سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۴:۲۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۶    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به تشریح رویکرد جدید طرح شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار کردستان از نیروهای سپاه بیت المقدس برای اجرای طرح شهید سلیمانی در استان قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۸    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: طرح شهید سلیمانی با هدف شناسایی سریع تر و جداسازای بیماران مشکوک در کردستان اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 710 تیم مشترک دانشگاه علوم پزشکی و سپاه بیت المقدس برای انجام واکسیناسیون عمومی کرونا در کردستان آماده هستند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۶    
حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه بسیاری از شبکه های ماهواره ای به دنبال حاشیه سازی برای روحانیون هستند، گفت: گسترش دین اسلام در اقصی نقاط جهان حاصل تلاش روحانیون و علمای دین است و در این راه متحمل سختی ها و مشکلات بسیاری شده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز همایش پرچمداران دین و اندیشه با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس و جمعی از علماء و روحانیون استان کردستان در مرکز بزرگ اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۱    
ابراهیم حسینی مسئول کانون بازنشستگان سپاه بیت المقدس با سردار ذبیح الله مالکی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کردستان دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۴    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: نقش علما و روحانیون همواره در برجسته سازی مبانی انقلاب اسلامی و مقابله و خنثی سازی همه خطرات استکبار ملموس بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه ایران امروز در تمام دنیا نفوذ استراتژیک دارد، گفت: ملت و انقلاب ما در اوایل پیروزی انقلاب چالش هایی داشتیم که همه را پشت سر گذاشته ایم، چالش های امروز بسیار متفاوت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: کشور چالش های بیرونی و درونی در اقتصاد دارد که اکثر مشکلات هم مربوط به داخل است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمنان به دنبال دین زدایی و انحراف افکار جوانان هستند و انتظار داریم که علما و روحانیون با اقدامات آفندی به مقابله با این توطئه بپردازند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به انتخاب پیش رو تاکید کرد: تبلیغ و تشویق مردم برای حضور در انتخابات آینده از وظایف مهم علما و روحانیون است که باید تلاش کنند دولتی انقلابی و اسلامی پای کار بیاید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته تربیت اسلامی ، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به همراه اعضای ستاد تربیتی و کارکنان حوزه پرورشی و فرهنگی با نماینده ولی فقیه دراستان دیدار کردند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با دو خانواده شهید و جانباز در شهرستان بیجار دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۸    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به تشریح بخشی از دستاوردها و اقدامات انجام شده در قالب طرح شهید سلیمانی برای مهار کرونا در سطح استان پرداخت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
صبح امروز به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با مشارکت بسیج جامعه زنان، سپاه بیت المقدس و ستاد دیه استان، یک زندانی زن جرایم غیرعمد با جمع آوری بیش از 40 میلیون تومان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی با دوران رژیم ستم شاهی قابل قیاس نیست، گفت: امروز امنیت پایدار در سراسر استان برقرار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۴    
ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در بخش امنیت، امروز امنیت کامل برقرار است و امنیت ما بر عنصر مردمی پایدار است و پیشرفت های ما در این زمینه قابل مقایسه با گذشته نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۲۱    
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: به برکت انقلاب اسلامی ایران شاهد امنیتی مردمی در کردستان هستیم که بهترین، کم هزینه ترین و سهل الوصول ترین امنیت هاست.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۴    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: نظام جمهوری اسلامی دهان هر دشمن بزرگ و کوچکی را خُرد و قلم پای هر متجاوز به خاک ایران را خواهد شکست.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۵    
علیرضا مدنی جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه 5هزار و 200 بسته معیشتی به نیازمندان استان اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، پروژه های عمرانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی کردستان بصورت متمرکز در دهستان حسین آباد جنوبی شهرستان سنندج افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شرایط حضور جوانان در مناسب و مدیریت ها فراهم و به آنان مسوولیت و کار سپرده شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ما باید از مشکلات گذشته به عنوان تجربه استفاده کنیم و با استفاده از ظرفیت جوان و نخبه برای ارتقای این انقلاب پای کار بیایم و آینده ساز کشوری قدرتمند باشیم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: سه واحد مسکن مددجویی با حضور فرمانده سپاه کردستان در روستای محراب سنندج افتتاح و تحویل متقاضیان شد. حسن عسگری پیش از ظهر روز گذشته در مراسم افتتاح مسکن محرومین و مددجویی که در روستای محراب با حضور سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: باید به دنبال تربیت افرادی در تراز انقلاب اسلامی باشیم که قوی تر، پویاتر، بالنده تر و پیش رونده تر از جوانان دهه 60 باشند زیرا اکنون برخلاف آن دوران امکانات بسیار بیشتری در اختیار جوانان است
مدرسه شش کلاسه روستای آساوله سنندج به نام سردار شهید شکیبا سلیمی با مشارکت سپاه بیت المقدس کردستان به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: روستا های منطقه سیروان از جمله تنگیسر ، محراب و نیر دارای ظرفیت های بزرگ انسانی و تولید محصولات باغی هستند
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۲    
اقتصاد ایران: سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تدابیر امامین انقلاب زمینه ساز پیشرفت و تعالی کشورمان شده است و در این مسیر باید مردم به عنوان سرمایه اصلی نظام همواره مدنظر باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی یادواره شهدای بخش سیروان با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و جمعی از مسئولان استانی در روستای محراب برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۸    
گروه استان ها فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه "در طول حیات انقلاب اسلامی خدمات مختلفی به مردم ارائه و اقدامات زیادی نیز اجرایی شده است" گفت: اسلام ناب به معنی برادری و برابری و توزیع عادلانه همه امکانات و ثروت در بین آحاد ملت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: انقلاب ایران چهره واقعی اسلام را به جهانیان نشان داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۵۲    
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شهدا با نثار جان خود عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند و برای همیشه تاریخ الگوی ما هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۵۲    
سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس در دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران الگوی جدیدی از حکومت دینی اسلامی است که غرب و شرق را به عقب راند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه مبارک فجر و با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، هشت طرح محرومیت زدایی در مناطق حاشیه ای سنندج افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: روستای آساوله جمعیت چندین هزار نفری دارد و برای انسجام بخشی به خدمات عمومی باید به یک ناحیه منفصل شهری تبدیل شده و شهردار داشته باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، دبستان 6 کلاسه شهید شکیبا سلیمی آساوله سنندج افتتاح و کلنگ احداث مدرسه 12 کلاسه این روستا بر زمین زده شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۳    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اکنون کشور به یک جریان در منطقه تبدیل شده و علمدار و سردمدار مبارزه با استکبار و دشمنان اسلام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۲    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی الگوی جدیدی از حکومت دینی اسلامی ارائه شد که امروز الگویی قوی در جهان اسلام است که تمامی بیداری ها و خیزش با الگوگیری از این انقلاب اثرگذار اتفاق می افتد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در دهه فجر امسال برنامه های سپاه بیت المقدس کردستان با مشارکت کلیه رده های اقشاری بسیج با بهره گیری از شعار محوری چهل و دومین سالگرد پیروزی فجر انقلاب که امسال به نام انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار ، نام گذاری شده، برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: راهیان نور سبب آشنایی و شناخت دانش آموزان با شهیدان بزرگوار اسلام و انقلاب می شود و نیز نقشه راه ما را در مسیر تاریخی اسلام و انقلاب تبیین می⁦ کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: باید برای حفظ نظام اسلامی، سیره شهدا را الگو زندگی خودمان قرار داده و راه شهدا را ترویج دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: هزار و 550 تیم مدافع سلامت در قالب طرح شهید سلیمانی مشغول به خدمت رسانی به کردستانی ها هستند و این خدمات تا پایان سال ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۹    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از انقلاب های سرآمد در جهان است و محور حرکت مسلمانان جهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۱    
در مراسمی از 8 نفر از مادران نمونه و خواهران نخبه سپاه بیت المقدس استان کردستان تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۸    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان جامعه پزشکی کشور را تربیت یافته مکتب و فرهنگ بسیجی و انقلابی دانست و گفت: امروز در طرح شهید سلیمانی بسیجیان در یک اقدام برجسته با هدف مبارزه با بیماری کرونا طرح محله محور غربالگری ویروس کرونا را انجام دادند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۵    
حوزه/فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: بعد از سرنگونی رژیم پهلوی بیش از 25 هزار مستشار آمریکایی از کشور بیرون انداخته شدند که نشان می داد رژیم پهلوی دست نشانده ابرقدرتهای آن زمان بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) نقطه اتصال امامت به حضرت رسول اکرم(ص) است و در واقع ادامه دهنده ی رسالت ایشان بود که این امر اهمیت و جایگاه ویژه زنان و مادران را بیان می کند.