یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۶:۰۶Jul 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات الکترونیکی»

وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۸    
اعضاءهیات مدیره وبازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه شهرستان زاهدان ازطریق برگزاری انتخابات الکترونیکی انتخاب شدند
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۷    
از جمله دلایل عدم اجرای انتخابات از راه دور، مخاطرات فضای سایبر، احتمال هک شدن و یا اینکه ربات به جای فرد رأی دهنده، رأی دهد و نیز صیانت و عدم افشای رأی، رواج خرید و فروش رأی است...
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۴    
وی افزود: هفته گذشته با همکاری نیروهای مسلح و از طریق پهباد، بیش از 700هزار کیلومتر خطوط فیبرنوری بشکل زمینی و هوایی، پایش شده و این منجر شده است ما حداقل خرابی و خرابکاری را داشته باشیم. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: وزیر کشور درباره نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: قانون مجوز داده و از ما خواسته با هماهنگی شورای نگهبان انتخابات را برگزار کنیم. آنها ترجیح دادند که انتخابات الکترونیک برگزار نشود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر کشور درباره عدم برگزاری انتخابات الکترونیکی در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ما می توانستیم زیرساخت ها را برای تعدادی از کلانشهر ها فراهم کنیم ولی این امکان برای همه شهر ها وجود نداشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه از عدم برگزاری انتخابات الکترونیکی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد و گفت: کرمانشاه با 1670 شعبه آماده برگزاری انتخابات است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۹    
اعضاءهیات مدیره وبازرس اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم برقی و فروشندگان گوشی تلفن همراه شهرستان زاهدان ازطریق برگزاری انتخابات الکترونیکی انتخاب شدند
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۰    
انتخابات الکترونیکی برگزار نمی شود
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نظر شورای نگهبان این است که انتخابات الکترونیکی برگزار نشود؛ بنابراین انتخابات ریاست جمهوری به صورت دستی برگزار می شود. شمارش آرا هم ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: بر اساس هماهنگی با شورای نگهبان، انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم به صورت نیمه الکترونیک است و صرفاً تعرفه های کاغذی را برای رأی گیری خواهیم داشت و صندوق های الکترونیک را استفاده نمی کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به اعلام شورای نگهبان درباره عدم برگزاری انتخابات الکترونیکی گفت: بر همین اساس ما تعرفه های کاغذی را چاپ کرده و از 25 خرداد تعرفه ها به استان ها ارسال خواهد شد و همان شیوه سنتی و قدیمی را در کلیه شعب و حوزه ها خواهیم داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۶   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، امیر شجاعان در یک گفت و گو اظهار کرد: نظر شورای نگهبان این است که انتخابات الکترونیکی برگزار نشود؛ بنابراین انتخابات ریاست جمهوری به صورت دستی برگزار می شود. شمارش آرا هم در این انتخابات سخت نیست.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور با تاکید بر اینکه احراز هویت در انتخابات و در سراسر کشور به صورت الکترونیکی است درباره رای گیری الکترونیکی توضیح داد: انتخابات الکترونیکی در تهران، منوط به این است که با دوستان عزیزمان در شورای نگهبان به نتیجه نهایی برسیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۹    
وزیر کشور با تاکید بر اینکه احراز هویت در انتخابات و در سراسر کشور به صورت الکترونیکی است درباره رای گیری الکترونیکی توضیح داد: انتخابات الکترونیکی در تهران، منوط به این است که با دوستان عزیزمان در شورای نگهبان به نتیجه نهایی برسیم.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
محمد اسلامی: مانور شبیه سازی شعب اخذ رأی و راه اندازی شعب و تست دستگاه های احراز هویت و صندوق های رای برگزار شده و اشکالات و نواقص احتمالی مورد بررسی قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: در صدد هستیم اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تعدادی از کلانشهرها به صورت الکترونیکی انجام شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در انتخابات مجلس در هر دو مرحله دستگاه های احراز هویت و ثبت رأی الکترونیکی به طور کامل متصل شدند و پوشش نزدیک به صد در صدی داشتیم که تجربه ذی قیمتی است. اگر شورای نگهبان موافقت کند، ما آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات الکترونیکی ریاست جمهوری را داریم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات الکترونیکی ریاست جمهوری را دارد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: اگر شورای نگهبان در چهارچوب قانون بتواند ما را همراهی کند، می توانیم انتخابات ریاست جمهوری هم مبتنی بر تجربه انتخابات الکترونیکی مجلس، انجام دهیم.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه سایبری سازمان پدافند غیرعامل کشور از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات پیش رو به صورت الکترونیکی خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار محمدرضا فرجی پور صبح امروز در دیدار با استاندار سمنان، اظهار داشت: آن گونه که وزارت کشور اعلام کرده است ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۸    
پس از برگزاری انتخابات الکترونیکی اتحادیه صنف طلا،نقره و ساعت شهرستان قرچک، اعضای جدید اتحادیه در راستای انجام وظیفه این تشکل مهم معرفی شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شامگاه شنبه 6 خرداد 1403 خبرنگاران ایران اکونومیست به تهیه و تولید اخبار مختلفی در حوزه های گوناگون پرداختند که در ادامه مهم ترین این اخبار را مرور می کنیم: سیاسی انتخابات الکترونیکی در شهرهای بزرگ برگزار شود ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۵:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
در ویدئو زیر به بررسی نحوه برگزاری مراسم انتخابات ریاست جمهور امسال پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: پیشنهاد ستاد انتخابات کشور، برگزاری انتخابات الکترونیکی در شهرهای بزرگ است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۲    
کرمانشاه- رئیس ستاد انتخابات کرمانشاه از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در هشت تیرماه خبر داد و گفت: کرمانشاه آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات الکترونیکی را دارد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۷    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس به همشهری آنلاین گفت: با توجه به اینکه داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری فراوانی انتخاباتی همچون مجلس را ندارند، انتخابات الکترونیکی نخواهیم داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شورا و امور داخلی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم امکان برگزاری انتخابات الکترونیکی حداقل در دور اول وجود ندارد چرا که شرایط آن مهیا نیست اگر انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم کشید آن زمان شورای نگهبان تصمیم گیری می کند.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تجربه برگزاری انتخابات الکترونیکی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی موجب شده تا وزارت کشور مجددا پیشنهاداتی را برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به صورت الکترونیکی به شورای نگهبان ارائه کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور، گفت: وزارت کشور فردا جلسه ای را با شورای نگهبان در رابطه با این مسئله که آیا ثبت نام از داوطلبین چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صورت الکترونیکی باشد یا حضوری برگزار می کند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت گفت: بنده از قبل از انتخابات در تمام نظرسنجی های آن منطقه در صدر قرار داشتم و حتی تا ساعت 18 هم چون انتخابات الکترونیکی برگزار میشد بنده پیشتاز بوده ولی خب نتیجه طور دیگری رقم خورد و بنده به نتیجه انتخابات احترام می گذارم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله مرادی در گفت وگو با خبرنگا ر ایران اکونومیست ، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت الکترونیکی گفت: موفقیت وزارت کشور در برگزاری انتخابات الکترونیک در 8 حوزه انتخابیه به ویژه تهران، نقطه درخشانی در کارنامه دولت سیزدهم است. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری گفت: وقتی زیرساخت کاملی برای هر نوع خدمتی مانند آموزش و سلامت توسعه پیدا کرده اتفاق بسیار بزرگی است که ما ثمره نهایی آن را در انتخابات مشاهده کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جامعه اسلامی مدیران، سهولت در اخذ رأی و سرعت در شمارش آرا را محاسن انتخابات الکترونیکی دانست و گفت: الکترونیکی شدن به صرفه جویی در هزینه های انتخابات کمک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی جمعیت یاران انقلاب اسلامی گفت: برگزاری انتخابات به شکل الکترونیکی امتحان خوبی بود و نتیجه مثبتی نیز به همراه داشت و هیچ گونه خدشه ای هم نسبت به آن وجود ندارد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک سرعت عمل را بالا برد و در کنار سرعت، دقت نیز افزایش پیدا کرد. احمد مرادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تجربه برگزاری انتخابات الکترونیک ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس با تاکید بر برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی گفت: ما به هر میزان که بتوانیم راحت تر اخذ رای کنیم تا شمارش آرا سریع تر صورت بگیرد، بطور یقین مشارکت نیز افزایش می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: از آنجا که با برگزاری الکترونیکی انتخابات، نتایج با سرعت اعلام می شود، امر مثبتی است و باید از این اقدام استقبال کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پیمان فلسفی در گفت و گو با خبرنگار احزاب ایران اکونومیست در ارزیابی خود از برگزاری انتخابات الکترونیکی برای اولین بار در تهران گفت: به اعتقاد من انتخابات امسال مجلس و دور دوم که در تهران به شکل الکترونیکی برگزار شد حرکت ارزشمند و خوبی بود و در نوع خود بی نظیر بود ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در یک گفت وگوی تلویزیونی با اشاره به روند برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در دور دوم اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۹   + ۸۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهور از ناظران و مجریان برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به ویژه در برگزاری تجربه موفق انتخابات الکترونیکی تشکر و قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۳    
تهران- ایرنا- عضو فراکسیون روحانیت مجلس یازدهم با بیان اینکه انتخابات الکترونیکی با ارتقای سلامت انتخابات، باعث افزایش اعتماد مردم می شود تاکید کرد: علاوه بر صرفه جویی و تسریع در فرایند انتخابات، برگزاری الکترونیک می تواند نرخ مشارکت را افزایش دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که تلاش دولت و وزارت کشور انتخابات الکترونیکی محقق شد و بنده به نوبه خودم از وزارت کشور و شورای نگهبان تشکر می کنم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات الکترونیکی به شفافیت انتخابات، تسریع روند رای گیری و شمارش آرا کمک کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری انتخابات الکترونیکی یک گام مثبت بوده و انتظار می رود با تجربه این دوره ایرادات و اشکالات برطرف شده و از دوره دیگر با دقت و سرعت بیشتری انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در دوازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به مزایای برگزاری انتخابات الکترونیکی،گفت: می توان دامنه برگزاری انتخابات الکترونیکی را در دوره های بعد گسترش داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مرتضی نواب کامل در گفت وگو با خبرنگار احزاب ایران اکونومیست ، با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هشت حوزه انتخابیه به صورت الکترونیکی، گفت: شیوه جدید انتخابات در واقع یک اتفاق ارزشمند به شمار می رود که مهترین شاخص آن امنیت ...
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: برگزاری الکترونیکی انتخابات در قانون انتخابات پیش بینی شده بود و وزارت کشور به خوبی قانون را در این زمینه اجرا کرد. ...