جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۲۱Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالت خواهی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۴    
عزمی جدی برای مبارزه با فساد و تبعیض داریم ، عدالت خواهی و طلب استقلال برای مردم شاخصه قیام سردار جنگل است از عناوین روزنامه های امروز(11 آذر) گیلان است.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با اشاره به مبارزات میرزاکوچک علیه استبداد و استعمار ، عدالت خواهی و طلب استقلال برای مردم کشور را از شاخصه های قیام سردارجنگل عنوان که یک واحد مینیاتوری از جمهوری اسلامی را در آن زمان ایجاد کرد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مطالبه گری و عدالت خواهی دو خاصیت بسیار مهم بسیج دانشجویی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۶    
امام جمعه کرمان گفت: عدالت طلبی که در نهاد فطری هر انسانی نهادینه شده و عدالت خوشایند هر فردی هست حالا او چه دیندار باشد یا نباشد زیرا عدالت خواهی در ذات بشر نهادینه شده و همه آدم ها در همه سطوح، فطرت عدالت خواه دارند و این از مستقلات عقل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کرمان گفت: تفکر بسیجی عدالت خواه و همه جانبه است و تفکری است که در عدالت خواهی به امام اقتدا می کند و میدان را خالی نمی کند و ظلم ستیز و مظلوم نواز است.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی حضرت امام خمینی رحمه الله و عدالت خواهی میلیون ها انسان با ایمان، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۲    
معاون تشکیلات و امور دانشگاه های سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه بسیج ایفاگر نقش های راهبردی و سرنوشت ساز در کشور است، گفت: عدالت خواهی و مبارزه بافساد از ماموریت های مهم بسیج دانشجویی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- دادستان قزوین گفت: انقلاب اسلامی بر پایه عدالت خواهی و با حضور مردم در صحنه به پیروزی رسید و اصلی ترین دلیل دوام و ثبات انقلاب نیز همین مردم محوری بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: پیشرفت های هسته ای، توانایی موشکی، عدالت خواهی بین المللی و دفاع از مظلومان، از مؤلفه های مهم قدرت بسیج است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۲    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: عدالت خواهی و عدالت گستری یکی از وظایف مهم رسانه ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۷    
فعال کارگری استان مرکزی گفت: کارگران در هپکو به دنبال مبارزه با فساد بودند، اما جای بسی تاسف است که عده ای تهمت زدند و گفتند به اسم عدالت خواهی به دنبال باج خواهی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عدالت خواهی و عدالت گستری یکی از کارهای مهم رسانه ملی در جریان گسترش دین و انقلاب است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گمان غلطی است اگر بسیج را حاصل جنگ تحمیلی یا انقلاب اسلامی بدانیم. بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی حضرت امام خمینی رحمه الله و عدالت خواهی میلیون ها انسان باایمان، تنها، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا، مهدی باب الحوائجی در پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یادگار انقلاب و امام روح الله، فهم درست، اعتماد، اراده و اخلاص امت اسلامی است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مسئول بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به تشکیل هسته های مطالبه گری در این استان، گفت: مطالبه گری و عدالت خواهی رسالت امروز بسیج دانشجویی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: گفتمان عدالت خواهی باید در این استان نهادینه شود تا افرادی که روش های دیگری را برای مطالبه گری در پیش گرفته اند به مسیر صحیح بازگردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
دختر شهیده فاطمه اسدی گفت: تنها گناه مادرم که به دست گروهک های ضدانقلاب 37 سال پیش به طور مظلومانه ای به شهادت رسید، فریاد عدالت خواهی و آزادی طلبی مردم کردستان بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۰    
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: وصیت نامه حاج حیدر رحیم پور ازغدی را بخوانید و با ابعاد فردی-خانوادگی-اجتماعی ایشان تطبیق بدید. شخصیتی کاملا عدالت خواه و عدالت پرور که عدالت خواهی را از زندگی تا وصیت نامه اش کشانده است. اسلام مدنظر خمینی، چنین انسانی می سازد! ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس با تأکید بر اینکه بنا نیست با طرد دیگران به جایی برسیم، گفت: اگر وضعیت فرهنگی رسانه ای امروز جامعه را بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که نیازمند خشوع هستیم.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عبدالله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان در یادداشتی نوشت: چند روز پیش شبکه ملکه [بی بی سی فارسی]گزارشی با عنوان هزار فامیل در جمهوری اسلامی از دایی تا داماد منتشر کرده بود که بگوید شایستگان عقب کشیده می شوند تا اقوام بر مصادر حکومت جلوس کنند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
توسعه سرمایه داری در جهان پس از فروپاشی شوروی گرچه نزدیک دو دهه مضامین رسا و واضح عدالت طلبانه و ضدسرمایه داری را در سینما کمرنگ کرد، اما این موج چندسالی است مجدداً خود را به اشکالی مختلف نشان می دهد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۶    
حوزه/ امام جمعه بندرلنگه گفت: نماز جمعه محل تبیین مبانی اسلام و امامین انقلاب در مقولاتی همچون عدالت و ترویج فرهنگ مطالبه گری و عدالت خواهی است، البته این مسئله هرگز نباید به بهانه ای برای ورود نماز جمعه به فاز ایجاد تشنج در جامعه و هتک حرمت افراد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ائمه جمعه استان زنجان در خطبه های نماز جمعه ضمن انتقاد از مدیران پروازی، لزوم توجه صدا و سیما به قهرمانان ملی، هوشیاری دولت در مذاکرات هسته ای و بر مطالبه گری، عدالت خواهی و فساد ستیزی نهاد نماز جمعه تاکید کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران در سخنرانی خود به دوره صد روزه ابتدایی شکل گیری دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: اولین امتیاز دولت سیزدهم و رئیس جمهور مومن، شعار عدالت خواهی و مبارزه با فساد است که ابتدا این شعار را دادند. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه های امروز نماز اظهار داشت: صدمین روز دولت سیزدهم سپری شد و اولین امتیاز دولت سیزدهم و رئیس جمهور متدین و مومن بودن است و تلاش کردند در این مدت در جهت منویات و رضایت مقام معظم رهبری و مردم گام بردارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین اظهار کرد: طلاب باید همواره برای تبلیغ آمادگی داشته باشند که این آمادگی با اخلاص و دانش لازم، امکان پذیر است؛ بنابراین اگر علم مفید و معنویت و اخلاص با هم همراه باشند حتما تاثیرگذار خواهد بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۲:۰۵    
رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با به چالش کشیدن رفتار مدعیان حقوق بشری که از مسیر صلح طلبی و عدالت خواهی خارج شده اند، اما خود را منادی دفاع از حقوق بشر و پیام آور صلح و آزادی معرفی می کنند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۸    
حوزه/ امام جمعه صباشهر استان تهران گفت: سنگر نماز جمعه با رویکرد عدالت خواهی و توجه به لزوم حفظ وحدت در جامعه، محلی برای بیان مطالبات به حق مردم و امر به معروف و نهی از منکر است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری در یک گفت وگوی صریح در برنامه ثریا به تبیین گفتمان عدالت خواهی از تریبون نماز جمعه پرداخت و تاکید کرد: عده ای بافته های ذهنی خود را به شورای سیاست گذاری ائمه جمعه نسبت دادند
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۲۱:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با بیان اینکه امام جمعه باید تحقق عدالت را دنبال کند، اظهار داشت: برای مطالبه گری، طرح و پیگیری مسئله عدالت خواهی هیچ محدودیتی نداریم و ائمه جمعه هم در بیان مطالب، آزادند.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام قنبریان که مهمان دیگر برنامه ثریا بود گفت:نماز جمعه ها در کشور قبل از کرونا 10 درصد شرکت کننده دارد در حالی که 20 درصد در نماز جماعت و 75 درصد در روضه ها شرکت می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۲    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور شامگاه گذشته در برنامه تلویزیونی ثریا به تشریح موضع نهاد امامت جمعه درباره نسبت نماز جمعه و مطالبه عدالت و ضرورت یا عدم ضرورت بیان مصداقی بی عدالتی و فساد از سوی ائمه جمعه پرداخت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدجواد لسانی در یادداشتی در روزنامه ی شرق نوشت: شاید این نکته شنیدنی باشد که شماری پر تعداد، دوست دارند به اولین های تاریخ فکر کنند. همان ها که به سبب عملکردشان، در ذهن ملت ها جاوید مانده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سعادت فر گفت: فرهنگ عمومی باید شاخصه مهمش عدالت خواهی باشد و آن را در جامعه تحقق بخشد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
این کتاب در پاسخ به این سؤال اصلی شکل گرفته است: چرا با رشد کنش گری های اجتماعی و نظارت های مدنی و عدالت خواهی در سطح حاکمیتی، امید به اصلاح کمتر، احساس بی عدالتی و تبعیض بیشتر، و تلقی فساد سیستمی مضاعف شده است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
میزگرد جنبش دانشجویی؛ چالش گفتمان عدالت خواهی با حضور اعضای شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالت خواه و بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه مطالبه گری ابزاری برای عدالت خواهی، مبارزه با فساد و اصلاح گری در جامعه و نظارت عمومی مردم بر مسوولان است گفت: از هر مطالبه گری که در چارچوب شرایط شرعی و فقهی انجام شود در حد توان دفاع می کنیم.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هنرصدا به نقل از شبکه رادیویی ایران، عبدالله علایی تهیه کننده ایران امروز گفت: :عدالت، از جمله مفاهیم فطری و مطلوب بشری در طول اعصار مختلف بوده و هست. وی ادامه داد: بحث دربارۀ مطالبه گری و عدالت خواهی، بسیار اهمیت دارد. ...
الف   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنان روز چهارشنبه، دوازدهم آبان ماه رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور درباره تذکر رهبر انقلاب اسلامی به مجلس درباره گزارش یکی از کمیسیون ها و خواسته ایشان مبنی بر جبران، موجب شد دوباره بحث عدالت خواهی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۲    
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان یکی از ویژگی های بارز مردم بزرگ ایران را برخورداری از روحیه استکبار ستیزی و عدالت خواهی عنوان کرد و گفت: وقایع یوم الله سیزده آبان تجلی خواسته های مردم در مقابله با رژیم ستم شاهی و نفی هر گونه سلطه بود . ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس با بیان اینکه وظیفه عدالت خواهی با تحقق عدالت فرق دارد، چرا که تحقق عدالت برنامه، روش و پیگیری می خواهد، گفت: تنها با شعار دادن نمی توانیم شاهد تحقق عدالت در جامعه باشیم.
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۹    
حجت الاسلام حامد اسدالله زاده، عنوان کرد : مدیران شهرستان بدانند که تریبون نماز جمعه پیگیر مسائل مطرح شده توسط تیم های مطالبه گری خواهد بود و اگر لازم باشد هزینه خاطیان و ترک فعل کنندگان را با رعایت جوانب عدالت خواهی که مدنظر رهبر معظم انقلاب است، بالاتر می برد. ...
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند با بیان اینکه عملیات سپاه قدرت چانه زنی ما را در مذاکرات سیاسی آینده بالا برد، گفت: امام جمعه باید گفتمان عدالت خواهی را فریاد بزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه گفت: عدالت خواهی و مبارزه با فساد در نهاد دین است، اما در این مبارزه باید عدالت رعایت شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تذکر رهبر انقلاب به معنای مختل شدن جریان صحیح عدالتخواهی در کشور نیست و با تکیه بر بیانات روشنگرانه امامین انقلاب باید عزم نیروهای عدالتخواه برای مبارزه با مفسدان و اصلاح جامعه جزم شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۸:۲۰    
فردی که تا دیروز افکار عدالت گرایی بر مبنای مارکسیستی داشت امروز به دنبال دموکراسی خواهی آمریکایی است و سخن آنان را با رنگ اسلامی تکرار می کند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یوم الله 13 آبان یادآور رویدادهای مهم و تاریخی بسیاری در روزشمار مبارزات ملت ایران به شمار می رود که وجه اشتراک تمام این رویدادها در بصیرت و بینش سیاسی و انقلابی مردمان این سامان است که در مبارزه فراگیر با استکبار جهانی تبلور یافته است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۵    
از چند روز پیش انتشار بخش تقطیع شده اظهارات رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه درباره عدالت خواهی به سوژه داغ شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی ارفع در گفتگو با خبرگزاری فارس ، درباره عدالت خواهی و ملزومات آن گفت.