پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۱۹Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهار 98»

برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس جامعه هتلداران ایران معتقد است: گرانی علت مراجعه نکردن مردم به هتل نیست. بلکه وجود برخی محدودیت ها در هتل، مردم را به سمت خانه های اجاره ای می کشاند، وگرنه قیمت کرایه همین خانه ها چندبرابر هتل ها است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرگ و میر انسان ها، تخریب پل ها، زیرآب رفتن شهر و روستاها، قطعی برق، قطعی آب و .... تنها گوشه ای از خسارات مهمان پر سر و صدای مردمان ایران در امسال و نخستین روزهای بهار 98 بود که موجب قطعی آب بسیاری از روستاها شد. منبع: خبرآنلاین
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
علاالدین ازوجی گفت: در بهار سال جاری نسبت به بهار سال گذشته حدود 814 هزار نفر از اشتغال مردان کاسته شده است ولی با برگشت به کار بخشی از مردان طی فصل بهار تا تابستان سال جاری، حدود 699 هزار نفر به اشتغال مردان افزوده شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
داده های مرکز آمار نشان می دهد تعداد واقعی قربانیان ویروس کرونا بیش از آن چیزی ست که تاکنون به طور رسمی اعلام شده است؛ مقایسه تعداد فوت شدگان در بهار 99 نسبت به بهار 98 حکایت از افزایشی 20 درصدی دارد؛ نرخ خودکشی، اما از آن هم فراتر رفته و افزایشی 29 درصدی را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت که بازسازی ، ساخت و تحویل تمامی واحدهای تخریب شده یا خسارت دیده از سیل بهار 98 در این استان پایان یافته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تغییر اقلیم و نوع بارندگی ها و ایجاد بارش های رگباری و سیل آسا باعث شده خطر در بیخ گوش افرادی که خانه های خود را در حریم رودخانه هایی که سال ها خشکیده بودند، ساختند، لانه کند چراکه در بارش های بهار 98 و 99 شاهد بروز سیل و ویرانی منازل و حتی فوت برخی از مردم بودیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس لشکر سلیمانی ها ؛ ویژه نامه هفته بزرگداشت بسیج: روزهای آخر آبان 96 و آغازین بهار 98 وقتی زلزله کرمانشاه و سیل گلستان، جان و جسم ایرانیان را آزرده کرد، این نسخه بسیج بود که بار دیگر خود را نشان داد و در رزمایشی همگانی ...
بررسی نتایج طرح گرد آوری اطلاعات پروانه های ساختمانی صادر شده توسط شهرداری های کشور در فصل بهار سال 1399 کاهش 15,3 درصدی واحدهای مسکونی پیش بینی شده در پروانه های صادر شده را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵    
کاهش 15,3 درصدی واحدهای مسکونی پیش بینی شده در پروانه های صادر شده برای احداث ساختمان توسط شهرداری تهران و افزایش 6.8 درصدی آن در شهرداری های کل کشور در بهار 99 نسبت به بهار 98
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۱    
از فروردین 99 همه کالاها و اجناس، افزایش قیمت شدیدی داشته اند، اما دریافتی های حقوق بگیران و بازنشستگان بخصوص بازنشستگان کارگری در سال 99 از افزایشی به مراتب کمتر از نرخ تورم برخوردار شدند که با جمع شدن عقب ماندگی های سالهای قبل فاصله دریافتی آنها با هزینه های حداقلی یک زندگی معمولی فاصله بسیار ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۵۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی در تحلیل شاخص های بازار کار در فصل بهار 1399 با اشاره به کاهش 1/1 درصدی نرخ بیکاری نسبت به بهار 98 اعلام کرد: کاهش نرخ بیکاری به دلیل کاهش نرخ مشارکت بوده است و بهبود این شاخص نمی تواند بهبود وضعیت بازار کار را نشان دهد.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سیل بهار 98 که در حوضه های مختلفی از کشورمان رخ داد سبب گردید در حوضه کرخه یکی از استثناء ترین سیل ها به سمت استان خوزستان گسیل گردد به طوری که ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مقایسه تعداد شاغلان در بخش های عمده اقتصادی(کشاورزی,صنعت و خدمات)بیانگر این است که تعداد شاغلان در این بخش ها نسبت به بهار 98 کاهش یافته است.
اقتصاد آنلاین / خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: با کمک استانداری خوزستان تلاش می شود هرچه سریعتر مابقی طلب کشاورزان خوزستانی خسارت دیده از سیل سال گذشته تعین تکلیف و پرداخت شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تفاوت قیمت مواد پروتئینی و کالاهای اساسی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران (حد فاصل اول بهار 98 تا اول پاییز 99) را در عکس زیر مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معادل ریالی خالص دارایی خارجی بانک مرکزی در پایان بهار سال جاری به 366 هزار و 910 میلیارد تومان رسیده که این رقم نسبت به بهار سال 98 بالغ بر 58.8 درصد رشد نشان می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
درآمد مالیاتی دولت در 3 ماهه بهار سال جاری به 51 هزار و 236 میلیارد تومان رسیده که نسبت به درآمد 24 هزار و 271 میلیارد تومانی مدت مشابه 3ماهه سال 98، رشد 111 درصدی را نشان می دهد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فیلم جدید منیژه حکمت به نام بندرِ بند با تهیه کننده آلمانی پروانه نمایش گرفت و به عنوان تصویری از سیل بهار 98 در ایران و کمک های مردمی آن در جشنواره های خارجی مانند جشنواره تورنتو به نمایش درآمد.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تعداد تولدهای 3 ماهه اول سال 1398 در مقایسه با این آمار در سال پیش از آن در 2 دهه اخیر بی سابقه بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها سیل زدگان بهار 98 در شهر معمولان به دلیل اتمام تسهیلات و گرانی، توانایی تکمیل کردن واحدهای مسکونی خود را ندارند و منازل نیمه کاره در آستانه فصل بارش ها روی دست مردم مانده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان با اشاره به تأثیرگذاری پروژه های وزارت نیرو در استان همدان، مدیریت بر سدهای این استان را مؤثر در جلوگیری از سیل در بهار 98 دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تایرسازان کشور در بهار امسال 67 هزار و 734 تن انواع تایر و تیوب تولید کرده اند که این رقم رشدی 24 درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش و این حجم از تولید معادل 10 میلیون و 525 هزار و 662 حلقه تایر است که در مقایسه با بهار 98 رشد 27 درصدی داشته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۵۴ سایت دیگر  
بر اساس گزارش متوسط قیمت محصولات و هزینه خدمات کشاورزی بهار 1399، قیمت عدس نسبت به بهار 98 افزایش 106 درصدی را به ثبت رسانده است.
برترین ها / امید نامه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: رییس مرکز آمار ایران گزارشی درباره آمارهای اشتغال و رشد اقتصادی در سال 1398 ارایه داده که نشان می دهد سفره مردم در سال گذشته، 5.4درصد کوچک تر شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی وضعیت بازارهای اصلی اقتصادی کشور پرداخته و میزان سودی که از بهار98 تا بهار99 عاید سرمایه گذاران شده را محاسبه کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۶:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مقایسه وضعیت قیمت در بازارها طی بهار سال های 98 تا 99 نشان می دهد که بالاترین بازدهی متعلق به شاخص ارزش سهام بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، بیش از 7 برابر شده است و دومین رتبه بازدهی بالا متعلق به سکه (طرح قدیم و جدید) بوده است.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
فولاد خراسان با فاصله در جایگاه نخست رشد سوددهی فولادسازان کشور قرار گرفت جهش بالای حاشیه سود فولاد خراسان در 3 ماهه اول سال 1399 مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از رشد چشمگیر سود سه ماهه نخست سال 1399 نسبت به بهار 98 و قرار گرفتن این شرکت در جایگاه نخست رشد سودآوری در میان فولادسازان [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
آنچه که مجتمع فولاد خراسان را در مقایسه با سایر مجتمع های فولادی کشور متمایز می کند این است که تغییر حاشیه سود در بهار 99 نسبت به بهار 98 به میزان 151 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۹    
جزئیات بیکاری بهار 99 در استان ها در مقایسه با بهار 98 را در اینفوگرافیک مشاهده کنید.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تعداد تراکنش های موبایلی از 384 میلیون تراکنش در بهار 98 به 306 میلیون تراکنش در بهار 99 رسیده که به نظر می رسد الزامی شدن رمز دوم پویا بر این موضوع تاثیر به سزایی داشته است.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- سود ناخالص ناشی از فعالیت های بیمه ای بیمه آرمان در بهار 99 با رشدی 310 درصدی نسبت به بهار 98 رو به رو بوده است.
کارنامه تجارت خارجی محصولات کشاورزی و صنایع غذایی طی فصل بهار سال های 92 تا 99 منتشر شد. براساس آمارهای منتشر شده، بیشترین ارزش صادرات در بهار سال 97 رقم خورده و بیشترین ارزش واردات نیز مربوط به بهار 93 است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با شیوع ویروس کرونا وضعیت اشتغال در کشور حال و روز خوشی ندارد، به طوریکه براساس گزارش آمارهای مرکز آمار ایران طی بهار امسال، تعداد شاغلان کشور به 22 میلیون و 963 هزار نفر رسیده که 1/5 میلیون نفر نسبت به بهار 98 از تعداد شاغلان کاسته شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مصرف آب ساکنان استان البرز در بهار 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 11 درصد افزایش داشته است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه از مخاطبان سیما در بهار امسال، 80٫2 درصد مردم بیننده برنامه های مختلف سیما بوده اند که در مقایسه با بهار 98، تعداد بینندگان 3٫8 درصد رشد داشته است ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت، از تشکیل 539 پرونده تعزیراتی در سه ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون، صرفنظر از پرونده هایی که توسط سازمان های صمت استان ها تشکیل شده است، تعداد 539 پرونده با عناوین تخلفاتی مختلف از جمله گرانفروشی، عدم اجرای تعهدات ارزی ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز آمار ایران، در بهار سال جاری 1.9 میلیون تن شیر گاو در دامداری های کشور تولید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همزمان با بهبود تولید محصولات سواری خودروسازی کشور در بهار امسال، مجموع تیراژ تجاری های سبک و سنگین و عمومی ها نیز در بازه زمانی موردنظر افزایش یافت ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۱    
بانکداری ایرانی-بانک اقتصاد نوین سال 98 را باسود به پایان برد و همچنین تراز عملیاتی این بانک در بهار 98 مثبت ماند .
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۲    
در میان شرکت های داروسازی با سال مالی منتهی به اسفند 99 دتولید با افزایش 144 درصدی درآمد بیشترین رشد درآمدی در مقایسه با بهار 98 را داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس جهاد دانشگاهی البرز از رشد 45 درصدی ذخیره سلول های بنیادی در بانک خون بند ناف رویان البرز در بهار 99 نسبت به بهار 98 خبر داد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
شرکت به پرداخت ملت موفق شد رشد 48 درصدی درآمد خود را در سه ماهه نخست سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت برساند. به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۲۲    
ذوب آهن اصفهان در بهار 99 با کسب درآمد 3294٫2 میلیارد تومان حدود 40 درصد بیشتر از بهار 98 درآمد داشت.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۹:۰۲    
دسانکو در سال جدید تاکنون بازار خارجی برای فروش محصولات خود داشت؛ موردی که در بهار 98 تکرار نشد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی- موسسه ملل در فصل بهار 99 توانست تراز عملیاتی مثبت 336 میلیارد تومان را ثبت کند که نسبت به بهار 98 ، 17درصد رشد داشته است.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۷    
سیمان دورود در فصل بهار توانسته با ثبت درآمد 48٫2 میلیارد تومان حدود 80 درصد بیشتر از بهار 98 درآمد داشته باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پل بزرگ روستای مَنگِل شیر گاه در سوادکوه شمالی که به عنوان شاهراه ارتباطی چندین روستا محسوب می شود، بخشی از آن در بهار 98 که در اثر سیل ابتدای سال آسیب دیده بود، فروریخت و راه ارتباطی را قطع کرد. با وجود مشکلات رفت و آمد برای مردم، ولی همچنان رسیدگی به وضعیت این پل در بلاتکلیفی وعده ها معلق است ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس شهری: برای اولین بار در تاریخ مدیریت شهری، سامانه شفافیت شهرداری لنگرود راه اندازی خواهد شد . این یکی از وعده های دهان پرکن سید مهدی رجایی شهردار لنگرود است که در اسفند 97 مطرح شد و او وعده داد در بهار 98 سامانه شفافیت شهرداری لنگرود فعال خواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، بنابر اعلام سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، محصولات پرمصرفی همچون پیاز، سیب زمینی و گوجه فرنگی در واپسین روز بهار 99 نسبت به زمان مشابه در سال گذشته به مراتب ارزان تر شده است. ...
ترنجی   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۲۲:۲۳    
اواسط بهار 98 بود که ایسوس تلفن پرچمدار ZenFone 6 را با دوربین اصلی چرخان خارج اعلام کرد. به دلیل یک موضوع قانونی، این گوشی با نام ASUS 6z به هند رسیده بود. هر چند این دستگاه خیلی محبوب و پرفروش نشد اما حالا نوبت به جانشینش است. یک تلفن مرموز از ایسوس در بنچمارک Geekbench ظاهر شده است ...