سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۸:۵۲Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالت خواهی»

ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر، گفت: مهم ترین ویژگی در دانشجوی انقلابی عنصر مهم و ارزشمند بصیرت است که با تکیه براین موضوع می تواند هدایت گر جریان ها و جنبش های متاثر از ارزش های انقلابی و اسلامی بوده و در راستای اهداف انقلاب اسلامی حرکت کند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق: دولت آینده ایران بعد از انتخابات 1400 با چه مردم و وضعیتی روبه روست؟ با فرض اینکه آمریکا به برجام برگردد، باز هم تغییر اساسی در طبقات اجتماعی و مطالبات مردم رخ نخواهد داد؛ چراکه مطالبات آنان صرفا اقتصادی نیست. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر 10 حضرت سیدالشهداء(ع) گفت:بسیج با ظهور اسلام تولد یافت و در ملت های مسلمان رشد کردوبا عدالت خواهی میلیون ها انسان آزاده و با ایمان در تولد دوباره ی بسیج در عصر حاضر دانستند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته در ملت های مسلمان، رشد کرده است و هوشمندی حضرت امام خمینی (ره)، عدالت خواهی میلیون ها انسان با ایمان، تنها و تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نسیم انلاین: استاد حسن رحیم پور ازغذی در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه سلام به بازخوانی پیام امام به بسیج طلبه و دانشجو پرداخته است. این سخنرانی با عنوان بسیج پویا، بسیج ایستا (مراقب معیارها هستید؟) در 5 آذر 97 برگزار شده است. متن سخنان حسن رحیم پور ازغذی بدین شرح است: ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بسیجیان مکتب حضرت روح الله با تأسی از سردار رشیدشان سلیمانی، فاتحان عرصه های مختلفی از علم و صنعت گرفته تا محرومیت زدایی و عدالت خواهی هستند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۷    
حوزه / مسئول اداره تبلیغات اسلامی کاشان در پیامی اظهار داشت: فرهنگ حق طلبی، عدالت خواهی و سازندگی بسیج مرزهای عقیدتی و جغرافیایی را یکی پس از دیگری در نوردیده و جهانخواران و طمع ورزان را بیش از پیش به وحشت افکنده است
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی حضرت امام خمینی رحمه الله و عدالت خواهی میلیون ها انسان باایمان، تنها، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۹    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بمناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و آغاز هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، متن پیام جعفر پاشایی بدین شرح است: ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۲    
نشست علمی الهیات عدالت خواهی و آینده جمهوری اسلامی ایران با سخنرانی بیژن عبدالکریمی برگزار خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۲    
حمیده طاهری: مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب گفت: از منظر تاریخی و نظری هویت مقدم بر عدالت خواهی است، در همین تجربه نزدیک انقلاب اگر مرور کنیم متوجه می شویم که انقلاب اسلامی به عنوان بزرگ ترین حرکت عدالت خواهانه دقیقاً از الگوی قرآنی تبعیت می کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۸    
رسالت دانشجو این است که همچنان پیشگام انقلاب باشد و پیشاهنگ حرکت باشد و فرهنگ این انقلاب را روز به روز بهتر بشناسد و بهتر پاسداری کند.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
میر اله سارانی گفت:در صحنه مبارزه با ویروس کرونا نیز امروز با قدرت در کنار مردم خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۲    
حجت الاسلام شاهمرادی گفت:بسیج لشکر مخلص خدا و عدالت خواه است ،یاران امام زمان (عج) عدالت خواهی را اصل کارشان قرار داده اند و وجود 92 هزارشهید بسیجی سندی برای این ادعا است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۲    
فتحی با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ بسیج، گفت: تفکر بسیج برگرفته از ایمان، عدالت خواهی و ظلم ستیزی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۱    
حوزه/ مرگ بی رحمانه دختر مسلمان 20 ساله ای در ایالت بیهار شرقی در هند که حاضر به ازدواج با یک پسر هندو نشده بود، تمام هندوستان را تحت تاثیر قرار داده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۱    
گیلان در دهه 60 نسل جدیدی از یاران میرزا کوچک خان جنگلی را به خود می دید که پوست و خونشان با شجاعت، غرور و عدالت خواهی آمیخته شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان و طلاب غیرایرانی 11 کشور دنیا در قرارگاه جهادی خاتم الائمه سفیران فرهنگی و جهادی هستند تا پیام عدالت خواهی و محرومیت زدایی ایران اسلامی را به سراسر دنیا مخابره کرده و صدور انقلاب را سرعت بخشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: روحیه ظلم ستیزی و عدالت خواهی تا زمانی که مشعل شهادت در جامعه فروزان است، عامل مهمی برای همبستگی اجتماعی خواهد بود.
ندای کهگیلویه و بویر احمد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۳:۱۱    
اردلان زینل زاده جوان که دارای افکار و عقایدی متفاوت از دیگر اصولگراهاست را میتوان علمدار نئو انقلابیگری و نماینده گفتمان عدالت خواهی و جبهه مستقل مردمی در گچساران دانست...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۵۳    
گروه استان ها- استاندار کردستان گفت: دستگاه قضایی در کردستان، فارغ از مسائل جناحی و جریانات سیاسی همواره در جهت عدالت خواهی، سالم سازی دستگاه ها و حل مشکلات مردم تلاش کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۲    
قرآن پژوه و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های پیام نور گفت: متاسفانه الگو های امروز کسانی هستند که با کوچکترین خطایی از سوی این افراد، اسلام زیرسوال می رود. جامعه باید به قله و اوج بنگرد که این قله، پیامبر(ص) و ائمه(ع) هستند. لذا کسانی که مسئولیتی دارند باید این قله را در کار های خود به نمایش بگذارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قم- یک استاد دانشگاه گفت: هشت واژه درباره ریشه های مختلف استکبار در 37 آیه متفاوت وجود دارد که در بسیاری از قصص قرآنی بر پایه ظلم ستیزی و عدالت خواهی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج دانش آموزی گفت: دانش آموز انقلابی دانش آموزی علاوه بر درس خواندن تکالیف دیگری دارد که عدالت خواهی است و باید بپرسیم چرا استکبار همه چیز را تحریم کرده جز پهنای باند اینترنت؟
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۱:۱۸    
پیامبر(ص) به عنوان انسانی کامل در جامعه عرب ظهور کردند و اگرچه عرب های تازه مسلمان از نظر آگاهی به حدّی نرسیده بودند که معارف عمیق اسلام را درک کنند اما می توانستند این انسان کامل را ببینند و نماد و تجلی اندیشه ها و ارزش های اسلام را به نظاره بنشینند و از او الگو بپذیرند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با بیان اینکه عدالت خواهی فقط با بیانیه و فضای مجازی انجام نمی شود بلکه در جریان عدالت خواهی باید به صورت پدافند عمل کنیم، گفت:ریشه تمام مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور، جریان قدرت و ثروت است.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۱۸    
تعدادی از مدعیات جریان عدالت خواهی با محسن رضایی دیدار و گفتگو کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فردریش فون هایک در هراس بسیار از دخالتگری دولت به گونه ئی عام، و هراس از نقش دولت توتالیتر به گونه ئی خاص، در زندگی فکری خویش که عمدتاً به فلسفۀ سیاسی، حقوق، و اقتصاد سیاسی، و همچنین مباحث فلسفی آن ها در زمینۀ معرفت شناسی و روش شناسی، پرداخته است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست عدالت خواهی امیدآفرین از مبدا تا عمل با حضور محسن مهدیان و محمد امین سلیمی سردبیران خبرگزاری فارس و دانشجو به همت بسیج دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۸    
مقدمه: محور این بحث که با رویکرد فرهنگی در اوایل دهه هشتاد و در دو سال منتهی به پایان دولت اصلاحات صورت گرفته است ، عدالت آموزشی است. بحث عدالت آموزشی و راهیابی مفاهیم اقتصادی به این نهاد آموزشی و فرهنگی همان ابتدا این موضوع را به چالشی اساسی برای حوزه فرهنگ ازجمله حوزه آموزش تبدیل نمود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه بین مقتدر بودن و اعمال خشونت فرق است، بیان کرد: اعمال خشونت با نشان دادن قدرت سلاح و جایگاه، بر مردمی که امروز در میدان در آمریکا و اروپا عدالت خواهی می کنند و زانو را بر گلوی آن ها قرار دادن و صدای آن ها را خفه کردن، اقتدار نیست.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت : همه ساله روز 24 مهر ماه مصادف با 15 اکتبر به نام روز ایمنی عصای سفید شناخته می شود. این روز، روزی است که صدای عدالت خواهی افراد نابینا بیش از پیش شنیده می شود و فعالان امور نابینایان تلاش می کنند تا آن را به عنوان سمبل هویت اجتماعی این افراد معرفی نمایند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴    
زنجان - ایرنا - 23 مهر ماه مصادف با 15 اکتبر به نام روز ایمنی عصای سفید، روزی است که صدای عدالت خواهی افراد نابینا بیش از پیش شنیده می شود و فعالان امور نابینایان تلاش می کنند تا آن را به عنوان سمبل هویت اجتماعی این افراد معرفی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷    
سالروز به آتش کشیده شدن مسجد جامع کرمان در 24 مهر 1357، سند معتبر و محکم مبارزه مردم با رژیم ظالم ستم شاهی و نماد حق طلبی اهالی شهیدپرور استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
واقعه جانسوز 24 مهر سند محکمی است بر جنایات رژیم منحوس پهلوی و نمادی از حق طلبی و عدالت خواهی مردم ولایتمدار کرمان در مقابله با جنایات رژیم شاهنشاهی است که به عنوان یک نماد تاریخی در حافظه ملت ما ماندگار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۶:۲۶    
سالروز به آتش کشیده شدن مسجد جامع کرمان در 24 مهر 1357، سند معتبر و محکم مبارزه مردم با رژیم ظالم ستم شاهی و نماد حق طلبی اهالی شهیدپرور استان است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
انبارلویی می گوید: هر جریان و فردی که بخواهد منهای پرچم ولی فقیه، پرچم عدالت خواهی را به دست بگیرد، باید بدانیم که این، جریانی مشکوک و ملکوک است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۰    
زنجان | روز 23 مهر ماه مصادف با 15 اکتبر به نام روز ایمنی عصای سفید ، روزی است که صدای عدالت خواهی افراد نابینا بیش از پیش شنیده می شود و فعالان امور نابینایان تلاش می کنند تا آن را به عنوان سمبل هویت اجتماعی این افراد معرفی نمایند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرحوزه های علمیه خواهران کشور گفت: بزرگ ترین مشکل امام علی(ع) در دوران حکومتش به دلیل اجرای صحیح عدالت خواهی بود درحالی که آن حضرت می خواست جامعه را به نقطه ای که پیامبراکرم(ص) تحویل امت داده بود، برگرداند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳    
حساب توئیتری منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب توئیتی را از سخنان ایشان منتشر کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۱۵۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: ترسوها حق ندارند اسم عقلانیت را بیاورند زیرا عقلانیت به معنای محاسبه درست است. البته دشمن تلاش دارد تا معنای غلط عقلانیت را تلقین کند و برخی هم نادانسته، در داخل همان حرف دشمن را تکرار می کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر رضوی گفت: عدالت خواهی و ظلم ستیزی از صفاتی است که زمینه ظهور امام زمان(عج) را فراهم می کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۰    
عدالت خواهی یک کنش چپ است. و چپ در بعد سیاسی یعنی انقلاب علیه استکبار، علیه زورگویی، علیه سرمایه داری سیاسی، علیه جناح های غالب، علیه نظم جهانی، علیه آمریکا، علیه بلندگوی پرقدرت رسانه ای غرب، علیه ابزارهای داخلی این جریان.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس فرهنگی گفت: گره زدن دو عنصر بزرگ عاشورا و ظهور، موضوع مهمی است، امام حسین (ع) برای ستم ستیزی و عدالت خواهی قیام کرد و ماموریت جهانی امام زمان (عج) نیز مبارزه با ظلم و ستم و برپایی عدالت است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۱:۰۹    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه گفت: اربعین موضع قوی نظام عدالت خواهی در مقابل ظلم موجود در عالم است که در هیچ شرایطی تغییر نمی کند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عاشقان و دلدادگان خاندان نبی مکرم اسلام (ص) با پیوستن به پویش هرخانه یک حسینیه و قرائت زیارت اربعین ، ندای حق طلبی و عدالت خواهی سر می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۹    
اربعین، لبیک به ندای حق طلبی و عدالت خواهی سیدالشهدا (ع) و حاوی پیام ایثار و شهادت، فتح و دلاورمردی های مردان حق در سرزمین کربلاست.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم اربعین حسینی، نماد جاودانگی مکتب عاشورا و میعادگاه تجدید میثاق با آزادگی و دینداری است. نهال پربار عدالت خواهی و حق طلبی که در کربلا با خون خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام و یاران با وفایشان آبیاری شد، با گذشت قرن ها شکوفاتر شده و آثار بالنده معنوی آن چون مشعلی فروزان ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نمایش رادیویی قاصدکی در باد به مناسبت اربعین حسینی(ع) به صورت پادکست در فضای مجازی از سوی فرهنگسرای سرو منتشر می شود. به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای سرو، به مناسبت اربعین حسینی(ع) نمایش رادیویی “قاصدکی در باد” به نویسندگی خدیجه اسدی، کارگردانی مرضیه بخشی ...