دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۵۸May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رییس جمهور»

خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت : مقرر شد برای پیگیری مطالبات مردم در این حوزه، معاون اول رییس جمهور به کمیسیون دعوت شود تا به عنوان مسوول رسیدگی به امور اقتصادی در دولت پاسخگو باشد.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه گشایش های بسیار خوبی در روابط بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان در دولت سیزدهم شکل گرفته است، تصریح کرد: افزایش روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور نشانگر اراده جدی و خوب در گسترش و تعمیق همکاری های فیمابین است. ...
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل در دولت سیزدهم تأکید کرد: رابطه پایدار و منسجم بین نهضت احیای واحدهای اقتصادی و بانک ها می تواند به بازگرداندن سرمایه های از دست رفته این واحدها و اشتغالزایی کمک شایان توجهی کند.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه گشایش های بسیار خوبی در روابط بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان در دولت سیزدهم شکل گرفته است، تصریح کرد: افزایش روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور نشانگر اراده جدی و خوب در گسترش و تعمیق همکاری ها بین دو کشور است.
معاون اول رئیس جمهور گفت: افزایش روابط تجاری و اقتصادی میان ایران و قزاقستان نشان دهنده اراده جدی و خوب در گسترش و تعمیق همکاری های دوجانبه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار استان آذربایجان شرقی به ریاست دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور و با حضور تعدادی از وزار در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار استان آذربایجان شرقی به ریاست معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بر ضرورت حل مشکل حاشیه نشینی شهر تبریز تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در پیامی پیروزی تیم والیبال پیکان و کسب عنوان قهرمانی در رقابت های والیبال باشگاه های آسیا 2022 را تبریک گفت.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سقف افزایش اجاره بها در تهران و شهرستان ها مشخص شد. به گزارش روند بازار ، سقف افزایش اجاره بها مسکن چقدر تعیین شد؟ به نقل از مهر ، در جلسه ای که به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد، سقف افزایش اجاره بهای مسکن نسبت به اجاره بهای سال 1400 ، در تهران حداکثر 25 درصد ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۵۳ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با بررسی بسته سیاستی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن، سقف افزایش اجاره بها در تهران و شهرستان ها را تعیین کرد. به گزارش ایسنا، در این جلسه که به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد، سقف افزایش اجاره بهای مسکن نسبت به اجاره بهای سال 1400 ، در تهران حداکثر 25 درصد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه تهران از گسترش همه جانبه روابط با آکرا استقبال می کند، تصریح کرد: سرفصل جدیدی در مناسبات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای آفریقایی از جمله غنا در دولت سیزدهم آغاز شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار آذربایجان غربی به ریاست محمد مخبر معاون اول رییس جمهور برگزار و بر اتمام و اجرای طرح های محرومیت زدایی در این استان تاکید شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد آقامیری، عضو شورای شهر تهران گفت: موضوع بررسی دستور معاون اول رییس جمهور مبنی بر ابطال مصوبه افزایش 25 درصدی کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی در دستورکار شورای شهر قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۸   + ۶۴ سایت دیگر  
جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز(سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالاهای اساسی ارائه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار استان آذربایجان غربی بعدازظهر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بر اتمام و اجرای طرح های محرومیت زدایی در این استان تاکید شد.
جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار استان آذربایجان غربی بعدازظهر امروز(سه شنبه) به ریاست دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بر اتمام و اجرای طرح های محرومیت زدایی در این استان تاکید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۷۵ سایت دیگر  
فارس : باتوجه به گزارشات واصله مبنی بر افزایش نرخ خدمات تاکسی های اینترنتی در چند روز اخیر و تأکید معاون اول رییس جمهور مبنی بر لزوم بررسی موضوع، برابر بررسی های به عمل آمده مشخص شد یکی از شرکت های فعال در این زمینه که سهم عمده ای از بازار را در اختیار دارد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه ای به معاون اول رییس جمهور با موضوع افزایش نرخ حمل و نقل درون شهری پایتخت یادآوری کرده که این افزایش نرخ ها با ستاد تنظیم بازار هماهنگ نشده و محمد مخبر نیز دستور ابطال افزایش نرخ ها را صادر کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
طی اطلاعیه ای به افزایش نرخ خدمات تاکسی های اینترنتی در چند روز اخیر اشاره کرده و گفته که با توجه به تأکید معاون اول رییس جمهور مبنی بر لزوم بررسی موضوع، مشخص شد یکی از شرکت های فعال در این زمینه که سهم عمده ای از بازار را در اختیار دارد، قیمت های خود را به میزان حدود 10 درصد افزایش داده است.
معاون اول رییس جمهور صبح امروز(دوشنبه) در دو بازدید جداگانه با حضور در مرکز پاسخگویی یکپارچه 124 وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور و وزیر صمت از مرکز پاسخگویی یکپارچه وزارت صمت (124) بازدید کردند.
معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی ارتحال استاد اخلاق و خطیب برجسته آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا را تسلیت گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۳    
معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی ارتحال استاد اخلاق و خطیب برجسته آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا را تسلیت گفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در حاشیه نشست مشترک امروز معاونین رئیس جمهور، وزرا و استانداران سراسر کشور در خصوص موارد مطرح شده در نشست اظهار داشت: تبیین آثار مختلف اجرای این طرح بر مجموعه اقتصاد کشور، ازجمله مقاوم شدن مجموعه اقتصاد کشور در بلند مدت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
جلسه ستاد ویژه رفع موانع، تقویت و توسعه شرکت های دانش بنیان با محوریت وزارت نیرو بعدازظهر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و بر بکارگیری شرکت های دانش بنیان در راستای بهینه سازی آب و برق در کشور تاکید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۸    
جلسه ستاد تنظیم بازار پیش از ظهر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
جلسه ستاد تنظیم بازار پیش از ظهر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید براینکه فراوانی کالا باید به نحوی باشد که اقلام و کالاهای اساسی به سهولت در اختیار مردم قرار گیرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید براینکه فراوانی کالا باید به نحوی باشد که اقلام و کالاهای اساسی به سهولت در اختیار مردم قرار گیرد، گفت:
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مقصود از پرداخت یارانه جدید، پوشش دادن مابه التفاوت قیمت های اصلاح شده و هزینه های جدید و قدیم است، نه شامل شدن کل مخارج زندگی خانوارهای مشمول
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید براینکه فراوانی کالا باید به نحوی باشد که اقلام و کالا های اساسی به سهولت در اختیار مردم قرار گیرد، گفت: وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت، تامین و توزیع کالا را علاوه بر فروشگاه های بزرگ زنجیره ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور به همراه محسن منصوری استاندار تهران به صورت سرزده از بازارچه یاس گوشت و مرغ اسلامشهر بازدید کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور ظهر امروز(شنبه) به منظور بررسی نحوه توزیع و قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از بازار مواد پروتئینی و میدان میوه و تره بار شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۸    
معاون اول رییس جمهور گفت: وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت، تامین و توزیع کالا را علاوه بر فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، در خرده فروشی ها و فروشگاه های محله های شهری با جدیت در دستور کار خود قرار دهند تا مردم دغدغه ای برای تامین نیازهای خود نداشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید براینکه فراوانی کالا باید به نحوی باشد که اقلام و کالاهای اساسی به سهولت در اختیار مردم قرار گیرد، گفت: وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت، تامین و توزیع کالا را علاوه بر فروشگاه های بزرگ زنجیره ای ...
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۷۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در چهار روز اجرای طرح جدید یارانه ها 2 میلیون تماس و مراجعه به سایت حمایت معیشتی انجام شده و اعتراضات یک میلیون و 50 هزار نفر ثبت شده که در حال بررسی است . ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به ذخیره سازی و تکمیل ظرفیت انبار های کالا های اساسی در سراسر کشور تاکید کرد: هیچگونه کمبودی در حوزه اقلام و کالا های اساسی و مورد نیاز مردم وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور بعدازظهر امروز(جمعه) با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از بخش های مختلف سامانه تلفنی 6369 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در این مرکز به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها مستقر است، بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور عصر امروز(جمعه) با حضور در شهرستان رباط کریم از مجتمع انبارهای کالاهای اساسی و سیلوی 120 هزار تنی شهید مدرس شرکت بازرگانی دولتی ایران بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۴   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور بعدازظهر امروز (جمعه) با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از بخشهای مختلف سامانه تلفنی 6369 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در این مرکز به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها مستقر است، بازدید کرد ...
معاون اول رییس جمهور عصر امروز(جمعه) با حضور در شهرستان رباط کریم از مجتمع انبارهای کالاهای اساسی و سیلوی 120 هزار تنی شهید مدرس شرکت بازرگانی دولتی ایران بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رباط کریم - ایرنا - معاون اول رییس جمهور گفت : کشور نه تنها در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی ندارد باید متذکر شد که دولت سیزدهم در تامین منابع مالی تهیه کالاهای اساسی خوب عمل کرد.
جلسه ستاد تنظیم بازار امروز(پنجشنبه) در 2 نوبت صبح و عصر به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و اعضاء آخرین وضعیت تامین، توزیع و نظارت بر بازار را مورد بررسی قرار دادند.
سلام نو / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
امیر قطر از تسهیل فرایند صدور ویزا برای تماشاگران ایرانی علاقه مند به حضور در جام جهانی قطر خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در بدو ورود امیر قطر به تهران، با اشاره به سطح روابط مناسبات دو کشور، از مواضع قطر در خصوص موضوعات منطقه ای و بین المللی به ویژه در قبال جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۹۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در بدو ورود امیر قطر به تهران، با اشاره به سطح روابط مناسبات دو کشور، از مواضع قطر در خصوص موضوعات منطقه ای و بین المللی به ویژه در قبال جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.
معاون اول رییس جمهور از شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر در بدو ورود به کشورمان استقبال کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۴    
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در راس یک هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی به منظور دیدار با مقامات ارشد کشورمان، وارد تهران شد.
اقتصاد ایران: در جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون اول رییس جمهور مقرر شد براساس توافقات انجام شده رقم واریزی یارانه ها به مردم برای ماه اول آزاد شود.