شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۳۵Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردل»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین مرکز پیشگیری از تنبلی چشم کودکان 3 تا 6 سال در اردل افتتاح شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری از تقویت زیرساخت های بخش های مختلف گردشگری در شهرستان اردل خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان: مدیرکل دامپزشکی استان در معیت معاون سلامت، مدیر حراست و مسئول روابط عمومی این اداره کل با کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان اردل در محل این شبکه دیدار و در فضایی صمیمی به گفتگو پرداخت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان: دکتر محمد اسدی مدیرکل دامپزشکی استان در معیت معاون سلامت، مدیرحراست و مسئول روابط عمومی این اداره کل با سفر به شهرستان اردل، با یعقوب شکوهی فرماندار این شهرستان در محل فرمانداری شهرستان اردل دیدار و در خصوص برخی مسائل مربوطه به گفتگو و تبادل نظر پرداخت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- کارشناس دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگیف گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: چهار میلیارد ریال برای بخشی از زیرساخت های پارک گردشگری دزپارت اردل در این استان اختصاص پیدا کرد که این مبلغ از ردیف های ملی به منظور محوطه سازی و دیوارچینی سنگی اختصاص داده شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۵۹    
رئیس شورای اسلامی شهرستان اردل گفت: خط انتقال لوله نفت مارون خسارات متعددی برای مردم میانکوه داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۹    
شهر اردل و روستاهای اطراف به داشتن آب و هوای مطلوب معروف است، اما ساکنان برخی از روستاهای این منطقه هنوز از بعضی امکانات ابتدایی برخوردار نیستند و نیاز است مدیران شهری در راستای اجرای اقدامات موثر و کارآمد برای رفاه شهروندان و ارتقای خدمات شهری برنامه ریزی هایی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۰    
هزار متر زمین برای تاسیس درمانگاه بخش مرکزی شهرستان اردل اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۲۵    
نگار خانه گنجینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل میزبان نمایشگاه عکس و کاریکاتور، با موضوع آسیب های اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اردل گفت: سارق اماکن خصوصی در این شهرستان دستگیر شد و به 10 فقره سرقت اعتراف کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی منطقه میانکوه شهرستان اردل گفت: اطراف بخش میانکوه را مانند یک جزیره آب فرا گرفته است، اما تاکنون شاهد تخصیص منابع آبی به این بخش نبوده ایم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۲    
نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان اردل گفت: مهم ترین معضل شهر اردل تامین آب شرب پایدار و سالم است، لذا در این راستا شرکت آب منطقه ای استان چهارمحال وبختیاری باید اقدامات لازم را انجام دهد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۷    
مرم روستای چویلان شهرستان اردل سال ها بدون حداقل امکانات اولیه زندگی، روزگار می گذرانند و این روزها از دولت مردمی خواستند که مشکل آنها را حل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس امور عشایر شهرستان اردل گفت: یک باب چشمه و آبشخور دامی در منطقه عشایری سرتنگ دنگان دیناران اردل ساخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان اردل طبیعت گرد گرفتار در ارتفاعات این شهرستان را نجات دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با مشارکت بنیاد علوی و بنیاد مسکن استان چهارمحال و بختیاری 250 واحد مسکن محرومان در منطقه میانکوه شهرستان اردل ساخته می شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل،از انجام کیل گیری مزارع جو با هدف ارج نهادن به تلاش های تولید کنندگان برتر شهرستان اردل،خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی اردل، از آغاز ضدعفونی کمباین ها در منطقه دیناران این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار بخش مرکزی شهرستان اردل گفت: یکی از خیران نیک اندیش، یک هزار متر مربع زمین را برای احداث درمانگاه در این بخش اهدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردل گفت: نخستین بار، در سه ماه اول امسال اعتبار بازنگری طرح هادی 15 روستا در این شهرستان تامین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۷    
رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفته جهادکشاورزی پنج طرح کشاورزی در شهرستان اردل به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در راستای کنگره ملی یازده هزار شهید جامعه عشایری کشور، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان اردل با حضور در منطقه عشایری دنگان دیناران از نزدیک و به صورت میدانی مشکلات این منطقه را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۰    
سردار شهید ارسلان از جامعه عشایری چهارمحال و بختیاری در شهرستان اردل امیر نفس خود بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۰    
رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفته جهادکشاورزی پنج طرح کشاورزی در شهرستان اردل به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۷:۴۲    
تهیه برش استانی برنامه هفتم توسعه در دستور کار استان/ شهرستان اردل قطب تولید ماهیان سردابی کشور است، عناوین مهم روزنامه های امروز 29 خرداد در چهارمحال و بختیاری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- پنج طرح کشاورزی همزمان با هفته جهادکشاورزی روز شنبه در شهرستان اردل به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: شهرستان اردل به عنوان قطب تولید ماهیان سردابی استان و یکی از قطب های اصلی تولید ماهیان سردابی کشور شناخته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری از بررسی27 طرح در کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای اُستان خبر داد و گفت: سه مورد از این مصوبات مربوط به طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای سامان، جونقان و اردل است.
ماموران امدادی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردل، یک حلقه مار سمی را در یک واحد مسکونی در یکی از محله های این شهر زنده گیری کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۵    
در مراسمی از کشاورزان برتر شهرستان اردل تجلیل شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردل گفت: جلسه مشاوره پزشکی کمیسیون درصد شهرستان اردل با حضور فرماندار برگزار شد و پرونده 70 ایثارگر موردبررسی قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بهزیستی استان در احکامی جداگانه، سرپرستان بهزیستی در شهرستان اردل و سامان را منصوب کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان: دکتر رضا کریمی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اردل گفت: در راستای بازدید های مستمر بازرسان این اداره از مراکز تولید و عرضه فراورده های خام دامی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس گفت: مقرر شده بود وزیر میراث فرهنگی نیز به حوزه انتخابیه سفری داشته باشند تا از نزدیک در جریان ظرفیت های طبیعی منطقه قرار بگیرند و پس از آن زیرساخت های لازم را برای جذب گردشگر فراهم نمایند که قول مساعد دادند در آینده ای نزدیک در شهرستان های حوزه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۸    
کاروان زیر سایه خورشید همزمان با دهه کرامت به شهر اردل رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-نماینده مردم اردل و فارسان با اشاره به سفر رییس جمهور به استان چهار محال و بختیاری گفت: آیت الله رئیسی در سفرهای استانی از هر فرصتی برای گفت و گوی چهره به چهره و نزدیک با مردم استفاده می کند و رییس جمهور بر بازدید از مناطق محروم و دور افتاده اصرار دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۱    
اردل (پانا) - در سفر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به شهرستان اردل مسؤلان این شهرستان ضمن دیدار با وی به گفت و گو درباره مشکلات شهرستان اردل پرداختند و عنوان کردند نبود آب شرب، کمبود مدرسه و نبود امکانات پزشکی مهمترین مشکلات شهرستان اردل است. ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان اردل مصوبه سفر رئیس جمهور است و به زودی تأمین اعتبار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۵    
طرح های نیمه تمام شهرستان اردل با سرعت پیگیری و تکمیل می شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۰    
عبدالملکی با حضور در گلزار شهدای اردل ، به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۰    
سرپرست فرمانداری اردل و امام جمعه این شهرستان ضمن تشریح مشکلات این منطقه خواستار توجه بیشتر به توسعه این شهرستان شدند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به شهرستان اردل به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده شهید شاخص فضل الله عالی پور دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست فرمانداری اردل گفت: چهارخطه کردن محور شهرکرد به اردل به ویژه ورودی شهر اردل خواسته به حق و مطالبه جدی مردم این شهرستان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده تام الاختیار رییس جمهور در سفر به چهارمحال و بختیاری بعدازظهر پنجشنبه وارد شهرستان اردل شد و پس از ادای احترام به شهدای این شهرستان با خانواده شهید فضل الله عالی پور دیدار کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آستانه سفر ریاست جمهوری، به شهرستان های کیار و اردل استان چهارمحال و بختیاری سفر می کند.