پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۲۰Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت وام»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۶    
سردار یزدی گفت: بیشتر کارتن خواب ها شهرستانی هستند وما برای ایجاد اشتغال برای آن ها در شهر خودشان آمادگی داریم.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین مهری اعلام داشت: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن طی 7 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته معادل 57 درصد افزایش پیدا کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تیمور باقری گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و کاهش مسافر، رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی دچار ضرر و زیان شدند که در این راستا اقدام به تسهیلات 6میلیونی برای این افراد در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان "هنوز سازوکار پرداخت ارز نیمایی به شرکت های هواپیمایی مشخص نیست" گفت: وام های ارزان قیمت به ایرلاین ها پرداخت می شود.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: بدهی بلند مدت سینماهای کشور به تهیه کنندگان و اختلافات میان آنان توسط سازمان سینمایی نیز حل نشد و در نهایت برخی از دفاتر پخش تصمیم به شکایت از آنان گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۶    
پیام های رسیده در تاریخ پنجم آبان ماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کابینه دولت دوازدهم پرداخت وام یک میلیونی به یارانه بگیران، پرداخت بیمه بیکاری به افرادی که در دوران شیوع بیماری کرونا بیکار شدند، تسهیلات کرونایی به بنگاه های آسیب دیده از کرونا و بسته حمایتی 200 تا 600 هزار تومانی را از همان ماه های نخست شیوع بیماری کرونا اجرایی کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر در بخش های دولتی و خصوصی و یا کارآفرینی با پرداخت وام های خود اشتغالی پیگیری می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۰    
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: با آغاز و تداوم جریان پرداخت وام ودیعه مسکن، تا پایان وقت اداری 3 آبان ماه، در این استان 3757 نفر از متقاضیان واجد شرایط، وام ودیعه مسکن دریافت کرده اند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۶۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: جلسه بحث وبررسی عملکرد شبکه بانکی در اجرای طرح اعطای تسهیلات کرونا ، به ریاست دکتر اکبر کمیجانی، قائم مقام بانک مرکزی، برگزار و بر لزوم تسریع و تسهیل در پرداخت تسهیلات مذکور، تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
فرایند پرداخت وام به دانشجویان دوره های روزانه و نوبت دوم و شهریه پرداز از زمان درخواست وام در پورتال دانشجویی تا واریز به حساب دانشجو و دانشگاه اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
حدود دو میلیارد تومان وام قرض الحسنه کارگشائی و مسکن در شش ماهه سال جاری به 319 نفر از مددجویان تحت حمایت و نیازمندان بهابادی پرداخت شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم روند درخواست و پرداخت وام شهریه به دانشجویان شهریه پرداخت را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تهران: 600 سهمیه برای وام 50 میلیون تومانی با سود 18 درصد برای بازنشستگان تامین اجتماعی که مشکل مالی و پرداخت ودیعه مسکن دارند، پرداخت می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی تندگویان گفت: وزارت ورزش و جوانان طی یک سال با مبلغ 120 میلیارد تومان 7 هزار شغل ایجاد کرده است. او افزود: برای به رسمیت شناختن سمن های جوانان با وزارت کشور همکاری کردیم تا شناسه ملی به آنها اعطا شود و به صورت رسمی در کشور کار کنند بنابراین جوانان با عضو شدن در سازمان های مردم نهاد نه ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت:600 سهمیه برای پرداخت وام 50 میلیون تومانی با سود 18 درصد برای بازنشستگان تأمین اجتماعی که مشکلات مالی دارند و در پرداخت ودیعه مسکن با مشکل مواجهه هستند در نظر گرفتیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۰    
جو بایدن: میانگین بیکاری در آمریکا رو به افزایش است و مردم از پرداخت وام های مسکن خود در دوران شیوع ویروس کرونا عاجز شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۸    
معان گردشگری از جزییات پرداخت وام 16 تا 900 میلیون تومانی به فعالان گردشگری خبر داد.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
کارشناس بازار خودرو در خصوص تاثیرات پرداخت وام خودرو بر بازار خودرو، گفت: پرداخت وام شرایط خاصی دارد که اکنون این کار امکان پذیر نیست. در شرایط فعلی بانک ها پول ندارند و در مقابل خودروساز ماشین ندارد تا تحویل دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه لامرد گفت: دولت در پرداخت وام ازدواج و خیرین با کمک های خود تا در شکل گیری ازدواج سهیم هستند پس نباید با تجملات و تشریفات بسیار مانع تشکیل زندگی مشترک شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از پرداخت وام ودیعه مسکن به 60 هزار متقاضی واجد شرایط در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حشمت الله امان الهی گفت: بزودی سامانه کارا جهت پرداخت وام کرونا به باشگاه داران با شرایط جدید و ساده تر بازگشایی خواهد شد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سید موسی خادمی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، تغییر در نحوه برگزاری مراسم ازدواج به منظور جلوگیری از ایجاد تجمع ضروری است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار لرستان گفت: امیدواریم با تلاش و تسریع در روند پرداخت تسهیلات، مابقی اعتبارات در چند ماه آینده به متقاضیان پرداخت شود تا بتوانیم سهم جدیدی را از بانک مرکزی برای سایر متقاضیان فراهم کنیم.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با ارائه پیشنهاد جدید از جمله پرداخت وام ، تامین زمین و تخفیف عوارض ساخت و ساز از کارفرمایان خواست به اجرای پروژه خانه دار شدن کارگران کمک کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۳۰    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 30 مهر، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
معاون توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت هفتم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان این صندوق تا آخر وقت امشب (چهارشنبه 30 مهرماه) به حساب مشمولان خبر داد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع قرض الحسنه بانک ها باید به صورت عادلانه بین متقاضیان توزیع شود اما بررسی ها حکایت از آن دارد که بانک ها در پرداخت وام های قرض الحسنه به کارمندان خود دست و دل بازتر عمل می کنند. ...
طی چند ماه گذشته پرداخت وام ازدواج با تاخیر چند ماه همراه بوده و به گفته معاون امور جوانان، علت این تاخیر افزایش غیر منتظره متقاضیان دریافت وام و ایجاد مشکل در تامین اعتبار بانک ها است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۵۵    
ارزش تسهیلات حمایتی (وام کرونا) پرداختی به بنگاه های آسیب دیده تاکنون بیش از 5800 میلیارد تومان بوده است. ( منبع )
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۲    
در طول 6 ماه اخیر، 81 کشور جهان به منظور جبران هزینه های همه گیری کرونا، برای دریافت وام با صندوق بین المللی پول وارد مذاکره شده اند که نتیجه آن پرداخت 101 میلیارد دلار در قالب 91 وام از سوی این صندوق بوده است ...
خبرگزاری ایسنا: همچنان که پیش از این اعلام شده بود 30 مهر ماه آخرین فرصت ثبت نام دریافت وام کرونا است و صاحبان کسب و کارها و بنگاههای اقتصادی آسیب دیده از کرونا فقط یک روز فرصت دارند درخواست خود را برای دریافت تسیهلات حمایتی کرونا در سامانه کارا به ثبت برسانند. ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سپیدان و بیضاء با انتقاد از روند پرداخت وام های خُرد و انجام برخوردهای سلیقه ای از سوی بانک ها، گفت: نمی توان شرایط پرداخت تسهیلات در کشور را منصفانه دانست.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبالغ انواع وام های دانشجویی نیمسال اول 1400-1399 را اعلام کرد. در بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تقویم زمان بندی اعطای وام های دانشجویی در نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 به همراه جدول انواع وام های دانشجویی و مبالغ آنکه براساس آیین ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بودجه مجلس گفت:کمیسیون بودجه در زمان بررسی لایحه بودجه سال آینده، تمام تلاش خود را برای تسهیل شرایط ازدواج، خرید مسکن و تامین معیشت افراد کم درآمد جامعه خواهد کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه ای جدول زمان بندی و مبالغ وام های دانشجویی سال جدید تحصیلی را به دانشگاه ها ابلاغ کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
درراستای کمک به توانمندسازی محرومان با محوریت اشتغال و توسعه طرح های تولیدی و خانگی توسط مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، تفاهم نامه همکاری برای پرداخت وام قرض الحسنه تا سقف 500 میلیون ریال، طی مراسمی به امضای بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و سیدمرتضی بختیاری رییس این کمیته رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس، معتقد است، تصمیمات بانک مرکزی برای بانک ها ضمانت اجرایی ندارد به همین دلیل تعدد ضامنین، پیچ و خم های متعدد در مسیر پرداخت وام و حتی برخوردهای ناشایست با متقاضیان وام مشاهده شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: دولت برای پرداخت وام های کلان به آقازاده ها مشکل منابع ندارد اما در مخالفت با تبدیل وضعیت و افزایش حقوق کارکنان شرکتی و قراردادی دستگاه ها سنگ اندازی می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۶۲ سایت دیگر  
در نیمه ابتدای امسال بیش از یکصد هزار جوان ایرانی با تسهیلات ازدواج بانک ملی ایران به خانه بخت رفتند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۶    
گویا برخی از بانک های عامل ،حاضر به رعایت مصوبات برای پرداخت وام ودیعه مسکن مستأجران نبوده و قوانین خاص خود را اجرا می کنند. طبق جدول منتشر شده توسط خبرگزاری فارس، شروط بانک تجارت دیگر معرکه است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید درباره هدف گذاری برای اشتغال روستایی گفت: برای امسال پرداخت 2500 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای روستایی هدفگذاری شده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شرایط مختلف بانک های عامل پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران را مشاهده کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وام ودیعه مسکن مستأجران یکی از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا برای کاهش فشار اقتصادی به قشر ضعیف جامعه در روزهای کساد کرونایی بود اما هیچ بانکی حاضر به رعایت مصوبات این ستاد برای برای پرداخت وام نیست و هر بانکی حکومت خود مختار خود را اداره می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
این روزها که قیمت خانه هر روز در تهران رکورد می شکند و کرونا کسب و کارها را کساد کرده است طرح پرداخت وام ودیعه مسکن می تواند مشکلات قشر ضعیف جامعه را التیام بخشد اما به شرطی که مسیر دریافت آن نیز آن گونه که مسؤولان می گویند تسهیل شده باشد.
باشگاه بخرنگاران جوان: رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات وام 5 میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد. علی دهقان کیا درباره جزئیات اعطای وام به بازنشستگان تامین اجتماعی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۱    
صندوق بین المللی پول که بهانه پرداخت وام دخالت های مستقیمی در سیاست های اقتصادی پاکستان دارد از بهبود وضعیت در این کشور خبر داد.