چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۷:۱۹May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برون شهری»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل، گسترش بزرگراه ها و ایمن سازی جاده های برون شهری و درون شهری را از مطالبات جدی مردم این استان عنوان کرد.
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 484 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به دیروز 1.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
آگهی مناقصه واگذاری خدمات عمومی ؛ حمل و نقل درون و برون شهری کارکنان منطقه و واگذاری حجمی / زمانی انبارهای نفت خلخال و پارس آباد
کارگاه تخصصی -آموزشی ایمنی راههای برون شهری ویژه روسای ادارات ایمنی و حریم راه ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسر کشور با حضور رضا اکبری معاون راهداری و مهران قربانی مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۰    
عباس اسماعیلی آزادگله رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری با اشاره به راه اندازی سامانه جامع پایانه های برون شهری در راستای مدیریت بهتر پایانه ها، گفت: این طرح بخشی از سیستم اصلی مدیریت برنامه های برون شهری است که علاوه بر اثر بخشی در سیستم نظارت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 480 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به دیروز 0.3 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۶    
رئیس پلیس راه گیلان از برخورد با 33 گروه گردشگری و ورزشی بدون مجوز در معابر برون شهری استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وانت بار ها برای تردد در محور های برون شهری در استان اصفهان ملزم به دریافت بارنامه از شرکت های حمل و نقل جاده ای یا ادارات راهداری هستند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۸    
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2487 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.2 درصد کاهش را نشان می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، تردد جاده ای در محورهای مواصلاتی بین استانی ایلام، 25 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره ماموریت های درون شهری و برون شهری در راستای حفاظت از منابع آب، از توقیف 107 دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز در استان از ابتدای سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل حمل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از الزامی شدن دریافت بارنامه برای تردد وانت بارها در محورهای برون شهری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: طبق تفاهم نامه با دفتر امور فنی استانداری مقرر شده مشکلات زیرساختی پایگاه های امدادی برون شهری هلال احمر بدون دریافت هیچ هزینه ای برطرف شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 484 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 484 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۷    
سرپرست فرمانداری شادگان گفت: ایمن سازی و آرام سازی ترافیک جاده های درون شهری و برون شهری در شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۶    
سرپرست فرمانداری شادگان گفت: ایمن سازی و آرام سازی ترافیک جاده های درون شهری و برون شهری در سطح شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۵    
معابر برون شهری و درون شهری ، مبلمان شهری و آب و فاضلاب در طرح های توسعه آبادان و خرمشهر برنامه ریزی شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۶    
اخذ هرگونه وجه از رانندگان، مسافران و صاحبان کالا توسط شرکت یا موسسه برون شهری غیر از مواردی که به موجب مقررات پیش بینی شده یا می شود، ممنوع است
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری مسافر یکی از ایمن ترین وسایل نقلیه برون شهری برای سفرهای جاده ای است.
سلام نو / الف   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی مخاطرات طبیعی با اشاره به احتمال وقوع پدیده های نظیر زمین لغزش در جاده هایی مانند چالوس و هراز بر ضرورت جلوگیری از آن تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در بروز حوادث جاده ای در جاده های برون شهری گلستان، مناسب نبودن جاده ها به عنوان یکی از عوامل تشدید تصادف ها معرفی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور، در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2491 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش را نشان می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۰    
سرپرست فرمانداری شادگان بر ضرورت استفاده از همه ظرفیت ترافیکی و عملیاتی شهرستان و استان برای ایمن سازی و تسهیل تردد در محور های درون و برون شهری تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از کاهش 2/7 درصدی تردد در محور های برون شهری خبری داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 497 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به دیروز، 2.7 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2497 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2.7 درصد کاهش را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در شبانه روز گذشته، مطابق با آخرین اطلاعات دریافتی از 2487 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 9 درصد کاهش را نشان می دهد.
بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور در شبانه روز گذشته، مطابق با آخرین اطلاعات دریافتی از 2487 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9 درصد کاهش را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - پزشکی قانونی مازندران از مرگ 587 نفر در سوانح رانندگی طی سال گذشته خبر داد که از این میزان 411 نفر در جاده های برون شهری و روستایی جان باختند که هشت درصد بیشتر از مدت مشابه سال 1399 است.
کارگاه تخصصی -آموزشی ایمنی راههای برون شهری ویژه معاونان راهداری ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسر کشور با حضور رضا اکبری معاون راهداری و مهران قربانی مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2498 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد نسبت به روز قبل 2.5 درصد افزایش را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2491 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.3 درصد کاهش را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2499 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش را نشان می دهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الله مولایاری مدیرکل دفتر فنی و مدیریت ریسک سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای از معافیت مالیات بر ارزش افزوده بخش حمل و نقل عمومی شهری و برون شهری ریلی، جاده ای و دریایی اعم از بار و مسافر مطابق جزو 13 بند ب ماده 9 قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 1400 خبر داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۳    
اقتصاد ایران: روابط عمومی مدیریت اجرایی سامانه مشترک اطلاعات سفر (سماس) از واریز ما به التفاوت ریالی 26 و27 اُمین مرحله سهمیه اعتباری سوخت، هشتصد و پنجاه هزار تاکسی اینترنتی، تاکسی های برون شهری و راکبان موتور سیکلت مشمول دریافت سهمیه اعتباری در 26 اسفند ماه 1400خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در فروردین امسال 206 هزار و 553 نفر مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای استان کرمانشاه جابجا شدند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2479 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۶    
حمل و نقل درون شهری و برون شهری توسط وسایل نقیله زمینی، بیشترین آمار را در کشور به خود اختصاص داده است. وضعیت نامناسب رانندگی و جاده ها موجب شده است تا با تعداد بسیار بالایی از تصادفات رانندگی و خسارت های بدنی و مالی رو به رو شویم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۲    
این روزها تاکسی های اینترنتی نسبت به تاکسی های قدیمی، خدمات بسیار بیشتری را به مردم ارائه می دهند. مزایای خدمات تاکسی اینترنتی به گونه ای است که می توان علت محبوبیت آن ها را همین خدمات بی نظیر دانست ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2471 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 0.2 درصد افزایش را نشان می دهد. ...
حمل و نقل هوشمند نقشی موثر در ارتقای امنیت و کیفیت سفرهای درون و برون شهری دارد. این کار به کلاهش تصادفات جاده ای هم کمک می کند.
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2471 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 0.2 درصد افزایش را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۰    
مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: کل تردد جاده ای در شبانه روز گذشته در مقایسه با روز قبل 25.9 درصد کاهش داشته است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2465 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 25.9 درصد کاهش را نشان می دهد. ...
بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2465 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 25.9 درصد کاهش را نشان می دهد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۶    
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد جاده ای در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2465 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 25.9 درصد کاهش نشان می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
علی اکبر آشوری در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد جاده ای در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2465 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 25.9 درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 465 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 25.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.