یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۲:۲۸Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رییس جمهور»

دولت   ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه درختکاری آشتی با طبیعت است، گفت: این سنت نیکو نمادی از سازگاری انسان با طبیعت است، زیرا درخت نماد زیبایی و زندگی است و در فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی همواره توصیه های موکد برای صیانت و حفاظت از فضای سبز و درخت به عنوان نماد حیات بخشی و زایندگی جهان شده است ...
روز نو   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه فرهنگی، تاریخی و تمدنی و نیز ظرفیت های طبیعی و سرمایه های انسانی استان یزد گفت: استان یزد می تواند به یکی از کانون های مهم توسعه ایران تبدیل شود و علاوه بر توسعه خود، رونق اقتصادی در کل کشور ایجاد کند.
پروژه 1000 هکتار جنگل کاری در قالب طرح کمربند سبز پیرامون شهر تهران صبح امروز(یکشنبه) با حضور دکتراسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوربه بهره برداری رسید.
نواندیش   ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
پاد: اسحاق جهانگیری در یزد گفر: نگویند نتایج اقتصاد مقاومتی چه بوده و چه کارکردی داشته است. اقتصاد مقاومتی موجب افزایش تولید، کاهش وابستگی به نفت، مقاومت در برابر تکانه های خارجی و دستاوردهای بسیاری شده است. ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۴    
اختصاص 10 درصد آب حاصل از صرفه جویی طرح تعادل بخشی به صنایع استان یزد برنامه های سازگاری با کم آبی استان های لرستان، گلستان و یزد تصویب شد جهانگیری سپس با اشاره به طرح سازگاری با کم آبی در دولت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
کتابخانه مرکزی یزد، به عنوان یک پروژه عظیم فرهنگی و یکی از مهم ترین مطالبات مردمی استان یزد پس از حدود 25 سال با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور موقعیت جغرافیایی استثنایی ایران را فرصتی بزرگ و مایه اقتدار کشور توصیف و تاکید کرد: باید با اتخاذ تدابیر مناسب در جهتی حرکت کنیم که کشورهای بزرگ همسایه که به آبراه های بین المللی دسترسی ندارند برای صادرات و واردات کالا از ظرفیت ایران استفاده کنند.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: با قاطعیت می گویم که تا آنجا که من مطلع هستم یک دلار از پول نفت در این میان تلف نشد و نه تنها فردی مثل بابک زنجانی که افرادی بسیار کوچکتر از او نیز به وجود نیامدند.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به احداث صد ها طرح و پروژه عمرانی در حوزه های آب و برق، نفت و پتروشیمی و کشاورزی، گفت: جریان توسعه کشور در دوران تحریم ها ادامه یافته است و جنگ اقتصادی نتوانسته مانع از رکود در جریان توسعه کشور شود.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۳    
نواندیش: کتابخانه مرکزی یزد همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید. معاون اول رییس جمهور در جریان بازدید از این کتابخانه که با همراهی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- نشست ستاد اقتصاد مقاومتی و افتتاح کتابخانه مرکزی یزد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی، امام جمعه و استاندار و جمعی از مسئولان استان یزد برگزار شد. عکس:مسعود میرجلیلی
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور تاسیس کتابخانه در کشور را جزو مهمترین اولویت ها و سیاست های فرهنگی دولت دانست و تاکید کرد: برای نگینی همانند شهر یزد قابل قبول نبود که کتابخانه بزرگ مرکزی نداشته باشد و به همین دلیل تکمیل و راه اندازی این کتابخانه جزو اولویت های دولت و استانداری یزد بوده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
با حضور معاون اول رییس جمهور کتابخانه مرکزی یزد پس از ربع قرن انتظار افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جهانگیری گفت: اقتصاد مقاومتی عملکرد خود را در برابر تحریم ها نشان داد و تاب آوری کشور به خاطر رویکرد اقتصاد مقاومتی بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۴    
معاون اول رییس جمهور گفت: یزد برای همه ایرانیان به عنوان یک استان مهم و الهام بخش در زمینه های مختلف است و این استان از کانون های مهم توسعه، اقتصاد دیجیتال و صنایع دانش بنیان کشور است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۲    
کتابخانه مرکزی یزد روز شنبه و همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، معاون اول رییس جمهور در جریان بازدید از این کتابخانه که با همراهی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۲    
عادل کمالی شهردار و حسن حاجی زاده رییس شورای شهرستان سیریک با جهانگیری معاون اول رییس جمهور دیدار و گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
یزد- ایرنا – معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اقدامات دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی عملکرد خود در برابر تحریم و جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران را نشان داد و تاب آوری کشور در برابر این تحریم های ظالمانه به خاطر رویکرد اقتصاد مقاومتی بوده است.
کتابخانه مرکزی یزد روز شنبه و همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید.
معاون اول رییس جمهور در پیامی به آقای "محمدو باوومیا" معاون رییس جمهور غنا فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۲۴    
اسحاق جهانگیری به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح مهم در زمینه اقتصادی، گردشگری و بوم گردی، خدماتی و فرهنگی امروز به استان یزد سفر می کند.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۹    
کاشف اسرار-تصویب نامه مصوب جلسه مورخ هشتم آبان ماه سال جاری هیات وزیران درخصوص “اختصاص اعتبار برای بازسازی تاسیسات زیربنایی خسارت دیده ناشی از وقوع سیل و زلزله سال 1398 و فروردین و اردیبهشت ماه سال 1399 در برخی از استانهای کشور” طی نامه شماره 130970 مورخ 99/11/13 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد ...
معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت پدر دکتر نیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران را تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسئلت کرد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت 12 برنامه و 40 پروژه در حوزه هنر صنعت فرش دستباف برنامه ریزی شده است که تمامی این برنامه ها و پروژه ها با محوریت بخش خصوصی انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت صنعت فرش دستباف کشور گفت: این صنعت یکی از صنایع مهم ایران است و وظیفه داریم با رفع موانع، از این هنر صنعت کشور صیانت و حفاظت کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه مهم در زمینه اقتصادی، گردشگری و بوم گردی، خدماتی و فرهنگی روز شنبه آینده شانزدهم اسفند به استان یزد سفر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی با سخنرانی معاون اول رییس جمهور افتتاح شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست شورای راهبری فرش دستباف ایران که با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد، از کاهش تعرفه واردات نخ ابریشم از 26 درصد به 20 درصد و تصویب آن در هیئت دولت خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
لوح تقدیر آیین تجلیل از عملکرد شبکه بانکی در طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی و بازسازی مناطق سانحه دیده در حوادث غیرمترقبه توسط جهانگیری معاون اول رییس جمهور به دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت اهدا شد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری برای ایجاد و تقویت زیرساخت ها و سایر الزامات فناورانه، آموزشی، فرهنگی و اقتصادی، گفت: اگر امروز مدارس و دانشگاه های ما در این وضعیت کرونایی تعطیل نشده و نمی شوند، به اعتبار این دستاورد بزرگ علمی یعنی آموزش مجازی و سیستم یادگیری الکترونیکی است. ...
معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه مهم در زمینه اقتصادی، گردشگری و بوم گردی، خدماتی و فرهنگی روز شنبه آینده شانزدهم اسفند به استان یزد سفر می کند.
پس از پایان جلسه هیات دولت، جلسه ای مهم در دولت به ریاست اسحاق جهانگیری و برخی از اعضای دولت در حال برگزاری است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در مراسم تجلیل از عملکرد شبکه بانکی در طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی و بازسازی مناطق سانحه دیده در حوادث غیر مترقبه از عملکرد و اقدامات بانک رفاه کارگران تقدیر شد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی جامعه فرش دستباف فردا با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، در این نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مرکز ملی فرش ایران نیز حضور خواهند داشت. نشست هم اندیشی جامعه فرش دستباف در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. ...
بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا حسین زاده در این جلسه که با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد، لوح تقدیر خود را دریافت کرد. ...
معاون اول رییس جمهور با تجلیل از عملکرد همه کارآفرینان و صنعتگران کشور در دوران سخت تحریم ها، گفت: کارآفرینان کشور در این شرایط دشوار که آمریکایی ها می خواستند اقتصاد و تولید کشور را زمین گیر کنند موفق شدند صنایع کشور را سرپا نگه دارند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون اول رئیس جمهوری گفت: کسان دیگری هستند که همواره از مشکلات صحبت می کنند و مشکل نبوده را بود می دانند و بر این اساس دروغ سازی می کنند و برای دروغ های خود تحلیل هایی ارائه می کنند اما تولیدکننده همواره سازنده است و از دل مشکلات سازندگی بیرون می آورد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۱۶   + ۶۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهور: معاون اول رییس جمهور از بانک مرکزی و بانک های عامل که در طرح مقاوم سازی و بازسازی واحدهای مسکونی روستایی مشارکت داشته اند قدردانی کرد و گفت: کسانی که حتی یک پروژه را مدیریت نکرده اند دولت را ناکارآمد می خوانند. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در بیست و دومین نشست شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی اظهار داشت: مهم ترین پیام سیاست های کلی اصل (44) قانون اساسی این است که بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد.
سی و نهمین جلسه شورای عالی جوانان صبح امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
جلسه هیئت امنای فرهنگستان های جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر امروز(چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۰    
صبح امروز در نهاد ریاست جمهوری، جلسه شورای عالی جوانان با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۹    
سرویس سیاسی – شهری/ مقدمه: آقای اسحاق جهانگیری پریروز به استان گلستان تشریف فرما شدند و آدم انتظار دارد وقتی معاون اول رییس جمهور به جایی سفر می کند، آنجا را بترکاند نه اینکه...! ...
برترین ها / ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: جهانگیری با تأکید بر اینکه اهل سنت همواره در کنار انقلاب بوده اند و دولت مکلف است مسایل آنها را حل کند، گفت: در کردستان هم به پاسخ مقام معظم رهبری به نامه مولوی عبدالحمید اشاره کردم که فرمودند مردم ایران بدون توجه به مذهب و قومیت در حقوق و مسئولیت هیچ تفاوتی ندارند و تنها موضوع برای ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان عصر امروز(شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم علی اکرمی از جوانان پرتلاش و فعالان رسانه ای اصلاح طلب را تسلیت گفت.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم علی اکرمی از جوانان پرتلاش و فعالان رسانه ای اصلاح طلب را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...