سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۰۱:۳۸Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح کاشف»

تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس سابق پلیس تهران تصریح کرد: طرح رعد استفاده از ظرفیت مغفول کلانتری ها بود؛ طرح کاشف هم استفاده از ظرفیت آگاهی ها بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 841 سارق و مالخر در طرح رعد و 424 مجرم با جرائم دیگر در طرح کاشف خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ماموریت ویژه و سخت ماموران پلیس آگاهی و پیشگیری پایتخت به انهدام باندهای مخوف مسلحانه در پایتخت منجر شد. سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ توضیحاتی درباره دو طرح کاشف ورعد که توسط پلیس پیشگیری و آگاهی تهران بزرگ به اجرا گذاشته شد، ارائه کرد و در این باره گفت: در طرح رعد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر ، گروه جامعه؛ صبح امروز دستاوردهای حاصل از اجرای مشترک طرح کاشف پلیس آگاهی و طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت در حضور سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت به نمایش گذاشته شد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در طرح مشترک کاشف و رعد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ 30 باند مجرمان جرائم جنایی دستگیر شدند؛ همچنین 10 قبضه سلاح گرم از 86 باند کشف و ضبط شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تاتو روی دست، صورت و بدن یکی از پرتکرارترین مشابهت هایی است که در بزهکاران دیده می شود. در این گزارش تاتوهای جمعی از بازداشت شدگان طرح کاشف پلیس آگاهی را می بینید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سارق سالخورده که به اتهام سرقت بازداشت شده، مدعی است از کودکی عاشق دزدی بوده است و ترجیح می دهد به جای در از دیوار وارد خانه ها شود. در پنجمین طرح کاشف پلیس آگاهی، مأموران پلیس تعداد زیادی از سارقان سابقه دار را بازداشت کرده بودند ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۷    
سردار حسین رحیمی در ادامه با اشاره به دستگیری های طرح کاشف گفت: در این مرحله از طرح 321 نفر از مرتکبان جرایم زورگیری، قتل، آدم ربایی، سرقت و موبایل قاپی دستگیر شدند. این مجرمان در قالب 68 باند فعالیت می کردند و تاکنون به 2128 فقره سرقت اعتراف کرده اند. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
3 نفر از مجرمانی که در تازه ترین طرح کاشف دستگیر شده اند، یکی از سرقت های عجیب پایتخت را رقم زده اند. آنها دستبند مرحوم ناصر حجازی، فوتبالیست مطرح کشورمان را دزدیدند تا با فروش آن به پول برسند. اما این سرقت عجیب چطور اتفاق افتاد؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح کاشف پلیس آگاهی پایتخت با حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ و فرماندهان پلیس آگاهی برگزار شد.
سلامت نیوز / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح کاشف که از چند روز قبل با تلاش پلیس آگاهی در پایتخت اجرا شد، با دستگیری 321مجرم پایان یافت. در میان متهمان دستگیر شده، سارقان دستبند ناصر حجازی و همچنین جوان کشتی گیری که به اتهام قتل 2نفر دستگیر شده از جزئیات جرایمی می گویند که مرتکب شده اند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در این تصویر یکی از مجرمان بازداشت شده از سوی پلیس آگاهی تهران حین انتقال به بازداشتگاه به عکاسان خبری علامت پیروزی نشان می دهد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۵    
مرحله جدید طرح کاشف پلیس آگاهی تهران با حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ و فرماندهان پلیس آگاهی در محل پلیس آگاهی تهران بزرگ برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- رییس پلیس پایتخت گفت: در دو ماه گذشته 10 درصد افزایش وقوع انواع جرائم و 30 درصد کاهش کشفیات را داشته ایم. به گزارش شفقنا از ایلنا سردار حسین رحیمی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پنجمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی در سال جاری روز سه شنبه 1 آذر ماه 1401 با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت به مرحله اجرا درآمد و 321 نفر از سارقین، زورگیران، کیف قاپان، موبایل قاپان، سارقان منازل و اماکن خصوصی، سارقان خودرو، جاعلان و کلاهبرداران دستگیر شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح کاشف که صبح امروز در مقر پلیس آگاهی تهران بزرگ برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران به اقدامات پلیس...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: در پنجمین مرحله طرح کاشف پلیس آگاهی تهران بزرگ 321 زن و مرد دستگیر شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: در چهارمین مرحله ی طرح کاشف پلیس آگاهی، از دیجی کالا اموال تقلبی به عنوان کالای مرسوله کشف شد. فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز گفت در رابطه با ارسال کالای تقلبی دیجی کالا متهم است و با مدیر آن برخورد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از چهارمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی که در آن 8 میلیارد تومان از اموال صندوق امانات بانک ملی ایران کشف شده است را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
312 نفر از سارقین، قاتلین، مجرمین جرایم مسلحانه، آدم ربایی و همچنین متجاوزین به عنف در چهارمین طرح کاشف دستگیر شدند.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی پایتخت در مرکز فرماندهی آگاهی تهران برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۱   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا : سردار رحیمی صبح امروز در حاشیه اجرای طرح کاشف پلیس آگاهی گفت: سه نفر مجرم جدید از سارقان بانک ملی دستگیر شدند که هشت میلیارد از اموال مردم از آن ها توقیف شده است. این افراد اموال مسروقه را قبل از متواری شدن به بستگان و دوستان خود داده بودند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه اجرای طرح کاشف که در محل پلیس آگاهی تهران بزرگ برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته فراجا به خبرنگاران گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه کشفیات چهارمین مرحله از طرح کاشف توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی پایتخت در مقر پلیس آگاهی تهران آگاهی شاپور برگزار شد ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ امروز با گرامیداشت هفته فراجا با اشاره به اجرای طرح کاشف اظهار کرد: چهار مرحله از این طرح توسط پلیس آگاهی به مرحله اجرا در آمده است که در مجموع 312نفر از سارقین اعم از سارقین منازل و خودرو تا قاتلان و مجرمین جرایم مسلحانه و مجرمان آدم ربایی و متجاوزین به عنف دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چهارمین مرحله طرح کاشف پلیس آگاهی تهران صبح سه شنبه (12 مهر 1401) با حضور سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ اجرا شد. در این مرحله از طرح 312 نفر از سارقان اعم از سارقان منازل و خودرو تا قاتلان و مجرمان جرایم مسلحانه و مجرمان آدم ربایی و متجاوزان به عنف دستگیر شدند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سه نفر مجرم جدید از سارقان بانک ملی دستگیر شدند که هشت میلیارد از اموال مردم از آن ها توقیف شده است. این افراد اموال مسروقه را قبل از متواری شدن به بستگان و دوستان خود داده بودند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۳    
چهارمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی پایتخت در سال جاری، سه شنبه 12 مهر 1401 با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در مرکز فرماندهی آگاهی تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز سه شنبه در طرح کاشف پلیس آگاهی ،یک زن جوان که با حضور در اماکن عمومی از غفلت خانواده هاسوءاستفاده و کودکان را ربایش می کرد و از خانواده در قبال دریافت پول بچه را رها می کرد دستگیرشد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس تهران بزرگ از کشف 3 و نیم میلیارد اقلام کالای قاچاق در طرح کاشف خبر داد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عکس یادگاری دزدان خرده پا در حاشیه طرح کاشف پلیس آگاهی تهران در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از حاشیه سومین طرح کاشف پلیس آگاهی تهران
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عکس یادگاری دزدان خرده پا در حاشیه طرح کاشف پلیس آگاهی تهران را ببینید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در طرح کاشف پلیس آگاهی تهران در مرکز پلیس آگاهی تهران بزرگ، خالکوبی یک سارق جلب توجه کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
عکس یادگاری دزدان خرده پا در حاشیه طرح کاشف پلیس آگاهی تهران را ببینید. 264 69
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خرداد: انتشار عکسی از گروهی از مجرمان دستگیر شده در طرح کاشف پلیس تهران که ابایی از نشان دادن چهره شان ندارند، بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرد نوازنده ای که با شیوه مسمومیت سرقت می کرد، راهزنانی که بار نیسان ها را می بردند و سارقان خودرو های لندکروز به همراه ده ها متهم دیگر در سومین طرح کاشف پلیس آگاهی پایتخت بازداشت شدند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای تازه ترین طرح کاشف توسط پلیس آگاهی پایتخت، 352مجرم دستگیر شدند که برخی از آنها پرونده های عجیبی دارند. مانند مدرس گیتاری که سرقت می کرد، راهزنان جاده ای که وانت های حامل کالا را می دزدیدند و دزدان خودروهای گرانقیمت لندکروز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در سومین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی 352 سارق و جاعل و کلاهبردار دستگیر شدند.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سومین طرح کاشف پلیس آگاهی تهران صبح امروز سه شنبه 11 مرداد 1401 در مرکز پلیس آگاهی تهران بزرگ برگزار شد. در این مرحله 342 نفر از محکومان فراری، قاتلان، سارقان مسلح، متجاوزین به عنف و جاعلان دستگیر شدند. 235 نفر از افرادی که در این مرحله از طرح کاشف دستگیر شدند سابقه دار هستند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سومین طرح کاشف پلیس پایتخت صبح امروز در ساختمان پلیس آگاهی تهران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
صبح امروز سومین طرح کاشف پلیس آگاهی پایتخت با حضور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اجرا شد؛ سردار رحیمی از دستگیری یک "تبهکار خطرناک" در این طرح خبر داد و گفت: 76 باند سارق منزل، زورگیر و موبایل قاپ شناسایی و منهدم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از اجرایی شدن سومین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای سومین طرح کاشف پلیس آگاهی تهران بزرگ و دستگیری 352 سارق، جاعل، کلاهبردار، زورگیر، کیف قاپ و قاتل خبر داد.