یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۲۵Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاق پوشاک»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: متهم به قاچاق پوشاک در شهرستان فردوس علاوه بر ضبط کالای کشف شده، به پرداخت مبلغ 892 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تولیدکنندگان پوشاک با گلایه از حجم بالای قاچاق پوشاک استوک در سطح بازار معتقدند تولید نخ نیز در کشور با بحران مواجه است و به زودی صنعت پوشاک را دچار چالش می کند .
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با بیان اینکه راهکار مبارزه با قاچاق شفافیت است گفت: طرح شناسه دار کردن کالا، کد رهگیری و صندوق مکانیزه ابزارهایی هستند که در صورت کامل اجرا شدن مانع قاچاق خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس اول اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک راهکار مقابله با قاچاق پوشاک را اجرای طرح شناسه کالا، کد رهگیری و صندوق مکانیزه عنوان کرد و گفت: صادرات ایران در حال حاضر ناچیز است و فقط حدود 120 میلیون دلار آن هم به صورت ریالی به عراق و افغانستان صادر می شود.
مصطفی پورکاظم شایسته گفت: در ماه های گذشته میزان قاچاق پوشاک دوخته شده تغییری نداشته اما طبق مشاهدات، قاچاق پارچه جهش پیدا کرده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: به نقل از مهر، مجید نامی در گفت و گو با مهر با بیان اینکه پدیده قاچاق در صنعت پوشاک همواره وجود داشته است، اظهار کرد: بیشترین قاچاق پوشاک از کشورهای چین و ترکیه به ایران انجام می شود و اخیراً نیز به صورت عمده از بنگلادش قاچاق پوشاک انجام می شود. ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی از وصول جریمه 2.4 میلیاردی قاچاق پوشاک خبر داد.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گشتی در بازار پوشاک پایتخت حاکی از فراوانی اجناس قاچاق از چین، ترکیه و به تازگی بنگلادش است. این مساله نگرانی هایی را در بین تولیدکنندگان داخلی ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۱    
متهم قاچاق پوشاک در بیرجند به پرداخت 850 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
درحالی که اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک می گوید بخش بزرگی از بازار پوشاک ایران به تصرف بنگلادشی ها درآمده، اما در واردات رسمی ایران از این کشور فقط نخ و پارچه دیده می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معمای قاچاق پوشاک بنگلادشی به ایران و کارت زرد بهارستان به بازار قرمزِ بورس، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ورود و عرضه پوشاک قاچاق و تاناکورا علاوه بر اینکه به تولید داخل آسیب وارد می کند، برای سلامت مضر است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تأکید بر مقابله با برندهای محرز قاچاق پوشاک و کالای دخانی و اعلام شناسایی 120 برند پوشاک قاچاق، از کشف 123 میلیون نخ سیگار قاچاق خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه خودرو وانت و کشف پارچه قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با تأکید بر اهمیت ساماندهی واردات ته لنجی و مرزنشینی گفت: رویه ته لنجی یکی از روش های واردات قانونی است که به دلیل عدم نظارت کافی به یک روزنه برای قاچاق پوشاک تبدیل شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۶    
هر گرم طلا 18 عیار به یک میلیون و 141 هزار تومان،کاهش قاچاق پوشاک با اجرای طرح ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پوشاک در کشورمان سال هاست که از قاچاق، لطمه می بیند، چیزی از ارز ترجیحی عاید سفره مردم نشده است برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۲    
پورکاظم شایسته با اشاره به کاهش قاچاق پوشاک با اجرای طرح ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: قاچاق پوشاک را از 2 میلیارد و 600 میلیون دلار به حدود یک میلیارد و 700 میلیون دلار و شاید کمتر از یک میلیارد دلار در سال 1398 کاهش دادیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۲    
نامی درباره قاچاق پوشاک گفت: اتفاقی که طی دو سال اخیر در ممنوعیت واردات پوشاک به دلیل مشکلات کرونا، ارز و تحریم افتاد مقداری میزان قاچاق را کاهش داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مسئول تحقیق و تفحص از صنعت نساجی با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد تولیدکنندگان پوشاک کشور از بخش خصوصی هستند، گفت: در شرایطی که کشور دچار کمبود ارز است حدود 2 میلیارد دلار ارز برای پوشاک خارجی از کشور خارج می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۳۵    
دلایل قاچاق پوشاک و راهکارهای مقابله با پدیده قاچاق در برنامه امشب گفت و گوی ویژه خبری بررسی شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سوژه ای تکراری، اما روایتی دقیق از قاچاق پوشاک، زهری که به تولید داخلی پوشاک خورانده می شود تا کم کم از پا دربیاید.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۴    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، ابوالقاسم شیرازی، رئیس اتحادیه پوشاک در برنامه نمودار به وضعیت پوشاک کشور پرداخت و گفت: در دو سال اخیر علی رغم تاثیرات منفی کرونا بر بازار و دسترسی محدود تولیدکنندگان به مواد اولیه، تولیدکنندگان پوشاک با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش میزان تولید ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سوادکوهی، مدیرکل دفتر هماهنگی و مقابله و رصد جریان مالی قاچاق کالا و ارز، از قاچاق پوشاک در فضای مجازی و برخورد با 500 سایت اینترنتی در این حوزه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۸    
در حالی که ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کاهش قاچاق پوشاک خبر می دهد اما استفاده از الگوی شکاف عرضه و تقاضا در بررسی آمار قاچاق موجب شده حجم قاچاق پوشاک شفاف نباشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آمارهای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز حکایت از کاهش واردات غیررسمی پوشاک از 2.7 میلیارد دلار سال 97 به 500 هزار دلار در سال 1400 دارد؛ موضوعی که اگرچه ممکن است کاهش آن بر روی کاغذ خودنمایی کند، اما مراکز تجاری و فروشگاههای مزین به نام برندهای خارجی، روایتی دیگر از آن دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید اگر سامانه های مصوبی که در قانون برای ردیابی کالا از بدو ورود از مرزهای هوایی و زمینی، گمرکات و بنادر پیش بینی شده و موضوع کد شناسه کالا اجرایی شوند، می توان امید داشت که قاچاق پوشاک به حداقل برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت:مرحله جدید برخورد با قاچاق پوشاک از اول مهر اجرا می شود و با فروشگاه هایی که شناسه کالا ندارند، برخورد خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از آغاز طرح مقابله با قاچاق پوشاک در سطح عرضه در هفت استان تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، فارس و مازندران از امروز خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سال هاست که معضل قاچاق پوشاک به داخل کشور مطرح است، سازمان ها و ارگان های مختلف مشغول مبارزه با آن هستند اما با این وجود سالانه 600 میلیون دلار پوشاک قاچاق وارد کشور می شود
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف محموله های خارجی قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال که در یک منزل ویلایی متروکه دپو شده بود، خبر داد.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
از بین رفتن پدیده مخرب قاچاق منوط به برتری کیفیت و طراحی لباس تولیدات داخلی با خارجی است. اگر با برندهای خارجی که به صورت رسمی در فروشگاه هایی با عنوان خارجی فعالیت می کنند برخورد قهری صورت گیرد
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم با اشاره به کشف محموله پوشاک قاچاق در قم، گفت: متهم پرونده قاچاق پوشاک به ضبط اموال به نفع دولت و پرداخت 3.4 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سیدعبدالمجید اجتهادی که در مصاحبه با برنامه گفتگوی اقتصادی سخن می گفت، با اشاره به مقابله جدی در برابر قاچاق پوشاک برند به کشور گفت: محیط عرضه برای این قبیل پوشاک نا امن و امروزه برندهای ایرانی جایگزین آن ها شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک گفت: آمار دقیقی از تولید و مصرف پوشاک نداریم و تاکنون نهاد های ذیربط در این مورد کار تخصصی انجام نداده اند و از داده های قدیمی استفاده می کنند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- نایب رئیس اتحادیه پوشاک بابیان اینکه تولید به ویژه تولید پوشاک درایران یکی از سخت ترین کارها است، گفت: به دلیل عدم ثبت دقیق اطلاعات تولید و مصرف، نمی توان در مورد قاچاق پوشاک آمار دقیقی داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اخیرا اعلام کرده که قاچاق پوشاک به یک سوم رسیده، تولیدکنندگان پوشاک معتقدند اقدامات ستاد و آمارهای موجود چنین چیزی را نشان نمی دهد و امروز در نشستی خبری از این ارگان خواستند اقداماتی که منجر به کاهش قاچاق شده و همچنین مدل اقتصادی خود برای محاسبه قاچاق ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از سال 97 واردات لوازم خانگی ممنوع شده و تولید داخلی نیز رونق گرفته و اکنون سهم تولیدات داخلی از بازار کشورمان به 60 درصد رسیده است. ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت 1.3 میلیاردی برای قاچاق پوشاک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان این که قاچاق از مبادی رسمی تحت عنوان ته لنجی، معافیت های مرزی و مناطق آزاد انجام می گیرد گفت: امروز نزدیک به 600 میلیون دلار قاچاق پوشاک انجام می گیرد که از طریق مناطق آزاد و تجارت مرزنشینی است.
یک عضو هیات مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران ضمن تشریح وضعیت تولید و صادرات پوشاک ایرانی گفت که قاچاق پوشاک در حال جان گرفتن است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شیوه محاسبه قاچاق کالا و ارز در ایران گویا آنقدر سخت و پیچیده است که بانک مرکزی و مرکز آمار تاکنون هیچ ورودی به این حوزه نداشته اند، اما وقتی واردات رسمی کشور کاهش می یابد و قاچاق سرجایش جا خوش می کند باید نگران بیدادگری های قاچاق کالا و ارز در اقتصاد ایران بود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهم تیرماه سالگرد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بود. بحثی که دائم میان دهان ها و اخبار می چرخد. قاچاق دام، قاچاق محصولات کشاورزی، قاچاق پوشاک و موارد دیگر. مسئله ای که می تواند گریبان اقتصاد کشور را بگیرد و آن را از نفس بیندازد ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی از محکومیت 3.8 میلیاردی قاچاق پوشاک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۷:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اخیرا از کاهش 60 درصدی قاچاق پوشاک خبر داده و گفته دیگر مشکل پوشاک کشور، قاچاق نیست، عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک می گوید این اظهارات غیرکارشناسانه است و به دلیل ارزان تمام شدن کالای قاچاق و افزایش بهای تمام شده کالای ایرانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک کشور گفت: اگر مسئولان ستاد قاچاق کالا و حتی تولیدکنندگان برخورد با قاچاقچیان کالا را استمرار ندهند حتی چنانچه ما شاهد کاهش قاچاق پوشاک هم در جامعه بوده ایم به مرور این موضوع برگشت پیدا خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
در حال حاضر واردات پوشاک ممنوع است و تمامی تولیدات داخلی در این بخش مشمول شناسه گذاری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی اظهار کرد: متهم قاچاق پوشاک در طبس به پرداخت 190میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک کشور گفت: هزینه تولید پوشاک در داخل کشور بسیار بالاست که جذابیت قاچاق پوشاک را افزایش داده است.