دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۳Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج_معاون عقیدتی سیاسی سپاه بیت المقدس کردستان گفت: باورهای دینی و اسلامی باید میان اقشار جامعه بویژه کودکان و نوجوانان رواج یابد.
به مناسبت هفته بسیج مدیر کل، کارکنان و مربیان کانون استان کردستان روز پنج شنبه در جلسه بصیرت افزایی با حضور سرهنگ کرمی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه بیت المقدس کردستان در سالن هم اندیشی اداره کل کانون برگزار شد شرکت کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۳۲    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کردستان در همایش تبیین کارآمدی و تجلیل از الگوهای موفق خدمت گذاری که با حضور اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان و سرتیپ امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۸    
14 روستای شهرستان بیجار در قالب اجرای پروژه مجتمع شاهگدار توسط بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس کردستان از آب شرب سالم بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_ معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان از تشکیل کمیته های استقبال از تشییع پیکر شهدا در کردستان خبر داد و گفت: اعضای این کمیته ها تعیین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ضعف در برنامه های فرهنگی برازنده مدیر در تراز انقلاب نیست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۹    
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز هر آنچه که در کشور به عنوان دستاورد شناخته می شود باید برای ملت تبیین و تشریح شود تا آنان بدانند که امروز این انقلاب در کجای تاریخ و معادلات جهانی قرار دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه سپاه از طرح های نخبگان حمایت می کند،گفت: از ظرفیت سپاه و بسیج برای ارائه خدمات به نخبگان و قهرمانان استفاده خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همه تلاش دشمن، ایجاد یاس در جامعه با استفاده از هجمه های رسانه ای است و همه باید در برابر این توطئه ها هوشیار باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تلاش ما کمک به ایجاد زیرساخت های لازم برای تعالی نخبگان است و کمک به تامین اراضی لازم برای پارک علم و فناوری در دستور کار قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۵    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در نشست با نخبگان و فناوران استان گفت: اقتدار کشور در بسیاری از عرصه ها، حاصل نگاه جهادی و عزم ملی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: احصاء نظام مسائل آموزش و پرورش و انعکاس صحیح آن به مراجع ذی ربط توسط هیئت های اندیشه ورز فرهنگیان در استان دنبال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از اجرای طرح گشت های رضویون در محلات سطح استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز دوشنبه ششم آذرماه 1402 با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، نشست هیأت های اندیشه ورز بسیج فرهنگیان این استان در محل سالن جلسات سپاه برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
پروژه آبرسانی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با محوریت روستای شاهگدار بیجار با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افتتاح شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۱:۲۱    
طرح آبرسانی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با محوریت روستای شاهگدار بیجار با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان 14 افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بیجار_فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: دشمنان به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه هستند و باید دستاوردهای مهم نظام برای مردم بازگو شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: دشمن در تلاش است اقدامات نظام را تحت الشعاع قرار دهد لذا برای جلوگیری از این موضوع خدمات نظام باید قطعا توسط مسوولان بازگو شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۰    
مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه بیت المقدس گفت: طرح نذر ظهور در پایگاه های مقاومت بسیج همزمان با هفته بسیج اجرایی می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۲    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: جدا از برقراری امنیت؛ محرومیت زدایی نیز جزو مأموریت مهم سپاه در استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در حال حاضر با همکاری فنی و حرفه ای، بیش از 12 کارگاه مهارت آموزی برای سربازان در نیرو های مسلح تشکیل شده و بیش از 840 نفر از سربازان سپاه از این مهارت ها بهره بردهاند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج_ مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مروجان و مبلغان دینی باید در حوزه جهاد تبیین اهتمام داشته باشند زیرا جهاد تبیین سرآمد همه مجاهدت ها است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: رژیم صهیونیستی با کشتار مردم غزه چهره واقعی خویش را به جهانیان نشان داد به گونه ای که امروز اسرائیل غاصب منفورتر از گذشته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: اکنون نیز همانند اوایل انقلاب تفکر بسیجی در جامعه حاکم است.
بسیجیان پیشکسوت کردستان همزمان با هفته بسیج و برای نجات جان بیماران به جمع اهداکنندگان خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کردستان، رئیس بسیج پیشکسوتان سپاه بیت المقدس کردستان با تبریک آغاز هفته بسیج اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، گفت: مسائل و مشکلات کردستان در حوزه بازار و تجارت باید با جدیت مورد بررسی قرار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_ مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با پیش بردن جنگ ترکیبی و جنگ روایت ها توسط دشمن، روحانیون با جهاد تبیین در برابر جنگ روایت ها روشنگری کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: روحانیون همواره در خط مقدم مقابله با استکبار در میدان نبرد هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: بسیج در حوزه های کادرسازی انقلاب و در حوزه های معرفی بصیرتی و حوزه تعمیق گفتمان انقلاب بسیج پیشقدم بوده است و در راستای ایجاد جامعه دینی طلاب عهده دار کار بوده و طلاب بسیجی همواره جلوتر از همه اقشار حرکت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۴    
سنندج- ایرنا- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حمایت علما و روحانیون کردستان از نظام باعث شد تا به برکت حماسه جمعی همه مردم، دشمنی که فکر می کرد فرصت جولان دوباره خواهد یافت، ناامید شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: کردستانی ها برای وطنشان، دین، خاکشان امام، رهبری و سربلندی نظام قامت بلند ایستاده اند و جان می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، علما و روحانیون سنی و شیعه کردستان همواره در صیانت از انقلاب و کشور در میدان هستند و اقدام این قشر در حمایت از انقلاب راهگشاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: تفکر بسیجی راهگشای بسیاری از مشکلات در جامعه است، به طوری که هر کجا این تفکر، انگیزه و باور حاکم شد پیروز میدان بودیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۳    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، اردوی جهادی پزشکی با مشارکت بسیج پزشکی سپاه بیت المقدس شهرستان، شبکه بهداشت و درمان، اداره بهزیستی و جمعیت هلال احمر در روستای سرتیپ آباد از توابع شهرستان قروه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان هوشمندسازی مدارس را پنجره ای به سوی توسعه و پیشرفت دانست و گفت: باید با تلاش و اختصاص اعتبار بیشتر، تمام مدارس هوشمندسازی شوند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: رژیم صهیونیستی و حامی آن استکبار جهانی با دست زدن به جنایات گسترده و قتل عام مردم بی گناه غزه، در باتلاق خواری و رذالت گرفتار شده اند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۸    
حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی و متعلق به همه ملت ایران است و همه اقوام در آن نقش دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در سایه برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسیر پیشرفت کشور هموار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۲    
دو کلاس درس هوشمند در مدرسه نیایش محله اسلام آباد سنندج به همت سپاه بیت المقدس کردستان هوشمند سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دلبستگی ملت ایران به نظام بزرگترین مانع دربرابر هجمه های دشمنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: امروز آمریکایی ها از اقتدار و صلابت ایران اسلامی هراس داشته چراکه همه نیات شوم و پلید آنان را برملا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: جبهه مقاومت پرچم آزادی را بر افراشته و چفیه افتخار بسیجی و در صحنه بودن را بر گردن انداخته و در مقابل صهیونیست ها ایستاده اند .
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۷    
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ایران اسلامی امروز در جایگاهی قرار دارد که عملاً موازنه قدرت در جهان کنونی را بر هم زده به طوری که خواب را از چشم زورگویان و مستکبران ربوده است و این را باید نعمتی بزرگ دانست و پاسدار آن بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت:امروز جهان اسلام به خصوص آزادی خواهان مسلمان به این یقین رسیده اند که تنها راه پیروزی بر مستکبران و متجاوزان مبارزه است نه سازش.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۲    
سنندج- ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی ولایت فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: وظیفه همه به ویژه اساتید دانشگاه این است در برابر صف آرایی دشمنان، آفندی عمل کرده و وقایع را برای نسل جوان تبیین کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان این که انقلاب اسلامی در حال فتح قله های بزرگ است، گفت: شهدا و خانواده های آنها نیازی به برگزاری یادواره ندارند، بلکه ما به آن نیازمندیم تا این حرمت و ارزش ها را از یاد نبریم.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سپاه بیت المقدس استان کردستان طی بیانیه ای عنوان کرد: بی تردید بسیجیان استان کردستان با پیروی از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا و پیشرفت های علمی و فکری خود با رویکرد خدمتگزاری به مردم و ترویج تفکر و فرهنگ بسیجی در محیط کار آماده ی حماسه ای دیگرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همزمان با هفته بسیج امسال در مجموع 1396 برنامه استانی و شهرستانی در قالب 66 عنوان برنامه برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مردم کردستان از ابتدای پیروزی تاکنون در همه صحنه های دفاع از نظام حضور فعال داشته و در هیچ تنگنایی پشت انقلاب را رها نکردند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سه رمز اتحاد و انسجام، توکل بر خدا و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب عامل موفقیت پیروزی مسلمانان جهان است.