پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۹May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه مسافری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - بازدید فنی خودروها جهت تعویض پلاک در مراغه که پیش از این در دو مکان مختلف و در حاشیه خیابان انجام می گرفت، ساماندهی شد و شهرداری برای این کار محلی در جنب پایانه مسافری اختصاص داد تا امیدها برای راه اندازی مرکز تعویض پلاک شهرستان قوت بگیرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
چنگیز جوادپور - مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در سازمان بنادر و دریانوردی- از انجام تست سریع کرونا در پایانه مسافری دریایی شهیدحقانی به عنوان قطب مسافری دریایی کشور خبر داد
مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در سازمان بنادر و دریانوردی از انجام تست سریع کرونا در پایانه مسافری دریایی شهیدحقانی به عنوان قطب مسافری دریایی کشور خبر داد و گفت: این اقدام در راستای مقابله با شیوع کووید19 در دستور کار سازمان بنادر قرار گرفته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۲    
اقتصاد ایران: کیش- مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از افزایش جبهه های کاری برای تسریع درساخت پروژه پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در سفر به جزیره کیش بر تسریع ساخت و بهره برداری از پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش تاکید کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
جعفرآهنگران درمراسم معارفه سرپرست معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان برضرورت تلاش مضاعف وبرنامه ریزی دقیق برای تسریع روندساخت پایانه مسافری فرودگاه کیش تاکید کرد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام ،اسد قاسمی فرماندار مهران گفت:هر دو هفته یک بار از همه تجار، ترخیص کاران و کارگران تست کرونا گرفته می شود وگیت ها نیز به صورت روزانه رصد و تحت کنترل هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۱    
برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، طرح کنترل و شناسایی مبتلایان به این ویروس در پایانه مسافری یاسوج اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: ساماندهی پایانه مسافربری یک ضرورت در وضعیت فعلی شهر ارومیه است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در سفر به جزیره کیش بر تسریع ساخت و بهره برداری از پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش تاکید کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - چابهار - پایانه مسافری مرز "پیشین" راسک در جنوب استان سیستان و بلوچستان با حضور مقامات دولت های ایران و پاکستان به بهره برداری رسید.
استاندار ایلام گفت: پایانه مسافربری مرز مهران به منظور مهار کرونا تا اواسط اردیبهشت ماه جاری تعطیل اما مرز تجاری همچنان باز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
طبق ماده 30 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه به منظور کمک به تدارک ناوگان حمل و نقل جاده ای بین شهری و احداث پایانه مسافری و باری و مجتمع خدمات رفاهی، وجوه اداره شده از محل منابع شرکت های وابسته به وزارت راه پرداخت می شود اما در سال 98 این رقم کاهش 43 درصدی داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از ممنوعیت فروش بلیت در پایانه مسافری امام رضا(ع) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان با اشاره به تداوم تعطیلی پایانه مسافری چذابه گفت: مراکز تست کرونا برای کارگران و فعالان در مرز فعال هستند و فرآیند تست گیری ادامه دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل (پانا ) - معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای اردبیل اعلام کرد یک میلیون و 300 هزار مسافر توسط ناوگان عمومی مسافربری جابجا شده است. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مهران با اشاره به اینکه پایانه مسافری مرز بین المللی مهران همچنان به روی زائران و مسافران بسته است،گفت: روند تعطیلی پایانه مسافری مهران در ایام نوروز نیز به جهت پیشگیری از ویروس کرونا استمرار دارد.
تسنیم: فرماندار مهران گفت: مرز مهران بر روی مسافران و زائران بسته است، مراجعه نکنید. اسد قاسمی اظهار داشت: مرز مهران بر روی مسافران و زائران بسته است و این روند در ایام نوروز نیز به جهت پیشگیری از ویروس کرونا استمرار دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار ایلام با بیان اینکه مرز مسافرتی مهران یک هفته دیگر تعطیل است گفت: مرز مهران، بازارچه و مبادی ورودی خوزستان و دیگر استان ها باید به شدت کنترل شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار ایلام گفت: برای کاهش شیوع کرونا در این استان از تاریخ 16 اسفند به مدت یک هفته دیگر نیز عدم فعالیت پایانه مسافری مرز مهران تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون اجرایی مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به الزام ارایه پاسخ تست کرونا از سوی مسافران در پایانه سیاحتی غرب اهواز گفت: نتیجه تست 9 مسافر در پنج روز گذشته در این پایانه مثبت بود که از ادامه سفر آنها ممانعت به عمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۷    
سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه مرز بین المللی مهران همچنان برای تردد مسافران تعطیل است گفت: تعطیلی پایانه مسافری این گذر مرزی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج از نوسازی تنها پایانه مسافری بین شهری استان البرز در آستانه آغاز سال نو خبردادوگفت: ساخت پایانه جدید در دستور کار مدیریت شهری برای سال 1400 قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۲    
پایانه تازه تاسیس میدان مرجعیت، جایگاهی برای نشستن مسافران ندارد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از افتتاح خوابگاه رانندگان بخش حمل و نقل عمومی برون شهری با زیربنای 200 متر مربع در پایانه مسافری انقلاب زاهدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مهران از بسته بودن پایانه مسافری مرز بین المللی مهران خبر داد و گفت: تا اطلاع بعدی تردد مسافر از این گذر مرزی به منظور مقابله با کرونای انگلیسی ممنوع است.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اسد قاسمی امروز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان گفت: مرز مسافرتی مهران از فردا در راستای مهار و کنترل بیماری کرونا بسته می شود. فرماندار مهران با اشاره به بحرانی شدن وضعیت کرونا در کشور عراق ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد که برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا ، طرح کنترل و شناسایی مبتلایان به این ویروس در پایانه مسافری استان اجرایی شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام گفت: برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، مرز مهران از روز سه شنبه بسته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان از تداوم صادرات کالا به کشور عراق از طریق پایانه تجاری چذابه علیرغم شیوع بیماری کرونا ویروس خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۷    
آبادان-معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت:پایانه مسافری مرز شلمچه با دستور ستاد کرونا بسته است و از ورود مسافران عراقی به کشور تا اطلاع بعدی جلوگیری می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت:پایانه مسافری مرز شلمچه با دستور ستاد کرونا بسته است و از ورود مسافران عراقی به کشور تا اطلاع بعدی جلوگیری می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۳    
اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
طبق مصوبه کمیته ترافیکی برگزاری مراسم یوم الله 22 بهمن، پایانه مسافری غرب تهران، از ساعت 23:00 روز سه شنبه 21بهمن، تا پایان مراسم 22 بهمن تعطیل است.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
ایلنا: روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران از تعطیلی پایانه مسافربری غرب در 22 بهمن خبر داد. روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران اعلام کرد: ...
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از ممنوعیت فروش بلیت در پایانه مسافری مرکز استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان بندر شهید حقانی بندرعباس بزرگ ترین پایانه مسافری دریایی ایران محسوب می شود و ظرفیت جابجایی همزمان افزون بر چهار هزار نفر را برای سفرهای دریایی دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بندر شهید حقانی بندرعباس بزرگ ترین پایانه مسافری دریایی ایران محسوب می شود و ظرفیت جابجایی همزمان افزون بر چهار هزار نفر را برای سفرهای دریایی دارد. به طور کلی 38 شناور در بندرشهید حقانی مشغول به فعالیت است که با مشکلات پیش آمده در سال گذشته تنها 23 شناور فعال و 15 شناور خارج از سرویس هستند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۷    
لاین کندروی بزرگراه امام رضا محدوده بازار گل سرعت گیرهای غیراستاندارد و مرتفع دارد که باعث تصادف و حتی واژگونی خودروها می شود. از مسئولان تقاضا داریم نسبت به جمع آوری و استانداردسازی این سرعت گیرهای خطرناک اقدام کنند. فاطمی از تهران خط یک مترو هر 25دقیقه یک بار می آید ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: منابع خبری شنبه شب به وقت تهران از بسته شدن فرودگاه بین المللی فرانکفورت از سوی ماموران امنیتی پس از مشاهده یک فرد مسلح خبر دادند. به نوشته روزنامه انگلیسی سان پس از مشاهده فردی مسلح در پایانه مسافری شماره 1 در فرودگاه بین المللی فرانکفورت و اعلام هشدار مسلحانه ماموران امنیتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه پایانه مسافری شهید کاویانی کرمانشاه بیشتر از 20 سال قدمت دارد و روزانه صدها مسافر در این پایانه از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی به سراسر ایران می روند و صدها نفر از استان های دیگر نیز وارد کرمانشاه می شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات بزرگترین پایانه مسافری شمالغرب کشوردر خوی بررسی شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۲    
عضو شورای اسلامی شهر قیامدشت گفت: عدم وجود وسایل نقلیه عمومی و نبود پایانه مسافری بین قیامدشت و شهرری مشکلات زیادی برای تردد شهروندان قیامدشت ایجاد کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر قیامدشت اظهار داشت: یکی از مهم ترین مشکلات شهر قیامدشت عدم استقرار دستگاه های اجرایی، درمانگاه و وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر مهاجران در جلسه شماره 198مورخ16آذر 1399 پیشنهاد شهردار در خصوص نامگذاری پایانه مسافری شهر مهاجران به نام شهید والامقام هسته ای محسن فخری زاده را تصویب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر فنی و عمران شهری معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش از بهره برداری پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش با ظرفیت پذیرش 6 میلیون مسافر در سال در آینده ای نچندان دور خبر د اد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از موفقیت شرکت های دانش بنیان داخلی برای تامین بخش قابل توجهی از تجهیزات مورد نیاز طرح پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش خبر داد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۹    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از موفقیت شرکت های دانش بنیان داخلی برای تامین بخش قابل توجهی از تجهیزات مورد نیاز طرح پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: ایجاد زیرساخت های فناورانه حمل و نقل هوایی و اجرای طرح “بی. آی. ام” در پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش برای نخستین بار در سطح کشور اجرا می شود ...