شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۰:۱۰Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: قرآن کریم و دیگر کتب آسمانی برای همه ما مسلمانان مقدس و به عنوان خط قرمز شناخته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: دشمن با وجود استفاده از تمام توان و تجهیزات در جنگ ترکیبی هم علیه ایران با شکست مواجه شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۶    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: رژیم بعث با بمبهای شیمیایی اهدایی از طرف کشورهای غربی بخصوص آلمان علیه مردم مظلوم ولی مقتدر ایران استفاده می کرد به طوری که در مدت زمان شش دقیقه بمباران سنندج 220 نفر در دی ماه 1365به شهادت رساند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: رهبر معظم انقلاب بارها نشان داده اند که با احاطه فکری و علمی که بر امور دارند، وجودشان برای این نظام و انقلاب بسیار حیاتی و ضروری است و عمل به منویات ایشان راه حل برون رفت از بسیاری مشکلات می باشد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۷:۴۸    
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: فاطمه زهرا (س) معیار خشم و رضایت خداوند متعال است. این مطلب در آیه 57 سوره احزاب و روایت حضرت رسول صلی الله علیه و آله بیان شده است که فرمود: إنَّ اللّهَ لَیَغَضَبُ بِغَضَبِ فاطِمَهَ وَیَرْضی لِرِضاها (صدوق ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: نشریه معلوم الحال شارلی ابدو در توهین به مقدسات ادیان آسمانی به ویژه دین مبین اسلام ید طولایی دارد و متاسفانه به نام آزادی بیان این نشریه انواع توهین ها را به مقدسات ادیان می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز طی مراسمی340 سری جهیزیه به ارزش 6 میلیارد و 800میلیون تومان توسط سپاه بیت المقدس کردستان به نوعروسان نیازمند اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: 340سری جهیزیه به ارزش شش میلیارد و 800میلیون تومان میان زوجان نیازمند کردستانی اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با هدف تقویت کیفی تولیدات رسانه ای و حمایت از آثار برتر اهالی رسانه، هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر نیمه اول بهمن ماه در سنندج برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۰    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: با هدف تقویت کیفی تولیدات رسانه های خبری و حمایت از آثار برتر اهالی رسانه، هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر نیمه اول بهمن ماه در سنندج برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۵    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شهید سلیمانی جریان ساز اسلام ناب و گسترش دهنده اسلام انقلابی بود، بزرگ مردی که فرهنگ مقاومت در برابر ظلم و استکبار را در منطقه و جهان نهادینه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: کار بسیار برجسته و اساسی شهید سلیمانی دمیدن روح تازه به جبهه مقاومت بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان خدمتگزاری به مردم را یکی از شاخصه های بارز سردار سلیمانی دانست و گفت: بزرگترین سرمایه اجتماعی نظام پشتوانه مردمی است و مشروعیت نظام از مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: ایستادگی در برابر زیاده خواهی دشمن از ویژگی های بارز شهید سلیمانی است که امروز تنها راه نجات کشور همین ایستادگی در همه حوزه ها به ویژه حوزه اقتصادی و علمی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۵    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار سلیمانی جریان ساز انقلاب و اسلام بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان سردار سلیمانی را ناجی کشورهای اسلامی دانست و گفت: این شهید والامقام الگوی مقاومت و استقلال خواهی مسلمانان جهان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شهید سلیمانی فرهنگ مقاومت در برابر مستکبران را در جهان نهادینه کرد و به عنوان یک مرد آزادی خواه مشهور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شهید سلیمانی جریان ساز اسلام ناب و گسترش دهنده اسلام انقلابی بود بزرگ مردی که فرهنگ مقاومت در برابر ظالم و استکبار را در منطقه و جهان نهادینه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۶    
ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس سپاه استان کردستان، گفت: حاج قاسم سلیمانی جریان ساز اسلام ناب و گسترش دهنده انقلاب اسلامی در جهان بوده و عامل اصلی شکست داعش در منطقه بوده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۰:۴۰    
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی و جبهه مقاومت زمینه از بین رفتن رژیم صهیونیستی در منطقه را تسریع خواهد بخشید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: هوشیاری و آگاهی مردم خط بطلانی بر تمام توطئه های دشمن در حوادث اخیر کشید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از توزیع بیش از 20 هزار بسته معیشتی همزمان با شب یلدا و به ارزش بیش از 60 میلیارد ریال در میان نیازمندان استان خبر داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۲۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد اسامی 5 مقام نظامی ایران و یک شرکت مرتبط با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را در فهرست تحریم ها قرار داده است. به گزارش فارس، حسن حسن زاده ، فرمانده سپاه محمد رسو ل الله تهران، سید صادق حسینی ، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، حسین معروفی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حقانیت نظام اسلامی ایران در فتنه اخیر برای جهانیان ثابت شد و توطئه دشمنان به خودشان بازگشت.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۱۵    
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز قوی ترین و کارآمدترین سلاح برای تقابل با حریف مقابل، ابزار رسانه و فضای مجازی است و به نوعی جنگ ها و درگیری های نظامی جای خود را به جنگ رسانه ای داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- دومین مرحله اهدای جهیزیه توسط سپاه بیت المقدس کردستان به زوجین نیازمند کردستانی امروز با توزیع 40 فقره آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۱    
فرمانده انتظامی استان کردستان در پیامی از فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به دلیل دستگیری تعدادی از عاملان شهادت سرهنگ حسین یوسفی تقدیر کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: تعدادی از عاملان شهادت سرهنگ حسین یوسفی در سنندج دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان در اطلاعیه ای از دستگیری تعدادی از عاملان شهادت "سرهنگ حسین یوسفی" در سنندج خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۱    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با خانواده شهید مدافع امنیت رضا آذربار دیدار کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سنندج- اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان طی اطلاعیه ای از دستگیری تعدادی از عاملین به شهادت رساندن حسین یوسفی شهید حافظ امنیت خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
چهار نفر از عوامل شهادت مظلومانه شهید حافظ امنیت حسین یوسفی، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس استان کردستان بازداشت شدند.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سپاه بیت المقدس کردستان از دستگیری چهار نفر از عاملان شهادت شهید حسین یوسفی از مدافعان امنیت استان خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه دشمن به دنبال هویت زدایی از جوانان و نوجوانان ما است گفت: امروز دشمن با فراهم کردن بستر در فضای مجازی با تبلیغات منفی علیه کشور و نظام به دنبال زیر سوال بردن تربیت انقلابی جوانان و نوجوانان ما است پس دانش آموزان باید با آگاهی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: کسانی عمدا یا سهوا در کف خیابان ها به عنوان آشوبگر و اغتشاشگر حضور پیدا می کنند به نوعی مجری برنامه های استکباری دشمنان این نظام هستند و حضورشان به نوعی تهدید کننده استقلال و اقتدار این انقلاب محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: آگاهی مردم دشمن را در جریان فتنه اخیر ناامید کرد و امروز هم ما وظیفه داریم در صحنه باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: پیشرفت علمی ما در ابعاد مختلف در جهان شاخص است و دشمنان با هدف جلوگیری از این روند دست به ایجاد فتنه های مختلف علیه ایرانیان می زنند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کُردستان با بیان اینکه سپاه همیشه حامی مردم است؛ عنوان کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد آزادسازی چندین نفر از زندانیانی هستیم که به خاطر محکومیت مالی در زندان به سر برده و خود و خانواده هایشان در معرض آسیب بوده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، گفت: در این شرایط کنونی باید همه با هم در مقابل دشمنان متحد و یکدل باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: نبود یک کشور قدرتمند و مستقل ایرانی هدف اصلی دشمنان است و در این راستا دست به هر توطئه ای می زنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۹    
حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز تمام دنیای استکبار علیه ایران اسلامی و نظام مقتدر جبهه بزرگی ایجاد کرده اند به امید ساقط کردن انقلاب، ولی بی گمان هیچ قدرتی نمی تواند به این انقلاب و نظام مردمی خدشه ای وارد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: علما می توانند با آگاه سازی خانواده ها و جوانان درباره جنگ روانی دشمن، از بسیاری آسیب ها پیشگیری کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۰    
با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان عوامل اغتشاشگر دوشان سنندج شناسایی و دستگیر شدند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۲    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمنان با حمایت از اغتشاشگران به دنبال ضربه به بیت المال و کسب و کار مردم هستند اما ملت ایران با وحدت و انسجام از استقلال خود دفاع می کند و توطئه های آنان را خنثی کرده و می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: طی سال گذشته تا کنون بیش از 116 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع و 124 هزار نفر روز بسیجی در عرصه های مختلف به مردم خدمت ارائه دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز همه شیاطین در یک صف علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی صف آرایی کرده اند که به امنیت ملی ما خدشه وارد کنند اما خواب آنها تعبیر نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۳    
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: آنچه که دشمنان خواب دیده اند هیچ وقت محقق نمی شود چون ملت ایران با وحدت و همدلی از امنیت خودش دفاع می کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مراسم تشییع پیکر شهید سرهنگ یونس یوسفی از میدان آزادی سنندج به سمت میدان انقلاب این شهر با حضور مردم ولایتمدار این شهر برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز همه نگاه ها به سمت رسانه و تولیدات دیجیتال است و انتظار داریم با توجه به ظرفیت های استان شاهد تولید آثار فاخری باشیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس با تشریح برنامه های هفته بسیج در استان، از برگزاری 1392 ویژه برنامه در قالب 79 عنوان برنامه در طول این هفته در کردستان خبر داد.