دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معامله قرن»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: خائنان منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می دانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۹    
نماینده جهاد اسلامی در لبنان با اشاره به اوضاع آشفته صهیونیست ها، به علت دخالت مستقیم آمریکا در حمایت از تل آویو پرداخت و مقاومت از غزه را نجات دهنده قدس از معامله قرن دانست.
قالیباف امروز گفت: نامزدهای انتخاباتی از تخریب یکدیگر و طرح ادعاهای غیرمنصفانه بپرهیزند زیرا باعث ناامیدی مردم می شود
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۳    
قالیباف: حامی هرنوع اقدام برای توقف ماشین جنگی صهیونیستها هستیم، معامله قرن به نتیجه نمی رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۱    
کارشناس مسائل منطقه به درگیری های اخیر در سرزمین های اشغالی اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی در چارچوب معامله قرن باور کرده بود که می تواند فلسطینیان را آواره و شهر را از صهیونیست ها پر کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر با اشاره به تحولات فلسطین و برنامه هایی که برای سازش از سوی آمریکا دنبال می شد، در توئیتی نوشت: یادتان باشد که از معامله قرن به کجا رسیدیم.... داماد ترامپ حالا بیاید و معامله را جوش بدهد. راستی چه خبر از بن زاید و بن سلمان؟! گفته بودیم معامله را برعکس خواهیم کرد. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران ، سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظّم انقلاب در یوم الله جهانی قدس به پایان رسید. متن بیانات رهبر انقلاب به این شرح است: بسم اللّه الرّحمن الرّحیم ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سردار حاج قاسم سلیمانی مقاومت فلسطین را به درجه ای از توانمندی رساند که اکنون همه تجاوزات رژیم صهیونیستی را پاسخ داده و دشمن را مجبور می کند تا برای برقراری آتش بس دست به دامن سازمان ملل شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان و سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۸    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: عادی سازی روابط اعراب و رژیم صهیونیستی و طرح هایی مانند معامله قرن آمریکا هیچکدام نمی تواند آنها را به اهداف خود در از بین بردن فرهنگ عاشورایی و تفکر مقاومت، برساند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه سخن نگاشت سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز قدس از سوی سرویس چندرسانه ای پایگاه خبری تحلیلی صاحب نیوز منتشر شد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز جمعه اظهار کرد: رژیم های مرتجع عربی برخلاف افکار و عقاید ملت جهان اسلام در حال عادی سازی رابطه خود با اسرائیل غاصب هستند، اما بدانند آمریکا در حال زمینه سازی برای اجرای معامله قرن است و این کشورهای عربی نیز در حال همراهی با اسرائیل غاصب هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مسوول تحلیل و بررسی سیاسی بسیج اساتید استان اصفهان گفت: مسلمانان طبق اصول دین اسلام خواهان صلح پایدار برای فلسطین هستند و طرح هایی مانند " معامله قرن " مردود است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
موشن گرافیک فلسطین از نهر تا بحر است مروری بر معامله قرن و شکست تاریخی آن دارد. شکستی که به قیمت اخراج ترامپ از کرسی ریاست جمهوری تمام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج دانشجویی همدان با بیان اینکه پایبندی بر آزادی قدس آرمان جوانان انقلابی است گفت: محور آمریکایی - صهیونیستی از راهبرد معامله قرن به ویژگی ارتباط و توافق با برخی از کشورهای حقیر عربی رسیده و این موضوع نشان از ناتوانی سیاسی و اضمحلال آن دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روزی است که مسلمانان جهان انزجار خودرا اشغالگری رژیم صهیونیستی اعلام می کنند و آرمان فلسطین را گرامی می دارند.گرچه کرونا، راهپیمایی هرساله برای گرامیداشت این رویداد را متفاوت کرد اما اهمیت آن به دلیل نقشه هایی ازجنس معامله قرن و عادی سازی روابط، دوچندان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل بین الملل مجلس با حضور در گفت وگوی ویژه خبری 16 اردیبهشت ماه شبکه دوم سیما، تحولات منطقه در آستانه روز قدس را بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یک سیاستمدار ترکیه ای گفته مسلمانان باید برای مقابله با اقدامات خطرناک رژیم صهیونیستی با یکدیگر متحد شوند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح معامله قرن نماد جاهلیت مدرن ، سند رسوایی مدعیان دروغین دموکراسی و وسیله ای برای نابودی فلسطین و به فراموشی سپردن آرمان بلندقدس شریف و تامین امنیت دائمی برای رژیم جعلی وغاصب صهیونیستی است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس نوشت: شکست طرح های یکجانبه ای چون معامله قرن به جهانیان ثابت کرده است که برگزاری همه پرسی ملی در فلسطین تنها راه حل رسیدن به صلحی پایدار در این کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دبیرخانه دائمی کنفرانس بین اللملی حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد: ثمره مقاومت خنثی سازی معامله قرن و شکست هیمنه رژیم صهیونیستی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مسئول کمپین بازگشت به فلسطین گفت: اسرائیل نماینده دین یهود نیست بلکه نوک پیکان نقشه های استعماری و استکباری در منطقه خاورمیانه است و سران کشورهای اسلامی نباید در دام معامله قرن و تعامل با این رژیم بر مبنای دوستی بین فرزندان حضرت ابراهیم بیفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل منطقه گفت: طرح معامله قرن به پایان رسیده است و آن جریانی که باعث به شکست کشیده شدن این طرح شد جریان مقاومت است. آن وقتی که فلسطینی ها از استراتژی ضربه در مقابل ضربه استفاده کنند هر طرح خائنانه ای علیه آنها شکست خواهد خورد.
برترین ها / اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر صلاح الدین هرسنی، کارشناس مسائل بین الملل در روزنامه جهان صنعت نوشت: اخیرا شاهد تغییر لحن ملموس در ادبیات مقامات ریاض در قبال تهران هستیم. در این ارتباط محمد بن سلمان ولیعهد عربستان گفته که کشورش خواهان روابط خوبی با ایران است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن تاکید بر بارزترین اصول ملی فلسطین در قدس اشغالی، اعلام کرد، آنچه در پنج شنبه انجام شد برای حفظ این قاعده بوده چرا که آغاز انتخابات بدون قدس به معنای آغاز اجرای معامله قرن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - برخی نمایندگان مجلس سنا و چهره های مطرح سیاسی پاکستان معامله قرن و عادی سازی روابط با اسرائیل را خیانت به فلسطین و تلاش برای تداوم اشغال این سرزمین توصیف کرده و اعلام کردند: حمایت از مقاومت فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی باید فراتر از حرف و بیانیه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه رژیم صهیونیستی امروز از همه جهات ضعیف تر از گذشته شده است، گفت: طرح معامله قرن و عادی سازی روابط با اسراییل با هدف نجات این رژیم و خروج آن از انزوا مطرح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
یک مسئول فلسطینی با تأکید بر لزوم برگزاری انتخابات در قدس گفت، معنای پذیرش انتخابات بدون قدس، این است که فلسطین معامله قرن را پذیرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی هنوز چراغ سبزی به برگزاری انتخابات در بیت المقدس نشان نداده و احتمال تاخیر در برگزاری آن را قوت بخشیده است اما اکثریت احزاب فلسطینی اعلام کرده اند که منتظر موافقت اسراییل ماندن به معنی قبول معامله قرن و تسلط اسراییل بر بیت المقدس است و منتظر موافقت این رژیم نخواهند ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۹    
استاد دانشکده مطالعات جهان معتقد است رژیم صهیونیستی در شرایط دشواری قرار دارد، بحران های سیاسی گریبانگیر این رژیم شده و معامله قرن مرده است و تجاوزات صهیونیست ها به مسجدالاقصی همواره با قیام گسترده فلسطینیان روبرو شده است.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه الاخبار لبنان، یک مسؤول امنیتی اردنی اعلام کرد، آگاهی و هوشیاری عبدالله دوم، پادشاه اردن و دستور سریعش برای تحرک نیروهای نظامی و امنیتی تلاش برای کودتا و سرنگونی و تغییر وی و روی کار آوردن شاهزاده حمزه بن حسین، ولیعهد سابق اردن را به شکست کشاند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس اعیان اردن با اشاره به دخالت طرف های خارجی در حوادث اخیر اردن روابط کشورش با آمریکا را خوب ندانست و گفت که شاه اردن بهای مخالفت با طرح معامله قرن را می دهد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کتاب مسئله فلسطین بین نبرد ملی و جنگ فکری به قلم فواد فخفاخ در چارچوب پاسخ به معامله قرن نوشته شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
فارس: مؤسسات حقوقی فلسطین بر لزوم برگزاری انتخابات مجلس قانونگذاری (پارلمان) این کشور در شهر قدس اشغالی تأکید کردند. این نهادها در یک نشست خبری که ظهر امروز دوشنبه در شهر رام الله برگزار شد، خواستار برگزاری انتخابات در شهر قدس شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تحلیلگران رسانه های عربی معتقدند که تحولات شنبه گذشته اردن و کودتای نافرجام در این کشور ریشه در اختلاف اردن با برخی کشورهای عربی و رژیم صهیونستی درباره طرح معامله قرن و تسلیم نشدن اردن در برابر خواسته های مقامات این کشورها دارد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۸    
شفقنا- پس از کودتای اخیر در اردن تلاش های بسیاری جهت فهم پشت پرده و زوایای تاریک این سناریوی توطئه شاهزاده علیه شاه انجام شده و نظرات گوناگون و بعضاً متعارضی در این زمینه ارائه گردیده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۷    
چشم کشورهای شرکت کننده در مذاکرات به نفت ایران دوخته شده است. آنها می خواهند با لغو تحریم های آمریکا به روابط تجاری خود با ایران جان دوباره ای ببخشند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
حذف عبدالله دوم به عنوان یکی از موانع اصلی معامله قرن تنها مطلوب عربستان سعودی امارات متحده عربی و رژیم قاتل اسرائیل است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی لبنانی با بیان اینکه عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی در کودتای اخیر در اردن دست داشته اند، گفت: هدف از این کودتا فراهم کردن زمینه برای اجرای معامله قرن بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۰    
تحلیلگر فلسطینی گفت که رخدادهای اخیر اردن و تلاش برای کودتا در این کشور در راستای اعمال فشار محور سعودی آمریکایی برای اجرای معامله قرن است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۷    
حوادث اخیر اردن در کنار اعتراضات عمومی و بحران اقتصادی کنونی اردن همگی زاییده همراهی با آمریکا در بحران های منطقه ای و مخالفت با طرح های ترامپ است که می تواند پس از این نیز تحولات دیگری را پدید آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
حوادث اخیر اردن در کنار اعتراضات عمومی و بحران اقتصادی کنونی اردن همگی زاییده همراهی با آمریکا در بحران های منطقه ای و مخالفت با طرح های ترامپ است که می تواند پس از این نیز تحولات دیگری را پدید آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس لبنانی درباره کودتای نافرجام اردن اعلام کرد که این کودتا به دلیل مخالفت ملک عبدالله با معامله قرن بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۵    
کودتا در اردن برای این نبود که پادشاه اردن قهرمان عربی و اسلامی است، بلکه به خاطر این بود که با معامله قرن مخالفت کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۶    
خارگ نیوز: سید حسن نصرالله گفت: ضلع دوم معامله قرن نتانیاهوست که او نیز شرایط بسیار بدی دارد و معلوم نیست که بتواند کابینه ای تشکیل دهد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان گفت: آنچه بر یمنی ها عرضه شده است توقف جنگ نیست بلکه آتش بس است و اینکه محاصره بنادر، فرودگاه و گذرگاه های و مبادی یمن ادامه داشته باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان - بزرگداشت چهل ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رنگ و بوی دیگری دارد چرا که یوم الله 22 بهمن امسال، با مراسم چهلمین روز عروج پر افتخار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، سردار دل ها عجین شده است ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، دوازده نماینده کنگره امریکا از جو بایدن، رئیس جمهور این کشور خواستند تا رسماً معامله قرن را لغو و عملیات تخریب منازل مردم فلسطین را به شکل صریح محکوم کند. ...
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
چند عضو مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای به وزیر امور خارجه امریکا از دولت آمریکا خواستند طرح های ضد فلسطینی از جمله طرح معامله قرن دونالد ترامپ را لغو کند.