جمعه ۰۴ مهرساعت ۲۳:۴۵Sep 2020 25

جدیدترین‌های «قضاییه»

 
میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در گفتگو با بخش خبری 21 با موضوع وضعیت شرکت کشت و صنعت دشت مغان اظهار کرد:یکی از وظایف مهم قوه قضاییه علاوه بر رسیدگی به پرونده های قضایی نظارت بر حسن اجرای قانون در دستگاه های اجرایی است. ...
سخنگوی قوه قضاییه در گفتگو با بخش خبری 21از شبکه یک سیما به تشریح موضوع وضعیت شرکت کشت و صنعت دشت مغان پرداخت.
باز انتخابات   ۲ ساعت پیش    
معاون قضایی دادستان کل کشور و رئیس کمیته حمایت از تولید قوه قضاییه به خبرنگار باز انتخابات گفت: هر مدیری در جمهوری اسلامی مقابل تولید کننده بایستد قوه قضائیه با قدرت با او برخورد می کند.
وقت نیوز   ۴ ساعت پیش    
وقت نیوز- همزمان با سراسر کشور آزمون وکالت و مشاوران خانواده مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در آذربایجان شرقی امروز جمعه چهارم مهرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه های فنی و حرفه ی ، شهید مدنی و آزاد تبریز برگزار شد.
سخنگوی شورای نگهبان به تحریم قضات قوه قضاییه از سوی آمریکا واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آزمون کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه بعدازظهر امروز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
آزمون وکالت 99 مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه همزمان با سراسر کشور امروز در سه حوزه امتحانی استان اصفهان برگزار شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شیراز _ایرنا _رئیس هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان فارس گفت: آزمون وکالت مرکز قوه قضاییه با حضور 6 هزار و 376 داوطلب در شیراز برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
سفر رئیس قوه قضاییه برای اردبیل پربرکت بود و حالا مردم استان که مطالبه گر حقوق نادیده گرفته شده در واگذاری کشت و صنعت مغان بودند، برای اجرای دستورات رئیسی آماده می شوند.
رویش زاگرس   ۶ ساعت پیش    
هجمه های رسانه ای اخیر علیه قوه قضاییه نشان از از موفقیت این قوه در برخورد با فساد و تبعیض دارد/ گرانی و بیکاری معیشت مردم را در تنگنا قرار داده، مدعیان تدبیر چرا تدبیری نمی کنند/ چرا مدعیان دموکراسی صدای مظلومیت مردم بی پناه آمریکا را در خیابان های سیاتل و پورتلند نمی شنوند؟! ...
میزان   ۷ ساعت پیش    
حسین سلیمی در گفتگو با میزان، بیان کرد: معاونت حقوقی این قوه به عنوان متولی شناسایی و ساماندهی اسناد قوه قضاییه و رابط بین دستگاه قضا و سازمان اسناد و کتاب خانه ملی (متولی کلی ساماندهی اسناد در کشور) وظیفه ساماندهی اسناد قضایی اداری و مالی قوه قضاییه و حفظ این اسناد را به عهده دارد. ...
انصاف نیوز   ۷ ساعت پیش    
علی باقری کنی در پاسخ به این سوال خبرنگار انصاف نیوز که آیا برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 کاندیدا می شود یا خیر، گفت: من به این سوال فکر نکرده ام و نمی دانم. من اصلا جوابی برای این سوال ندارم. مثل این است که از شما بپرسم فکر می کنید الان چندتا سنگ در مریخ وجود دارد! جواب تان چیست؟! ...
انصاف نیوز   ۷ ساعت پیش    
[سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری حدود یک سال دیگر، احتمالا در خردادماه 1400 برگزار خواهد شد. انصاف نیوز به مرور رزومه ی نامزدهای احتمالی این انتخابات را منتشر می کند] ...
گروه استان ها- صبح امروز آزمون بزرگ وکالت سال 99 مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه برگزار شد.
ازمون وکالت و مشاوره خانواده مرکز وکلای قوه ی قضاییه در کرمان امروز برگزار شد.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: لایحه مرتبط با شورا های حل اختلاف طبق گفته وزیر دادگستری طی یک الی دو هفته آینده از کمیسیون لوایح دولت خارج می شود و امیدواریم هرچه زودتر به مجلس برای تصویب ارسال شود.
میزان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان – در سومین روز از برگزاری نمایشگاه دستاورد های دفاع مقدس قوه قضاییه علی بهادری جهرمی رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه از این نمایشگاه بازدید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
عصر پنج شنبه و شهر اردبیل و مردمی که درخواست ملاقات با رئیس قوه قضاییه را داشتند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آزمون وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه برگزار شد.
شعار سال   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مطالبه گری مردم اردبیل نسبت به واگذاری کشت و صنعت مغان نتیجه داد و قرار است رئیس قوه قضاییه در سفر خود به این استان، پرونده شرکت را بررسی کند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
اردبیل رئیس قوه قضاییه بر رسیدگی به تک تک نامه های مردم اردبیل در جریان سفر استانی تاکید کرد و گفت: انتظار من این است که مسئولین حاضر در جلسه نامه های ارسالی از ناحیه دفتر را جدی بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه همزمان با سراسر کشور امروز در کرمانشاه برگزار شد.
ایستا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی سومین فهرست صادرکنندگان متخلف را به قوه قضاییه ارسال کرد.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
علی محمد ملاصادقی رکن آبادی مسئول غرفه روزنامه رسمی کشور و نماینده مدیرعامل در مستندسازی در گفتگو با میزان گفت: این نمایشگاه دستاورد های دفاع مقدس را تحت عنوان اقتدار 40 با شعار ما قوی هستیم به مردم ارائه می کند. ...
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
سعید عمرانی در بازدید از نمایشگاه دستاورد های دفاع مقدس قوه قضاییه در گفتگو با میزان، بیان کرد: برگزاری این گونه نمایشگاه ها موجب می شود که ارتباط بین نسل ها گم نشود چرا که نسل سوم و چهارم از جنگ و دستاورد های آن به طور دقیق اطلاع ندارند. ...
رییس قوه قضاییه گفت: انسجام و همدلی مسوولان راهکار رفع مشکلات و دغدغه های مردم و بستری است که توسعه در همه زمینه ها را فراهم می کند
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در بازدید از کارخانه نیمه تعطیل نساجی سبلان اردبیل دستور داد پرونده ورشکستگی و تملک کارخانه نساجی اردبیل مجددا بررسی شود .
افکار نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سفر یک روزه رئیس قوه قضاییه به استان اردبیل با طرح مطالبه ای چند ساله از یک واگذاری همراه شد. واگذاری که برخی آن را ناصواب، برخی تخلف، برخی تضییع حقوق مردم و برخی برابر با دست درازی در بیت المال به نفع عده ای محدود می نامند.
آزمون مشاوران خانواده قوه قضاییه بعدازظهر امروز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_در این آزمون که در دانشگاه صنعتی کرمانشاه توسط سازمان سنجش و مرکز وکلای قوه قضاییه برگزار شد تعداد داوطلبین در استان کرمانشاه 2371 نفر بوده که از این تعداد 1016 بانوان و 1355 نفر را آقایان تشکیل میدهند.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۱    
دومین آزمون بزرگ وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه صبح امروز برگزار شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۹    
دومین آزمون بزرگ وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه صبح امروز برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – در سومین روز از برگزاری نمایشگاه دستاورد های دفاع مقدس قوه قضاییه مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدای این قوه با حضور سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور و محسن برزویی معاون دادستان تهران برگزار شد. ...
آنا / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در بازدید سرزده از کارخانه نساجی سبلان اردبیل که به دلیل عدم پایبندی بانک به تعهداتش پس از تملیک کارخانه به حالت نیمه تعطیل درآمده، دستور بررسی مجدد پرونده ورشکستگی و تملک این کارخانه را صادر کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان – در سومین روز از نمایشگاه دستاورد های دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه خانواده شهید حسن مقدس از شهدای دستگاه قضا از این نمایشگاه بازدید کردند. شهید حسن مقدس از قضات قوه قضاییه بود که 11 مرداد سال 1384 ترور شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه روز جمعه در سه حوزه امتحانی در شهر قزوین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه از اختصاص 1100میلیارد ریال اعتبار برای حل مسائل ومشکلات تشکیلات قضایی استان اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۰    
صبح امروز دومین آزمون بزرگ وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: دستگاه قضایی استان اردبیل و با همراهی سازمان ها و نهادهای مربوطه باید در اسرع وقت وضعیت کارخانه نئوپان خلخال را تعیین تکلیف کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: رونق تولید باید در عمل اتفاق بیافتد، در سال گذشته همکاران ما از تعطیلی بیش از 1200 کارگاه و کارخانه جلوگیری کردند و امسال نیز این اقدام و مقابله با تعطیلی کارخانه ها در برنامه دستگاه قضایی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۴    
یک عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه استجازه رهبری را یکی از بهترین استجازه ها می دانم، گفت: قوه قضاییه همچنان با قوت و شدت بر این عقیده است که باید با مفاسد اقتصادی با جدیت بیشتر برخورد کند.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۷:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
او ارزش کارخانه نورد لوله اهواز را رقمی در حدود پنج هراز میلیارد دانسته و گفته چرا سهام وی در این کارخانه از سوی افرادی که هیچ سمت و سهمی در آن ندارند به فروش می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون دادستان کشور و رییس کمیته حمایت از تولید و سرمایه گذاری قوه قضاییه گفت: ابایی در استفاده از ظرفیت قوه قضاییه برای خدمت به مردم نداریم و این ظرفیت به صورت گسترده در کشور به کار گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همایش مداحان، شعرا وریش سفیدان هیات حسینی اردبیل به همراه سوگواره اربعین حسینی و گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با سخنرانی آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس(ع)استان اردبیل برگزار شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۴:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: شأن دولت شأن نظارت بوده و تصدی گری باید واگذار شود، اما این به معنای رهاسازی نیست، باید بخش خصوصی توانمند شود تا بتواند مجموعه را پیش ببرد.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه بیان کرد: باید مسئله تولید رونق پیدا کند به همین دلیل باید در میدان عمل مشکلات تولید را مرتفع کنیم.