یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۶:۵۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روستای شیخ صله»

خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۱    
مهدی بیگوند مدیر دفتر پاییش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفای کرمانشاه در دیدگاه نخبگانی و یادداشت اختصاصی برای اخبار کرمانشاه نوشت:
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار ثلاث باباجانی از آغاز طرح ساماندهی فاضلاب روستا از سنتی چاه به شبکه جمع آوری خبر داد و گفت: اولویت اجرای این طرح خانه های اطراف چشمه تامین کننده آب روستا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: با رفع شدن مشکلات آلودگی آب روستا، اکنون اوضاع در روستای شیخ صله آرام است و مردم از آب لوله کشی منازل خود استفاده می کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۰    
کرمانشاه امام جمعه ثلاث باباجانی گفت: برخی از افراد در جریان آلوده شدن آب روستای شیخ صله به دنبال ایجاد تشویش و موج سواری بودند و به راحتی حرمت قلم را شکستند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اکوفارس: یدالله شکری فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی به دلیل مسمومیت تعدادی از اهالی شیخ صله بر اثر استفاده از آب آلوده و کوتاهی های صورت گرفته از مردم این روستا عذرخواهی کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معارف الفتی, فرمانده سپاه ناحیه ثلاث باباجانی از توزیع بیش از 500 بسته آب معدنی در روستای شیخ صله خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست ویژه بررسی دلایل مسمومیت برخی از اهالی روستای شیخ صله که دوشنبه هفته گذشته رخ داد برگزار شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و رئیس شبکه بهداشت استان کرمانشاه گفت : دلیل اصلی و قطعی مسمومیت مردم روستای شیخ صله مصرف آب آلوده به فاضلاب بوده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- پس از چند روز آزمایش بر روی نمونه های آب روستای شیخ صله ثلاث باباجانی، آلودگی آب با فاضلاب به اثبات رسید و رییس شبکه بهداشت استان کرمانشاه اگرچه باقطعیت دلیل مسمومیت مردم را مصرف آب آلوده اعلام کرد اما مسوُولان آب و فاضلاب می گویند آب شبکه روستا سالم و بهداشتی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از شست وشو و کلرزنی مخازن و لوله های آب روستای شیخ صله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: که به مردم تاکید کرده ایم از آب لوله کشی فعلی تا زمان تایید نتیجه آزمایش های جدید برای آشامیدن، فقط برای استحمام و شست وشو استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۱:۳۶    
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از روستای شیخ صله بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۵    
رئیس کمیته امدادثلاث باباجانی گفت:با توجه به مسمومیت روستای شیخ صله 1200بطری آب معدنی در بین اهالی روستا ومددجویان تحت پوشش توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۶    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به روستای شیخ صله در پی احتمال بروز آلودگی آب این روستاخبرداد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۱    
شکری با اعلام این خبر ادامه داد: تعداد 38 نفر از بیماران از ثلاث باباجانی به بیمارستان های های جوانرود و کرمانشاه اعزام شده اند و در مجموع 47 نفر هم اکنون بستری شده اند. فرماندار ثلاث تاکید کرد: خوشبختانه در میان این افراد، بیمار بدحال و یا مورد فوتی نداشته ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به مسمومیت تعدادی از اهالی روستای شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی تاکید کرد: سازمان بازرسی مساله مسمومیت برخی اهالی این روستا را به شکل ویژه بررسی کند و اگر قصوری هست آن را اعلام کند تا با برخورد مناسب شاهد تکرار این موضوع نباشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- علت مسمومیت تعدادی از اهالی روستای شیخ صله از توابع ثلاث باباجانی بر خلاف اعلام شرکت آبفا در خصوص سالم بودن آب روستا، از سوی شبکه بهداشت و مدیرکل بحران استان آلودگی آب اعلام شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله مصطفی علما در تماس تلفنی با مسؤولان استانی خواستار رسیدگی فوری به مسأله مسمومیت مردم روستای شیخ صله بر اثر مصرف آب آشامیدنی گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر ضرورت کشف علت آلوده شدن آب روستای شیخ صله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی و همچنین ارایه آب شرب سالم و باکیفیت به مردم تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه گفت: بنابر نمونه برداری های علمی و آزمایش های دقیق در مراکز مدرن آزمایشگاهی حوزه بهداشت استان، آلودگی منابع آبی روستا شیخ صله قطعی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار ثلاث باباجانی گفت: به دلیل اینکه چشمه تامین آب روستای شیخ صله سه متر پایین تر از برخی خانه ها است به احتمال زیاد چاه های فاضلاب روستا چشمه را آلوده کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کرمانشاه به منظور رسیدگی به وضعیت مسمومیتها در روستای شیخ صله از توابع ثلاث باباجانی دستور تشکیل پرونده برای این موضوع داد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- به دنبال مسمومیت تعدادی از اهالی روستای شیخ صله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی به علت آلودگی آب شرب، رییس کل دادگستری استان کرمانشاه از تشکیل پرونده قضایی در خصوص این حادثه خبر داد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دشت حر: تعداد زیادی از اهالی روستای شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی با علائم مسمومیت راهی بیمارستان شدند.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ثلاث باباجانی گفت: شمار مسمومان آب آلوده در روستای شیخ صله که از روز دوشنبه موج آن آغاز شده تا صبح امروز به 282 نفر افزایش یافته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسمومیت دسته جمعی در روستای شیخ صله ثلاث باباجانی استان کرمانشاه از صبح روز دوشنبه آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر دفتر پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان کرمانشاه گفت: تمام آزمایش های انجام شده بر روی نمونه های آب روستای شیخ صله ثلاث باباجانی سلامت آب این روستا را تایید می کند و مشکل بهداشتی در آب این منطقه مشاهده نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر مرکز پایش و کنترل کیفیت استان کرمانشاه گفت: براساس آزمایشات متعدد انجام شده آب شبکه توزیع روستای شیخ صله در ثلاث باباجانی سالم است و هیچ آلودگی ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: طبق آزمایش های انجام شده دلیل اصلی مسمومیت تعدادی از ساکنان روستای شیخ صله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی آلودگی آب ناشی از فاضلاب بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۶    
کرمانشاه- فرماندار ثلاث باباجانی گفت: شمار مسمومان آب آلوده در روستای شیخ صله که از روز دوشنبه موج آن آغاز شده تا صبح امروز به 282 نفر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ثلاث باباجانی با تشریح آخرین وضعیت حادثه مسمومیت جمعی اهالی روستای شیخ صله این شهرستان، گفت: آمار کلی مراجعان 282 نفر بوده که حال اکثر آن ها مساعد است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲    
حدود 120 نفر از اهالی روستای شیخ صله به دلیل آشامیدن آب آلوده دچار مسمومیت شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی بااشاره به افزایش تعداد موارد دارای علائم مسمومیت در روستای شیخ صله به 282 نفر، گفت: منتظر اعلام نظر مکتوب دانشگاه علوم پزشکی و آبفای استان در خصوص علت دقیق حادثه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه معتقد است آب آلوده بدلیل عدم بهسازی مخزن تامین آب روستا و همچنین ساخت و سازهای غیراصولی و ایجاد چاهک های فاضلاب منازل در بالادست، علت مسمومیت جمعی اهالی روستای شیخ صله است اما آب و فاضلاب نظری غیر از این را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه معتقد است آب آلوده بدلیل عدم بهسازی مخزن تامین آب روستا و همچنین ساخت و سازهای غیراصولی و ایجاد چاهک های فاضلاب منازل در بالادست، علت مسمومیت جمعی اهالی روستای شیخ صله است اما آب و فاضلاب نظری غیر از این را دارد.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی از افزایش تعداد افراد دارای علائم مسمومیت در روستا شیخ صله این شهرستان به 120 نفر خبرداد و گفت: درحال حاضر یازده دستگاه آمبولانس با اکیپ های پزشکی در این روستا و بیمارستان صحرایی شهرستان مستقر شده اند. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کردپرس اظهار داشت: روستای شیخ صله حدود 504 خانوار و 2200 نفر جمعیت دارد و یک روستای بزرگ در نوار مرزی محسوب می شود که قاعدتا مسایل و مشکلات جاری آن نیز مانند مورد اخیر توسط مدیریت ارشد استان با حساسیت دنبال می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از تداوم آبرسانی سیار به روستای شیخ صله ثلاث باباجانی تا رفع کامل مشکل و مشخص شدن علت دقیق مسمومیت اهالی آن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار ثلاث باباجانی گفت: خوشبختانه حال عمومی همه افراد مسموم روستای شیخ صله این شهرستان مساعد است و بیمار بدحال یا فوتی میان آنها نداشته ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت:در جلسه کمیته بهداشت دستور قطع آب روستا صادر شده است مخازن تخلیه شده اند و آبرسانی به صورت سیار در حال انجام است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان فوق تخصصی دکتر محمدکرمانشاهی از بستری شدن 24 کودک مسموم شده روستای شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی در این بیمارستان خبر داد و گفت: این کودکان با علایم اسهال و استفراغ بستری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: آب شرب روستای شیخ صله را آزمایش کردیم و امروز بر اساس نتایج آزمایش ها ثابت شد که آب شرب روستا از نظر کیفیت مشکلی ندارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه آلودگی"میکروبی" آب روستا را عامل مسمویت جمع زیادی از اهالی روستای شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی عنوان کرد. دکتر ابراهیم شکیبا با اشاره به شروع موارد مسمومیت در روستای "شیخ صله" شهرستان ثلاث باباجانی از روز شنبه (15 شهریور) گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شمار زیادی از اهالی روستای شیخ صله ثلاث باباجانی کرمانشاه به علت خوردن آب آلوده دچار مسمومیت و روانه بیمارستان شدند. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۳    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان در روز سه شنبه 18 شهریور را اینجا مشاهده کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ثلاث باباجانی می گوید شمار مسمومان در روستای شیخ صله که از دیروز موج آن آغاز شده است تا عصر امروز به 222 نفر افزایش یافته است
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۶    
به گزارش کردپرس معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این رابطه اظهار داشت: مشکل پیش آمده در شیخ صله به احتمال قوی مربوط به آلودگی آب است و تیم دانشگاه علوم پزشکی در روستا حضور یافته اند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه اطلاع داد: تعداد افراد مسموم شده روستای شیخ صله کرمانشاه به 120 نفر رسیده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: آب شرب تحویلی به روستای شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی سالم است.