دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۳:۵۸Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: هر یک رأی ملت ایران در صندوق انتخابات به مثابه یک موشک غران بر سینه دشمنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۰    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: برگزاری انتخابات پرشور موجب تقویت پایه های نظام اسلامی و دست رد به سینه بدخواهان انقلاب می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: انتخابات 1400 تقابلی است بین اسلام و کفر و نقطه اوج مقابله با معاندین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: عرصه انتخابات را میدان تقابل بین اسلام و کفر دانست و گفت: انتخابات 28 خرداد نقطه اوج برخورد ملت ایران با مخالفین نظام است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: انقلابی بودن، پایبند به خون شهدا، برنامه محور بودن و از ظرفیت های موجود برای گذر از مشکلات عبور کردن از ویژگی های یک کاندیدای اصلح است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۴    
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح کشور را در برابر تهدیدات دشمنان بیمه می کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۸    
سازمان بسیج کارمندان سپاه بیت المقدس کردستان در آستانه فرا رسیدن انتخابات 28 خرداد ماه بیانیه ای صادر کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با صدور پیامی، فرارسیدن اول ذیقعده، و آغاز دهه کرامت را به مردم شریف کردستان تبریک گفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه دشمنان انتخابات را با عناوین منفی توصیف می کنند، گفت: انتخابات پیش رو تقابل بین اسلام و کفر است، در واقع یک جنگ تمام عیار عقیدتی در جریان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۸    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت:زنده نگهداشتن نام بنیان گذار انقلاب به تسلیت گفتن نیست اگر می خواهیم یاد امام را زنده نگه داریم باید به فرمایشات، سبک زندگی و وصیت نامه امام عمل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: گفتمان انقلاب برای تعمیق فرهنگ اسلامی،انقلابی و خدمات دهی به محرومین است و اردوهای جدید مولود همین مکتب است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۱:۵۴    
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تعمیق فرهنگ اسلامی، انقلابی، خدمات دهی به محرومین و ارزشگذاری به مردم جزو گفتمان انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۴۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: یکی از مبنای فکری و منظومین فکری امامین انقلاب فکر جهادی و گفتمان جهادی برای برداشتن محرومیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۸    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 28 خرداد 1400 سبب خنثی شدن توطئه های دشمنان نظام و تضمین منافع و امنیت ملی کشور می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن تسلیت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: مبانی فکری و منظومه ی فکری امام خمینی (ره) براساس اسلام ناب و تحول خواهی بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۸    
حوزه/مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اولین شاخصه دولت اسلامی، کارآمدی است و تا این مهم محقق نشود هرگز نباید انتظار رونق اقتصادی در کشور را داشته باشیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سنندج- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اگر بخواهیم تحول در جامعه ایجاد شود نیازمند مشارکت حداکثری و انتخاب یک فرد انقلابی هستیم که مدیریت جهادی را مدنظر قرار دهد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۵    
حجت الاسلام علی جعفر نژاد نماینده، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امام راحل با اندیشه های الهی و تلاش های صادقانه سرمنشاء تحولاتی عظیم در جهان شد و مسیر تاریخ را دگرگون کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان طی پیامی فرا رسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دعوت مردم به حضور و شرکت در انتخابات بارزترین مصداق امر به معروف است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۷    
حوزه/مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ملت ایران بدانند که تنها راه برون رفت از وضعیت فعلی، انتخاب آگاهانه ریاست جمهوری است، کسی که بتواند با روحیه مردمی، جهادی و تعهد انقلابی در خدمت ملت و نظام باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۲    
حوزه/فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن پروژه هدفمند قهر مردم با صندوق های رای را دنبال می کند و می خواهد سطح مشارکت در انتخابات 28 خردادهرا به صورت محسوسی کاهش دهد، بنابراین نباید اجازه این حرکت را به دشمنان بدهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سبب تقویت امنیت پایدار و خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۹    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مردم ایران با مشارکت حداکثری در انتخابات حماسه بزرگ دیگری 28 خرداد رقم خواهند زد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با انتقاد از اقدام برخی سیاسیون در اهانت به شهدا در برنامه هفته گذشته آبیدر سنندج، گفت: مسئولان درجه یک باید پاسخگو باشند و با افراد متخلف برخورد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۵    
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان اتحاد و یکی بودن میان جبهه انقلاب را نیاز امروز جریان های انقلابی دانست و گفت: وحدت و همبستگی جریان ها و جبهه انقلاب عامل پیروزی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۰    
نماینده، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه رسانه ها در فرصت زمانی باقی مانده تا انتخابات می توانند در ایجاد زمینه مشارکت مردم با رویکرد آگاهی بخشی در پای صندوق های رای نقش آفرینی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۵    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تبیین واقعیت ها توسط رسانه ها در ایام انتخابات خیلی از شبهات را خنثی و بی اثر خواهد کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز تقابل بین اسلام و کفر است چرا که امروز دشمن می خواهد از بستر انتخابات به نظام ضربه بزند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: جنگ گسترده روانی برای کم رنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات 28 خرداد شکل گرفته است که باید با تبیین اهمیت این موضوع به روشنگری بپردازیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان انتخابات پیش رو را حایز اهمیت خواند و گفت: همه وظیفه دارند برای برگزاری انتخاباتی پرشور تلاش کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: قدرت اصلی این انقلاب قدرت نرم آن است که امروزه به عنوان الگو در تمام جوامع مسلمان به کار میرود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۲    
حوزه/ فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: بهترین الگو و نماد ایثارگری برای همه ما، شهیدان و ایثارگران هستند، کسانی که عزیزترین هستی خود را که همان جانشان بود در راه سربلندی این کشور و نظام فدا کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به وظایف نخبگان در جامعه اشاره کرد و گفت: نخبگان جامعه ما باید با روشنگری در میان مردم حضور یابند و به آنان در انتخاب شایسته و اصلح یاری رسانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۴    
گروه استان ها فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه امنیت پایدار در استان کردستان برقرار است، گفت: امنیت، آسایش و عزت کنونی نتیجه فداکاری، ایثار و خون پاک شهیدان گرانقدر است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: همه ما وظیفه داریم از آرمانهای شهدا به عنوان امانت الهی به قیمت جان محافظت کنیم و تا آخرین نفس پای آرمان امام و شهدا حاضر باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت:با حضور حداکثری مردم در انتخابات 1400 تمام تیرهای دشمن به سنگ خواهد خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۲    
گروه استان ها - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به بازخوانی گوشه ای از حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مشارکت عمومی و گسترده مردم در انتخابات 28 خرداد 1400 پاسخ دندان شکنی به دشمنان خواهد بود و از هر فرصتی استفاده می کنند تا مردم را از مشارکت در انتخابات دلسرد کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دستاوردهای آزاد سازی خرمشهر باید برای نسل های آینده بازگو شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن باید بداند که با به راه انداختن جنگ روانی هرگز نمی تواند در مقابل اراده مردم و وفاداری آنان به این انقلاب کاری انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امروز شاهدیم الگوی مقاومت در خرمشهر و توجه به داشته های داخلی در محور مقاومت نتیجه می دهد به طوری که تسلیم رژیم غاصب صهیونیستی در جنگ 12 روزه با فلسطین همان الگوبرداری از مقاومت رزمندگان در دفاع مقدس و فتح خرمشهر است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۲:۲۵    
حوزه/مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد کرد . خداوند، رزمندگان اسلام را در این فتح الفتوح بزرگ یاری کرد که توانستند ماشین جنگی صدام را فلج کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سپاه بیت المقدس کردستان در بیانیه ای اعلام کرد: اراده دیروز بزرگ مردانی، همچون شهید حاج قاسم سلیمانی در آزادسازی خرمشهر قهرمان، امروز تبدیل به مکتب رفتاری شده است که ایجادکننده شجره های شریف، نجیب و مؤمنی با عناوین حزب الله، انصارالله، حشد الشعبی، حماس و جهاد شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ملت شجاع ایران اسلامی در مسیر شهدا کوتاهی نخواهند کرد و برای پاسداشت خون شهدا وارزهاش های آنان همه بسیج خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: قطعا مردم همچون گذشته با تجدید میثاق با آرمان های امام و رهبری در 28 خردادماه در انتخابات شرکت خواهند کرد و با انتخابات سالم و انتخاب فردی اصلح ضربه مهلکی به دشمن خواهند زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه بیت المقدس کردستان گفت: برنامه های فرهنگی و قرآنی و هنری باید در سطح مساجد و محلات استان برگزار شود تا شاهد مشارکت بیش از پیش مردم در این برنامه ها باشیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، مراسم کلنگ زنی احداث یک هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته حضرت امام خمینی(ره) با مشارکت سپاه بیت المقدس کردستان و کمیته امداد در روستای دارغیاث شهرستان بیجار برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جمع جهادگران بسیجی شهرستان بیجار با اشاره به اهمیت انتخابات 28 خرداد اظهار داشت: انتخاب فرد اصلح و انقلابی در انتخابات در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئوول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه کردستان سال گذشته 2 هزار و 498 فرصت شغلی از طریق صندوق های قرض الحسنه ایجاد کرده است.