چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۷:۰۹Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان دارالقرآن»

بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۰    
سازمان دارالقرآن کریم با صدور پیامی به پرسش باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر نگارش قرآن کریم با خط ایرانی پاسخ داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۱    
معاون سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به ویژگی های برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان، بر ایجاد و تقویت زنجیره تواصی با هدف تشکیل شبکه کنشگران قرآنی تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به ویژگی های برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان، بر ایجاد و تقویت زنجیره تواصی با هدف تشکیل شبکه کنشگران قرآنی تأکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا – جشنواره ملی و مجازی قرآن نور امید به عنوان ویژه برنامه کارگروه قرآنی ماه مبارک رمضان کشور و به همت سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر جشنواره قرآن، نور امید گفت: جشنواره ملی و مجازی قرآن نور امید به عنوان ویژه برنامه کارگروه قرآنی ماه مبارک رمضان کشور و به همت سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به بهره برداری از ظرفیت 10 هزار مسجد در کشور برای رفع مشکلات محلات اشاره و به ضرورت رفع دوگانگی های ایجاد شده در برقراری برخی پروازهای خارجی، بسته بودن مساجد و سفر به عتبات در شرایط کرونا، تأکید کرد و گفت: ستاد ملی کرونا باید این تناقض ها را برطرف کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: برنامه های ماه رمضان تعطیل بردار نیست این شعار ستاد عملیات فعالیت های ماه رمضان است، امسال با دستورالعمل وزیر بهداشت بنا شد در ماه مبارک رمضان مساجد حتی در شهرهای قرمز باز باشند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه بر اساس ابلاغ وزیر بهداشت برنامه های دینی در ماه مبارک رمضان تعطیل نیست، گفت: گفتمان اصلی و محور تمام فعالیت های دینی در این ماه ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح نهضت سراسری روخوانی قرآن کریم با عنوان “من قرآن را دوست دارم” در آستان های مقدس و بقاع متبرک ایران اسلامی، کارگروه قرآنی و فرهنگی در اولین جلسه سال جاری برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۶    
معاون تعلیم و تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به آغاز ثبت نام دوره آموزشی طرح نورالثقلین گفت: این طرح آموزشی مجازی با هدف تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای کمی و کیفی محافل خانگی قرآن و توانمندسازی مربیان قرآن برگزار اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن به عنوان نهاد متولی فعالیت های قرآنی در کشور، در سال 1400 طرح نورالثقلین را در جهت حمایت و تقویت جلسات خانگی قرآن به اجرا در آورده و برای آن نیز تسهیلاتی درنظر گرفته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۴    
معافی با اشاره به برنامه های معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن در سال تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها از رفع موانع چاپ و نشر قرآن کریم به عنوان اولویت برنامه های این سازمان در سال جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم خواستار پیگیری و تحقق جدی مطالبات مردم در زمینه برگزاری مراسم معنوی و دینی به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۰    
اقتصاد ایران: سازمان دارالقرآن الکریم به عنوان مسئول اجرای برنامه های دینی و قرآن ویژه ماه مبارک رمضان سازمان تبلیغات اسلامی، با توجه به ضرورت انجام فعالیت گسترده در ماه مبارک رمضان در سطح ملی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان دارالقرآن الکریم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فراخوانی با موضوع راهکارهای ترویج امید و باور به توان مردم با استفاده از ظرفیت فعالیت های قرآنی را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۷    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم ضمن تشریح مهمترین برنامه های این سازمان در سال جدید گفت: توسعه شبکه قرآنی مردمی با استفاده از ظرفیت مؤسسات، خانه های قرآن، جلسات قرآنی و ایجاد مراکز قرآن خانگی، ریشه کنی بی سوادی قرآنی و همچنین سبک زندگی قرآنی را در دستور کار قرار داده ایم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۶    
حوزه/ اداره قرآن و عترت معاونت تهذیب حوزه علمیه استان تهران مراسم تجلیل از چهره های قرآنی را با همکاری سازمان دارالقرآن کریم کشور برگزار کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تاریخ ثبت نام شانزدهمین دوره آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن تغییر و به تاریخ 7 الی 11 فروردین ماه موکول شد. به گزارش شیعه پرس، تاریخ جدید ثبت نام شانزدهمین دوره آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعلام شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به طرح ارزیابی و پایش مؤسسات قرآنی گفت: از مجموع دو هزار و 86 مؤسسه تحت نظارت سازمان دارالقرآن الکریم، بالغ بر هزار و 800 مؤسسه رصد شدند و متأسفانه فعالیت حدود 300 مؤسسه قرآنی متوقف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: چهار هزار و 500 موسسه مردمی قرآن و عترت دارای مجوز از سازمان دارالقرآن کریم در کشور فعال است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه همه حرکت های قرآنی نیازمند آموزش و همه حرکت های جهادی نیاز به نگاه های آرمانی دارد، گفت: باید ضمن تعامل میان سازمان های قرآنی و گروه های جهادی علاوه بر سازندگی های اجتماعی به سازندگی ها و رفع مشکلات قرآنی و فرهنگی نیز توجه شود که در این خصوص باید از ظرفیت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، از آمادگی این سازمان برای همکاری با سازمان بسیج برای جهادی کردن قرآنی ها و قرآنی کردن گروه های جهادی خبر داد و گفت: در فضای قرآنی انتظار داریم تا ظرفیت گروه های جهادی در مسیر آموزش های قرآنی و از طرف دیگر ظرفیت موسسات قرآنی در فضای کار جهادی قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان بسیج سازندگی صبح امروز 17 اسفندماه در سالن جلسات دارالقرآن منعقد شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان بسیج سازندگی کشور در خصوص طرح جهادگران قرآنی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سید مجتبی عظیمی نژاد مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن الکریم از راه اندازی صفحه رسمی سازمان دارالقرآن الکریم در اینستا گرام خبر داد .
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۲    
فعالان قرآنی اهل سنت سیستان و بلوچستان از سازمان دارالقرآن الکریم بازدید کردند و طی آن مقرر شد تفاهم نامه های همکاری در خصوص ارتباط گسترده تر جمعیت های قرآنی اهل سنت استان با مرکز قرآنی سازمان اوقاف و سازمان دارالقرآن منعقد و به جهت تقویت و ارتقای سطح دانش معلمان و قرآنیان این استان ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۶    
ثبت نام شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، مصوبه 573 شورای عالی انقلاب فرهنگی به همت سازمان دارالقرآن کریم، در رشته های 10جزء، 20 جزء و 30 جزء قرآن کریم آغاز شد. علاقه مندان می توانند تا 25 اسفندماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی تلاوت به نشانی www.telavat ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۶    
مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به روند تفاهم نامه بین سازمان دارالقرآن و وزارت کشور در راستای توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در روستا ها و شهر ها گفت: متاسفانه امسال با شیوع کرونا وضعیت مالی همه دستگاه ها سخت شد و توفیقاتمان نسبت به تحقق تفاهم نامه اندک بود ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۵    
نشست فعالان و نمایندگان مجامع قرآنی اهل سنت سیستان و بلوچستان در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۷    
حسین تقی پور مدیر کل پژوهش و تولید محتوای سازمان دارالقرآن از بارگذاری 150 ساعت محتوا در فاز نخست سامانه آموزش قرآن و عترت که به تازگی رونمایی شد، خبرداد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۹    
معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن گفت: حضرت زینب (س) اسوه ای برای انسان ها و فرهنگ ولایت مداری و مقاومت مرهون شخصیت این بانوی بزرگوار است. به گزارش شیعه پرس ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۵    
اعلام اسامی برگزیدگان پویش تلاوت به وقت فجر ، برگزاری جلسات کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی و کمیسیون توسعه آموزش عمومی قرآن، برپایی نهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات، نشست رؤسای ادارات امور قرآنی استان ها در سازمان دارالقرآن ازجمله مهمترین رویدادهای این هفته بود.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور به نقل از واحد قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی امروز در نشست مدیران اداره کل قرآن و عترت سازمان دارالقرآن کریم به سخنرانی پرداخته و گفت: قرآن خود و نماز را ذکر معرفی کرده و این دو را سبب آرامش انسان می داند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از چند اثر پژوهشی و اختتامیه طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم در سی ودومین نشست رؤسای ادارات امور قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۰    
رییس سازمان دارالقرآن کریم در مراسم رونمایی از سامانه مجازی قرآن و عترت گفت: از طریق این سامانه، یک عدالت آموزشی در کل کشور در فضای قرآنی ایجاد می شود که به غیر از ظرفیت صدا و سیما، این ظرفیت را هم اضافه کرده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
در این نشست، از سامانه مدیریت آموزش قرآن، کتاب قرآن زنده است ؛ ویژه سه ماه مبارک رجب، شعبان، رمضان، کتاب طرح نورالثقلین، کتاب قرآن کتاب مقاومت، کتاب نسخه شفا بخش رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام قرائتی در جلسه مدیران کل قرآنی سازمان دارالقرآن کشور گفت:مدیران قرآنی جلسات تفسیری برای فهم عوام را در دستور کار قرار دهند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سی ودومین نشست رؤسای ادارات امور قرآنی استان های سراسر کشور، اختتامیه طرح تفسیر برگزار و از چند اثر آموزشی و پژوهشی با حضور حجج اسلام قرائتی و قمی رونمایی می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۶    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در افتتاحیه سی و دومین نشست روسای ادارات امور قرآنی به مطالبات قرآنی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و خواستار برنامه ریزی دقیق، هدفمند، هوشمند و کاربردی فعالیت های قرآنی و فرهنگی در فضای جامعه شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بت نام دوره شانزدهم از روز شنبه 2 اسفند ماه آغاز و تا 27 اسفندماه سال جاری از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم به نشانی telavat.com/fa/node/56053 ادامه خواهد داشت و این بازه زمانی قابل تمدید نمی باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به آغاز ثبت نام شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۶    
سیدجعفر صادقی در برنامه امروز افق رادیو قرآن با اشاره به برنامه ریزی سازمان دارالقرآن الکریم برای بسط و توسعه فرهنگ قرآنی از طریق فضای مجازی، گفت: براین اساس سامانه ای در سه بخش آموزشی، خدمت رسانی و تسهیل گری ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کارنامه عملکرد مؤسسات عمومی در حوزه قرآن و عترت از سوی سازمان دارالقرآن و اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت صادر شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶    
مدیرکل ارتباطات و امور استان های سازمان دار القرآن الکریم از برگزاری سی و دومین نشست رؤسای ادارات امور قرآنی استان ها از سوم تا ششم اسفندماه در محل سازمان دارالقرآن خبر داد و گفت: در این نشست، سیاست ها و برنامه های راهبردی سازمان دارالقرآن در سال جدید تشریح می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ثبت نام شانزدهمین دوره آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از امروز شنبه، دوم اسفندماه آغاز و تا 27 اسفندماه سال جاری از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم به نشانی telavat.com ادامه خواهد داشت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۰    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به مناسبت درگذشت ابوالشهید علی شیخ اکبری، والد جواد شیخ اکبری، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما پیامی را صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
عصر ایکنای بیست و نهمین روز بهمن ماه به دیدار تصویری رهبر به مناسبت قیام مردم تبریز، تلاش سازمان دارالقرآن الکریم برای تقویت زیرساخت های آموزش مجازی قرآن و تحقق عدالت آموزشی و بارقه های فعالیت های فرهنگی شاخص در صفحات مجازی قرآنیان پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی بوشهر در مورد انتظارات مؤسسات از سازمان دارالقرآن و معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: این دو دستگاه نظارتی برای رفع مشکلات مؤسسات چه کارهایی انجام داده اند؟
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۰    
مدیرکل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به برگزاری آزمون مرحله سوم پانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن گفت: این آزمون جهت مشخص شدن نتیجه داوطلبان دریافت مدرک درجه دو با همترازی فوق لیسانس، اول اسفند ماه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۲    
عصر ایکنای بیست وهشتم بهمن ماه به تعریف حکمت دینی از زبان چهره ماندگار فلسفه، جزییات همایش وقف، امور خیریه و سلامت ، ظرفیت سازمان دارالقرآن در زمینه ساز بودن برای حضور شیفتگان قرآن و درگذشت رهبر شیعیان اندونزی بر اثر بیماری کرونا پرداخته است.