دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۴۸Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت وام»

اول فارس   ۱ ساعت پیش    
در طرح حرکت بانک رفاه عموم مشتریان حقیقی و حقوقی می توانند از تسهیلات تا سقف 300 میلیون تومان (اشخاص حقیقی) و ( 1 میلیار تومان ) اشخاص حقوقی با سود 1 تا 17 درصد استفاده کنند. ...
راهبرد معاصر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق تسهیلات دهی ریاست جمهوری گفت: تسهیلات حمایتی به شرکت های دانش بنیان و کسب وکار های اینترنتی برای جبران خسارت های وارد شده پرداخت خواهد شد.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس بسته ی جدید تشویقی شهرسازانه امکان نوسازی خانه هایی با مساحت کمتر از 50 متر مربع مساحت به شرط رعایت کلیه ی ضوابط شهرسازی و معماری وجود دارد؛ البته این واحدها از ضوابط تشویقی موضوع این مصوبه برخوردار نخواهند شد.
به منظور حمایت از مستأجران و اقشار کم درآمد جامعه، پرداخت وام کمک ودیعه مسکن در بانک سینا سرعت گرفت. به گزارش روابط عمومی بانک سینا، پرداخت وام کمک ودیعه مسکن به منظور کمک به اقشار آسیب پذیر و حمایت از مستاجران کم درآمد در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی صورت می گیرد که از تیرماه 1401 در بانک سینا ...
اقتصاد 24   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده محلس گفت: بانک ها محدویت هایی برای منابع پرداخت وام فرزندآوری داشته اند همه این موارد در مجلس و اصلاحیه پیش بینی شده تا رفع شود.
اقتصاد 24   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جواد نیک بین، نماینده مجلس گفت: بانک ها به قوانین مصوب مجلس در حوزه پرداخت وام ازدواج عمل نمی کنند و باید به بانک ها در حوزه ضمانت بانکی تذکر جدی داده شود
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
، سید عباس حسینی در حاشیه مراسم روز ملی بیمه درباره عدم پرداخت تسهیلات در نظام بانکی اظهار داشت: پرداخت تسهیلات در نظام بانکی متوقف نشده و بانک ها می توانند پس از تامین مالی به تعهدات خود عمل کنند. پرداخت وام تا پایان سال ادامه دارد و نسبت به سال گذشته نیز بیشتر می شود. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۰۷    
سال گذشته بود که دولت اعلام کرد وام فرزندآوری پرداخت می کند. وامی که برخی موفق به دریافت آن شده اند و برخی دیگر همچنان در لیست انتظار دریافت آن هستند. اما حالا مجلس پیشنهادات جدیدی برای آسان شدن شرایط پرداخت وام ارائه داده است.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
از ابتدای اجرای طرح نوسازی تاکنون بانک عامل بخش مسکن به 39 هزار واحد مسکونی واقع در بافت های فرسوده تسهیلات نوسازی پرداخت کرده و این در حالی است که شرکت بازآفرینی شهری، نوسازی و بهسازی سالیانه 150 هزار واحد را در دستور کار خود قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر کشور گفت: ما 11هزار فقره وام 3 تا 5 میلیون را به حساب مستمری بگیران واریز می کنیم. بانک عامل هم قرار است 11 هزار فقره دیگر پرداخت کند که در مجموع این رقم به 22 هزار فقره وام می رسد.
پول پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیر امور اعتبارات بانک شهر از افزایش چشمگیر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزند آوری از سوی شعب این بانک؛ در شش ماهه دوم سال خبر داد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به فرزندانی که از تاریخ اول فروردین 1400 به دنیا آمده اند، وام تعلق می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک ها پدر مردم را در پرداخت وام ازدواج درآورده اند گفت که باید به بانک ها در حوزه ضمانت بانکی تذکر جدی داده شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
پرستش از پرداخت 35 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به بیماران نیازمند و صعب العلاج گیلان از سوی جمعیت هلال احمر استان خبرداد گفت: این میزان تسهیلات قرض الحسنه به 89 نفر از بیماران پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: هیچ اقدامی در نظام بانکی متوقف نشده است و بانک ها با تامین مالی تعهدات خود را ایفا می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از ساخت یک هزار و 400 واحد مسکن برای معلولان در کشور خبرداد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک ها و موسسات اعتباری موظف شدند تا جزئیات پرداخت وام و تعهدات کلان و اشخاص را به صورت فصلی در اختیار بانک مرکزی قرار دهند. جرئیات و تبعات سرپیچی از این قانون چیست؟
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سرپرست بانک مسکن از امضای قرارداد پرداخت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده از ابتدای اجرای این طرح با 39059 متقاضی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: 24 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به بیماران نیازمند در استان توسط جمعیت هلال احمر پرداخت شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به مقروض بودن بانک ها به دولت و اوضاع نابسامان شرکت های مالی و اقتصادی، پرداخت وام های بانکی 14 درصد افزایش یافته است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
با توجه به مقروض بودن بانک ها به دولت و اوضاع نابسامان شرکت های مالی و اقتصادی، پرداخت وام های بانکی 14 درصد افزایش یافته است. به گزارش صبح ساحل و به نوشته تجارت نیوز، بررسی ها نشان می دهد در پایان تابستان، بانک ها حدود 14 درصد بیشتر از پایان سال قبل تسهیلات پرداخت کرده اند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شرایط وام فرزندآوری تغییر کرده و بانک مرکزی به کلیه بانک های عامل دستور داده ظرف مدت 10 روز وام فرزندآوری را به متقاضیان پرداخت کنند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح - الهام روحانی: بیش از 70 روز است که اینترنت قطع است و دسترسی به شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتس آپ از طریق فیلتر شکن امکان پذیر است. در این میان بسیاری از تجار با مشکل برقراری ارتباط با شرکای خارجی و بعضاً داخلی مواجه اند ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: پرداخت وام 10 میلیون تومانی به تمام مردم برای خرید صنایع دستی با همکاری صندوق کارآفرینی امید هدف گذاری شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار درون شهری شهرداری مشهد درباره وام خرید موتورسیکلت برقی گفت: سقف آن 100 میلیون تومان است.
آنا / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با موافقت رئیس جمهوری 10 هزار هنرمند صنایع دستی به صورت یک طرفه و بدون کارفرما بیمه می شوند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: به کارکنان دولت تا سقف 10 میلیون تومان تسهیلات صنایع دستی اعطاء می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تسنیم : وزیر میراث فرهنگی گفت: با راه اندازی نمایشگاه تهران غرفه ها مستقر می شوند و بعد تکثیر می کنیم و به عبارتی هر فردی با معرفی ساده می تواند 10 میلیون تومان صنایع دستی خرید کنند و به صورت اقساط پرداخت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند کند پرداخت وام های ازدواج، گفت: برخی از جوانان ما 10 ماه در صف انتظار وام ازدواج می مانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در نشست شورای اقتصاد کشور با حضور رئیس جمهور مهلت پرداخت وام های مراکز ⁧گردشگری⁩ تا 2 سال تصویب شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت وام فوری بدون ضامن به بانک رفاه هم رسید و این بانک اعلام کرده تسهیلات 100 میلیون تومانی بدون ضامن پرداخت می کند. اما شرایط دریافت این وام چیست؟
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در خصوص عدم پرداخت وام های ازدواج به زوج های جوان گفت: وام ازدواج را مجلس تصویب کرده و بانک ها موظف به پرداخت آن هستند منتهی بانک ها نیز یک سری محدودیت ها در ارتباط با منابع دارند که در این خصوص نیز بحث های ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه ازدواج آسان و سومین نمایشگاه فرش ماشینی آغاز به کار کرد به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس،مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت:اولین نمایشگاه ازدواج آسان به همراه سومین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت،کفپوش ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور گفت: رتبه این شهرستان در بخش جذب تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل تکلیفی در بین 32 شهرستان استان خراسان رضوی 31 است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۰    
در بحث تسهیلات سخت گیری های بسیاری توسط بانک ها در پرداخت صورت می گرفت که دولت برای تسهیل در خصوص پرداخت وام ها قوانین و شرایطی را تعیین کرد اما این قوانین با برخورد سلیقه ای بانک ها مواجه شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اجرای 53 هزار واحد مسکن خودمالکی با پیشرفت 57 درصدی، گفت: از این تعداد وام 3292 واحد (6.1 درصد) پرداخت شده است.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین با اشاره به پرداخت 500 فقره وام 30 میلیون ریالی به زنان سرپرست خانوار گفت: همواره تلاش کرده ایم تا بانک نقش خود را در حوزه مسئولیت های اجتماعی به خوبی ایفا کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون بانکی وزیر اقتصاد با اشاره به جهت گیری دولت در تسهیل در اعطای تسهیلات خرد اعلام کرد: از بهمن ماه سال گذشته تا مهر ماه رقمی نزدیک به 38 هزار میلیارد تومان به یک میلیون نفر پرداخت شده که بسیار قابل توجه است و در تاریخ بانکداری این میزان پرداخت نشده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی بانک مرکزی گفت: شبکه بانکی در هفت ماه گذشته امسال حدود 2245 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که از رشد 45 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
آقای مصطفی قمری وفا سخنگوی بانک مرکزی گفت: 84 درصد کل تسهیلات پرداخت شده در 7 ماه گذشته به صاحبان کسب و کار و 16 درصد مابقی هم به مصرف کننده نهایی خانوار پرداخت شده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک ها موظف به پرداخت وام ازدواج هستند، اما به دلیل کارمزد پایین این وام از پرداخت آن پرهیز می کنند. این درحالی است که حجمی از نقدینگی آن ها را سپرده های قرض الحسنه تشکیل می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی بانک مرکزی گفت: شبکه بانکی در هفت ماه گذشته امسال حدود 2245 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که از رشد 45 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۶:۱۴    
شرایط 2 وام جدید 4 میلیاردی و 100 میلیون تومانی دولت به بعضی از خانوارها اعلام شد.
وزیر اقتصاد با اشاره به برنامه دولت برای مهار نقدینگی از طریق انضباط مالی دولت و کنترل ترازنامه بانک ها تصریح کرد: با توجه به وضعیت بانک ها و محدودیت هایی که برای پرداخت تسهیلات در بخش های مختلف دارند، باید در هر استان بر تامین مالی پروژه های اولویت دار تمرکز کنیم.
آنا / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گنجی گفت: دانشجویان ورودی 95 که طی مدت زمان 9 ماهه، برای تقسیط وام خود اقدام نکرده اند، بازپرداخت وام آنها از 60 ماه به 36 ماه کاهش یافته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر و سخنگوی شورای فقهی بانک مرکزی اظهار داشت: اگر یک شعبه بانکی خاص عددی را به عنوان نرخ سود تسهیلات به مشتری اعلام کند، اما در عمل و هنگام بازپرداخت اقساط این تسهیلات عدد دیگری اعمال شود، شبهه شرعی ایجاد می شود ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از برخی شعب بانک سرمایه در روند پرداخت تسهیلات بیانگر این است که شعب این بانک تا سقف 100 میلیون تومان به شرط مسدود شدن 20 درصد از مبلغ وام قبل از واریز در قالب سپرده، تسهیلات پرداخت می کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
کیومرث سرمدی در گفت و گو با ایران اکونومیست گفت: متأسفانه مشکلاتی که در کشور وجود دارد معمولاً ناشی از عدم اجرای قوانین (بخصوص قوانینی که در حل بسیاری از مسائل مهم کمک می کند) است، در خصوص پرداخت وام فرزند آوری به افراد، متأسفانه معمولاً با کوتاهی بانک ها مواجه هستیم. ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:نگونه که سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرده است، بانک ها به دلیل داشتن زیان انباشته از پرداخت تسهیلات بلندمدت در شرایط تورمی ناتوان هستند و هم اینک با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند.