یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۰۰Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسنودن»

الف   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۹    
اسنودن در این کتاب طی سه بخش و 29 فصل زندگی خود از کودکی تا زمانی را که تصمیم به افشاگری اسرار کارش گرفت، به رشتۀ تحریر درآورده است. این افشاگری ها دربارۀ عملیات عظیم جاسوسی، مراقبت در سطح جهانی و پریزم شامل جاسوسی از مردم عادی و شخصیت ها در مکالمات تلفنی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
پیام رسانی که اسنودن و ماسک آن را توصیه کرده اند، به صورت ناگهانی تبدیل به پردانلودترین اپلیکیشن در این روزهای جهان شده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۲۰    
برنده جایزه صلح نوبل، جولیان آسانژ، چلسی منینگ و ادوارد اسنودن را برای این جایزه معرفی کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پولیتیکو : چند تن از قانون گذاران جمهوری خواه از رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا می خواهند تا مقاطعه کار سابق و افشاگر آژانس امنیت ملی را مورد عفو قرار دهد ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وکیل ادوارد اسنودن، از به دنیا آمدن فرزند موکلش در روسیه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری پولیتیکو گزارش داد، چندین تن از قانون گذاران جمهوری خواه از رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا می خواهند تا مقاطعه کار سابق و افشاگر آژانس امنیت ملی را مورد عفو قرار دهد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۳:۱۰    
ادوارد اسنودن، پیمان کار سابق NSA، در توییتی از رئیس جمهور آمریکا خواست که جولیان آسانژ را عفو کند و جانش را نجات دهد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارمند سابق سازمان سیا که هم اکنون در روسیه به سر می برد از دونالد ترامپ خواست جولیان آسانژ، بنیان گذار سایت افشاگر ویکی لیکس را عفو کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: ادوارد اسنودن امروز (جمعه) در توئیتی خواستار عفو و بخشودگی موسس ویکی لیکس شد و از ترامپ خواست تا آسانژ را عفو کند. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، جولیان آسانژ، موسس وبسایت افشاگر ویکی لیکس که با 175 سال حبس احتمالی روبروست ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۵۰    
ادوارد اسنودن که سال ها پیش جزئیات برنامه ی جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا را با رسانه ها در میان گذاشت و به روسیه گریخت، چند روز پیش اقامت دائم روسیه را دریافت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اسنودن چند هفته پس از اینکه اقامت دائم روسیه را دریافت کرد و چند روز پس از اینکه اعلام شد شریک زندگی اش باردار است، خواستار تابعیت روسیه شد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۴۵    
او هم زمان با دوران ریاست جمهوری باراک اوباما، اسنادی را منتشر کرد که نشان می داد آژانس امنیت ملی آمریکا دست به شنود و کنترل گسترده مکالمات انبوهی از شهروندان و رهبران کشورهای هم پیمان آمریکا، از جمله آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان زده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۰    
ادوارد اسنودن، کارمند سابق سازمان استخبارات و آژانس امنیت ملی امریکا، مایل به اخذ شهروندی روسیه است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۳    
همشهری آنلاین: ادوارد اسنودن، پیمانکار پیشین آژانس امنیت ملی آمریکا و یکی از سوت زنان بزرگ دنیای دیجیتال پس از هفت سال زندگی کردن در روسیه، اجازه اقامت دائم در سرزمین تزارها دریافت کرد ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آناتولی کوچرنا ، وکیل ادوارد اسنودن در گفتگو با شبکه تلویزیونی ریا نووستی از اعطای اقامت دائم روسیه به موکلش خبر داد. ادوارد اسنودن ، کارمند سابق سرویس های اطلاعاتی آمریکا در سال 2013 و پس از برخی افشاگری ها در مورد نظارت گسترده واشنگتن بر شهروندان به روسیه پناهنده شده ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وکیل ادوارد جوزف اسنودن کارمند سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا اعلام کرد موکلش اقامت دائم روسیه را دریافت کرده است. وکیل این افشاگر 37 ساله آمریکایی که از سال 2013 برای در امان ماندن از پیگرد قانونی از سوی آمریکا، در روسیه زندگی می کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- ادوارد اسنودن افشاگر کنونی و کارمند پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا که از هفت سال پیش به روسیه پناهنده شده است، از این کشور مدرک اقامت دائم گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارمند سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا که پیش از این افشاگری های گسترده ای از برنامه های جاسوسی این کشور انجام داده بود، اقامت دائمی روسیه را دریافت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وکیل کارمند پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا از دریافت اقامت دائم روسیه برای اسنودن خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وکیل ادوارد اسنودن، کارمند پیشین سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا از دریافت اقامت دائمی روسیه برای اسنودن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: ادوراد اسنودن به خاطر انتشار کتاب حاوی اطلاعات محرمانه به پرداخت 5.2 میلیون دلار جریمه،محکوم شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا: وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد ادوراد اسنودن به خاطر انتشار کتاب حاوی اطلاعات محرمانه به پرداخت 5.2 میلیون دلار جریمه، محکوم شده است. وزارت دادگستری آمریکا روز پنج شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ادوارد اسنودن گزارش سی ان ان مبنی بر توافق برای پرداخت بیش از 5 میلیون دلار به دولت آمریکا را رد کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۱    
آمریکا اسپوتنیک: ادوارد اسنودن ، پیمانکار سابق سیا، که در سال 2013 اسرار اطلاعاتی را فاش کرده بود، موافقت کرده که بیش از 5 میلیون دلار درآمد ناشی از کتابش، سوابق دائم و سخنرانی های خود را به عنوان جریمه به دولت آمریکا بپردازد. لبنان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سی ان ان با دسترسی به سوابق دادگاه گزارش داد، ادوارد اسنودن، پیمان کار سابق سیا که در سال 2013 اسرار اطلاعاتی را فاش کرده بود، موافقت کرده که بیش از 5 میلیون دلار درآمد ناشی از کتابش، "سوابق دائم" و سخنرانی های خود را به عنوان جریمه به دولت آمریکا بپردازد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۸    
کارمند سابق سازمان اطلاعات آمریکا با پرداخت بیش از پنج میلیون دلار از درآمد فروش کتابش به آمریکا موافقت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اسنودن با اشاره به این که آسانژ به یک چهره مورد حمایت رسانه های آمریکایی بدل شده، گفت: تحت پیگرد قرار گرفتن موسس ویکی لیکس بر اساس قانون جاسوسی آمریکا برای جامعه ما آن هم به دلیل آنکه این فرد یک روزنامه نگار است، زیان بار خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
"ادوارد اسنودن"، پیمان کار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا در یک مصاحبه با "ام اس ان بی سی" افشا کرد که کاخ سفید، بعد از آنکه ترامپ از عفو احتمالی او و وعده بررسی دقیق پرونده اش خبر داده بود، با او یا نمایندگانش تماس نگرفته است.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۱    
رئیس سابق آژانس امنیت ملی آمریکا که افشاگری های ادوارد اسنودن در زمان ریاست او رخ داد، به عنوان عضو جدید هیئت مدیره آمازون معرفی شد. ژنرال کیث بی الکساندر از سال 2005 تا 2014 رییس آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) بود و پس از رفتن از این سازمان شرکت امنیت سایبری خود به نام IronNet Security را تأسیس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس افشاگری های اسنودن پروژه عملیات ایجاد گروهک داعش با نام رمز لانه زنبور نتیجه اتاق فکر سازمان های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در پرونده تشکیل شده توسط وزارت دادگستری آمریکا در دادگاه ماساچوست آمده است، افشاگر و مقاطعه کار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا از زمانی که اسناد و مدارک محرمانه آمریکا را در اختیار رسانه ها از جمله روزنامه گاردین قرار داد و به تبعید در مسکو رفت، بیش از 1 ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رئیس جمهور آمریکا قصد دارد دستور عفو شخص مهمی را صادر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دوشنبه شب گفت روز سه شنبه فردی را که ”بسیار بسیار مهم است“ عفو خواهد کرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که فرمان عفو شخصیت بسیار مهمی را صادر خواهد کرد که افشاگر آژانس امنیت ملی نیست و تاکید کرد این شخصیت مهم، ادوارد اسنودن ، افشاگر آژانس امنیت ملی و یا مایکل فلین ، مشاور پیشین وی در امنیت ملی آمریکا نیست. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۰:۵۷    
کارمند سابق سازمان امنیت ملی آمریکا ادوارد اسنودن که به خاطر افشای اطلاعات سری به روسیه پناهنده شده ، 1.2 میلیون دلار طی پنج سال درآمد داشته است.
شارا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اسنودن در صورت بازگشت به آمریکا به اتهام افشای اسرار حکومتی، جاسوسی و به مخاطره انداختن امنیت ملی می تواند به 30 سال زندان محکوم شود. اما، اکنون ترامپ از احتمال عفو و بخشش او سخن گفته و اعلام کرده است که مایل به بررسی مجدد پرونده او است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۹    
تمامی پیگیری ها در ارتباط با پرونده کارمند سابق سازمان اطلاعات آمریکا ادوارد اسنودن باید قطع شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گاردین، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده که موضوع عفو ادوارد اسنودن را مورد بررسی قرار خواهد داد. این موضوع را ترامپ در نشست خبری در روز شنبه اعلام کرده و گفته است که در ارتباط با پرونده اسنودن اطلاعات زیادی ندارد، اما این موضوع را با جدیت بررسی خواهد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از اظهارات اخیر ترامپ مبنی بر احتمال بخشش اسنودن، وکیل او خواستار توقف تمامی آزار و اذیت های موکل خود که اکنون در روسیه به سر می برد، شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که تنها چند ماه به انتخابات آمریکا باقی است، رئیس جمهور این کشور اعلام کرد عفو یک افشاگر آمریکایی را مورد بررسی قرار می دهد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۲    
ادوارد اسنودن چندین سال پیش دست به افشاگری علیه آژانس امنیت ملی آمریکا زد و حالا رئیس جمهور این کشور، دونالد ترامپ به عفو کردن او فکر می کند. دونالد ترامپ طی یک کنفرانس خبری درباره احتمال عفو اسنودن اعلام کرد: من با جدیت چنین موضوعی را بررسی می کنم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۲    
رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی وعده داده است تا بخشش و عفو ادوارد اسنودن را مورد بررسی قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا که پیش از انتخابات ریاست جمهوری به دنبال جلب افکار عمومی بوده در یک چرخش ناگهانی، دیدگاهش را در مورد ادوارد اسنودن افشاگر کنونی و کارمند سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا تغییر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا گفته است عفو ادوارد اسنودن، افشاگر کنونی و کارمند سابق سازمان سیا که در حال حاضر در روسیه به سر می برد، مد نظر وی خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رابرت اسنودن با افشاگری خود جامعه اطلاعاتی آمریکا را در سال 2013 شوکه کرد؛ مقامات آمریکا سالهاست خواستار محاکمه وی به اتهام جاسوسی هستند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۶    
شفقنا- به نظر می رسد رییس جمهور آمریکا در فکر بخشش ادوارد اسنودن است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ادوارد اسنودن پیمانکار سابق سازمان امنیت ملی آمریکا است که برنامه وسیع جاسوسی این نهاد فدرال را افشا کرد و نهایتاً برای فرار از دستگیری و یا حتی اعدام به جرم خیانت به ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۵    
رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد که درصدد صدور عفو برای پیمانکار سابق سازمان امنیت ملی این کشور است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا گفت که عفو ادوارد اسنودن، مقاطعه کار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا را که اکنون ساکن روسیه است و افشاگری هایش در سال 2013 جامعه اطلاعاتی آمریکا را در بهت فرو برد، بررسی می کند.