چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۱:۲۹Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرودگاه گرگان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خط پروازی جدید از فرودگاه گرگان به سمت تهران و برعکس روزهای دوشنبه هر هفته برقرار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۴    
گرگان- حق شناس، استاندار گلستان گفت: ظرفیت های خوبی در فرودگاه بین المللی گرگان فراهم شده و باید از این ظرفیت ها برای توسعه تجاری و گردشگری استان به کار گرفته شود تا توسعه گلستان رقم بخورد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا آیین افتتاحیه ویدئوکنفرانسی پروژه های وزارت راه و شهرسازی با حضور رییس جمهوری در استان های اصفهان، سمنان، گلستان، آذربایجان شرقی، کرمان، بوشهر،هرمزگان و خراسان رضوی آغاز شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۴    
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با اشاره به افزایش ظرفیت فرودگاه بین المللی شهدای گرگان پس از افتتاح پروژه های توسعه ای امروز گفت که افزایش ظرفیت مسافر این فرودگاه گام نخست توسعه گلستان و در گرو توسعه بخش گردشگری و صنعت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل فرودگاه های گلستان گفت: ظرفیت جابه جایی مسافر از فرودگاه گرگان سه برابر شده و به دو میلیون و 100 هزار نفر در سال رسیده است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۷    
ترمینال جدید و ساختمان یگان حفاظت فرودگاه گرگان با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال به تجهیزات مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی مجهز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مجید یارندی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - طرح توسعه فرودگاه بین المللی گرگان امروز پنجشنبه با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری در بهره برداری همزمان طرح های مختلف عمرانی استان های کشور افتتاح شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
متانت گفت: با بهره برداری ترمینال جدید فرودگاه گرگان ظرفیت جابه جایی مسافر از 700 هزار نفر به بیش از دو میلیون نفر افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان از افزایش 40 درصدی پذیرش مسافر و پرواز از فرودگاه شهدای گرگان طی هفت ماه گذشته خبر داد و گفت: هم اکنون هفته ای 82 سورتی پرواز از این فرودگاه انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حق شناس گفت: افزایش ظرفیت فرودگاه گام نخست توسعه استان گلستان است و پس از برداشته شدن تحریم و بیماری کرونا می توانیم روابط خود را با کشورهای اوراسیا تقویت کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل فرودگاه های گلستان با اشاره به افتتاح سالن جدید و پارکینگ وسایل پرنده فرودگاه بین المللی شهدای گرگان با حضور مقامات کشوری، گفت: ظرفیت جابجایی مسافر در این خطه شمالی به سه برابر افزایش یافت.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی در استان های گلستان و مازندران در دیدار با مدیرکل فرودگاه های گلستان بر ضرورت افزایش پروازهای هما در فرودگاه گرگان تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۶    
گرگان - ایرنا - آغاز رسیدگی به پرونده متخلفان و اخلالگران آرد و نان گلستان، استقرار ناظران سلامت در فرودگاه گرگان و حضور ورزشکار استان در مسابقات پومسه قهرمانی آسیا از جمله اخبار کوتاه روز شنبه گلستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل فرودگاه های استان گلستان گفت: ناظران سلامت بر رعایت درست شیوه نامه های بهداشتی در فرودگاه و پرواز ها نظارت می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۱۷    
متانت گفت: با توجه به دستورالعمل ستاد کرونا و بخشنامه سازمان هواپیمایی کشور، هواپیماها با 60 درصد ظرفیت و با رعایت فاصله اجتماعی برای پرواز اقدام می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی فرودگاه های گلستان نقص فنی را عامل تاخیر 5 ساعته در پروازهای فرودگاه گرگان عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های گلستان از افزایش 40 درصدی پرواز های فرودگاه گرگان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- متانت، مدیرکل فرودگاه های گلستان از برقراری پرواز گرگان- بندرعباس خبر داد و گفت: هم اکنون هفته ای 63 سورت پروازی از فرودگاه گرگان انجام می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس فرودگاه قدس کلاله از پایان عملیات ساخت دیوار این فرودگاه، تا پایان سال خبر داد.
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان با اشاره به وقوع زلزله 5.2 ریشتری در این استان اظهار کرد که پروازها به روال عادی انجام می شوند و فرودگاه گرگان آمادگی کامل جهت امداد و نجات را دارد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : حنظله گرزین مدیر روابط عمومی فرودگاه های استان گلستان با تأیید این خبر اظهارداشت: پرواز تهران گرگان ساعتی قبل به علت نقص فنی در فرودگاه دشت ناز ساری به زمین نشست. ...
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان با اشاره به وقوع زمین لرزه 5/1 ریشتری در این استان، از آمادگی کامل فرودگاه گرگان برای کمک رسانی به زلزله زدگان خبر داد و تاکید کرد که تردد روان پروازها در فرودگاه ادامه دارد
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها و پیمانکاران پروژه های فرودگاه گرگان نواقص موجود برای تکمیل و افتتاح طرح ها در هفته دفاع مقدس بررسی شد. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای گلستان از افزایش 40 درصدی پروازهای فرودگاه گرگان خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی متانت در نشست خبری، اظهار داشت: پرواز چابهار – گرگان – چابهار افتتاح شد و شنبه هر هفته مسافران را جابجا خواهد کرد که در صورت استقبال مسافران به دو پرواز در هفته افزایش خواهد یافت. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۶    
متانت گفت: پروازهای گرگان-زابل از 20 شهریور از فرودگاه گرگان راه اندازی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- متانت، مدیرکل فرودگاه های گلستان از برقراری پرواز گرگان- چابهار خبر داد و گفت: رایزنی ها برای برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۲:۵۲    
گرگان - ایرنا - مدیرکل فرودگاه های گلستان گفت که ماهانه 20 هزار مسافر به مقاصد تهران، مشهد، زاهدان، زابل، بندرعباس و کیش از فرودگاه گرگان جابجا می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل فرودگاه های استان گلستان با بیان اینکه برقراری پرواز گرگان به آکتائو قزاقستان در دست بررسی است، گفت: فرودگاه گرگان آمادگی کامل برای برقراری این مسیر پروازی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۱    
ایسنا/گلستان نخستین پرواز مسیر چابهار - گرگان بعدازظهر امروز در فرودگاه گرگان به زمین نشست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر جهادکشاورزی برای افتتاح برخی پروژه های هفته دولت دقایقی قبل وارد فرودگاه گرگان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دقایقی پیش وزیر جهاد کشاورزی از طریق فرودگاه گرگان به منظور افتتاح تعدادی از پروژه های هفته دولت وارد استان گلستان شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های گلستان از برنامه ریزی برای برقراری پرواز مسیر گرگان-چابهار برای نخستین بار از 15 شهریور خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های گلستان؛ علی متانت با اعلام این خبر افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل فرودگاه های استان گلستان با اشاره به اینکه افزایش پروازها از فرودگاه گرگان در دستور کار قرار دارد، گفت: پرواز گرگان – چابهار و برعکس از 15 شهریورماه برقرار می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۲    
برای اولین بار در تاریخ فرودگاه گرگان پرواز گرگان – چابهار از 15 شهریور با هواپیمایی معراج انجام می شود .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- متانت، مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از روند افزایشی تعداد پروازهای فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: ماهانه حدود 12 تا 20 هزار مسافر از فرودگاه گرگان جابه جا می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل فرودگاه های استان گلستان گفت: مشکل اصلی فرودگاه کلاله سوخت رسانی است و در صورت احداث جایگاه سوخت این فرودگاه به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۳    
گرگان- متانت، مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از روند افزایشی تعداد پروازهای فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: پیگیر برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان به مقصد استانبول و آکتائو هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۳    
گرگان - ایرنا - خطه سیل خیز گلستان با سابقه وقوع حوادث تلخ و مرگبار طی دهه های گذشته نیازمند تقویت بخش های لجستیکی و پشتیبانی است که در این بین توسعه فرودگاه گرگان در ادوار اخیر؛ ظرفیت سازی منطقه در امدادرسانی بهنگام و رفع دغدغه ها را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش داده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در بازدید از فرودگاه گرگان گفت: توجه و حمایت از صنعت گردشگری توسعه حمل ونقل هوایی را در پی خواهد داشت .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- متانت، مدیرکل فرودگاه های گلستان از اجرای پروژه های عمرانی با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد ریال در فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: ترمینال جدید فرودگاه گرگان 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و موقت تحویل داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از دستگیری و ضبط قاچاقچی ارز در فرودگاه گرگان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۲    
گرگان - ایرنا - سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان از دستگیری یک قاچاقچی ارز در فرودگاه بین المللی گرگان مرکز این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از افزایش 50 درصدی پروازها در خردادماه خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل فرودگاه های گلستان با بیان اینکه افزایش مسیرهای پروازی از برنامه های این اداره کل است، گفت: با توجه به استقبال مردم پرواز گرگان زابل گرگان برقرار شده است.
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از پیشرفت فیزیکی 99 درصدی پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان خبر داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عملیات آسفالت طرح توسعه اپرون فرودگاه گرگان به مساحت 20 هزار مترمربع آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های گلستان، این عملیات چهار لایه آسفالت در قالب سه لایه قشر بیندر و یک لایه قشر توپکا را شامل می شود. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۴    
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان با صدور بخشنامه ای بر استفاده از ماسک توسط مسافران در محیط ترمینال ها و هواپیما تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان گلستان، علی متانت با صدور بخشنامه ای به معاونان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۴۸    
گروه استان ها- فرودگاه ها از جمله مکان هایی هستند که احتمال شیوع بیماری کرونا در آن ها زیاد است اما در فرودگاه گرگان علاوه بر ضدعفونی مستمر تجهیزات و ترمینال وغیره، مسافران نیز از ماسک استفاده می کنند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های گلستان با اشاره به برگزاری ویدیوکنفرانس روند پیشرفت پروژه های توسعه اپرون و ساخت ترمینال جدید فرودگاه گرگان از برنامه ریزی برای افتتاح این پروژه ها در تابستان سال جاری خبر داد. ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرودگاه گرگان در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدامات متعدد و مفیدی را بر اساس پروتکل های بهداشتی انجام داده است.