یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۶:۰۴Jul 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بزرگراه شهید همدانی»

کیهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دوربرگردان غیرهمسطح شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی طی مراسمی با حضور معاون فنی عمرانی شهرداری تهران و جمعی از مسئولان شهری در منطقه 22 به بهره برداری رسید. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در آیین افتتاح دوربرگردان غیر همسطح شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی با بیان اینکه مسئولان وام دار اعتماد مردم هستند گفت: بیش از 85 پروژه در سطح شهر تهران مدیریت می شود که بیانگر یک نوع توزیع عادلانه در سراسر شهر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: دوشنبه 18 تیرماه، زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی در قالب پویش امید و افتخار و با حضور مدیران شهری به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اتمام عملیات سازه ای تونل ارتباطی بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به پیشرفت 92 درصدی عملیات اجرایی زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی گفت: این پروژه عمرانی، تیرماه امسال تحویل شهروندان شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران درباره تکمیل و بازگشایی پروژه دوگاز گفت: طراحی بخش های باقیمانده این بزرگراه شامل تقاطع با آزادراه تهران- کرج و نیز تبادلات این مسیر بزرگراهی با بزرگراه شهید همدانی انجام شده است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 22 از بازپیرایی، حفر هزاران چاله و کاشت نهال های زیتون تلخ، یاس زرد، یاس شیروانی و اجرای طرح کرت بندی در بزرگراه شهید همدانی در محدوده این منطقه و نقاطی از حاشیه این بزرگراه که فاقد درختکاری بود، خبر داد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال بازدید های صورت گرفته از سوی مدیران ارشد شهرداری منطقه 22 از روند اجرایی پروژه عمرانی R11، شهردار این منطقه از رفع یکی از بزرگترین معارضین طرح خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه22؛ سید فرهاد خدابخشی در خصوص احداث توقفگاه های اضطراری در محورهای بزرگراهی منطقه، اظهار کرد: در منطقه 22 بیش از 50 کلیومتر محور بزرگراهی شامل بزرگراه های همدانی، خرازی، فهمیده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۰    
پل سواره رو بزرگراه شهید همدانی با شهرک خرازی در منطقه 22 تهران افتتاح شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: امروز شاهد افتتاح پروژه ای اثرگذار در منطقه 22 هستیم. این پل بخش جنوبی و شمالی بزرگراه شهید همدانی را به محدوده شهرک شهید خرازی متصل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مسعود نصرتی روز شنبه در حاشیه بهره برداری تقاطع غیر همسطح در مسیر غربی بزرگراه شهید همدانی به خبرنگار ایرنا ، افزود: بزرگراه شهید همدانی چند سالی است که مورد بهره برداری قرار گرفته است اما تقاطع و دسترسی های این مسیر بزرگراهی قابل استفاده نبود که در این دوره مدیریت شهری تلاش برای احداث و بهره ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 گفت: بهره برداری از تقاطع غیر همسطح R12 در محور غربی بزرگراه شهید همدانی تردد آسوده 8 هزار خانوار را به وجود خواهد آورد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۲۰:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بهره برداری از پل و معابر ارتباطی شهرک شهید خرازی در “هشتاد و هشتمین” رویداد امید و افتخار خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، هادی حق بین با بیان اینکه این گشایش ترافیکی در روز شنبه نهم دی ماه در مراسمی رخ خواهد داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: در ده روز اول آبان ماه دو حادثه فوتی در بزرگراه همدانی به دلیل توقف در حاشیه بزرگراه داشتیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۴    
احداث بزرگراه شهید همدانی موجب شد تا بلوار کوهک به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شود، بنابراین به منظور تردد آسان و بهبود دسترسی شهروندان احداث زیرگذر کوهک در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت. در گزارش زیر به بررسی جزئیات این پروژه از احداث تا بهره برداری می پردازیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: دو تقاطع غیرهمسطح با بزرگراه شهید همدانی در قالب یک زیرگذر و یک دستگاه پل به همراه سه دسترسی در منطقه 22 امسال در روی شهروندان گشوده می شود.
استانها / تهران حجت الاسلام سید محمد آقامیری، از روند پیشرفت پروژه های احداث تقاطع غیر همسطح (R12) شهید همدانی، اتصال بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی موسوم به تونل (S20)، زیرگذر تقاطع بلوار کوهک با بزرگراه شهید همدانی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 60 درصدی عملیات اجرایی تونل اتصال بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به دنبال بازدید هفته گذشته مسعود نصرتی از روند اجرایی پروژه عمرانی دوربرگردان غیر هم سطح غرب به شرق بزرگراه شهید همدانی جلسه ای به منظور حل و فصل موضوعات فی مابین برگزار و در خصوص مطالبات دو سویه مذاکره شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۸    
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از پیشرفت 60 درصدی زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از آخرین وضعیت اجرایی پروژه های احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید چمران و زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی بازدید میدانی به عمل آورد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از پیشرفت 82 درصدی زیرگذر بلوار کوهک و تامین دسترسی به بزرگراه شهید همدانی تا پایان تابستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پیشرفت 80 درصدی پروژه احداث زیرگذر تقاطع بلوار کوهک با بزرگراه شهید همدانی و دسترسی های مربوطه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 75 درصدی عملیات احداث پل دسترسی شهرک شهید خرازی (R12) در بزرگراه شهید همدانی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: دوربرگردان شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی در صورت رفع به موقع معارضان و تامین منابع مالی تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اصحاب رسانه از آسفالت ریزی در اتوبان آزادگان، پروژه احداث زیرگذر تقاطع بلوار کوهک با تقاطع بزرگراه شهید همدانی و پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه بازدید کردند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
️معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه22 از شروع عملیات انسداد و انحراف مسیر بزرگراه شهید همدانی و بلوار آیت الله مجتبی تهرانی خبرداد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از مرگ یک زن 75 ساله در تصادف خودروی سواری با خاور در تهران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۷:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری پژو 405 با کامیون خاور در غرب تهران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشبرد قابل ملاحظه عملیات اجرایی در بخش های مختلف پروژه احداث تقاطع بزرگراه شهید همدانی با بلوار کوهک خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۳:۰۲    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ از شهردار تهران درخواست کرد که توجه ویژه ای را به احداث حمل و نقل ریلی در منطقه 22 داشته باشد. به گزارش تسنیم، سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران در مراسم بهره برداری پروژه تکمیل تقاطع های بزرگراه شهید همدانی با خیابان شهید پوررضا (گل ها) و خیابان شهید زینعلی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید همدانی مسیر شهروندان در منطقه 22 حدود 40 کیلومتر کاهش خواهد یافت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تقاطع های غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی با خیابان های شهیدان پوررضا و زینعلی با حضور مسئولین شهری پایتخت به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مسیر های دسترسی تقاطع بزرگراه شهید همدانی با خیابان های شهید زینعلی (کاج) و شهید پوررضا (گلها) در چهلمین رویداد امید و افتخار به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تقاطع های غیر همسطح بزرگراه شهید همدانی با خیابان های گل ها و کاج با حضور مسئولین شهری به بهره برداری رسید.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 گفت: بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید همدانی به دو بلوار کاج و گل ها موجب کاهش 25 کیلومتری تردد خودرویی شهروندان خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 تهران گفت: بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید همدانی به دو بلوار کاج و گلها موجب کاهش 25 کیلومتری تردد خودرویی شهروندان خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از گشایش ترافیکی در تقاطع های بزرگراه شهید همدانی با خیابان های شهید زینعلی (کاج) و شهید پوررضا (گلها) همزمان با چهلمین رویداد "امید و افتخار" خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه22 از لایروبی 8 هزار متر طول انهار بزرگراه شهید همدانی در قالب طرح بهاران خدمت خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پیشرفت 53 درصدی عملیات اجرایی تقاطع های غیرهمسطح بزرگراه شهید همدانی با خیابان های کاج(شهید زینعلی) و گلها(شهید پوررضا) خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه22 با اشاره به فعالیت عمرانی معابر سازی در حاشیه بزرگراه شهید همدانی گفت: باهمکاری سازمان فنی و عمرانی شهرداری تهران و معاونت فنی و عمرانی منطقه در جهت تسریع اجرای خروجی و ورودی های بزرگراه اقدام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تسریع عملیات احداث زیرگذر تقاطع بزرگراه شهید همدانی با بلوار کوهک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از تلاش برای تکمیل دسترسی های تقاطع بزرگراه شهید همدانی با بلوار کاج و گلها تا پایان سال جاری خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سردیس شهید حاج حسین همدانی، فرمانده سپاه تهران در سال 88 در ابتدای بزرگراه شهید همدانی رونمایی شد و فرمانده سپاه تهران به سردار شهید همدانی سلام نظامی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سردیس شهید حاج حسین همدانی، فرمانده سپاه تهران در سال 88 در ابتدای بزرگراه شهید همدانی رونمایی شد و فرمانده سپاه تهران به سردار شهید همدانی سلام نظامی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از سردیس شهید سردار حسین همدانی چهارشنبه 26 مرداد 1401 با حضور سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهری در انتهای بزرگراه شهید همدانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با دهه دوم محرم و در واکنش به اهانت یکی از سران فتنه به شهدای مدافع حرم از جمله سردار شهید همدانی، از سردیس این شهید بزرگوار در بزرگراه شهید همدانی رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سردیس سردار شهید حسین همدانی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین در بزرگراه شهید همدانی واقع در منطقه 22 تهران رونمایی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وحیدرضا محمدی، شهردار منطقه 22 از اجرای عملیات عمرانی راه سازی در غرب بزرگراه شهید خرازی برای تردد ایمن شهروندان و اتصال به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت ...