شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۵۶Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت میلاد فاطمه زهرا(س) و مقام زن و مادر ویژه بانوان شاغل در ادارات کردستان به همت بسیج ادارات سپاه بیت المقدس کردستان و بسیج کارمندان بانک ملی شامگاه گذشته، ششم بهمن ماه در سالن اجتماعات بانک ملی این استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۵    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در جریان بارش برف سنگین اخیردر استان، از تمام تجهیزات و امکانات سپاه برای کمک رسانی به مردم استفاده کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۰    
گروه استان ها- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: امکانات سپاه برای پاکسازی معابر از برف به کار گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۹    
سنندج - ایرنا- مسوول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دستگاه های مربوطه نباید در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی تبعیض قائل شوند چراکه چرخش چرخ های اقتصادی این واحدها منجر به ایجاد اشتغال و تولید ثروت در استان و به تبع آن در کشور می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۳    
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به مناسب نبودن فضای کسب و کار در استان از مدیران خواست این مسیر را هموار کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه برخی مسئولین عملکرد خوبی در حوزه کسب وکار در استان نداشته اند، گفت: متأسفانه باوجود منابع و پتانسیل های بالای استان درزمینه های مختلف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۰    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: امیر سعیدزاده پیشمرگ مسلمان کُرد و راوی اثر زیبای عصرهای کریسکان عمر شریف خود را در راه دفاع از انقلاب و اسلام و ایران سپری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۱    
سپاه بیت المقدس کردستان با امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی برای کمک به پاکسازی خیابان ها و معابر سنندج ورود کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه با تمام امکانات در مواقع بحران آماده خدمت به مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۷    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از ورود سپاه برای برف روبی، بازگشایی معابر و خیابان ها و جابه جایی مسافران سطح شهر سنندج خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۷    
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: هر ساله با نزدیک شدن به ایام الله گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی دشمن با بهره گیری از فضای رسانه ای خود تلاش می کند دستاوردهای انقلاب را به چالش بکشد که این امر ضرورت روشنگری دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان می طلبد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۴    
گروه استان ها - معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: آمادگی برگزاری برنامه های پرشور دهه مبارک فجر در سطح استان را داریم.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: نسل جدید با گذشته پرافتخار ملت بیگانه است و این وظیفه رسانه ها است که اتفاقات و گذشته پرافتخار ملت ایران را به نسل های جدید انتقال دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۶    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه رسانه های گروهی تاریخ چهل ساله انقلاب را به مرور زمان بازخوانی کنند، گفت: رسالت رسانه های گروهی امروز، تحلیل و تبیین نظام مقدس انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب هم در داخل و هم در خارج و بیان شکست های دشمن است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تحلیل و تبیین انقلاب اسلامی، پیشرفت های انقلاب و دستاوردهای داخلی و خارجی انقلاب و نظام، دفاع مقدس و تحلیل و تبیین ساختار سیاسی نظام در منطقه از رسالت های اصحاب رسانه است که باید به آنها پرداخته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ما از اصحاب رسانه انتظار داریم تاریخ چهل ساله انقلاب را بازخوانی کنند و در مقابل توطئه های دشمنان در جامعه روشنگری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۳    
سنندج- ایرنا- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه در انتصابات نباید سهم خواهی وجود داشته باشد گفت: کسانی که مسئولیت اداری قبول می کنند باید پاسخگوی مردم باشند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سالروز عملیات غرورانگیز کربلای 5 در سال 1365، آشکار شدن ضعف دشمن بعثی و حامیان آن در برابر اراده انقلابی و ایرانی از رهاوردهای این عملیات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز هم همزمان با آزادسازی یک هزار زندانی در کشور 48 زندانی دیگر با کمک 600 میلیون تومانی سپاه آزاد می شوند که 17 نفر آن ها محکومان جرایم مالی و 31 نفر نیز محکومان جرایم عمد سبک هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۸    
حوزه / فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: جنایتی که آمریکایی ها علیه سردار سلیمانی انجام دادند، دشمنی آمریکا و رژیم صهیونیستی با انقلاب اسلامی را برای همه نمایان تر از گذشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۰    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ایثار گران قابی از خود گذشتگی شهادت و شهامت هستند که اوایل انقلاب اسلامی با شناخت کامل حقیقت چه در مبارزه با گروهک های منطقه و چه در خط مقدم و در دفاع از کشور در مقابل دشمن بعثی بدون هیچ چشم داشتی جان خود را نثار این راه و این انقلاب کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۱    
سنندج- ایرنا- توزیع 20 هزار و 45 بسته معیشتی به ارزش بیش از 10 میلیارد تومان که با همت سپاه بیت المقدس کردستان جمع آوری شده است همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، در میان نیازمندان کردستانی آغاز شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از توزیع بیش از 20 هزار بسته معیشتی در قالب کمک مؤمنانه و به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در بین مردم استان خبر داد.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از سهیلا شیخی مدیر کل کانون و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید یدالله محمودی اداره کل کانون استان کردستان در مراسمی تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۸    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه انتقام خون شهید سلیمانی از دشمنان ادامه دارد، گفت: امروز جهان اسلام در مقابل وحشی گری آمریکا ایستاده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست و انتقام خون شهید سلیمانی در طول زمان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شخصیت شهید سلیمانی به عنوان یک مکتب در سراسر دنیا مدنظر است و این شهید والامقام تمام عمر خود را وقف امنیت و آسایش مسلمانان منطقه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: رشادت های سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی قابل وصف و بیان نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مردی از تبار انصار رسول الله (ص) و از تبار پاکان و خوبان بود که با مجاهدت در راه حق و حقیقت برای دفاع از اسلام مرزی نمی شناخت.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۴    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان عنوان کرد: در اقدامی ناجوانمردانه تر از ترور شهید سلیمانی، شبکه های اجتماعی وابسته به آمریکا اقدام به حذف مطالب و پست های مربوط به حاج قاسم کرده اند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مدیر و مسوولی که نمی تواند کاری انجام دهد نباید در راس باشد، مسئولین دانشگاه ها در مقابل دانشجویان وظایف خطیری برعهد دارند و باید چه در بحث علمی و چه در بحث فرهنگی تربیت کننده نسلی ماندگار باشند چرا که دانشجویان سازندگان فردای این انقلاب و جامعه آن هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۸    
ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان 9 دی را روز وفاداری ملت به نظام و رهبری دانست و گفت: 9 دی، روز قدرت نمایی ملت و همبستگی آحاد مردم در مقابل برنامه های شوم دشمنان بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حماسه نهم دی اوج قدرت و بصیرت ملت ایران در برابر دشمنان انقلاب و نظام بود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۳    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: نهم دی روز قدرت نمایی ملت فهیم ایران و همبستگی آحاد مردم در برابر توطئه های دشمنان و گرامیداشت این روز بر همه ما واجب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در روز نهم دی ماه سال 88 فتنه توطئه گران ناکام و به شکست محکوم شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مردم استان کردستان همزمان با سالروز شهادت دخت نبی اکرم صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س) میزبان دو شهید هشت سال دفاع مقدس خواهند بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۷:۰۳    
رکنا: حجت الاسلام والمسلمین جعفر نژاد مسئول حوزه نمایندگی سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: شهیدحاج قاسم سلیمانی توانستند راه تعالی و رسیدن به رنگ خدایی را پیدا کنند و نسبت به انجام وظایف از حداکثر توان خود دریغ نکردند تا در این راه و وظیفه پر برکت به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سابق هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس استان کردستان توکل به خداوند و روحیه شهادت طلبی به شیوه قرآنی، تعلق خاطر نداشتن به دنیای مادی و تلاش برای رسیدن به شهادت در راه خداوند را از مبانی اعتقادی شهید سلیمانی در مدیریت دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از خانواده شهید شاهو کریمیان که در سال 95 با همکاری تروریست معدوم "حیدر قربانی" عضو گروهک تروریستی دموکرات به شهادت رسیده بود، دلجویی کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه تحقق محله اسلامی زمینه ساز کاهش نزاع و اختلافات ساکنین محلات می شود، عنوان کرد: مسجد تنها به ادای فرایض دینی و مذهبی محدود نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۹    
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مساجد همواره نقشی محوری در تحولات فرهنگی و اجتماعی داشته اند و تحقق طرح محلات اسلامی در استان یکی از ضروریات به شمار می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه سینه مردم کرد و کردستانی ها انباشته از نفرت ضدانقلاب است، گفت: بالاتر از شهادت مظلومانه شهیده اسدی در طول تاریخ دفاع مقدس نمی توان سراغ داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: شهیده فاطمه اسدی جانش را برای دفاع از حیثیت، اسلامیت، عزت و شرافت خود، کشور و استان اهدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۲    
گروه استان ها جانشین سپاه بیت المقدس کردستان از اعلام آمادگی سپاه و بسیج برای همکاری در جهت جلوگیری و کاهش سرقت در استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۰    
در نشست هماهنگی ستاد بسیج دانش آموزی و فرهنگیان کردستان، مسئول جدید سازمان بسیج فرهنگیان استان معرفی شد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در این نشست که صبح امروز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۳    
ایسنا/کردستان مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایش، عارضه یابی و مانع زدایی 350 واحد صنعتی و تولیدی و 50 واحد معدنی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۲    
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی سپاه بیت المقدس گفت: مانع زدایی واحدهای تولیدی و صنعتی استان برای تحقق بیانیه گام دوم و شعار سال از اولویت های سازمان مهندسین سپاه کردستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول سازمان بسبج مهندسین، صنعت، معدت و تجارت سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در سال جاری 600واحد صنعتی در استان عارضه یابی و از این تعداد 130واحد مانع زدایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رفع موانع تولید، سپاه به جد ورود کرده تا ضمن رفع موانع تولید، فضای کسب وکار در استان رونق پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مشکل واحد صنعتی بازیافت پلاستیک بوژان پلاست زاگرس پس از ورود سازمان بسیج مهندسین صنعت سپاه بیت المقدس استان کردستان و با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان رفع و مانع زدایی شد.