چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۷:۱۷Sep 2020 30

جدیدترین‌های «سازمان اداری و استخدامی»

اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۳    
رئیس سازمان ملی بهره وری در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های جمعی در خصوص تصویب آئین نامه اجرایی بند د تبصره 21 قانون بودجه 99 گفت: آئین نامه مذکور تقریبا از اردیبهشت ماه سالجاری برای تصویب در هیأت دولت به سازمان اداری واستخدامی کشور ارسال شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای صندوق بازنشستگی کشوری صبح امروز (سه شنبه) با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور رونمایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: چالش اصلی صندوق بازنشستگی کشوری وجود قوانینی است که ورودی و خروجی این صندوق را برهم زده و در نهایت سبب ناپایداری آن شده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به مصوبات سی و سومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و بخشنامه معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای مفاد ماده (12) قانون رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و به منظور تسریع در فرایند بررسی و اعمال مجازات های مربوط به تخلفات اداری ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان اداری و استخدامی کشور دستگاه های برتر جشنواره شهید رجایی سال جاری را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی، دستگاه های اجرایی کشور به صورت سالیانه بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفته و از دستگاه های برتر در هفته دولت با حضور رییس ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور هر ساله بر اساس مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و آئین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه در دو بخش شاخص های عمومی و اختصاصی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور انجام و از دستگاه های برگزیده در مراسم ...
براساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398 توسط سازمان اداری و استخدامی کشور؛ سازمان بنادر و دریانوردی در جشنواره شهید رجایی موفق شد در فرآیند ادواری ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در سطح موسسات، سازمان ها و شرکت های وابسته به دولت به عنوان "دستگاه برتر کشوری " برگزیده شود.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور از انتخاب وزارت کشور به عنوان دستگاه برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی و همچنین از حیث معیارهای ابلاغی رئیس جمهوری در جشنواره شهید رجایی امسال خبر داد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398، دستگاه های برگزیده جشنواره شهید رجایی سال 99 را اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، به نقل از روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۴    
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با تاکید بر پرداخت عیدی کارمندان دولت با حقوق بهمن ماه گفت که دولت در اصلاحیه قانون مدیریت خدمات کشوری که به مجلس شورای اسلامی ارسال کرده افزایش ضریب عیدی کارمندان دولت را پیشنهاد کرده است.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۰    
روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی در پاسخ به مطالبه تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و تبعیض های به وجود آمده اعلام کرد: نیروهای قراردادی شقوق متفاوتی دارند و هر گروه در داخل دستگاه خود باید موضوع را مطرح و پاسخ دریافت کنند.
روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی در پاسخ به مطالبه تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و تبعیض های به وجود آمده اعلام کرد: نیروهای قراردادی شقوق متفاوتی دارند و هر گروه در داخل دستگاه خود باید موضوع را مطرح و پاسخ دریافت کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سازمان اداری و استخدامی کشور با درخواست صدور مجوز 10 هزار نیروی انسانی جدید در قالب برگزاری آزمون استخدامی موافقت کرد؛ اما سازمان برنامه و بودجه فعلاً با تامین اعتبار برای بکارگیری 3 هزار نیروی انسانی موافقت کرده است.
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بخشنامه مشترک سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی درخصوص دستورالعمل همسان سازی حقوق بازنشستگان با 90 درصد شاغلین مشابه ابلاغ شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی بدر پرس ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بخشنامه مشترک سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی درخصوص دستورالعمل همسان سازی حقوق بازنشستگان با 90 درصد شاغلین مشابه ابلاغ شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان اداری و استخدامی دستورالعمل اجرایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری را به دستگاه ها ابلاغ کردند.
آنا / سازمان سنجش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان بومی آزمون استخدامی را فراهم کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، حسینعلی امیری، معاون امور مجلس رئیس جمهور، سید محمد علوی، وزیر اطلاعات، حسن عدل تهرانی، دبیر کمیسیون و دیگر نمایندگان وزارت خانه های اطلاعات، نیرو، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و کشور، معاونت حقوقی رئیس جمهور، ستاد کل نیروهای مسلح ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۱    
با اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال 1397 کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان توسط سازمان اداری و استخدامی و تایید وزارت آموزش و پرورش، اداره کل کانون گیلان رتبه دومی را در میان استان های کشور ازآن خودکرد.
با اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال 1397 کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور توسط سازمان اداری و استخدامی و تایید وزارت آموزش و پرورش، سه اداره کل کانون برگزیده در قالب طرح شهید رجایی معرفی شدند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان تهران که امروز (دوشنبه 31 شهریور 99) با سخنرانی استاندار تهران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و معاون سازمان اداری و استخدامی کشور کار خود را ادامه داده بود، با معرفی برگزیدگان جشنواره بیست ودوم، به شرح زیر پایان یافت.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶    
بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان تهران که امروز (دوشنبه 31 شهریور 99) با سخنرانی استاندار تهران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و معاون سازمان اداری و استخدامی کشور کار خود را ادامه داده بود، با معرفی برگزیدگان جشنواره بیست ودوم پایان یافت.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره شهیدرجایی استان تهران که امروز (دوشنبه 31 شهریور 99) با سخنرانی استاندار تهران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و معاون سازمان اداری و استخدامی کشور کار خود را ادامه داده بود، با معرفی برگزیدگان جشنواره بیست ودوم پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سازمان اداری و استخدامی کشور با بیان اینکه فعالیت نظام اداری کشور در شرایط کرونا روان و مطلوب است، گفت: نظام اداری با راه اندازی خدمات الکترونیکی در این شرایط سخت خدمات مطلوبی به مردم ارایه کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۱    
معاون نوسازی سازمان اداری و استخدامی با اشاره به ضرورت اجرایی شدن تحول اداری؛ گفت: تجربه کرونا لزوم توسعه دولت الکترونیک را اثبات کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به پایین آمدن سطح رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط های کاری هشدار داد.
بامنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس این سازمان با توجه به کاهش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات از سوی کارکنان و ارباب رجوعان، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در بخشنامه جدیدی مجدداً بر رعایت دستورالعمل های ابلاغی گذشته تأکید کرد ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: باتوجه به کاهش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات از سوی کارکنان و ارباب رجوعان، رعایت دستورالعمل های بهداشتی ضروری است و در صورت بروز تخلف، برخوردی جدی می شود. ...
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور طی بخشنامه ای بار دیگر بر رعایت دستورالعمل الزامات سلامت محیط کار و کار در محیط اداری تأکید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: باتوجه به کاهش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات از سوی کارکنان و ارباب رجوعان، رعایت دستورالعمل های بهداشتی ضروری است و در صورت بروز تخلف، برخوردی جدی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی و همچنین سازمان سنجش اعلام کردند: مهلت شرکت در آزمون استخدامی دولت قابل تمدید نیست و در موعد مقرر نیز برگزار و نتیجه اولیه 45 روز بعد اعلام می شود.
سازمان اداری و استخدامی و همچنین سازمان سنجش اعلام کردند: مهلت شرکت در آزمون استخدامی دولت قابل تمدید نیست و در موعد مقرر نیز برگزار و نتیجه اولیه 45روز بعد اعلام می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۵۹ سایت دیگر  
از طریق هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور 28 هزار معلم جذب می شوند. ثبت نام در این آزمون که از پنجشنبه 20 شهریور از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده بود، فردا (شنبه 29 شهریور) به اتمام می رسد. ...
اولین جلسه هیات امنای صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز با حضور جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور،محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،برگزار شد و بودجه 515 میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز به تصویب رسید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، شرایط و ضوابط اختصاصی سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان پزشکی قانونی و هم چنین فهرست شغل محل های وزارت ورزش و جوانان (به عنوان شغل محل جدید) همه متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی ضرورت دارد تا 29 شهریورماه پس از مطالعه دقیق دفترچه ...
برای شرکت در هشتمین آزمون استخدامی حداقل 20 سال تمام و حداکثر 25 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم ضروری است. ( منبع )
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آوایی از پیگیری و حل مشکل پنج هزار بازنشسته شرکت مخابرات خوزستان در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۶    
بر اساس بخشنامه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر اعلام عدم موافقت ستاد ملی مدیریت کرونا با تداوم حضور یک سوم کارکنان ادارات استان تهران، دور کاری کارکنان لغو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مجوز استخدام یک هزار و 500 نفر در بدنه مجموعه وزارت کشور از سازمان اداری و استخدامی کشور گرفته و تامین اعتبار شده است، گفت: از این مجموع تعداد 54 نفر سهمیه این استان است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان سنجش آموزش کشور اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را اعلام کرد. بر این اساس، پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال 1399 ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به پیشنهاد مشترک سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور، آیین نامه اجرایی بند (د) تبصره (21) قانون برنامه بودجه سال 1399 کل کشور مبنی بر ارتقای بهره وری در دستگاه های اجرایی و دستیابی به اهداف و برنامه های پیش بینی شده در مواد (3) و (5) قانون برنامه ششم توسعه ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش طی حکمی، گودرز کریمی فر را به عنوان مدیر کل رفاه و پشتیبانی منصوب کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، متن حکم محسن حاجی میرزایی به شرح زیر است: جناب آقای گودرز کریمی فر با سلام ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۲    
رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنفی کارگری ایمنی و بهداشت کار کشور با ارسال نامه ای به رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، اعلام کرد که در هشتمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی، شرایط احراز صلاحیت جهت اشتغال برخی از پست های عملیاتی و سازمانی بدرستی تعریف نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره کانون استان فارس با ارسال نامه ای به رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، اعلام کرد که در هشتمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی، شرایط احراز صلاحیت جهت اشتغال برخی از پست های عملیاتی و سازمانی بدرستی تعریف نشده است.
سازمان اداری و استخدامی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به برگزاری هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور نموده که سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس نیز در این آزمون 112 نفر نیروی انسانی استخدام می کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون با توجه به نیاز شعب سراسر کشور اقدام به جذب نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی می نماید. به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۵    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور صبح امروز در جلسه شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که در محل آن سازمان برگزار شد، شرکت، و ضمن استماع گزارش های رئیس، معاونان و تعدادی از مدیران آن سازمان درخصوص مسائل مبتلابه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-معاون توسعه مدیریت ومنابع دامپزشکی اصفهان گفت: در آزمون سازمان اداری و استخدامی کشور سهمیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان 15 نفر است که کفاف کمبود نیروی انسانی این اداره را نمی دهد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش رامشیر از اختصاص 74 سهمیه استخدام معلم در هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور به این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۶    
اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: پیشنهاد تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی مبنی بر اخذ مجوز جهت تبدیل وضعیت افراد مذکور به سازمان اداری و استخدامی کشور ارسال شده است، که به محض اعلام نظر از سوی سازمان مربوطه اقدامات لازم از سوی این اداره کل انجام می شود.