یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۳۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت وام»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مهرنوش گفت: پرداخت وام به صنایع کوچک برای بانک ها جذابیت ندارد و اکثر واحدهای خرد با مشکل تامین مالی مواجه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره امور عشایری یزد: درسال 1399 برای توسعه کشت گیاهان دارویی 2میلیارد ریال وام قرض الحسنه به عشایر استان یزد پرداخت شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد و مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: ما به عنوان متولی مسکن در وزارت راه و شهرسازی مراتب اعتراض خود را نسبت به عملکرد نظام بانکی در اختصاص تسهیلات به حوزه ساخت مسکن اعلام می کنیم. ...
رئیس صندوق رفاه دانشجویان درخصوص مشکلات سامانه آموزشیار گفت: ما برای پرداخت شهریه به دانشگاه آزاد مانند سایر دانشگاه ها هیچ مشکلی نداریم، این مشکل از سوی سامانه آموزشی است که باید خودشان پیگیری و حل کنند. ما هم هیچ گونه بحثی در این خصوص نداریم و اگرمشکل برطرف شود اعتبارات پرداخت خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: یک مقام مسئول در سازمان سهام عدالت از پرداخت وام سهام عدالت – کارت اعتباری سهام عدالت – از برخی بانک های کشور خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۴    
رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی تهران درباره پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان این سازمان توضیح داد
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سهامدارانی که برگه سهام یک میلیون تومانی دارند 14 میلیون تومان و سهامدارنی که برگه 500 هزار تومانی دارند، 7 میلیون تومان می توانند وام بگیرند. اما این وام سهام عدالت به صورت نقدی پرداخت می شود؟ ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مبلغ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال جاری، 700 میلیون ریال برای هر یک از زوجین است و دوره بازپرداخت آن نیز 10 ساله است. به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانک مرکزی شرایط پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در سال 1400 را اعلام کرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: معاون امور اعتباری بانک مسکن گفت: کسانی که قبلا از تسهیلات مسکن استفاده کرده اند، می توانند مجدد از این تسهیلات نیز بهره مند شوند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
پرداخت وام سهام عدالت در دو بانک ملی و تجارت آغاز شده است و به سهامداران وام با مبالغ 7 و 14 میلیون تومان پرداخت می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
پرداخت وام سهام عدالت در دو بانک ملی و تجارت آغاز شده است و طبق اطلاعاتی که منتشر شده این وام با مبالغ 7 و 14 میلیون تومان پرداخت می شود.
رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تهران درباره پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان این سازمان توضیح داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد برای خرید یک لپ تاپ معمولی به 8 تا 20 میلیون تومان پول نیاز است که بسیاری از متقاضیان چنین پولی ندارند و وام خرید لپ تاپ می تواند برای آنها بسیار کارگشا باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
با حذف احکام و فیش مستمری فرودین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی، بازنشستگان با مشکلاتی در زمینه ی ارائه فیش های خود برای ضمانت پرداخت وام به سایرین یا خرید کالاهای اقساطی مواجه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
محرمیان گفت: اجرای درست اعتبارسنجی منجر به تسهیل دریافت وام و حتی پرداخت وام به صورت غیرحضوری و بدون ضامن خواهد شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۵    
اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال پیگیری اجرای پرداخت تسهیلات به تمام کارکنان با عقد تفاهمنامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران است. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: هر زمان موعد تمدید قراردادهای اجاره برسد، برای تعیین سقف نرخ اجاره و پرداخت وام ودیعه مسکن تصمیم خواهیم گرفت، مصوبه ای که در حال حاضر داریم همان مصوبه قبلی پرداخت وام ودیعه بوده که تا پایان دوران کرونا معتبر است.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰    
متاسفانه شرایط سخت دریافت وام ازدواج که به نحوی از سوی بانک ها به جوانان اعمال می شود و آنان را در این شرایط اقتصادی دچار مضیقه می کند، بطوری که وام ازدواج برای جوانان رویای دست نیافته ای شده است و امید می رود که مسئولین این مسیر دشوار پرداخت وام ازدواج را تا حدی تسهیل کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۸   + ۵۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وام ساخت مسکن بافت فرسوده برای سازندگان حرفه ای به 300 میلیون تومان افزایش یافت. محمدحسن علمداری، عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به پرداخت وام مسکن بافت فرسوده به 20 هزار واحد، اظهار کرد: مبلغ قرارداد امضا شده با مالکان بافت های فرسوده تاکنون یک هزار و370میلیارد تومان است.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بانک عامل بخش مسکن در تهران و کلانشهرها 50 میلیون و در سایر شهرها 40 میلیون تومان وام بافت فرسوده با سود 9 درصد پرداخت می کند. ( منبع )
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیئت مدیره بانک مسکن از افزایش وام نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان حرفه ای به 300 میلیون تومان در تهران خبر داد. محمدحسن علمداری با اشاره به پرداخت وام مسکن بافت فرسوده به 20 هزار واحد، اظهار کرد: مبلغ قرارداد امضا شده با مالکان بافت های فرسوده تاکنون 1370 میلیارد تومان است ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۶۸ سایت دیگر  
محمدحسن علمداری با اشاره به پرداخت وام مسکن بافت فرسوده به 20 هزار واحد، اظهار کرد: مبلغ قرارداد امضا شده با مالکان بافت های فرسوده تاکنون 1370 میلیارد تومان است. ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۷۳ سایت دیگر  
نقدینه - عضو هیئت مدیره بانک مسکن از افزایش وام نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان حرفه ای به 300 میلیون تومان در تهران خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمدحسن علمداری با اشاره به پرداخت وام مسکن بافت فرسوده به 20 هزار واحد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: از آقای همتی می خواهم با انجام به موقع تکلیف قانونی خود مبنی بر تعیین سهمیه بانک ها برای پرداخت وام 300 میلیونی ساخت واحد مسکونی، عملیات پشتیبانی از تولید مسکن به عنوان اساسی ترین کالای مورد نیاز مردم را شروع کند.
مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به درخواست ایران از این صندوق برای دریافت وام 5 میلیارد دلاری مقابله با کرونا گفت: صندوق بین المللی پول هنوز درحال بررسی این درخواست است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بانک قرض الحسنه مهر ایران یک وام 150 میلیونی به متقاضیان ارائه می کند که به دلیل بالا بودن مبلغ و کارمزد پائین یک درصدی و همچنین فوری بودن فرآیند پرداخت آن ، برای نیازمندان به تسهیلات و وام های بانکی، بسیار جذاب و کارگشا است. ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰    
طبق گفته سخنگوی ستاد سهام عدالت، وام سهام عدالت به همه سهامداران تعلق می گیرد، البته اگر مالک همه سهام خود باشند. به گزارش کاماپرس، پرداخت وام یا همان کارت اعتباری با سهام عدالت در چند ماه گذشته در دستور کار دولت قرار دارد، اما هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: کلاهبردار حرفه ای به بهانه پرداخت وام های خانگی دست به کلاهبرداری میلیاردی زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید ابرکوه گفت: این صندوق پارسال با پرداخت وام های قرض الحسنه زمینه اشتغال 400 نفر را در این شهرستان دربخش های مختلف فراهم کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۵    
صندوق رفاه دانشجویان برای پرداخت وام های دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی با در نظر گرفتن تعطیلی دانشگاه ها و شیوع بیماری کرونا شرایطی را برای ثبت نام و پرداخت وام ها در نظر گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تصمیمات ستاد اقتصادی دولت، سهامداران عدالتی که سهامشان را نفروخته اند می توانند ازمزایای کارت اعتباری دریافت وام خرید کالا از 7 تا 14 میلیون تومان بهره مند شود این افراد به دلیل وثیقه نیمی از ارزش سهام عدالتشان نزد بانک نیازی به ضامن ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان از پرداخت وام به 9 هزار نفر در گیلان خبر داد و گفت: تاکنون 30 هزار و 731 شغل در گیلان ایجاد و 21 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مردم پرداخت شده و این روند ادامه دارد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در وزارت ارتباطات سال گذشته 140 میلیارد تومان به صورت وجوه اداره شده به بخش های مختلف پرداخت کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: از آقای همتی می خواهم که گام اول پرداخت وام 300 میلیون تومانی ساخت مسکن را مطابق قانون بودجه 1400 برداشته و سهمیه هر بانک را تا 21 فروردین ماه سال جاری تعیین کند.
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور اعلام کرد، یک خانوار سه نفره دارای برگ سهام عدالت 500 هزار تومانی، میتواند تا 21 میلیون تومان اعتبار در قالب کارت اعتباری سهام عدالت دریافت کند.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت: تا پایان بهمن امسال 127 هزار و 653 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج های جوان کشور پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل بهزیستی البرز گفت: بهزیستی دخالتی در شرایطی که بانک ها برای پرداخت تسهیلات به مددجویان تعیین کرده اند ندارد ولی در حال رایزنی هستیم که امکان ارائه تسهیلات با شرایط بهتر برای جامعه هدف را فراهم کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بحران کرونا طی یکسال اخیر بسیاری از کشورها را با چالش های بسیاری مواجه کرد. مشکلاتی که موجب شد تا به گزارش اکنومیست صندوق بین المللی پول برای عبور از این شرایط روند اعطای تسهیلات به کشورهای بحران زده را تسهیل کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با آنکه تاکید شده است بانک ها در پرداخت وام و تسهیلات به مراکز تولید و بنگاهای اقتصادی حمایت های خود را از سر گیرند اما برخی از بانک ها بخصوص بانک های خصوصی در تامین نیاز بخش تولید کوتاهی کرده و منابع خود را صرف شرکت های زیر مجموعه خود می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان ضمن هشدار نسبت به تبعات حاصل از تفکیک سنی در پرداخت وام ازدواج از بی توجهی به دهه شصتی هایی که به دلیل مشکلات مجرد مانده اند، انتقاد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
محمد مهدی تندگویان گفت: ابلاغ لایحه وام ازدواج تا زمان تدوین دستورالعمل و ابلاغ اعتبارات جدید قریب به سه ماه طول می کشد بنابراین تا خردادماه زمان لازم است تا پرداخت وام ازدواج با مبلغ تصویب شده، اجرا شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۵    
در حال حاضر وزارت راه و شهرسازی از شیوه تازه پرداخت وام ودیعه مسکن رونمایی نکرده است، اما احتمالا راهکار ثبت نام و دریافت وام اجاره مسکن 1400 نیز همچون گذشته خواهد بود ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۱:۵۱   + ۷۶ سایت دیگر  
امسال میزان افزایش اجاره بها در تهران 25 درصد، کلانشهر ها 20 درصد و سایر شهر ها 15 درصد است. ( منبع )
تا 25 فروردین ماه ثبت تقاضای وام شهریه توسط دانشجویان در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان فعال است و سقف شهریه از یک میلیون تا 5 میلیون در مقاطع مختلف تعیین شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پیشنهاد پرداخت وام ودیعه مسکن به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه شده و جزئیات آن تا پایان هفته مشخص می شود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود محمود زاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: با توجه به آنکه شرایط کرونایی به ویژه در تهران تغییری نکرده است ...
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد پرداخت وام ودیعه مسکن را به ستاد ملی مقابله با کرونا داده ایم و جزئیات آن تا پایان هفته مشخص می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با وجودی که صندوق بین المللی پول به عنوان نهادی مستقل و با عملکردی دور از مسائل سیاسی و ... باید رسالت کاری خود را در قبال پرداخت وام به کشورهای عضو در شرایط خاص انجام دهد اما بیش از یک سال است که به درخواست وام 5 میلیاردی ایران پاسخ نداده است و گوش به فرمان آمریکاست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در سال گذشته 220 هزار نفر تسهیلات وام ودیعه را دریافت کردند. ( منبع )
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - صندوق بین المللی پول بسته کمک 2.34 میلیارد دلاری به کنیا را تصویب کرد تا "نیاز فوری" این کشور به کاهش آسیب پذیری ناشی از بدهی های خود را برطرف کند.