سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۱۶Oct 2020 20

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

خبرگزاری تسنیم   ۴۳ دقیقه پیش    
گروه استان ها- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به جای مسئولان شهری، شخصاً پیگیر حل مشکلات و دغدغه های معیشتی دستفروشان شده است.
دانا   ۱۰ ساعت پیش    
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به همراه حشمت الله صیدی شهردار سنندج در بازدید از مکانهای پیشنهادی ساماندهی دستفروشان سنندجی بر حفظ معیشت این قشر تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندهان سپاه بیت المقدس استان به منظور تبریک هفته نیروی انتظامی و برنامه ریزی و هم افزایی برای اجرای مأموریت ها در مرزها با فرماندهان مرزبانی کردستان دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، تفاهم نامه همکاری بین کتابخانه های عمومی و معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه بیت المقدس کردستان منعقد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پیامی مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مطالبه گری یکی از وظایف و ویژگی های بارز رسانه ها و خبرنگاران است، رسانه ها باید مطالبه گر باشند اما نه به این معنا که در فضای دشمن قرار بگیرند بلکه مطالبه گری باید از سر دلسوزی و اصلاح باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۶    
به همت سپاه بیت المقدس و با همکاری آموزش و پرورش، 40 هزار پرس غذای گرم کمک مومنانه در شهرهای سنندج، قروه و بیجار توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پیام های جداگانه ای درگذشت "برهان قادرخانزاده" برادر شش شهید و فرمانده پیشمرگان کُرد مسلمان را تسلیت گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۶    
به همت سپاه بیت المقدس و با همکاری آموزش و پرورش، 40 پرس غذای گرم کمک مومنانه در شهرهای سنندج، قروه و بیجار توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به منظور ارزیابی میزان آمادگی های دفاعی و رزمی یگان ها، پایگاه ها و پاسگاه های مرزی مستقر در شهر بانه و سقز، به این دو شهرستان سفر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: 40 هزار بسته غذای گرم در قالب پویش لبخند رضایت با همکاری سپاه و آموزش و پرورش بین نیازمندان سه شهرستان کردستان توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۴۵    
به دنبال منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه برای دستگیری نیازمندان در این شرایط کرونایی، اجرای این فرمان با محوریت سپاه بیت المقدس در کردستان شروع شد و هنوز هم با جدیت استمرار دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سپاه بیت المقدس کردستان با همکاری آموزش و پرورش اقدام به تهیه و توزیع 40 هزار پرس غذای گرم به مناسبت ایام ماه صفر نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس در کردستان از توزیع 40 هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان سه شهر سنندج، قروه و بیجار خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۰    
فرهاد غلامی مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان از میزبانی راهیان نور استان به صورت مجازی برای زائران خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کُردستان با خانواده شهید شکیبا سلیمی طی نشستی صمیمانه، دیدار و گفت و گو کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵    
سردارحسینی فرمانده محترم سپاه بیت المقدس استان کردستان ضمن تبریک مدیریت جدید حاج فریدون سلیمانی در بنیاد پیشکسوتان دفاع مقدس در استان کردستان ، حمایت همه جانبه خود را از این بنیاداعلام داشتند
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد غلامی مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: بعد از ظهور پدیده کووید 19 چند ماهی می شود که عاشقان سرزمین های نور در حسرت سفر به این قطعه ای از بهشت روزشماری می کردند؛ اینک به همت راهیان نور استان کردستان سفر مجازی به سرزمین های نور قرار است آغاز شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۳    
گروه استان ها- معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه همواره در کارهای محرومیت زدایی تعامل خوبی با دستگاه ها داشته و در چند سال اخیر اقدامات زیادی را هم در سطح استان انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: 240 واحد پنل خورشیدی تا پایان سالجاری در کردستان راه اندازی می شود
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
آمنه حسینی مجری تلویزیون که در سالهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی از سوی گروهک های ضد انقلاب مجروح شده و به درجه جانبازی نائل آمده بود را کمتر کسی در سنندج می شناخت، ولی عصر دوشنبه فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و مسوول بسیج جامعه زنان به دیدار وی و فاطمه فرجی نیا بانوی جانباز 70 درصد رفتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در دیداری صمیمی با دو بانوی جانباز کردستانی دیدار کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: پیشمرگان کرد مسلمان جدای از مقابله با رژیم بعث، با گروهک های ضدانقلاب هم در جنگ بودند و مسائل سختی را تجربه کردند و بعضا از خانه و کاشانه و زن و فرزند دور شدند و با دشمن جنگیدند و این سند افتخار کردستان در دفاع از انقلاب و کشور در این خطه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۵    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کردستان با مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس به مناسبت ایام دفاع مقدس دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۱    
ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، گفت: خام فروشی در حوزه تولید می تواند زیان آور باشد لذا ضرورت تولید در کشور باید موردتوجه قرار بگیرد که صادرات بیشتری داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: متاسفانه خام فروشی به بلای اصلی برای اقتصاد به ویژه بخش معدن در کشور تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: وقتی که ایران اسلامی از قدرت اقتصادی لازم برخوردار باشد دشمنان توانایی مقابله و تهاجم علیه کشورمان را نخواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان تولیدکنندگان را سربازان جبهه اقتصادی نام برد و گفت: ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی موجب رونق صادرات، کاهش واردات ، ارزآوری، ارتقای قدرت اقتصادی و کاهش وابستگی اقتصادی خواهد شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده سپاه کردستان، 2 واحد صنعتی و تولیدی، شرکت ماد نوا کابل و شرکت تولیدکننده کپسول آتش نشانی درشهرک صنعتی شماره یک سنندج به بهره برداری رسید. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۷    
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ایران اسلامی با تکیه بر اراده و ایمان راسخ ملتمان بزرگترین قدرت نرم را در جهان دارد و همین امر قدرت نظامی و اقتصادی را رقم زده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: با توجه به جنگ اقتصادی و فرهنگی در این برهه زمانی، افزایش تولید داخلی ادامه راه رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۵    
گروه استان ها- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: علما و روحانیون باید متناسبت با شرایط جامعه ورود کرده و واقعیت های دفاع مقدس را تبیین و از جریان تحریف جلوگیری کنند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تقدیم 5400 شهید در راه دفاع از انقلاب و تمامیت ارضی نشانه بلوغ فکری، معنوی و رشد سیاسی مردم کردستان است. سردار سیدصادق حسینی در گفت وگو با خبرنگار سپهرغرب در سنندج اظهار کرد: مردم در جنگ تحمیلی هشت ساله را می توان به دو دسته تقسیم کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس گفت: مدافعان حرم مصداق تداوم دفاع مقدس و استمرار روحیه جهادی در نسل جدید هستند که اگر می خواهیم دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کنیم باید نسبت به معرفی این عزیزان و ایثارگری های آنها اهتمام جدی داشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در جنگ اقتصادی پیش روی کشور، حضور در عرصه تولید شیوه رزمندگان برای دفاع از میهن اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شعر و شعرا در کشور ما از جایگاه برجسته و کهنی برخوردارند لذا شعرا باید با سرودن غمنامه از دست یاران، خود را جاودانه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین های جشنواره نهم شعر بسیج کردستان با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس معرفی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۷    
گروه استان ها-فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: شاعرانی که جانفشانی شهدا را منعکس و بازگو کرده در تاریخ جاودانه خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۶    
گروه استان ها-فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه سپاه تا ریشه کنی ویروس کرونا در کنار مردم است، گفت: تمام توانمان را برای رفع مشکلات و محرومیت زدایی کردستان به کار می گیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۶    
گروه استان ها- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دشمنان با راه اندازی جنگ مذهبی و قومیتی و تداوم تحریم ها، دنبال توطئه جدید و عملیات روانی در جامعه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- در دیدار رئیس کل دادگستری استان با فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان مطرح شد که دستگاه قضایی و سپاه با همراهی یکدیگر در مسیر مبارزه با فساد و زمین خواری در کردستان قاطعانه پای کار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۶    
ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، گفت: در این شرایط سخت کرونا و ایجاد تحریم ها توسط دشمنان، وظیفه ما این است که از مملکت خود همچون دوران دفاع مقدس حمایت و دفاع کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی گفت: جوانان ما با تعهد و ایمان در جنگ نظامی پیروز شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز از کوه های مسجد میرزا در منطقه چهل چشمه بازدید به عمل آورد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: خدمت به مردم و در کنار مردم بودن اولویت سپاه است، گفت: از گذشته تا به امروز همواره در کنار مردم بوده ایم و باز هم در کنار مردم خواهیم ماند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار سید صادق حسینی، فرمانده دوران دفاع مقدس و فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج به بیان خاطرات تلخ و شیرین خود در زمان جنگ پرداخت و اظهار داشت: در روزهای اول جنگ مشغول کار بودیم که هواپیماهای عراقی شهر مرزی دهلران ایلام را بمباران کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه پاسداران با انگیزه صد درصد انقلابی و در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد عرصه محرومیت زدایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی دنیا را مبهوت و پای قلدرها و آمریکایی ها از کشور را برای همیشه قطع کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۹    
سنندج - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه جنگ امروز سخت تر از دوران دفاع مقدس است، گفت: اکنون با جبهه دیگری در حوزه تهاجم فرهنگی مواجه هستیم و دشمن به دنبال تغییر در افکار و رفتار جوانان است، بنابراین باید هوشیار بود.