دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۵۲Sep 2020 28

جدیدترین‌های «گام دوم انقلاب»

 
بسیج   ۵ ساعت پیش    
افتتاح سالن ورزشی بسیج در سرپل ذهاب بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور سردار مرادی جانشین سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با محوریت گام دوم انقلاب .
آنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست تبیینی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با محوریت اربعین بستر ظهور، عصر امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سالن حافظ واحد علوم وتحقیقات برگزار شد.
آنا   ۹ ساعت پیش    
مسئول بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره فعلی می تواند با جوشش استعدادهای مختلف، برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب گام های موثر بردارد.
آنا / ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نشست های تبیینی و تخصصی در دبیرخانه گام دوم انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: امروز هم شما نقش مقدس مادری در گام دوم انقلاب دارید و ماحصل آن را در رویش های انقلاب در نسل جوانی می بینیم که داوطلب حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل در آن سوی مرز های جغرافیایی کشورند تا مرز های اعتقادی شان را پاس دارند.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور-فرمانده سپاه محمد رسوالله (ص) تهران بزرگ گفت: برای حرکت در مسیر گام دوم انقلاب می توان از موتور محرکه پرقدرت دفاع مقدس برای رسیدن به رشد و توسعه استفاده کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : سرلشکر امیر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش گفت: امروز استکبار جهانی ناچار است بایستد و خیزش تمدن ایران اسلامی به سمت دریا و اقیانوس های جهان و عرصه های اقتدارآفرین را در گام دوم انقلاب نظاره گر باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام اهتمام با اشاره به جایگاه امید در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان با شعار امید و نشاط برای نوجوان ایرانی انجام خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۲    
به همت بسیجیان حوزه 9 خواهران حضرت مریم (علیها السلام)، جلسه تبیین گام دوم انقلاب، برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۲    
همانطور که در گام اول انقلاب و در دوران دفاع مقدس به اعتقاد و اعتماد به نصرت الهی، وحدت و یکپارچگی ، با استقامت و پایداری ، حفظ روحیه جهادی و انقلابی و با پیروی از فرمان ولایت توانستیم در مقابل دشمنان بایستیم در گام دوم انقلاب هم که در جنگ تمام عیار هستیم می توانیم با تکیه به همان عوامل و با ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان - در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه عباس مسجدی آرانی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از این نمایشگاه و غرفه های مختلف آن بازدید کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۵    
حجت الاسلام منصوری با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس الگوی مقاومت و ایستادگی در گام دوم انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: در دوران جنگ تحمیلی با مقاومت و ایستادگی خود نگذاشتیم حتی یک وجب از خاک پاک ایران اسلامی به اشغال دشمن بعثی درآید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ همایش ظرفیت های علوم انسانی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ، با سخنرانی رئیس جامعةالمصطفی، به صورت برخط برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صباغ گفت: امروزه رسانه هایی همچون تلویزیون و شبکه های عظیمی مثل ماهواره و اینترنت کاربردی تر از سلاح های جنگی مانند موشک و بمب اتم عمل می کنند؛ بنابراین همه مردم باید با فضای مجازی آشنا شوند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رادیو جهان بین در برنامه گام دوم تداوم مسیر روشن انقلاب اسلامی را ترسیم می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رویکرد و محتوای برنامه گام دوم تبیین هنرمندانه آینده انقلاب اسلامی است و محورهای مختلف راهبردی در این زمینه از جمله خودسازی، جامعه پردازی ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار ملک شاهکوهی گفت: گام دوم انقلاب قدرتی از دور خارج می شود که بین فکر و جسمش تعادل برقرار نباشد و ما نیز باید به این توجه کنیم تنها راه نجات ما از مشکلات توجه به بیانات رهبری و دفاع از ولایت است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار میرزائی با تاکید بر اینکه دانشجویان باید فرهنگ ایثار و شهادت را به یک گفتمان عمومی تبدیل کنند گفت: دانشجویان باید با الگو گرفتن از دوران هشت سال دفاع مقدس در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران پیشرو و پیشگام باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران گفت: هشت سال دفاع مقدس نماد استقامت یک ملت بود و تنها جنگ بین دو کشور ایران و عراق نبوده بلکه جنگ بین ابرقدرت ها با ایران بود و باید از آن تجربیات در گام دوم انقلاب اسلامی استفاده کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول کمیته "بیانیه گام دوم انقلاب" خانه مطبوعات خوزستان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب غنی ترین دستورالعمل راهبردی نظام در دهه پنجم است؛ برای تبیین و تحقق این بیانیه، نخستین کمیته بیانیه "گام دوم انقلاب" کشور در خوزستان راه اندازی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۸    
امام جمعه شهرقدس گفت: جوانان انقلاب به خصوص بیست ساله ها در دوران دفاع مقدس نشان دادند که ایران اسلامی قوی است و زیر بار ظلم و ذلت نمی رود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی استانداری تهران، حسین توکلی کجانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهارداشت: دفاع مقدس دستاورد های فراوانی از جمله امنیت و اقتدار را برای میهن اسلامی بهمراه داشت. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳    
برگزاری نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب و فرهنگ دفاع مقدس به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه دالاهو.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کردستان گفت: دولتمردان و مسئولان در گام دوم انقلاب برای از بین بردن مشکلات ودر راس آنها موانع اقتصادی و معیشتی، تمام نگاه خویش را معطوف توانایی های داخلی کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۳    
فرمانده سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک اظهار داشت: قطعا زنان نقش موثری در گام دوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی خواهند داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون راهبری استان ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تبلیغ دین در گام دوم انقلاب نیازمند تحول، تغییر، نوآوری و خلاقیت است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۸    
حوزه/ مساجد در گام دوم انقلاب اسلامی همچون گام نخست در جایگاه اصیل ترین پایگاه مردمی علاوه بر انسجام بخشی به خدمات دینی، مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، امنیت سخت و نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تضمین خواهند کرد و برای این کار نیاز به برنامه ریزی هوشمند و نگرش عالمانه داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش میثاق با ولایت و امت در گام دوم انقلاب با حضور سردار رحیمی در موزه دفاع مقدس برگزار شد .
خبرگزاری مهر: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه ملت ایران و همه نظام منتظر حرکت نسل جوان برای فتح میدان های تازه هستند و بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان منشور مبارزه و نقشه راه مطالعه کنید. ...
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در آیین رونمایی از کتاب نقطه صفر مرزی گفت: توجه به اخلاق سبک زندگی اسلامی از محورها و توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب است. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱    
بیانیه گام دوم انقلاب تجدید میثاق است خطاب ویژه به جوانان که آینده جمهوری اسلامی ایران را رقم می زنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
همایش میثاق با ولایت و امت در گام دوم انقلاب که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۳    
به گزارش روابط عمومی ناحیه فریدن – گارگاه آموزشی و توجیهی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط معاونت بازرسی ناحیه مقاومت بسیج فریدن در نمازخانه امام حسین (ع) برگزار گردید ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
همایش میثاق با ولایت و امت در گام دوم انقلاب در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۳    
نشست تخصصی تبیین گام دوم انقلاب در دفاع ماندگار صبح امروز به همت حوزه مقاومت بسیج عفاف ناحیه گمیشان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران گفت: بانوان طلبه باید بصیرت افزا باشند و از تمام ظرفیت های در جهت احیای ارزش های دفاع مقدس بهترین بهره را ببرند؛ زیرا جهاد بانوان طلبه در گام دوم انقلاب می تواند احیاگر ارزش های دفاع مقدس باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۰    
8 دفتر تشکل دانشجویی تربت حیدریه در نامه ای به رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب خواستار پاسخ عزتمندانه مجلس شورای اسلامی به احتمال فعال شدن مکانیسم ماشه شدند.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات برنامه های این وزارتخانه در راستای ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت پرداخت و گفت: اهداف برگزاری جشنواره علمدار شامل گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت ، معرفی اسوه ایثار ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز چهارشنبه در دیدار با رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس، هفته دفاع مقدس را فرصتی مغتنم برای قدردانی از رشادت و دلاورمردی های ایثارگران و رزمندگان غیور اسلام و صبر و بردباری خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عنوان نکرد. وی خدمات رسانی به مردم در گام دوم انقلاب که از [...]
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۰    
به همت مجتمع آموزش عالی جامعه المصطفی(ص) همایش ملی ظرفیت های علوم انسانی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب 3 مهرماه برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، همایش ملی ظرفیت های علوم انسانی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی رئیس جامعه المصطفی (ص) العالمیه به صورت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۸    
دوره توجیهی – آموزشی 25 طلبه وظیفه برای حضور در مدارس استان بوشهر به عنوان مربی پرورشی در سال تحصیلی جاری برگزار شد. معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در این نشست با اشاره به تلاش و برنامه ریزی دشمن برای تضعیف اعتقادات و باورهای دینی و انقلابی نسل جوان و نوجوان اظهار داشت ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش به تشریح جزئیات برنامه های این وزارتخانه در راستای ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت پرداخت و گفت: اهداف برگزاری جشنواره علمدار شامل گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت ، معرفی اسوه ایثار ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در بیانیه شورای فرهنگ عمومی کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده است: بایستی از آن دانشگاه بزرگ و دوران درس آموز، بهره های فراوانی در جهت رشد و تعالی فکری، معرفتی، معنوی، اخلاقی و رفتاری خود و جوانان برومند و نسل آینده ساز کشور در مسیر تحقق هرچه بیشتر اهداف ترسیم شده در گام دوم انقلاب اسلامی بجوییم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - امام جمعه گناوه گفت: بعد معنویت و معرفت و توسل دوران دفاع مقدس در گام دوم انقلاب که تمدن نوین انقلاب اسلامی است باید هر چه بیشتر برجسته و بازگو شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم در مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین اصفهان برگزار شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محبوبه اسحقی گرجی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب فرصت مناسبی برای شکوفایی زنان فراهم کرده، گفت : حضور زنان در فضای مجازی و جامعه باید هوشیارانه باشد.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خون شهید قاسم سلیمانی هیبت آمریکا را شکست و در گام دوم انقلاب اسلامی ریشه غرب زدگی و غرب گرایی را از کشور خواهد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون خواهران سازمان بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر نقش کلیدی بانوان در دوران 8 سال دفاع مقدس گفت: روحیه بانوان ایران اسلامی در ادامه مسیر گام دوم انقلاب باید به مانند روحیه مادران شهدا و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جمع امدادگران بسیجی گفت:تجربه دوران دفاع مقدس باید الگویی برای اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب باشد