سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۵:۱۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «سازمان دارالقرآن»

ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در نشست مشترکی با مدیرعامل و اعضای اتحادیه کشوری تشکل های قرآن و عترت ضمن تأکید بر حمایت این معاونت از مؤسسات قرآنی، پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک بین این معاونت، اتحادیه مؤسسات قرآنی و سازمان دارالقرآن ارائه شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح کرسی های ثابت تلاوت قرآن کریم که از سوی سازمان دارالقرآن در سراسر کشور اجرا می شود، این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا کمرنگ و در بعضی از استان ها متوقف شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سید مهدی ساداتی صبح یکشنبه در دیدار با حجت الاسلام محمدرضا شفیعی، دبیر اجرایی طرح مواسات سازمان دارالقرآن الکریم و حجت الاسلام حسینی نهاد، معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان دارالقرآن کشور، بیان داشت: با توجه به اینکه ترویج آموزه های قرآن کریم و نهادینه کردن فرهنگ اسلامی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی کشور از سوی رئیس سازمان دارالقرآن الکریم تعیین شدند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جوایز منتخبان طرح ملی ایلاف بازدید حجت الاسلام مهدی اخوان صباغ، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از مؤسسه بیت الاحزان، 15 میلیون تومان افزوده شد و در مجموع به 30 میلیون تومان رسید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه بیست هیئت اندیشه ورز قرآنی در کشور تشکیل شده است، از به تعویق افتادن زمان برگزاری اجلاس این هیئت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۶    
حجت الاسلام اخوان صباغ، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، طی سفری دو روزه به استان فارس از نزدیک با برنامه ها و فعالیت های مؤسسه بیت الاحزان آشنا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان دارالقرآن الکریم و بنیاد تفسیر قرآن کریم برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۱    
رئیس سازمان دارالقرآن کریم از توسعه فرهنگ و معارف قرآنی با کمک خیرین درمناطق محروم وروستایی استان خبر داد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حنانه خلفی که از پنج سالگی حفظ قرآن را شروع کرده و در هفت سالگی آن را به پایان رسانده؛ با شرکت در آزمون های سازمان سنجش و سازمان دارالقرآن الکریم حالا می تواند در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کند و در رشته علوم قرآن و حدیث مشغول تحصیل شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۵    
کمیته رصد سازمان دارالقرآن الکریم، جهت پایش فعالیت فعالان و مجموعه های قرآنی به استان ها اعزام می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۵    
مسئول طرح استعدادهای قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم از حضور برترین های این طرح در سال های ششم تا هشتم طرح اُسوه خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۱    
معاون آموزشی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان از موفقیت 10 حافظ دانشسرای باقرالعلوم(ع) وابسته به مؤسسه در مرحله آزمون کتبی ترجمه و مفاهیم و کنکور خبر داد و گفت: پس از موفقیت این حافظان در مرحله سوم آزمون صحت حفظ سازمان دارالقرآن الکریم، موفق به دریافت مدرک کارشناسی می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۶    
در نخستین نشست اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری و مدیران عامل اتحادیه های قرآنی استان ها که صبح امروز در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد؛ بر تحقق شعار توسعه همدلی و یک رنگی در دست واحد برای حل مشکل مؤسسات قرآنی تأکید شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۲    
معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن الکریم از صدور 165 مجوز چاپ و نشر قرآن از سوی این معاونت در شش ماه نخست امسال خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۲    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با انتشار پیامی، درگذشت پدر محمدرضار پورزرگری، قاری بین المللی قرآن کریم را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه فعالیت هیئت های اندیشه ورز 15 استان کشور در ماه محرم آغاز شد، از برگزاری اجلاس هیئت های اندیشه ورز قرآنی طی ماه صفر خبر داد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور با اشاره به هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و پیامبر گرامی اسلام(ص) درفرانسه گفت: فعالیت های احمقانه دشمنان واقعیت های اسلام را در جهان روشن تر می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰    
مؤسسات قرآنی وابسته به سازمان دارالقرآن الکریم در 110 شاخص ویژه ارزیابی میدانی می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن با بیان اینکه بیش از 90 درصد مؤسسات قرآنی در وضعیت کرونا هیچ گونه حمایتی دریافت نکرده اند، در مورد موج تعطیلی مؤسسات قرآنی کشور هشدار داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در بیانیه شورای عالی قرآنی در پی اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) و قرآن کریم آمده است که این حرکات شنیع دشمنان، تأثیری جز تعمیق مراتب معرفت و ایمان آزادگان و خداباوران عالم را در پی نخواهد داشت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، شاهد واکنش هایی در محکومیت این اقدام از جمله واکنش آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید و سازمان دارالقرآن الکریم بودیم که در رسانه ها منتشر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
کوته نظران و کج اندیشان وابسته به بنگاه های رسانه ای صهیونیستی بدانند که اقدامات مذبوحانه شان، نمی تواند دامن پاک خاتم الانبیاء را آلوده سازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان دارالقرآن الکریم با صدور بیانیه ای اعلام کرد: اهانت به قرآن و رسول خدا (ص) بر وحدت و انسجام اسلامی آزادگان سراسر جهان خواهد افزود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پژوهش و تولید محتوای سازمان دارالقرآن محتوای تولیدی این سازمان در ماه محرم را تشریح کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۳:۱۱    
پویش ملی هر خانه ایرانی، یک هیئت قرآنی به همت سازمان دارالقرآن کریم برگزار می شود. این پویش در پی محدودیت های کرونایی طراحی شده و در قالب آن هزاران ختم قرآن در ایام محرم و صفر انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان دارالقرآن الکریم در ایام محرم و صفر پویش ملی هر خانه ایرانی یک هیئت قرآنی را با 10 عنوان ویژه برنامه قرآنی اجرا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور فردا باحضور حداکثری اعضای هیأت مدیره در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۱    
مدیر اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم از شرکت 76 درصد از مؤسسات قرآنی زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی در طرح خوداظهاری ویژه پایش و ارزیابی مؤسسات خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
امضای تفاهم نامه میان سازمان دارالقرآن و جامعه فرهنگی قرآنی عصر یکی از خبرهای اصلی صفحات معارفی رسانه ها طی امروز، 25 مردادماه است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آئین آغازین سیزدهمین دوره طرح آموزشی تربیتی اُسوه صبح امروز با حضور دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی و جمعی از مدیران امور قرآنی کشور در محل مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان سازمان دارالقرآن و جامعه فرهنگی قرآنی عصر تفاهم نامه ای را مبنی بر همکاری و تعامل در طرح اسوه و نخبه پروری امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور با بیان اینکه 4 هزار موسسه قرآنی و 7 هزار خانه قرآنی در سطح کشور فعالیت می کنند، گفت: جلسات قرآنی متعددی هم در مساجد و اماکن دیگر برگزار می شود که آمار دقیقی در دست نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان دارالقرآن کشور گفت: عمل به قرآن از تمام امور، مهم تر است که در این راستا باید مخاطبان توسعه یافته و ارتباط جامعه مخاطب با فضای قرآنی افزایش یابد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در دیدار با رئیس سازمان دارالقرآن کریم و مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، افزود: متاسفانه این مشکل اصلی در حوزه فعالیت های قرآنی با وجود امکانات مناسب موجود در سازمان های اوقاف و امور خیریه، تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد جای تامل دارد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن کریم از وجود 12 هزار موسسه و خانه قرآنی در کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۲    
از سوی سازمان دارالقرآن الکریم در رابطه با حادثه تأسف بار بیروت بیانیه ای صادر شده و در آن مراتب همدردی با همه بازماندگان و آسیب دیدگان اعلام و از خداوند متعال صبر و شکیبایی در تحمل دردهای ناشی از این فاجعه مسئلت شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن ضمن انتشار پیامی به مناسبت روز خبرنگار، گفت: کاوش منتقدانه در عملکردها و انعکاس نقاط ضعف حوزه فعالیت های دینی و قرآنی از طریق تقویت کنشگری و مطالبه افکار عمومی از جمله مهمترین رسالت های خبرنگاران متعهد است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی طرح مواسات سازمان دارالقرآن الکریم از اجرای مرحله دوم این طرح با همکاری بنیاد علوی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۱    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با حضوردر سازمان امور مالیاتی کشور با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دومین جلسه هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی کشور 23 مرداد در سازمان دارالقرآن برگزار و در آن مدیرعامل اتحادیه جدید انتخاب و معرفی می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر ایکنای یازدهم مردادماه به فصل الخطاب رهبری درباره برگزاری عزاداری های ایام محرم، تبعیت عزاداری ها از فرهنگ و شرایط کنونی، توجه قرآن به تغذیه نوزادان با شیر مادر به مناسبت روز جهانی شیر مادر و گزارشی از تغییر رویکرد اداره سازمان دارالقرآن پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۶    
تشریح عملکرد معاونت های مختلف سازمان دارالقرآن در دوره مدیریت جدید این سازمان و تعاریف تازه ای که برای هر یک از آنها شده، امری ضروری است و اطلاع رسانی دقیقی را می طلبد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام نتایج پانزدهمین آزمون ارزیابی اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در پنجم مهرماه خبر داد و گفت: هشت هزار و 90 نفر طی برگزاری 14 دوره موفق به دریافت مدارک درجه یک تا پنج شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ قرآنی است و سازمان تبلیغات اسلامی در راستای ترویج فرهنگ کتاب وحی در جامعه حرکت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۱    
تهران- ایرنا- مدیرکل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم گفت: پانزدهمین آزمون ارزیابی اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم با حضور هشت هزار و 738 حافظ قرآن روز جمعه (دهم مرداد) برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: استان اصفهان همواره از استان های پیشرو در حوزه آموزش مباحث قرآنی در سطح کشور محسوب می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از تفاهم این سازمان و اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن اصفهان جهت ارائه برنامه جامع توسعه قرآنی اصفهان خبر داد.