چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۵:۱۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح تحول نظام سلامت»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: طرح تحول نظام سلامت یکی از اقدامات خوب وزارت بهداشت بود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۶    
کاور سوال از بودجه طرح تحول نظام سلامت 1 چند روزی است که سرنوشت بودجه سی و پنج هزار میلیارد تومانی طرح تحول نظام سلامت در سال 98 موجب بحث هایی شده است فیلم از صفحه گوگل با جستجوی جمله (بودجه طرح تحول سلامت 35هزار میلیارد تومان نبود) 2 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگران با انجام یک مطالعه میزان رضایت بیماران یک بیمارستان از اجرای طرح تحول نظام سلامت را بررسی کرده و با سال های قبل مقایسه کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
قاسم جان بابایی معاون وزیر بهداشت ظهر امروز در حاشیه بهره برداری از بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت موجب افزایش کمی و کیفی زیر ساخت های حوزه بهداشت و درمان در سراسر کشور شد که استان همدان و شهرستان تویسرکان نیز بهره مندی بالایی از آن پیدا ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
توسعه متوازن وعدالت بنیان و توجه ویژه به مسائل رفاهی و خدمات اجتماعی اقشار مختلف مردم بویژه اقشار آسیب پذیر و در معرض آسیب، از وعده های مهم حسن روحانی، رئیس محترم جمهوری در دوران انتخابات ریاست جمهوری بود که در هر دو دوره یازدهم و دوازدهم، گام های مهمی در این زمینه برداشته شد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
امیر بهزاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور افزایش کیفیت خدمات تصویربرداری، کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد با استفاده از اعتبارهای طرح تحول نظام سلامت به دستگاه رادیوگرافی دیجیتال جدید (ِDR) تجهیز شده است ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا، محمدرضا نیکبخت شامگاه سه شنبه در نشست مجازی با خبرنگاران بیان کرد: طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیرو امید ایجاد و یکی از اقدامات بسیار مهم این دولت است و مهمترین پیامد این طرح کاهش هزینه پرداختی از جیب مردم بود که با اجرای [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- تعدادی از نیروهای شرکتی طرح تحول نظام سلامت دزفول روز چهارشنبه با حضور مقابل دفتر نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به مطالبات خود به ویژه تبدیل وضعیت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
لارستان –ایرنا- اهتمام ویژه دولت به حوزه سلامت با رویکرد دسترسی عادلانه مردم در دورترین نقاط کشور به خدمات بهداشتی و درمانی در نهایت منجربه تصویب و اجرای طرح تحول نظام سلامت شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور از افتتاح چهل و هفتمین پایگاه هوایی اورژانس کشور در سیرجان خبر داد. به گزارش ایسنا دکتر پیرحسین کولیوند در این باره اظهار کرد: با شروع طرح تحول نظام سلامت این خدمت جزو اولویت های اورژانس کشور قرار گرفت ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
برای ما مهم این است که مردم ببینند بیمارستان ها خلوت شده است. طرح تحول نظام سلامت به کمک آمده و متوسط تخت 1.6 درصد به ازای هر یک هزار نفر جمعیت است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اکبر شوکت می گوید: علاوه بر عدم پرداخت بدهی ها، طرح ها و قوانین متعدد، سازمان را دچار مشکل کرده است. طرح تحول نظام سلامت بلاهای بسیار بر سر سازمان نازل کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۷:۱۴    
ارومیه- ایرنا- طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از مهم ترین طرح های تاریخ بهداشت و درمان کشور، بسیاری از شاخصه های درمانی را در آذربایجان غربی بهبود بخشیده و در حقیقت نسخه ای از جنس تدبیر مسئولان برای گسترش عدالت درمانی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سعید نمکی، در جلسه ستاد دانشگاهی کووید 19 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که در تالار رویش این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: هنوز تحقیقات ما در کشور مسئله محور و جامعه محور نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: فراهم شدن امکان بیمه کردن افراد بصورت رایگان و گسترش تعهدات بیمه سلامت در سال های اخیر از دستاوردهای اجرای طرح تحول نظام سلامت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴    
مشهد- ایرنا- با اجرای طرح تحول نظام سلامت دسترسی به خدمات پزشکی در اقصی نقاط خراسان رضوی از طریق حضور پزشکان و همچنین ارتقا تجهیزات و امکانات پزشکی از رشد چشمگیری نسبت به گذشته برخوردار شده است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قم گفت: مردم از طرح تحول نظام سلامت رضایت دارند ارتقاء سلامت جامعه و درمحوریت قرارگرفتن اقشار آسیب پذیر مناطق محروم از ثمرات اجرای طرح تحول نظام سلامت بوده است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خلق اصل با تاکید بر اینکه دولت یازدهم در اجرای طرح تحول نظام سلامت از مسیر صحیح منحرف شده است گفت: هسته های مسئله محور بسیج دانشجویی از مدت ها پیش به واکاوی طرح تحول نظام سلامت و بحران جمعیت پرداخته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۰    
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش 100درصدی تعداد تخت های روانی در بیمارستان های استان خبر داد و گفت: به یمن اجرای طرح تحول نظام سلامت تعداد این تخت ها از 137مورد به 253 تخت افزایش یافته است.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۹    
تهران- ایران پرس: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد، با وجود درگیری سنگین در برابر طوفان کووید- 19، در چارچوب پویش ره سلامت توسعه زیرساخت ها و طرح تحول نظام سلامت در کشور با جدیت ادامه خواهد داشت.
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۰    
دریانیوز: دولت روحانی طرح خوبی را باعنوان بیمه رایگان همگانی برای افراد فاقد بیمه در کشور در راستای طرح تحول نظام سلامت اجرا کرد تا افراد محروم فاقد بیمه هم بتوانند بیمه شوند واز خدمات درمانی بهره مند گردند که بیماران برای درمان در مراکز درمانی دولتی، هزینه بسیار کمی را پرداخت می کردند ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۹    
ایلام -مدیر فرودگاه شهدای ایلام از راه اندازی اورژانس هوایی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در این فرودگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر فرودگاه شهدای ایلام از راه اندازی اورژانس هوایی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در این فرودگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۷:۴۶    
زنجان - ایرنا - عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول سلامت مهمترین اقدام دولت یازدهم برای ارتقای نظام سلامت بود که کمک حال شرایط کرونایی کشور شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یکی از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم و دوازدهم در بخش بهداشت و درمان را اجرای طرح تحول نظام سلامت برشمرد و گفت: بهبود و ارتقای زیرساخت ها یکی از اهداف اصلی اجرای این طرح بود به طوری که استان ها به کارگاه عمرانی بخش بهداشت و درمان تبدیل شدند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۶:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت یازدهم و دوازدهم بی شک توانست اتفاقات مثبتی را در نظام درمانی کشور رقم بزند؛ اتفاقات و اصلاحاتی که می توان از آنها به عنوان جراحی عظیم در بدنه سلامت کشور یاد کرد ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۷    
برنامه راهبردی دولت تدبیر و امید با عنوان طرح تحول نظام سلامت (مشتمل بر تدوین کتاب خدمات و مراقبت های نظام سلامت در قالب اصلاح تعرفه های خدمات تشخیصی، درمانی – افزودن خدمات پزشکی و روش های درمانی نوین به فهرست خدمات قابل ارائه در مراکز درمانی - برنامه ساماندهی به هتلینگ بیمارستان ها توسعه و احداث ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سلامت سرمایه بزرگ جامعه است که پیش از دولت تدبیر و امید نفس آن به شماره افتاده بود و کمتر طیفی در کشور توان بر دوش کشیدن هزینه های سربار درمانی داشت و کاستی ها و مشکلات رنج بیمارداری را برای اغلب مردم دشوار کرده بود که اقدام ملی دولت در قالب طرح تحول نظام سلامت در کشور و استان مرکزی ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه به سازمان بازرسی کل کشور مأموریت داد با بررسی نحوه اجرای طرح تحول نظام سلامت گزارشی ویژه از اشکالات مربوط به اجرای این طرح تهیه و ارائه نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد: سهم پرداختی بیماران بستری در بیمارستان های استان بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت به 6.31 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم استاندار قم گفت : گام های موثر دولت دردر طرح تحول نظام سلامت ، گسترش دولت الکترونیکی و اقتصاد دانش بنیان از مولفه های تاثیرگذار در مقابله با کروناست
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سالاری با بیان اینکه تکمیل زیرساخت های بهداشت ودرمان گیلان نیازمند 2 هزار میلیارد تومان اعتبار است گفت: عدم اجرای طرح تحول نظام سلامت از بزرگ ترین ضعف ها و چالش های حوزه سلامت گیلان در بخش عمرانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۲    
بندرعباس - ایرنا - مدیر کل بهداشت و درمان زندان های کشور گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در زندان ها جهت ارتقای سطح سلامت زندانیان و پیشگیری و تشخیص بیماری ها و درمان آن، امری بسیار ضروری است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ دکتر شهرام موحدی در معیت مهندس مهرداد مرادمند رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران ستادی این سازمان و دستگاه های تابعه، با حضور در محل مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر عنوان کرد: طرح تحول نظام سلامت اقدام بزرگی بوده است، زیرا مردم پیش از این بابت هزینه های درمان بسیار در مضیقه بودند و بیمه بخش عمده هزینه های درمان را و اعمال جراحی را پرداخت می کند.
خط نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۷    
نزدیک به 60درصد بیمارستان های کشور فرسوده اند و با بروز هر حادثه ای، احتمال تخریبشان وجود دارد. دولت نیز بودجه کافی برای بازسازی و نوسازی بیمارستان ها در اختیار ندارد، اما یکی از نکاتی که می توان به آن اشاره کرد، بی توجهی طرح تحول نظام سلامت به نوسازی بیمارستان هاست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - حوزه سلامت به عنوان یکی از اولویت های کلان کشور در سال های گذشته با شکنندگی و تنگناهای بسیاری همراه بود اما تولد طرح تحول نظام سلامت را باید انقلابی در ارائه دستاوردهای حوزه بهداشت و درمان دانست که رضایتمندی قابل توجهی در بین شهروندان ایجاد کرد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۱:۵۷    
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛ جواد آقازاده در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستان چالدران که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اجرای این طرح ها در قالب طرح تحول نظام سلامت در 17 شهرستان استان آذربایجان غربی آغاز شده است . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیلم استان بوشهر گفت : اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید یک اقدام تاریخی و سند افتخار در خدمات رسانی عرصه سلامت جامعه است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۲    
طرح تحول نظام سلامت را می توان یکی از سیاست های راهبردی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در راستای ایجاد عدالت و بهره مندی بهتر اقشار مختلف جامعه از خدمات پزشکی دانست.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد(پانا)- مدیر حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام کرد حدود 34 پروژه بهداشتی و درمانی استان با اعتبار 84 میلیارد تومان آماده افتتاح است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مهم ترین منبع مالی تأمین هزینه های بخش درمان از محل 9 درصد درآمد مأخذ محاسبه حق بیمه مذکور در ماده 29 قانون تأمین اجتماعی است. در حالی که رشد منابع مالیِ بخش درمان تابعی از سطح درآمد بیمه شدگان است، هزینه های درمانی، متأثر از متغیرهای برون زایی همچون مخاطرات پیش بینی نشده سلامت بیمه شدگان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - نماینده مردم شهرستانهای سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور را نیازمند تجدید نظر در کوتاه ترین زمان ممکن دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
پروین صالحی مبارکه گفت: نماینده هایی که در رشته های اقتصاد، مدیریت و برنامه ریزی تحصیل کرده اند باید در کمیسیون بهداشت مجلس عضو شوند تا شائبه تعارض منافع در این کمیسیون رفع شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید و افزایش زیرساخت های بهداشتی و درمانی نقشی مهم در افزایش کمیت و کیفیت خدمات دهی، بیماریابی و مدیریت مقابله بیماری ویروسی کووید 19 داشته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
طرح تحول نظام سلامت به دلیل ناکارآمدهای های سیستمی نتوانست در پیشگیری از بیماری ها و البته تامین رفاه نیروهایی که بار اصلی شبکه ی پیشگیری و بهداشت منطقه ای را بر دوش دارند، موفق باشد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۳    
طرح تحول سلامت از اردیبهشت سال 1393 به اهتمام دولت یازدهم در کشور اجرا شد و کاهش پرداختی مردم به مراکز درمانی دولتی، بهبود هتلینگ بیمارستانی و افزایش جمعیت زیر پوشش خدمات درمانی به ویژه در مراکز کم برخوردار و حاشیه شهر و سکونتگاه های غیررسمی از جمله نتایج آن است.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۰    
روستایی معاون فرماندار طی سخنانی کوتاه ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت و تقدیر از زحمات و پیگیریهای مدیر شبکه بهداشت و درمان در خصوص تحویل آمبولانس اظهار داشت فریدن بعنوان مرکز اداری غرب استان از دیرباز سطح دو ارجاع بوده و به همین دلیل انتظار می رود امکانات و خدماتی در خور و مناسب ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۹    
اصفهان- ایرنا- نتایج اجرای طرح تحول نظام سلامت در 6 سال گذشته را می توان در توسعه خدمات و تجهیزات از مناطق محروم گرفته تا شهرهای بزرگ دید که به گفته کارشناسان، نقش بسزایی در آمادگی مراکز بهداشتی و درمانی کشور در مواجهه با بحران شیوع بیماری کرونا داشت.