شنبه ۱۵ آذرساعت ۱۸:۴۲Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاق پوشاک»

خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قاچاق پوشاک موجب شده تولید و صادرات پوشاک ایرانی در سال های اخیر با کاهش مواجه شود. در این اینفوگرافیک ببینید که قاچاق چگونه تولیدکننده داخلی را به خاک سیاه می نشاند. منبع: خبرفوری 266 262
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۶    
دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با انتقاد از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: برخورد با قاچاق پوشاک در سطح عرضه در اواخر شهریور 98 به حالت تعلیق درآمد و دیگر برخوردی صورت نگرفت!
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تولید و صادرات پوشاک می گوید که متأسفانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا از وظایف ذاتی خود شانه خالی کرده و مبارزه با عرضه پوشاک قاچاق متوقف شده است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قاچاق – پوشاک و لباس – میلگرد آهن – صرافی ارز و دلار- ارز دلار – سکوی نفت – اشتغال زنان – خودرو – اشتغال زنان در خیاطی – طلا
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس، پیرامون مشکلات صنایع مختلف کشور از جمله پوشاک، فولاد و موبایل صحبت کرد و علت قاچاق در این صنایع را مافیای سازمان یافته در دستگاه های مختلف کشور دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
متهم قاچاق 895 ثوب پوشاک در طبس به پرداخت جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک گفت: با انسجام بی نظیری که در ارکان دولت وجود داشت با بسیاری از برندهای قاچاق برخورد کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی شهر تهران از محکومیت 9 میلیارد ریالی متهمی خبر داد که مقادیری پوشاک زنانه را قاچاق کرده بود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۱۲    
عضو کمیسیون صنایع مجلس، از معضل قاچاق پوشاک و خروج ارز حاصل از آن انتقاد کرد و اظهار داشت: 70 درصد ارز، وارد بازار فرعی مثل صرافی و... شده و 30 درصد وارد بازار اصلی برای واردات شده است. این ها باعث می شود که قاچاق خصوصا در عرصه پوشاک، بیشتر شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۵    
موضوع قاچاق پوشاک داستان ناتمامی است که از سال ها پیش سایه سنگین خود را روی رونق تولید کشور انداخته است و با وجود تصویب قوانین گوناگون و حتی اعمال تحریم ها همچنان قصد کم رونق شدن ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قاچاقچیان پوشاک در بیرجند به پرداخت 372 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
جریمه 298 میلیارد ریالی شرکت متخلف در شعبه بدوی آذربایجان شرقی، جریمه 745 میلیون ریالی قاچاق پوشاک در همدان، جریمه 3.9 میلیارد ریالی قاچاقچی فرآورده های نفتی در البرز، حکم 1.7 میلیاردی تعزیرات فارس برای قاچاقچی سیگار از آخرین اخبار سازمان تعزیرات حکومتی کشور هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
قلم/ همدان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان جریمه 745 میلیون ریالی قاچاق پوشاک در همدان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
جزای 5.9 میلیاردی برای قاچاقچی سوخت در هرمزگان، محکومیت 23.5 میلیاردی قاچاقچیان کالا در قم، اجرای حکم 1.5 میلیاردی قاچاق پوشاک در بوشهر، حکم به استرداد 73 هزار یورو به بانک شاکی در اردبیل از اخبار امروز سازمان تعزیرات حکومتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
برابر اعلام معاونت اشتغال وزارت کار با پرداخت منابع و تسهیلات اشتغال روستایی به 6500 طرح در رسته پوشاک، بیش از 12 هزار شغل جدید در این بخش به وجود آمده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از اجرایی شدن حکم یک پرونده قاچاق پوشاک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف مقدار زیادی پوشاک تاناکورا قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال در شهر کرمانشاه خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سعید نیرومند در برنامه روی خط بازار رادیو اقتصاد افزود: طرح گام به گام مقابله با قاچاق در مرحله اول منجر به مقابله با برندهای محرز پوشاک قاچاق گردید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولید پوشاک نوشت:قاچاق پوشاک به جهت ماهیت استوک پوشاک مورد قاچاق هیچ ارتباطی به میزان نرخ ارز ندارد و قاچاق پوشاک در هر شرایطی مقرون بصرفه بوده و هیچ یک از کشورها توانایی رقابت با پوشاک استوک که قیمت آن زیر قیمت مواد اولیه است را ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس اتحادیه صنف خیاطان ایلام گفت: افزایش قیمت پارچه و در نتیجه کاهش تقاضای دوخت از سوی افراد از یک طرف و قاچاق پوشاک از طرف دیگر عرصه را بر خیاطان تنگ کرده است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد رضا تازیکی درباره آمار قاچاق پوشاک در کشور اظهار کرد: آمار رسمی را ستاد مبارزه با قاچاق اعلام می کند و ممکن است از این رقم بیشتر باشد ولی طبق آمار رسمی که به آن استناد می کنیم میزان قاچاق پوشاک حدود 2 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه آزاد کیش ضمن تشریح آخرین وضعیت اقتصادی و زیرساخت های آن، آخرین وضعیت پروژه های پرحاشیه و قدیمی، درخواست واردات خودرو ، ورود بانک های خارجی و البته ماجرای قاچاق پوشاک به منطقه را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
متهم قاچاق پوشاک در طبس به پرداخت 276 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۲۲    
زنجان- صنعت نساجی 30 درصد اشتغال استان زنجان را به خود اختصاص داده که این روزها تحریم، قاچاق پوشاک و کرونا، این صنعت را دچار چالش های متعدد و جایگاه این استان را به عنوان قطب صنعت نساجی با مشکل مواجه کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از محکومیت 980 میلیون ریالی عامل قاچاق پوشاک خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از محکومیت 980 میلیون ریالی عامل قاچاق پوشاک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اجرایی طرح ملی تکاپو وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه جز 3کشور تولید کننده پوشاک هستم اما فقط 50درصد پوشاک داخل را تأمین می کنیم گفت: 4 صنعت کفش، پوشاک، لوازم خانگی و مبلمان پتاسیل بالایی در جهش تولید و اشتغالزایی دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از محکومیت 4 میلیاردی متهمان پرونده قاچاق پوشاک در استان خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مجید نامی در مصاحبه تلفنی با برنامه روی خط اقتصاد گفت: حوزه پوشاک مانند صنعت خودرو نیست که بدون رقیب باشد و این قضیه منجر به افزایش قیمت می شود. وی افزود: در داخل کشور تولیدکنندگان بسیار زیادی در حوزه پوشاک فعالیت می کنند که مدتی به دلیل قاچاق پوشاک به داخل ایران، ظرفیت تولید خود را کاهش دادند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید علیرغم اینکه مناطق آزاد سکوی مناسبی برای صادرات است اما در حال حاضر به دروازه واردات به ویژه قاچاق پوشاک تبدیل شده است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، رضا تازیکی، مدیر اجرایی طرح ملی تکاپو وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،درباره وضعیت پوشاک در کشور گفت:پوشاک هم تحت تأثیر کرونا آسیب دیدند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: گران تمام شدن قیمت کالای داخلی باعث افزایش قاچاق و عدم رقابت پذیری می شود، ما می توانیم تعرفه ها را هوشمند کنیم، طبق آمار ستاد قاچاق کالا سالانه دو و نیم میلیارد دلار قاچاق پوشاک در کشور وجود دارد، این میزان قاچاق برابر ایجاد 800 هزار نفر شغل در کشور است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه پوشاک تهران با اشاره به نتایج مثبت اجرای فاز اول طرح مبارزه با توزیع پوشاک قاچاق گفت: متاسفانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامات خود برای مقابله با توزیع کنندگان پوشاک قاچاق را تکمیل نکرده و با وجود افزایش نرخ ارز، قاچاق پوشاک همچنان ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سعید جلالی قدیری ، با اشاره به ممنوعیت واردات در دو سال گذشته، اظهار کرد: البته تولیدکنندگان معتقدند واردات با موازین قانونی و مشخص بودن منشا، مبدا و برند آن ایرادی ندارد و منجر به ایجاد فضای رقابتی می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۲    
انجمن صنایع پوشاک در نامه ای به رئیس ستاد قاچاق کالا و ارز با اشاره به قاچاق 2.5میلیارد دلاری پوشاک به کشور، جلوگیری از یورش قاچاق در این بخش را خواستار شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
انجمن صنایع پوشاک ایران در نامه ای به رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سرازیر شدن پوشاک بنجل به کشور را از سوی برخی کشور های منطقه، تهدیدکننده تولید داخل دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت : متهمان قاچاق پوشاک به 6.5 میلیارد ریال به جزای نقدی محکوم شدند.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که دست اندرکاران تولید پوشاک معتقدند حدود 90 درصد قاچاق پوشاک از مناطق آزاد صورت می گیرد، شورای عالی مناطق آزاد به کلی این موضوع را رد می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که دست اندرکاران تولید پوشاک معتقدند حدود 90 درصد قاچاق پوشاک از مناطق آزاد صورت می گیرد، شورای عالی مناطق آزاد به کلی این موضوع را رد می کند. به نظر می رسد در حال حاضر مساله اصلی بر سر توسعه این مناطق است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی از جریمه 34 میلیاردی برای پرونده پوشاک خارجی قاچاق خبر داد. تاریخ انتشار: 15:03 - 17 خرداد 1399 - کد خبر: 626680
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
متهم قاچاق پوشاک در نهبندان به 226 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود اینکه شورای عالی مناطق آزاد به طور کلی وجود قاچاق در این منطقه را رد کرده، دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران می گوید که صنعت پوشاک با دو چالش واردات بی رویه با دور زدن رویه های قانونی و قاچاق مواجه است و احتمالا حدود 90 درصد قاچاق پوشاک هم در مناطق آزاد انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه در شورای عالی مناطق آزاد ضمن رد هر گونه قاچاق به ویژه پوشاک از این مناطق، تصریح کرد: قاچاق برای فعالان مناطق آزاد به صرفه نیست.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران درباره میزان کالای قاچاق پوشاک و تاثیر آن بر بازار گفت: به جای آنکه واردات پوشاک به کشور آزاد شود تا جلوی قاچاق گرفته شود بهتر است اجازه واردات مواد اولیه به تولیدکنندگان پوشاک داده شود زیرا یکی از دلایل اصلی که تولیدکنندگان پوشاک ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ورود پوشاک قاچاق به رغم کاهش چشمگیر طی دو سال اخیر، همچنان یکی از موانع اصلی رشد صنعت پوشاک کشور است و فرصت های شغلی بسیاری را از بین می برد.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس اتحادیه پوشاک تهران می گوید: دولت اگر از بخش خصوصی در تولید چادر مشکی به صورت کامل حمایت کند تا پایان سال می توان بیش از 50 درصد نیاز بازار را از تولیدات داخلی برآورده کرد. ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در یکی از اظهارات اخیر خود عنوان کرده است که قاچاق کفش و پوشاک به کشور همچنان موجب از بین رفتن بالغ بر یک میلیون فرصت شغلی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز از جریمه 53 میلیارد ریالی یک تبعه خارجی به دلیل قاچاق پوشاک خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اصفهان افزود: کلیه دستگاه ها در این خصوص باید اهتمام بیشتری داشته باشند و با هماهنگی و وحدت رویه نسبت به مساله قاچاق پوشاک حساس باشیم.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در بازرسی انجام شده 215 کیلوگرم انواع پوشاک مستعمل قاچاق کشف شد.