دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۲۹Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مورالس»

حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۰    
ویدئیی از گل تاریخی مارادونا در جام جهانی به انگلیس با صدای ویکتور هوگو مورالس گزارشگر اصلی آن دیدار را می بینید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۲    
سیدرضا طبابایی سفیراسبق ایران دربولیوی و مکزیک با تاکید بر لزوم دیپلماسی بسیار فعال ایران در کشورهای آمریکای لاتین گفت: ما باید در دیپلماسی عمومی خیلی فعال باشیم تا این روابط گسترش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۵    
تهران - ایرنا – بولیوی، یک سال پس از شبه کودتایی که با حمایت واشنگتن رخ داد و اوو مورالس رئیس جمهوری وقت را ناچار به استعفا کرد، حالا بعد ازانتخابات اخیر، دوباره و به خواست مردمش، درحال بازگشت به دوران پیش از کودتا است؛ دورانی که از آن به دوره دموکراسی و شکوفایی این کشور یاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۱    
رئیس جمهور بولیوی که به تازگی سکان قدرت را به دست گرفته است، برای اولین بار از زمان بازگشت اوو مورالس به کشور، با او دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
لوئیس آرسه رئیس جمهور بولیوی و معاون او برای اولین بار بعد از بازگشت اوو مورالس رئیس جمهور سابق به این کشور در یک نشست مشترک حضور یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اوو مورالس رئیس جمهوری سابق بولیوی پس از بازگشت به کشورش برای انتخابات ایالتی (7 مارس 2021)، ریاست جنبش به سوی سوسیالیسم (MAS) بولیوی را بر عهده گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۷    
تهران- ایرنا- دبیرکل سازمان کشورهای آمریکایی(OAS) واقع در واشنگتن، به نقش خود در کودتای 2019 بولیوی که منجر به کناره گیری اجباری اوو مورالس رئیس جمهور سابق این کشور شد، اعتراف کرد.
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Brecha Econ mica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی پیرامون بولیوی و شرایط اقتصادی و سیاسی بعد از برکنار شدن رئیس جمهور مورالس با کودتا و با توجه به همه گیری ویروس کرونا می پردازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دنبال انتخاب لوئیس آرسه رئیس جمهوری جدید بولیوی از حزب سوسیالیسم و بازگشت اوو مورالس رئیس جمهور سابق و رهبر این حزب از تبعید، بولیوی با چشم اندازی روشن در مسیر بازسازی سیاست های داخلی و خارجی خود پیش می رود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۹    
اوو مورالس، چهره محبوب و رئیس جمهور منتخب مردم بولیوی که طی یک کودتای آمریکایی مجبور به ترک کشورش شده بود، در میان استقبال حیرت انگیز مردم به بولیوی بازگشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خورخه آرزا، وزیر امورخارجه ونزوئلا بعد از پیروزی حامیان مورالس در بولیوی به سفارت این کشور رفته و بجای تصویر گوایدو (رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا و مورد تایید آمریکا) تصویر سیمون بولیوار را نصب کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۹    
اهالی منطقه اورینوکا زادگاه اوو مورالس با پوشیدن لباس های رنگارنگ و برپایی مراسم جشن از او استقبال کردند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
هزاران نفر از اهالی منطقه اورینوکا زادگاه اوو مورالس رئیس جمهور پیشین بولیوی پس از بازگشت وی از آرژانتین به استقبالش رفتند. به گزارش فرارو، مورالس پس از یک سال اقامت در کشور همسایه آرژانتین درمیان استقبال گسترده به کشورش بازگشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که اوا مورالس سال گذشته در پی کودتایی تحت حمایت آمریکا مجبور به ترک بولیوی شد، اکنون در میان استقبال گسترده به کشورش بازگشته است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اوو مورالس، رئیس جمهور پیشین بولیوی یک سال پس از کودتای آمریکایی در قامت یک رهبر ضد امپریالیستی به کشورش بازگشت و مورد استقبال تاریخی هموطنان خود قرارگرفت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۲۰    
بازگشت ایوو مورالس به بولیوی پس از پیروزی هم حزبی اش در انتخابات باعث ایجاد بحران برای شرکت های آمریکایی از جمله تسلا شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۲    
اوو مورالس که اوایل نوامبر 2019 پس از 14 سال زمامداری در بولیوی ناچار شد زادگاهش را ترک کند و به آرژانتین پناهنده شود، درست یک سال بعد در قامت قهرمان به سرزمین مادری برگشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سال گذشته آمریکا در بولیوی به وسیله عواملش کودتا کرد و مورالس مجبور به ترک بولیوی شد. چندی پیش در این کشور انتخابات برگزار شد و مردم به هم حزبی مورالس، یعنی "لوئیس آرسه" رای دادند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۳:۲۳    
رئیس جمهور سابق بولیوی در میان استقبال گسترده مردمی از مرز آرژانتین وارد کشورش شد. به گزارش شیعه پرس به نقل از روزنامه آمریکائی نیویورک تایمز، ایوو مورالس رئیس جمهور سابق بولیوی امروز دوشنبه و در میان استقبال گسترده مردمی از مرز آرژانتین وارد کشورش شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق بولیوی که سال گذشته با کودتای انتخاباتی جریان غربگرای این کشور و با کمک آمریکا مجبور به استعفا و ترک کشور شد به کشورش بازگشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
صدها بولیویایی در مرزهای مشترک با آرژانتین به استقبال اوو مورالس که از آرژانتین به کشورش بازگشته است، رفتند. مورالس بعد از استعفا در سال 2019 به این کشور پناهنده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – اوو مورالس رییس جمهوری پیشین بولیوی روز دوشنبه پس از یک سال اقامت در کشور همسایه آرژانتین درمیان استقبال گسترده به کشورش بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق بولیوی در میان استقبال گسترده مردمی از مرز آرژانتین وارد کشورش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های داخلی بولیوی از بازگشت اوو مورالس، رئیس جمهوری مستعفی به این کشور خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۰    
رئیس جمهور سابق بولیوی که سال گذشته با حمایت کودتای آمریکایی از سمتش برکنار شده بود امروز به کشورش بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مردم بولیوی با حضور گسترده در مرز این کشور با آرژانتین از رئیس جمهور سابق این کشور که پس از کودتای سال گذشته از کشور خارج شده بود، استقبال کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پس از مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید بولیوی، اوو مورالس به این کشور بازگشت.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۵    
لوئیس آرسه در مراسمی با حضور مقامهای داخلی و خارجی شب گذشته به عنوان رئیس جمهور جدید بولیوی ادای سوگند کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از الجزیره، لوئیس آرسه شب گذشته در مراسمی به عنوان رئیس جمهور جدید بولیوی ادای سوگند کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۳    
تهران- ایرنا- بولیوی با پشت سر گذاشتن حدود یک سال پرفرازو نشیب پس از کودتایی که منجر به کناره گیری اوو مورالس رئیس جمهوری قانونی این کشور شد، در پی انتخاب و تحلیف لوئیس آرسه رئیس جمهوری جدید بولیوی (18 آبان) مسیر دموکراسی را در پیش گرفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش فارس، اوو مورالس رئیس جمهور پیشین بولیوی به انتخابات در آمریکا واکنش نشان داد و شکست ترامپ را شکست سیاست های نژادپرستانه و فاشیستی خواند. به گزارش شبکه روسی آرتی ، مورالس در توییتی نوشت: شکست انتخاباتی ترامپ شکست سیاست های نژادپرستانه و فاشیستی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
لوئیس آرچه به طور رسمی به عنوان رئیس جمهور بولیوی سوگند یاد کرد. همزمان اوو مورالس رئیس جمهور سابق و مربی وی آماده بازگشت به این کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق بولیوی روز شنبه تأیید کرد که دوشنبه از تبعید برمی گردد، اما گفت که "آلبرتو فرناندز"، رئیس جمهور آرژانتین به "دلایل امنیتی" او را همراهی خواهد کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش المیادین، مورالس افزود: البته خوشحال نیستیم که بایدن پیروز شده است، بلکه خوشالی ما به خاطر شکست ترامپ است. جو بایدن با کسب 290 رای الکترال در برابر تنها 214 رای دونالد ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و خانم کامالا هریس نیز به عنوان اولین زن ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، یکشنبه 18 آبان ماه مستند فقر، روی دیگر سکه در شیلی را روی آنتن می برد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند فقر، روی دیگر سکه در شیلی به کارگردانی نیلو بناونته و کارلوس مورالس با اشاره به واقعیت هایی از فقر و روند روزافزون این پدیده در کشور شیلی که اغلب در ...
مواضع ضد آمریکایی و شعار ایجاد بولیوی نوین از سوی رئیس جمهور منتخب و هوادار مورالس و وعده های او برای بازسازی اقتصادی این کشور در برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) در شبکه پرس تی وی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۱    
تهران- ایرنا- اوو مورالس رئیس جمهور مستعفی بولیوی ضمن ابراز مخالفت شدید خود با اقدام "دولت موقت" کشورش برای دعوت از خوآن گوایدو، رهبر حزب مخالفان ونزوئلا در مراسم تحلیف لوئیس آرسه رئیس جمهوری جدید بولیوی، آن را نشانه سرسپردگی به دولت ترامپ دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۰    
یکی از سناتور های حزب حرکت به سوی سوسیالیسم بولیوی از بازگشت اوو مورالس به بولیوی در کمتر از 2 هفته دیگر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۶    
بنا به اعلام منابع بولیویایی، رئیس جمهور مستعفی بولیوی اواخر آبان ماه به کشورش باز می گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق بولیوی که در پی کودتای 2019، از کشور خارج شده بود؛ با بازگشت قدرت به حزب سوسیالیسم، به وطن بازخواهد گشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اوو مورالس رئیس جمهور پیشین بولیوی که مجبور به استعفا و ترک کشورش شده بود، 19 آبان به بولیوی بازمی گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تحلیلگر سیاسی بولیویایی ضمن ابراز امیدواری از روی کار آمدن دولت جدید بولیوی و پایان دوره حکومت گوش به فرمان و دست نشانده آمریکا در این کشور، گفت: روابط میان ایران و بولیوی در مسیر همکاری احترام آمیز و برادرانه ای که در دوران دولت اوو مورالس (رئیس جمهوری وقت) جریان داشت ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان - یک قاضی در بولیوی، دستور بازداشت اوو مورالس ، رییس جمهور در تبعید این کشور را باطل و راه بازگشت وی به بولیوی را بدون خطر بازداشت، باز کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بنا به یک حکم قضایی، دستور بازداشت رئیس جمهور سابق بولیوی باطل اعلام شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
قاضی یک دادگاه منطقه ای در بولیوی با رد اتهام های تروریسم علیه رئیس جمهور پیشین این کشور، حکم بازداشت این مقام بلندپایه بولیوی را لغو کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از راشاتودی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اوو مورالس به دنبال پیروزی وزیر اقتصاد دولت اش در انتخابات ریاست جمهوری بولیوی، دوشنبه شب آمادگی خود را برای بازگشت از آرژانتین به میهن در 11 نوامبر (21 آبان) اعلام کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دادگستری بولیوی روز دوشنبه از لغو تمامی اتهامات مطرح شده علیه اوو مورالس رئیس جمهور سابق این کشور خبر داد. مقامات قضایی بولیوی درخواست ارائه شده توسط مورالس را معتبر اعلام کرده و اعلام کردند که حقوق بنیادی رئیس جمهور سابق بولیوی نقض شده است. ...
وزارت امور خارجه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر ظریف پیروزی حزب آقای مورالس در صحنه سیاسی بولیوی را به وی تبریک گفت . در گفتگوی تلفنی بعد از ظهر امروز دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و اوو مورالس رییس جمهور پیشین و رهبر حزب پیروز در انتخابات اخیر بولیوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۰    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته. نخست وزیر ایتالیا از محدودیت های جدید کرونایی در این کشور خبر داد. مشروح گزارش ... ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر پیشن بولیوی در چین با اشاره به برتری حزب تحت رهبری اوو مورالس رئیس جمهوری سابق این کشور در انتخابات اخیر و پیروزی لوئیس آرسه از افراد نزدیک به مورالس در انتخابات، تاکید کرد که قطار روابط بولیوی و جمهوری اسلامی ایران دوباره روی ریل توسعه دوستی قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۵    
در انتخابات هفته پیش مشخص شد مردم بولیوی در اقدامی تاریخی نامزد چپ گرای متحد اوو مورالس را انتخاب کرده اند.