سه شنبه ۰۱ مهرساعت ۱۳:۲۰Sep 2020 22

جدیدترین‌های «معامله قرن»

 
برترین ها / ایسنا   ۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: روزنامه اورشلیم پست مدعی شد که قطر در مسیر عادی سازی کامل با اسرائیل است و دوحه اولین تایید کننده طرح معامله قرن خواهد بود. اورشلیم پست در گزارشی نوشت که مسئولان به این امر اشاره کرده اند که عادی سازی قطر راه را در مقابل اجرای طرح معامله قرن دونالد ترامپ ...
55آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که تحریم های آمریکا علیه ایران در چارچوب عملی کردن نقشه معامله قرن صورت می گیرد.
آنا / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
احمد العقل ، سفیر فلسطین در بغداد فاش کرد که تشکیلات خودگران درخواست اسکان سه میلیون فلسطینی را در مناطق غربی استان الانبار عراق و صحرای سینا رد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۸    
امارات و بحرین ، با اجرای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در حال اجرای معامله قرن ترامپ هستند و گام سوم آن را اجرایی کرده اند طرحی که اروپایی ها هم با آن کنار نیامده اند و با ترامپ به شدت بر سر آن اختلاف دارند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
چند روزی است که خبر عادی‫سازی روابط امارات و اسرائیل اعلام رسمی شده است؛ امری که توسط اکثر کشورهای مهم منطقه محکوم شد. البته پیش از این، همه بازیگران منطقه از روابط پشت پرده امارات و عربستان با اسرائیل آگاه بودند ...
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه کشورمان در توییتی به مناسبت سالروز قتل عام صبرا و شتیلا تأکید کرد: هرگونه راهکاری از جمله معامله قرن که خواسته های ملت فلسطین را در نظر نگیرد، باطل است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر اسرائیل مدعی شد: فلسطینیان پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پای میز مذاکره بازخواهند گشت. وی اعلام کرد: درصورتی که فلسطینی ها به میز مذاکره بازگردند، با آنان بر اساس طرح معامله قرن ترامپ گفت وگو خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۵    
عباس گلرو, رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و روابط خارجی مجلس گفت: صلح امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی دارای پشت پرده هایی متعددی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۳:۳۰    
حوزه/ شیخ احمد القطان رئیس جمعیت قولنا و العمل و روحانی اهل سنت لبنان طی سخنانی، عادی سازی روابط برخی از کشور های عربی با رژیم اسرائیل و اجرای معامله قرن را محکوم کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۵    
این روزها که توطئه های استکبار جهانی برای قبح زدایی از چهره پلید و متجاوز رژیم صهیونیستی با مطرح کردن دسیسه آمریکایی معامله قرن و همچنین فرایند عادی سازی روابط رنگ و لعاب جدیدی به خود گرفته، موضوع آگاهی بخشی افکار عمومی جهانی در راستای خنثی سازی این روندها امری مهم و حیاتی به نظر می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری گفت: عربستان با صدور اجازه پرواز هواپیماهای اسرائیلی بر فراز این کشور به نوعی برای پیوستن به امارات و بحرین چراغ سبز نشان داده است.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۲    
سیزدهمین نشست شورای عالی مجمع بیداری اسلامی تصریح کرد: عادی سازی روابط خفت بار دول مرتجع بحرین و امارات متحده با رژیم مجعول صهیونیستی بخشی از اجرای طرح معامله قرن است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سیزدهمین نشست فوق العاده مجمع جهانی بیداری اسلامی هم اکنون (عصر چهارشنبه 26 شهریورماه) به صورت ارتباط تصویری با صاحب نظران حدود 50 کشور اسلامی در خبرگزاری تسنیم برگزار شد. متن بیانیه پایانی این نشست که توسط حسین اکبری معاون دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی قرائت شد به شرح ذیل است: ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: فلسطین، قبله اول مسلمین در 70 سال اخیر کلیدی ترین و محوری ترین موضوع جهان اسلام بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۹    
دبیرکل کمیته اجرایی ساف تاکید کرد، امضای توافق عادی سازی با اشغالگران اسرائیلی در طرح معامله قرن ذکر شده بود و امارات و بحرین با این کار در واقع توافق کردند که مسجد الاقصی تحت حاکمیت اشغالگران اسرائیلی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در تماس تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر وحدت موضع فلسطینیان در مقابله با طرح معامله قرن تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، توافق صلح امارات و بحرین با صهیونیستها را در واقع امضای همان نقشه صلح ادعایی آمریکا موسوم به معامله قرن دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۵:۳۸    
تهران - ایرنا- صائب عریقات دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین سه شنبه شب در پی امضای توافق سازش حکام امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی در واشنگتن، گفت: امارات متحده عربی و بحرین نقشه "معامله قرن" را به رسمیت شناختند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۲    
باقری استاد دانشگاه یاسوج و تحلیل گرمسائل سیاسی در خصوص صلح امارات متحده عربی با رژیم صهیونیستی موسوم به معامله قرن گفت :توافق امارات و رژیم غاصب صهیونیستی، صلح در برابر هیچ است
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ماه ها قبل از اینکه امارات متحده عربی اعلام کند که قصد دارد اسرائیل را به رسمیت بشناسد، تحلیلگران از طرح معامله قرن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا حیرت زده بودند. آنها از خود می پرسیدند که آیا واقعا این طرح وقتی با این قطعیت از سوی کشورهای عربی رد می شود، ارزش این همه سرمایه گذاری را دارد؟
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وی در مصاحبه با سرویس جهان بینی امروز (Today’s WorldView) روزنامه واشنگتن پست ضمن حمایت از هدف بلند مدت تشکیل یک کشور مستقل فلسطینی ورای مرزهای اشغال شده 1967، تاکید کرد که ما نیاز به یافتن یک راه حل عادلانه برای فلسطینی ها داریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه رژیم صهیونیستی نوشته است که گرچه دونالد ترامپ قرار است امروز توافقنامه سازش امارات متحده عربی و بحرین را با تل آویو جشن بگیرد، اما این رویداد یک وجه دیگر هم داشته و آن تعلیق معامله قرن و انتقال آن به داخل کشوهای میز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- جانشین دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ملت فلسطین معامله قرن را با شکست روبه رو کرده است و هیچ کسی نمی تواند به جای این ملت تصمیم گیری کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
حوزه/شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اعلام عادی سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: عادی سازی روابط در راستای اجرای طرح معامله قرن و تکمیل پروژۀ نابودی کشورهای عربی است که حاکمان بزدل از درک آن غافل هستند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا-شبکه الجزیره در برنامه ای از ائتلاف امنیتی و نظامی میان اسراییل و برخی کشورهای عربی برای محاصره مقاومت فلسطین در غزه خبر داد. شبکه الجزیره در این برنامه از فشارها بر گروه های مقاومت در غزه برای خلع سلاح و قطع راه های حمایتی از آن ها در سایه عادی سازی روابط میان اسراییل و برخی کشورهای عربی و ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل غرب آسیا درباره عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی با بیان اینکه امارات، بحرین و عربستان سعودی پیشران های اجرای معامله قرن و غلامان حلقه به گوش آمریکا هستند، گفت: ممکن است به زودی سعودی ها نیز این قضیه را علنی کنند.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد دولت ترامپ در ماه های گذشته تلاش کرده با مسئولان حماس مذاکره کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل غرب آسیا درباره عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی با بیان اینکه امارات، بحرین و عربستان سعودی پیشران های اجرای معامله قرن و غلامان حلقه به گوش آمریکا هستند، گفت: ممکن است به زودی سعودی ها نیز این قضیه را علنی کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۵    
به نتایج نشست رهبران جنبش های مقاومتی در بیروت و اهداف آن در راستای وحدت ملت فلسطین در مقابل معامله قرن امیدواریم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح صلح موسوم به معامله قرن که بیشتر زاییده تخیل جرد کوشنر داماد و مشاور ارشد وی در امور خاورمیانه بود به یک افتضاح تاریخی تبدیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۶    
ایسنا/اصفهان یک استاد علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه اصفهان گفت: به دلیل شکست ها و ضعف هایی که در عملکرد گذشته ترامپ بود و شکست در طرح معامله قرن قصد دارند از طریق روابط علنی کشورهای عربی با اسرائیل ضعف های خود را پوشش دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی خاطرنشان کرد: اقدام ننگین حاکمان بحرین و امارات و اصرار بر اجرای معامله قرن و خیانت به آرمان فلسطین که با وعده های پوشالی و تو خالی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار صورت گرفته بنا کردن خانه ای بر آب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۵:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری آناتولی، جنبش جهاد اسلامی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد زیاد نخاله روز شنبه با هیئتی از جبهه مردمی برای آزادی فلسطین به ریاست ابو احمد فواد معاون دبیر کل آن درباره خطرات پیشروی آرمان ملت فلسطین و در راس آن ها عادی سازی روابط کشور های ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۸    
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در سخنانی تأکید کرد: توافق بحرین با اسرائیل به معنای پذیرش رسمی معامله قرن است. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره، صائب عریقات دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در سخنانی اقدام آل خلیفه در امضای توافقنامه سازش با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس تشکیلات خودگردان در امور روابط بین الملل و خارجه به المیادین گفت: امیدواریم که عربستان وارد روند عادی سازی روابط با اسرائیل نشود. به گزارش شیعه پرس ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نبیل شعث مشاور محمود عباس در امور خارجه و روابط بین الملل اعلام کرد، مسیر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی که برخی کشورها در پیش گرفته اند تحت سلطه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا صورت می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین توافق جنایتکارانه عادی سازی روابط میان بحرین و رژیم صهیونیستی را محکوم و آن را پذیرش رسمی معامله قرن عنوان کرد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد قطار عادی سازی یا به عبارت دقیق تر، رسمیت یافتن روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی ، همانطور که از پیش هم مشخص بود، به ایستگاه بحرین رسید.”عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی ” ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۵    
دبیر کل کمیته اجرایی ساف، عادی سازی روابط بحرین و امارات و رژیم صهیونیستی را به منزله اعلام رسمی پذیرش معامله قرن و آغاز تغییرات ریشه ای نظام سیاسی در کشور های عربی دانست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کشور های عربی از جمله عربستان، امارات، بحرین و اردن از سال های قبل، روابط و مراودات قابل تاملی را در زمینه های سیاسی، اقتصادی، تجاری، بازرگانی، انتقال تکنولوژی، نظامی و امنیتی داشته اند و شاید تنها نکته این روابط که به صورت عادی در حال جریان بوده است، عدم آشکار سازی علنی آن می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه ها و شخصیت های مختلف فلسطینی قصد بحرین برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم و آن را خیانت به آرمان فلسطین و همراهی در اجرای معامله قرن خواندند.
بر اساس این بیانیه، سلسله اقداماتی که توسط امارات شروع شده و بحرین آن را ادامه داده است، جنایت سیاسی و شکست محکمی در برخورد با اقدامات رژیم صهیونیستی در منطقه محسوب می شود و در راستای اجرای معامله قرن صورت می گیرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
جنبش های فتح و حماس به عادی سازی روابط اسرائیل و بحرین واکنش نشان دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، جنبش حماس امروز جمعه اعلام کرد، توافق برای عادی سازی روابط اسرائیل و بحرین، اصراری برای اجرای بندهای معامله قرن است که مساله فلسطین را از بین می برد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
باید هوشیار بود که رژیم صهیونیستی برای رسیدن به اهداف خود تنها از ابزارهای سیاسی و نظامی استفاده نمی کند، بلکه تلاش دارد با ابزارهای رسانه ای، فرهنگ، ذهنیت و رفتارهای مردم مسلمان را نیز هدف قرار دهد و وقتی بتوانند حساسیت های دینی را کم رنگ و اذهان را از خیانت بزرگ معامله قرن منحرف کنند ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، توافق اسرائیل و بحرین برای عادی سازی روابط را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس : جنبش مقاومت اسلامی فلسطین توافق عادی سازی روابط بین بحرین و رژیم صهیونیستی را شدیداً محکوم کرد. جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) توافق رژیم صهیونیستی و بحرین بر سر عادی سازی روابط را محکوم کرد و گفت که این توافق به دنبال اجرای معامله قرن است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
داوود شهاب مسئول دفتر اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی به شبکه المیادین گفت توافق بحرین و اسرائیل بیانگر قیمومیت آمریکا بر حکومت بحرین است. حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس هم با محکوم کردن این اقدام رژیم بحرین تاکید کرد پیوستن این کشورها به عادی سازی روابط ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین توافق عادی سازی روابط بین بحرین و رژیم صهیونیستی را شدیداً محکوم کرد.