یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۲۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «استان کهگیلویه و بویراحمد»

تحلیل بازار   ۳۵ دقیقه پیش    
یاسوج- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه واحد تولید سبد میوه در استان فعال هستند که روزانه 12 هزار عدد سبد میوه برای باغداران استان کهگیلویه و بویراحمد تولید می کنند.
معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در وصول حقوق دولتی معادن، در شش ماهه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه سال 98 ، بیش از 18 درصد رشد داشته است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۲    
اهالی روستای کوه عنا که اصالتاً طایفه جلیل بویراحمد و از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می روند، در گفت و گو با خبرنگار کبنا از استانداران و نمایندگان استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد استمداد طلبیدند و اظهار می کنند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از نورافشانی تپه نورالشهدای یاسوج در آغازین روز امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی از سوی ویس کرمی -مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کشور، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در پانزدهمین همایش سراسری قلم کوهنوردان باشگاههای استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی هیئت کوهنوردی دنا به قله 4090متری برآتش دنا صعود کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی از سوی ویس کرمی -مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کشور، مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد.
پایان عملیات اجرا و نصب خط دوم ( پدافندی) لوله انتقال 20 اینچ تامین آب شرب شهر یاسوج از ایستگاه پمپاژ تنگ کناره بر روی پل سوم بشار یاسوج
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری در این استان به ازاء هر 100 هزار نفر، 62 نفر بر اثر مرگ غیرطبیعی جان خود را از دست می دهند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
لطف الله مسعودی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی به عنوان مدیرعامل جدید پخش فرآورده های نفتی استان قزوین معرفی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در مسابقه انشاء نویسی پرسش مهر ریاست جمهور که بصورت ملی برگزار شد، سوادآموز یاسوجی رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور از 29 مهرماه آغاز و تا 10 آّبان ماه ادامه دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد با تشریح آخرین اقدامات برای تامین سبد باغداران و حمایت از آنها، اظهارداشت: سه واحد تولید سبد در استان داریم که روزانه نزدیک به 12 هزار عدد سبد تولید کرده و به صورت شبانه روزی فعالیت دارند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود از اقدامات اسماعیل آذری نژاد، خیر فعال در امور مربوط به کودکان دانش آموز مناطق محروم، قدردانی و تشکر کرد. حاجی میرزایی در این پیام خاطرنشان کرد: "خدا قوت برادر. عمیقا از اهتمام دلسوزانه و در عین حال عالمانه شما سپاسگزارم. " ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مُدیر برق گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای مانور جهادی در 15 کیلومتر از شبکه های برق شهر دوگنبدان مرکز این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به شرایط قرمز استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ کرونا دورکاری ادارات از امروز تا روز پنجشنبه 8 آبان ماه تمدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استان کهگیلویه و بویراحمد با دو اقلیم متفاوت آب و هوایی به سرزمین چهارفصل معروف بوده و همچون نگینی سبز در زاگرس می درخشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۵    
دکتر کاظمی مدیر کل بیمه سلامت استان و هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو نمودند مدیرکل کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمدگفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۸    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100 درصد بهاء گندم خریداری شده از کشاورزان این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته کهگیلویه و بویراحمد در مراجعه مصدومان ناشی از کار به پزشکی قانوئی رتبه پنجم کشوری را به خود اختصاص داد.
با توجه به شرایط قرمز استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ کرونا دورکاری ادارات در استان در هفته جاری و تا روز پنجشنبه 8 ابان ماه تمدید می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۰۸    
دوران حیات سیاسی شما در حیاط خلوت دانشگاه دیگر رو به اتمام است، بگذارید دانشگاه علوم پزشکی و نظام بهداشت و درمان استان کهگیلویه و بویراحمد و گچساران به مسیری درجهت خدمت و رفاه و سلامت مردم برگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق آن چه آمارها می گویند استان کهگیلویه و بویراحمد در فوتی های ناشی از گازگرفتگی با توجه به جمعیت رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۱    
رئیس فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با گذشت بیش از 7 سال از استقرار اورژانس بین جاده ای سی سخت – یاسوج، این پایگاه همچنان در کانکس مستقر است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۸   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 6 نفر از عاملان اصلی نزاع بهمئی در کمتر از 48 ساعت خبر داد و گفت: 2 نفر از این افراد به ارتکاب قتل های ناشی از نزاع دسته جمعی اعتراف کردند.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: این سرانه برای ضدعفونی کردن مدارس وتهیه تجهیزات برای رعایت دستورالعملهای بهداشتی در محیط هزار و943آموزشگاه اختصاص یافت.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه وبویراحمد از راه اندازی سامانه پیشگیری از طلاق خبرداد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه در استان کهگیلویه وبویراحمد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد و اتاق تعاون استان به منظور برون سپاری و تصدی گری های دولت صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۵    
14 درصد از مرگ و میر های ناشی از تصادفات جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد مربوط به موتور سواران است.
طی حکمی ازسوی حسین کلانتری استاندار استان کهگیلویه وبویراحمد ،عیسی شهامت به عنوان سرپرست عمرانی استانداری تا تعیین وتکلیف این معاونت منصوب می شود
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه سپاه فتح با توزیع 100 دستگاه صوتی بین مدارس مناطق محروم و کم برخوردار استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان گچساران رتبه دوم فوتی ناشی از کرونا را در استان کهگیلویه و بویراحمد دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صادرات در کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ وزنی 33 درصد و به لحاظ ارزش دلاری 106 درصد افزایش یافته است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقف برای حوزه درمان و سلامت ، اشتغال، ازدواج جوانان، کمک به مستمندان و برنامه های قرآنی از جمله مهم ترین نیازهای امروز جامعه است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه های هفته سلامت را تشریح کرد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: سامانه تصمیم به منظور ارائه خدمات مشاوره به زوج های در آستانه طلاق با همکاری معاونت پیشگیری بهزیستی و معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در استان راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با جشن اختتامیه مسکن مهر در استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات اجرایی 16 هزار واحد مسکن در قالب طرح های مختلف در این استان خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
برداشت برنج از مزارع شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین بایدها، نبایدها و وضعیت کرونایی استان کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد.
ندای کهگیلویه و بویر احمد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۴    
جناب آقای موحد این روزا شاهد گرانی فشارهای زیادی بر روی مردم قشر ضعیف، هستید، شماهم خوب میدانید که در استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص مناطق محروم وضعیت اقتصادی مردم خیلی ضعیف است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش دانش آموزان این استان بیشتر مجازی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین بایدها، نبایدها و وضعیت کرونایی استان کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۳    
نشست ستاد استانی مقابله با کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار این استان در ساختمان دولت برگزار شد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۱    
به گزارش فانوس زاگرس ،مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت روز کارشناس اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد: یکم آبان ماه روز کارشناس گرامی باد نظر به کثرت و تنوع دعاوی مطروحه در محاکم قضایی و اینکه قضات در همه رشته های علمی و فنی تخصص ندارند [...]
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۶    
به همت هیئت ورزش های دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد و با همکاری اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در هفته گرامیداشت تربیت بدنی و ورزش همایش مجازی آمادگی جسمانی برگزار می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از مربیان پیش دبستانی شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به بلاتکلیفی خود برای استخدام و بکارگیری جلوی دفتر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون تجمع کردند.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد از بسته شدن پرونده مسکن مهر در این استان بعد از سال ها بلاتکلیفی متقاضیان خبر داد. به گزارش بویرنیوز ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
6 روز از آتش سوزی مراتع و جنگل های دامنه کوه نیر می گذرد و هر لحظه شعله های آتش بی رحمانه درختان هزار ساله بلوط را ایستاده سر می برد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی دو روز اخیر 20 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی و 10 واحد صنفی پلمب شدند.