) نشست فوق العاده ای را برای بررسی وضعیت موجود در این کشور برگزار می کند. ائتلاف حاکم در این کشور نیز ایجاد نیروی مسلح یکپارچه بدون مشارکت هر نیروی دیگری و برپایی راهپیمایی هایی در روز پنج شنبه آتی در حمایت از انتقال دموکراسی در کشور را خواستار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در نشست فوق العاده روسای دانشگاه های استان البرز، مصوبه ستاد کرونا و نحوه برگزاری حضوری کلاس های آموزشی دانشگاه های این استان مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵    
نخست وزیر ایتالیا سه شنبه پس از میزبانی یک نشست فوق العاده گفت، گروه 20 اقتصاد مهم جهان برای مقابله با بحران انسانی در افغانستان متعهد است، حتی اگر این به معنای هماهنگ کردن تلاش ها با طالبان باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ماریو دراگی نخست وزیر ایتالیا که ریاست نشست فوق العاده گروه 20 درباره افغانستان را برعهده داشت، گفت: ارتباط با دولت طالبان در افغانستان مورد نیاز است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
عصر امروز، سه شنبه نشست فوق العاده سران گروه 20 ویژه بررسی اوضاع افغانستان به میزبان ایتالیا آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۹    
نشست فوق العاده سران کشورهای 20 اقتصاد بزرگ جهان برای رایزنی درباره افغانستان و وضعیت بحرانی بشری در این کشور آغاز شد.
خاورمیانه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۲    
سران کشورهای عضو گروه20 با محوریت کمک های بشردوستانه به افغانستان گردهم می آیند. این نشست به صورت مجازی برگزار شده و درباره ارائه کمک های بشردوستانه به افغانستان، نگرانی ها در مورد امنیت و راه های تضمین عبور امن به شهروندان افغانستان به خارج از کشور، بحث می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نشست فوق العاده گروه-20 درباره افغانستان فردا سه شنبه و پیش از نشست سران (30 و 31 اکتبر) در ایتالیا برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست فوق العاده مجازی گروه 20 قرار است فردا (سه شنبه) در مورد افغانستان برگزار شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۵    
نشست فوق العاده فدراسیون بین المللی اسکی با حضور نمایندگان ایران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سران احزاب مخالف دولت اتریش بر سر برگزاری نشست فوق العاده پارلمان این کشور برای ارائه درخواست رای عدم اعتماد به صدراعظم اتریش در سه شنبه آینده به توافق رسیدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نشست فوق العاده آرش ناصر پیرسرایی، رئیس حوزه قضایی کهریزک با معاون سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ری و شهرداران کهریزک و باقرشهر و دهیاران در مقابله با ساخت وساز غیر مجاز و در خصوص تفهیم موارد ترک فعل برگزار شد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه از کشورهای گروه 20 خواست تا شروطی را برای به رسمیت شناختن دولت طالبان افغانستان ارائه کنند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار جدید یزد در پی بازدید از بیمارستان شهید صدوقی یزد شاهد افزایش بستری های کرونا در این بیمارستان بود بنابراین دستور نشست فوق العاده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد را صادر کرد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۹    
به گزارش یزدفردا : برگزاری نشست فوق العاده ستاد استانی مقابله با کرونا به ریاست استاندار یزد. نویسنده : یزدفردا منبع خبر : خبرگزاری فردا
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۲    
علیرضا کریمی نخستین شهردار منتخب شورای انقلابی شهر اراک شد سریع، فوری، کریمی علی امیدی شورای اسلامی کلانشهر اراک سرانجام شهردار خود را انتخاب کرد. نشست فوق العاده اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک با هشت رای از 11 رای، کریمی را به عنوان شهردار این کلانشهر برگزیدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از آنکه پیونگ یانگ اعلام کرد یک موشک مافوق صوت شلیک کرده است، منابع دیپلماتیک اعلام کردند شورای امنیت سازمان ملل متحد پنجشنبه به درخواست آمریکا، فرانسه و انگلیس نشست فوق العاده تشکیل می دهد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۷    
نخست وزیر ایتالیا زمان برگزاری نشست فوق العاده گروه 20 درباره افغانستان را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر ایتالیا که کشورش ریاست دوره ای گروه- 20 را در اختیار دارد در سخنانی اعلام کرد که نشست فوق العاده این گروه درباره افغانستان 12 اکتبر برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست فوق العاده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت کرونا با دستور وزیرکشور برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
شانا: برنامه حجت الله غنیمی فرد، به عنوان نامزد ایران برای احراز سمت دبیرکلی مجمع کشورهای صادرکننده گاز (GECF) بررسی شد. نشست فوق العاده هیات اجرایی جی ئی سی اف پنج شنبه (یکم مهرماه) با دستور کار بررسی برنامه های نامزدهای دبیرکل جدید جی ئی سی اف به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در نشست فوق العاده روسای پلیس و آژانس های مبارزه با مواد مخدر آسیا و اقیانوسیه بر لزوم مقابله جدی کشورها با قاچاق مواد مخدر به عنوان تهدیدی بین المللی تاکید کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ریاست اداره خدمات اطلاعات و داده دبیرخانه جی ئی سی اف (مجمع کشورهای صادرکننده گاز) به نماینده ونزوئلا سپرده شد. تهران – اقتصادبرتر – 01 مهر 1400 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مدیریت امور اوپک و روابط با مجامع انرژی وزارت نفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نشست فوق العاده وزرای امور خارجه گروه 20 پیرامون افغانستان روز چهارشنبه به صورت مجازی در حاشیه هفتاد و ششمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شد و در آن علاوه بر وزرای امور خارجه اعضای گروه 20، نمایندگانی از اسپانیا، هلند، سنگاپور و قطر و همچنین دبیرکل سازمان ملل و دیگر نهادها شرکت داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت ژاپن در نشست امروز(سه شنبه) کابینه تصمیم گرفت نشست فوق العاده پارلمان برای تعیین تخست وزیر آتی چهارم اکتبر برگزار شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۸    
نشست فوق العاده اعضای شورای شهر اراک فردا سه شنبه برای انتخاب شهردار برگزار میشود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل جمعه درباره بحران سیاسی رو به وخامت سومالی که می تواند برگزاری انتخابات در این کشور را متوقف کرده و به افزایش بی ثباتی در منطقه شرق آفریقا منجر شود، رایزنی های فوق العاده ای انجام داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شیوع کرونا روی اقتصاد جهان و دنیای فوتبال تاثیرگذار بود. بعضی از باشگاه های بزرگ جهان با کاهش درآمد روبرو شدند بنابراین ناچار به کاهش دستمزد بازیکنان خود شدند. در همین راستا یکی از دلایل خروج مسی از بارسلونا ، کاهش دستمزد وی عنوان شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی آزمایش های موشکی اخیر کره شمالی و جنوبی، شورای امنیت سازمان ملل نشستی فوق العاده برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست فوق العاده هیئت اجرایی شورای المپیک آسیا به صورت برخط برگزار و از حمایت کمیته ملی المپیک ایران از ورزشکاران افغان تقدیر شد.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست فوق العاده هیات اجرایی شورای المپیک آسیا OCA Executive Board با ریاست راجا راندیر سینگ سرپرست OCA، حسین المسلم رئیس فدراسیون بین المللی شنا و مدیرکل شورای المپیک آسیا،دکتر صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و عضو هیات اجرایی OCA و دیگر اعضای هیات اجرایی OCA بصورت آنلاین برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ملل برای درخواست کمک فوری 606میلیون دلاری برای فراهم ساختن کمک های حیاتی به مردم افغانستان فردا نشست فوق العاده برگزار خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق گفت که برای حضور کشور های اسلامی در مراسم اربعین امسال، دستور داده است که 80 هزار ویزا صادر شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- نخست وزیر عراق گفت: ما 80 هزار ویزا برای کشورهای اسلامی به منظور مشارکت در مراسم اربعین اختصاص دادیم و به دبیرخانه هیأت دولت دستور دادیم تا این موضوع را هر سریعاً به سفارتخانه ها ابلاغ کند. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه افغانستان متعلق به همه افغانستانی هاست، گفت: آمریکا از افغانستان گریخت، زیرا حضور آمریکایی ها سبب زیان بیشتر برای آن ها می شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا موسوم به "اکوواس" پنجشنبه (18 شهریور ماه) نشست فوق العاده ای در خصوص وضعیت گینه برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال حملات داعش به کرکوک و نینوا منابع خبری از برگزاری نشست فوق العاده شورای امنیت ملی عراق به ریاست نخست وزیر این کشور خبر دادند.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۰    
اعضای شورای شهر رشت در نشست فوق العاده امروز با استعفای سید محمد احمدی موافقت کردند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیران کشور اتحادیه اروپا در نشست فوق العاده خود در مورد اتخاذ سیاست هماهنگ در قبال مهاجران افغان به توافق نرسیدند. برخی کشورها مانند دانمارک و اتریش بر مواضع قبلی در مورد عدم پذیرش پناهجویان افغان پافشاری می کنند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کشورهای عضو اتحادیه اروپا قصد دارند جریان "کنترل نشده" گروه های پرشمار مهاجران از افغانستان را کنترل کنند. وزیران کشور اتحادیه قرار است در یک نشست فوق العاده در این باره رایزنی و در مورد تدابیر لازم تصمیم گیری کنند.