جمعه ۱۷ آذرساعت ۱۳:۰۴Dec 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درکش ورکش»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردل گفت: پس از تلاش های 22 روزه تیم هلال احمر، جسد جوان شهرکردی در رودخانه تنگ درکش ورکش پیدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اورژانس چهارمحال و بختیاری گفت: صبح امروز تصادف 2 خودروی پراید و سمند در محور تنگ درکش ورکش منجر به مصدومیت هشت نفر شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یعقوب شکوهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ریزش کوه و رانش زمین در مسیر ارتباطی شهرکرد، تنگه درکش ورکش در محدوده بهشت آباد، رانش زمین جاده ارتباطی اردل به روگر (دیناران) در محدوده پل ملک، مسیر جاده ارتباطی ارجل به کاوند رانش زمین در سه نقطه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خودروی سقوط کرده در تنگه درکش ورکش با کمک امدادگران جمعیت هلال احمر به بیرون کشیده شد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۰    
کاج (پانا) - وانت نیسان حامل کاه در تونل درکش ورکش شهرستان اردل واژگون شد. علت تصادف عدم تنظیم چرخ های خودرو و سرعت زیاد بوده است و البته بار بیش از حد مجاز نیز در این حادثه بی تأثیر نبوده است،ولی با این حال خوشبختانه حادثه خسارت جانی نداشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۵    
خودروی نیسان حامل کاه در تونل درکش ورکش واژگون شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اردل گفت: تنگ درکش ورکش در جاده شهرکرد به اردل که بر اثر ریزش کوه یک ساعت مسدود شده بود با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شد.
راه دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شیروان خسروی گفت: مرد 37ساله ای که بر اثر حمله یک قلاده خرس وحشی در تنگ درکش ورکش این شهرستان دچار جراحت و مصدومیت شده با کمک امدادگران هلال احمر از مرگ نجات یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
فرد بومی 37 ساله ای که در محل تنگ درکش ورکش با خرس درگیر شده بود بعد از درگیری از ارتفاع هم سقوط کرده و آسیب دیده زیادی دیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: با اعلام خبری مبنی بر غرق شدن فردی در تنگ درکش ورکش بلافاصله تیم جستجو به محیط اعزام و جسد فرد غرق شده کشف و به مراجع قانونی داده تحویل داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۰    
انحراف خودروی معلمان بخش بازفت در تنگ درکش ورکش شهرستان اردل، پنج مصدوم بر جای گذاشت.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
خودروی حامل معلمان در تنگ درکش ورکش استان چهارمحال و بختیاری واژگون شد و 5 معلم مصدوم شدند. به گزارش سلام نو، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از تصادف خودروی حامل معلمان در تنگ درکش ورکش شهرستان اردل خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۵    
سقوط خودروی سواری پژو به تنگه درکش ورکش در محور جونقان به اردل در استان چهارمحال و بختیاری 2 کشته بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: سقوط خودروی پژو در تنگه درکش ورکش شهرستان اردل پنجشنبه شب 2 کشته بر جا گذاشت.
سلام نو / جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمد حیدری شنبه شب با اعلام این خبر افزود: این حادثه رانندگی بعدازظهر روز شنبه بین 2 دستگاه خودرو پراید در محور شهرکرد به اردل در حوالی تنگ درکش ورکش رخ داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از مصدومیت 11 نفر بر اثر حادثه رانندگی در محور شهرکرد به اردل در حوالی تنگ درکش ورکش خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جوان 34 ساله ای در رودخانه منطقه گردشگری درکش ورکش شهر جونقان غرق شد.
راه دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۷:۱۱    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردل از سقوط کوهنورد 53 ساله از ارتفاعات تنگ درکش ورکش خبر داد.
راه دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۱    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردل از اصلاح کلی، تعویض کابل، ترمیم و تجهیز سیستم روشنایی تونل تنک درکش ورکش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۶    
مسؤول روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: پس از تلاش 3 روزه راهداران مشکل روشنایی تونل تنگ درکش ورکش ظهر امروز حل شد.
راه دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۹    
رئیس جمعیت هلال احمر اردل از نجات کوهنورد 40 ساله از شهر کاج در ارتفاعات تنگ درکش ورکش با تلاش امدادگران هلال احمر این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: در تنگ درکش ورکش عملیات ترانشه برداری به مساحت یک هزار و 700 متر مکعب آغاز شد است و اصلاح دو پیچ حادثه خیز در این منطقه در حال انجام است.
راه دانا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۹    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردل از آغاز عملیات اجرایی حذف و اصلاح پیچ حادثه خیز در تنگ درکش ورکش محور اردل به شهرکرد خبر داد.
راه دانا   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۶    
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اردل از کشف جسد مرد 37 ساله ای در محور اردل شهرکرد محدود تنگ درکش ورکش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: جسد مردی 40 ساله در تنگ درکش ورکش پیدا و جهت تشخیص هویت و علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شهرکرد-فرمانده انتظامی شهرستان اردل از وقوع حادثه آتش سوزی در یک دستگاه پیکان در جاده بین سه راهی شهر کاج و تونل تنگ درکش ورکش شهرستان اردل خبر داد.