یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۰۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رییس جمهور»

روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: معاون اول رییس جمهور واردات خودروهای کارکرده با ارز منشأ خارجی را پذیرفت و به نظر می رسد، هفته آینده آیین نامه واردات خودروهای کارکرده در دولت تصویب شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور به همراه دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز با حضور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران از توانمندی های صنایع دارویی کشورمان در هشتمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پس از دستور معاون اول رییس جمهور مبنی بر تسریع روند ترخیص کالاهای رسوبی در بنادر این استان، 16 دستگاه دامپ تراک (ماشین آلات سنگین موادمعدنی) که جزو کالاهای رسوبی در بندر شهید باهنر نگهداری می شد، از روز گذشته درحال ترخیص است.
دکتر مخبر، معاون اول رییس جمهور به همراه دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز با حضور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران از توانمندی های صنایع دارویی کشورمان در هشتمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی از موافقت معاون اول رییس جمهور برای اختصاص ارز با منشأ خارجی برای واردات خودروهای کارکرده خبر داد و گفت که آیین نامه طی یک تا دو هفته آینده نهایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دکتر سیدمهدی پاک ذات بنا به پیشنهاد معاون اول رییس جمهور و با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سمت ریاست مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری ابقا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور ضمن بازدید از آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان نیایش دستور داد فوری به مشکلات این عزیزان اعم از تهیه داروهایشان رسیدگی شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، براساس این حکم عظیم زاده اردبیلی به مدت سه سال به این سمت منصوب و جایگزین افشار فتح اللهی است. در متن انتصاب آمده است: وزیران عضو شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی در جلسه پنجم شهریورماه 1402 و به استناد اصل 138 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهور در بازدید از نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی گفت: تامین تمام کاغذ مورد نیاز چاپ کتب درسی برای سال جاری در داخل کشور یک موفقیت بزرگ است و دولت عزم جدی برای حمایت و تداوم از این وضعیت دارد. منبع
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- معاون اول رییس جمهور در بازدید از نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی گفت: تامین تمام کاغذ مورد نیاز چاپ کتب درسی برای سال جاری در داخل کشور یک موفقیت بزرگ است و دولت عزم جدی برای حمایت و تداوم از این وضعیت دارد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان(پانا) - مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان گفت براساس آیین نامه اجرایی سرویس مدارس، شهروندان برای تعیین سرویس مدرسه دانش آموزان، باید به شرکت های دارای مجوز مراجعه کنند. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از اکوایران؛ رسوب و ایستایی کالا در گمرکات کشور موجب شد تا معاون اول رییس جمهور در بازدیدی از گمرک هرمزگان علاوه بر رفع موانع ترخیص کالا خواستار تعیین تکلیف اموال متروکه موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور گفت:همه دستگاه های اجرایی گیلان و در صورت نیاز استان های همجوار، برای رسیدگی و کمک به مردم مناطق سیل زده گیلان اقدامات لازم را انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: پس از بازدید اخیر معاون اول رییس جمهور و پیرو تاکید وی مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کانتینرهای کالاهای رسوبی از امروز حداقل 500 کانتینر از این بندر خارج می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: یک هفته پس از ضرب العجل 15 روزه معاون اول رییس جمهور به دستگاه های اجرایی برای کاهش ایستایی کالا در گمرکات کشور امروز رییس کل گمرک کشور از کاهش زمان استعلامات برای ترخیص کالا خبر داد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۲:۴۲    
سیزدهمین نشست هیأت عالی مولدسازی دارایی های دولت در تاریخ 1402/05/25 با حضور اکثریت اعضا و وزاری مربوطه در محل نهاد ریاست جمهوری تشکیل و پس از بحث و تبادل نظر موارد زیربه تصویب رسید: ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۱   + ۶۹ سایت دیگر  
هشتمین جلسه شورای اقتصادی به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و ضمن ارایه چند گزارش، درخواست های برخی دستگاه های اجرایی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت از استاندار، مسئولان، ستاد اربعین استان ایلام، مردم و نیروهای جهادی در راستای برکزاری کنگره بزرگ اربعین حسینی قدردانی کرد.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو درباره مصوبه هیات مقررات زدایی برای فروش دارو از طریق پلتفرم ها گفت: با دستور معاون اول رییس جمهور این مصوبه ابطال شد و می بایست فروش آنلاین دارو از مسیر و کانال خودش طی شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان در جریان بازدید از مجموعه های بندری شهیدان رجایی و باهنر در بندرعباس تاکید کرد: حجم کالاهای رسوبی در گمرکات کمتر از 10 هزار کانتینر است که با تاکید معاون اول رییس جمهور و اعطای اختیارات ویژه در صف ساماندهی و ترخیص قرار گرفته اند.
جلسه شورای عالی سینما صبح امروز دوشنبه بیستم شهریور به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس صبح یکشنبه تعدادی از معاونان وزاری صمت، اقتصاد و دارایی، و راه و شهرسازی و مدیران ارشد استاندارد، بنادر و دریانوردی و حوزه صادرات و واردات جهت بازدید از بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر و تصمیم گیری در خصوص کالاهای رسوبی در این بنادر به بندرعباس سفر کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی سینما، دوشنبه 20 شهریور، با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهور ترکیه در حالی التیام زخم های فاجعه، کاهش تورم به نرخ های تک رقمی، حفظ رشد اقتصادی و توسعه اشتغال، بهبود عدالت و ارتقای رفاه اجتماعی را به عنوان چهار هدف کلان دولت جدید این کشور اعلام کرد که کشورش این روزها درگیر بحران اقتصادی کم سابقه ای است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور به رئیس سازمان استاندارد و رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و رئیس سازمان توسعه و تجارت ماموریت داد طرف یک روز برنامه ریزی لازم را برای ترخیص کالاهای رسوبی از گمرکات شهید باهنر و شهید رجایی انجام دهند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: ایران و عراق اعلام کار روی خط آهنی که دو کشور را به هم متصل می کند را پس از دهه ها پیش بینی این پروژه رسما آغاز کرده اند. این خط آهن پس از تکمیل، حرکت میلیون ها زائر ایرانی را که به اماکن مقدس در عراق می روند، تسهیل می کند ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۲:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: ایستایی کالاها در مبادی ورودی کشور هیچ گونه توجیهی ندارد و رسوب آنها در انبارهای گمرک را بیش از دوماه نباید تحمل کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور شب گذشته با همه استانداران تماس گرفته و از آن ها خواسته همه استان ها به سرعت 30 دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین از مرز مهران اعزام کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۵۱    
در حالی که گمرک ایران اخیراً بارها اعلام کرده بود هیچ رسوبی در گمرکات کشور وجود ندارد و اوضاع ، امن و امان است، که بولتن نیوز با عدم پذیرش موضوع ، پرده از رسوب میلیون تنی کالا در گمرک های کشور برداشت و گمرک هیچ توجهی نکرد ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در سفری چند ساعته به هرمزگان، آخرین وضعیت کالاهای رسوب شده در بنادر و گمرکات شهید رجایی و شهید باهنر را مورد بررسی قرار داد. ه گزارش فارس، مخبر معاون اول رییس جمهور امروز در بازدید از بندر شهید رجایی از محموله بزرگ لوازم یدکی خودرو که بیش از یک سال است در گمرک قرار دارد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در دولتهای یازدهم و دوازدهم در واکنش به توقیف سایت انتخاب نوشت: انتظار می رود دولت محترم در برابر انتقادات در عمل بردباری بیشتری نشان دهد.
پایان تیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دستیار معاون اول رئیس جمهوری انتشار سخنانی منتسب به محمد مخبر در شبکه های اجتماعی درباره بازنشستگان را تکذیب کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۱:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی:دستیار معاون اول رئیس جمهوری انتشار سخنانی منتسب به محمد مخبر در شبکه های اجتماعی درباره بازنشستگان را تکذیب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از ابلاغ ایجاد منطقه ویژه اقتصادی سرو از سوی معاون اول رییس جمهور به استاندار آذربایجان غربی خبر داد و گفت: عمده صادرات تولیدات ارومیه از این منطقه انجام خواهد شد و بستر مناسبی برای تجارت با کشورهای هم مرز و اروپایی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهور در پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی (علیه الاسلام) همراه با اعضای خانواده حاضر شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و عراق با اشاره به اینکه پیشنهاد تشکیل شورای دیپلماسی اقتصادی را به معاون اول رییس جمهور ارائه کردیم، گفت: ظرفیت تجارت ایران و عراق 20 میلیارد دلار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و عراق با اشاره به اینکه پیشنهاد تشکیل شورای دیپلماسی اقتصادی را به معاون اول رییس جمهور ارائه کردیم، گفت: ظرفیت تجارت ایران و عراق 20 میلیارد دلار است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در راستای تصویب و ابلاغ منطقه ویژه اقتصادی سرو در ارومیه گفت: این مصوبه، امروز /یکشنبه/ توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۶:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور از زیرساخت های پایانه مرزی مهران |به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور روز شنبه 11 شهریورماه در بدو به ورود به پایانه مرزی مهران در جمع زوار حضور یافت و با آنان به گفتگو پرداخت. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
عملیات اجرایی راه آهن شلمچه- بصره طی مراسمی با حضور معاون اول رییس جمهور ایران و نخست وزیر عراق آغاز شد. شنبه 11 شهریورماه با حضور محمد مخبر و محمد شیاع السودانی در نقطه صفر مرزی در خاک عراق، عملیات اجرایی 32 کیلومتر راه آهن شلمچه تا بصره آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با تصویب هیات وزیران و ابلاغ آن از سوی معاون اول رییس جمهور به دستگاه های متولی، اجرای هر نوع طرح یا پروژه ای که مشمول ارزیابی محیط زیست می شود اما مجوز آن را سازمان حفاظت محیط زیست صادر نکرده است، ممنوع شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: جمهوری اسلامی ایران براساس توافق صورت گرفته، روی رود مرزی اروند رود، پل متحرک می سازد. مهرداد بذرپاش روز شنبه در آیین آغاز احداث خط ریلی شلمچه به بصره افزود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : معاون اول رییس جمهور با تاکید بر تقویت مواکب برای ارایه بهترین خدمات به زوار عتبات عالیات در روز اربعین و چندین روز پس از اربعین، بیان کرد: مواکب تا خروج کامل زوار از عراق فعالیت داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - عملیات اجرایی احداث خط ریلی شلمچه - بصره با حضور معاون اول رییس جمهور ایران، وزیر راه و شهرسازی و نخست وزیر عراق آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - محمد مخبر دزفولی معاون اول رییس جمهور، برای بررسی روند تردد زائرین اربعین حسینی، شنبه وارد پایانه مرزی شلمچه در غرب خرمشهر شد، وی همچنین با برخی از زایران اربعین حسینی از نزدیک گفت و گو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی خطاب به معاون اول رییس جمهور در مرز مهران گفت: استان ایلام فاقد راه آهن است و این باعث شده است حجم ترافیک در راه های مواصلاتی زیاد شود.