چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۹:۱۸Sep 2020 30

جدیدترین‌های «مطبوعات»

تجارت گردان   ۲۷ دقیقه پیش    
نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان بوشهر با حمایت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی خانه مطبوعات و رسانه های مازندران از انتخاب عشرت کراری به سمت مدیر عاملی خانه مطبوعات این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: بوشهر خاستگاه مطبوعات است و انتظار می رود موزه مطبوعات جنوب کشور در بوشهر راه اندازی شود.
اتحاد خبر   ۳ ساعت پیش    
اتحاد خبر: شکار شکارچیان لحظه ها/ تصاویر اتحاد خبر از عکاسی عکاسان خبری در جشنواره مطبوعات استان بوشهر.
در آیین پایانی نخستین جشنواره مطبوعات استان بوشهر از برگزیدگان مطبوعات و رسانه استان قدردانی شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - نخستین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و خبرگزاری مهر با کسب شش عنوان و تندیس، بیشترین تعداد جوایز را دریافت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
گروه استان ها- اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان بوشهر با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در بوشهر برگزار شد.
اتحاد خبر   ۴ ساعت پیش    
اتحاد خبر - مهشید شهنه مطلق: از بین 400 اثر ارسال شده به جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر، چهار اثر از آثار برگزیده این جشنواره به تحریریه و عکاس اتحاد جنوب اختصاص پیدا کرد ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- برترین های نخستین جشنواره مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان بوشهر روز چهارشنبه در آئینی با حضور استاندار و شماری از اهالی رسانه این استان معرفی شدند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر پیش از ظهر امروز برگزیدگان اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان بوشهر معرفی شدند که خبرگزاری ایسنا توانست با کسب چهار عنوان برتر در این جشنواره بدرخشد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
بوشهر - ایرنا - اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات ،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان بوشهر روز چهارشنبه با حضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر و شماری از اهالی رسانه این استان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن لیان برگزار شد.
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین و مسئولین ستادی این اداره کل احمد کاظمی به عنوان مسئول امور مطبوعات و خبرگزاری های این اداره کل معرفی شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/بوشهر رئیس خانه مطبوعات استان بوشهر و کشور گفت: با توجه به شرایط خاص به لحاظ شیوع بیماری و ویروس کرونا متاسفانه نتوانسته ایم در خدمت همه عزیزان خبرنگار و فعالان رسانه استان باشیم.
استاندار بوشهر گفت: برای تأمین آب و برق جزیره فارسی که هیچ امکاناتی نداشته، 20 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که این می تواند به اسکان مردم در این منطقه کمک شایانی کند.
خلیج فارس   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دست بر قضا ساعت 12 و ربع دیشب و به تعبیر مدرن تر 15 دقیقۀ بامداد امروز -سه شنبه- تصویر سرتیپ افشارطوس رییس شهربانی شهید دولت ملی دکتر مصدق را بر صفحۀ تلویزیون دیدم. ...
تاتنهام در شبی که یک اتفاق عجیب در بازی افتاد توانست مقابل چلسی در جام اتحادیه به برتری دست یابد.
مطبوعات ایتالیا به موضوع عجیب کرونایی شدن 14 عضو جنوا و کابوس این ویروس در مسابقات فوتبال این کشور اشاره کردند.
مطبوعات اسپانیا از پیام انگیزه بخش مسی و آمادگی ادن ازارد در ترکیب رئال مادرید نوشتند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، کسب موفقیت خبرنگاران استان در جشنواره مطبوعات شمالغرب کشور را تبریک گفت.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: جشنواره مطبوعات شمالغرب، ویترین کار اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات است.
گلستان ما   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار گلستانی در بخش سر مقاله در پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور حائز عنوان سوم گردید.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: یک روزنامه اصلاح طلب نوشت که روحانی درباره گرانی ها آدرس غلط می دهد و مسئولیت های دولت را هم گردن آمریکا می اندازد. اعتماد می نویسد: ابتدای هفته جاری رئیس جمهور منشأ همه جنایات و فشارهایی که بر مردم وارد می شود را آمریکا دانست و اعلام کرد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۰ ساعت پیش    
معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مناسبت انتخاب محمدرضا حسن زاده به عنوان مدیر نمونه شهرستان کیار پیامی برای وی صادر نمود.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان اظهار کرد: خانه مطبوعات مهمترین نهاد صنفی است که ماموریت دارد مشکلات و مسائل خبرنگاران را پیگیری کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات گفت: پرونده مدیر مسئول خبرگزاری خبر آنلاین به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی رسیدگی شد که هیات منصفه در اتهام مزبور، متهم را با اکثریت آراء مجرم و نیز با اکثریت آراء مستحق تخفیف دانست.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: فصل بهار مطبوعات که نیست و حتی بیراه نیست اگر بگوییم مدتی است که پس از سال های پر شر و شور دهه هفتاد و دوران خوب اصلاحات که روزگار شکوفایی مطبوعات و روزنامه خوانی ایرانیان بود، حالا خزان مطبوعات سررسیده. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 9 مهر در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
روز پرچالش مجلس به هنگام رای اعتماد به وزیر صمت، مناظره بایدن و ترامپ و... از تیترهای مطبوعات امروز است. 23302
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
علی اکبر قاضی زاده، روزنامه نگار پیشکسوتی که در این سال ها بارها از حال و روز ناخوشایند روزنامه ها و رابطه نه چندان خوب مطبوعات با مردم ابراز نگرانی کرده است، حالا علت این شرایط را اینگونه توصیف می کند: مشکل اول با سختگیری ها شروع شد، فضای مجازی بخشی از جان مطبوعات را گرفت ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنان آقای روحانی مبنی بر اینکه مردم آمریکا را به خاطر مشکلات لعنت کنند، با نقد مطبوعات روبرو شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۹    
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان در بیانیه ای چرایی عدم توزیع هدایای روز خبرنگار را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار خبرگزاری فارس در تبریز به عنوان نفر برگزیده پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور در بخش گزارش معرفی شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۴    
ساری- با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان بسیج رسانه و اهالی مطبوعات مازندران از پوستر دومین جشنواره رسانه ای ابوذر رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/آذربایجان غربی عکاس ایسنا منطقه آذربایجان غربی در پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور حائز مقام اول شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/زنجان برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور معرفی شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در بازدیدهای دوره ای از مطبوعات و رسانه های استان در دفتر روزنامه دریا و هفته نامه صدف حضور یافت و با مدیر مسئول و کارکنان دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۸    
پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور برگزیدگان خود را معرفی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور شب گذشته طی آیینی مجازی که از دبیرخانه این رویداد فرهنگی در اردبیل و از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام پخش شد، معرفی شدند.
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بطور کلی با توقیف یا لغو امتیاز مطبوعات و خبرگزاری ها مخالفم و آن را مغایر با حق ارادی بیان و آزادی رسانه می دانم، اما. . اگر آنچه را که روزنامه کیهان در مورد آیت الله العظمی سیستانی نوشت و تا حال کاری به کارش نداشته اند، روزنامهء دیگری نوشته بود ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۶    
نتایج پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مطبوعات ورزشی اسپانیا با توجه به درخشش رئال مادرید، بارسلونا، سویا و اتلتیکومادرید نوید یک فصل جذاب را دادند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در دو بخش گفت وگو و گزارش در پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور در اردبیل، حائز رتبه شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۸    
جشنواره های مطبوعات اعم از ملی، منطقه ای و محلی رویدادی مبارک است که می تواند تاثیری چشمگیر در ارتقای سطح روزنامه نگاری کشور داشته باشد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی با اشاره به اینکه دیدن این فیلم جرم است برای اصحاب رسانه در مشهد اکران شد،گفت: به نظر می رسد در چهارمین سالگرد دفاع مقدس لازم است فیلم های بیشتری با این موضوع داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۱    
گروه استان ها- مجتبی اسماعیل زاد عکاس تسنیم آذربایجان غربی نفر برتر پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شمال غرب کشور شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 8 مهر در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بی ثباتی در ارمنستان و آذربایجان، عذرخواهی حسین شریعتمداری از آیت الله سیستانی و.... از تیترهای مطبوعات امروز است. 17302
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۱    
محمدناصر احدی سانسور و سرکوب مطبوعات جلوی آزادی جراید را گرفته بود و در این وضعیت روزنامه هایی که از نیروهای آموزش دیده و ماهر برخوردار بودند، راحت تر می توانستند از روزنه های کوچک باقی مانده تنفس کنند و به حیات شان ادامه دهند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۱    
محمد مقدسی این سال را باید سال شکوفایی پاورقی نویسی نامید. 3 سال از کودتای مخوف گذشته بود. سانسور بیداد می کرد و نویسندگان در محاق بودند. فعالیت های حزبی در اجتماع و مطبوعات ممنوع بود. در این سال ها مجددا نوشتن و انتشار پاورقی اوج گرفت ...