پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۱:۴۳Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برون شهری»

تازه ترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، بهرام سرمست ظهر امروز در نشست ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم با اشاره به تداوم اعمال محدودیت ترددهای برون شهری در قم، گفت: از روز شنبه محدودیت تردد خودروها از ساعت 9 شب الی 4 صبح در سطح شهر قم لغو خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۷    
گروه استان ها- شیوع بیماری کرونا در 10 ماه گذشته سبب کاهش چشمگیر میزان سفرهای برون شهری شده و همین امر تاثیر منفی بر کسب و کارهای حوزه حمل و نقل گذاشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 0.4 درصدی تردد در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی کردستان گفت: مه غلیظ صبحگاهی در جاده های برون شهری این استان حاکم و موجب کاهش دید رانندگان و اختلال در تردد خودروها شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۰۷    
مگر پارک ها جاده های برون شهری هستند که ماشین های سنگین از آن عبور کنند و نیاز به چراغ های بزرگراهی و اتوبانی باشد؟ در پارک لاله در دوطرف چراغ های اتوبانی به تعداد زیاد نصب شده درحالی که پارک مشکل نور نداشته است و این میزان روشنایی در شب مناسب پارک نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: تردد های درون شهری از ساعت 21 تا 4 صبح کاهش قابل ملاحظه ای داشته و در زمینه تردد های برون شهری هم به طور میانگین 50 درصدکاهش داشته ایم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از کاهش 12.6 درصدی ترددهای جاده ای در 24 ساعت گذشته در جاده های کشور خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه 8 هزار خودرو از مبادی ورودی برگشت داده شده اند، گفت: از آغاز اعمال محدودیت های کرونایی در سیستان و بلوچستان، 85 درصد تردد خودروهای درون شهری و برون شهری کاهش یافته است.
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از کاهش 12/6 درصدی ترددهای جاده ای در 24 ساعت گذشته در جاده های کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران گفت: مطابق بند 11 ماده پنجاه و پنج برنامه 5 سال سوم، شهرداری تهران موظف شد تا در راستای کاهش و کنترل انتشار آلاینده های محیطی هوا ناشی از ایستگاه های اتوبوسرانی درون شهری و پایانه های اتوبوسرانی برون شهری مستقر در محدوده شهر تهران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۳    
شیراز- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: به دنبال توافق کانون انجمن های صنفی رانندگان کالا، اتحادیه شرکت های تعاونی کالا و کانون شرکت های حمل و نقل کالای این استان، کرایه کامیون برای حمل کالای برون شهری 20 درصد افزایش یافت.
مدیرکل دفتر بهره وری حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: تا هشتم آذرماه سال جاری با پرداخت بیش از 56 درصد از تسهیلات حمایتی دولت به شرکت های حمل ونقل برون شهری آسیب دیده از کرونا، میزان تسهیلات پرداختی به فعالان این بخش به دو هزار و 700 میلیارد تومان رسیده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا (وابسته به نهاد ریاست جمهوری)، محسن صادقی گفت: در مجموع 56 درصد کل تسهیلات درخواستی بخش حمل و نقل برون شهری به ارزش 2,700 میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده است. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۵    
رییس پلیس راه ایلام بر آمادگی رانندگان و تجهیز وسایل نقلیه به امکانات زمستانی تاکید کرد و گفت: با توجه به آغاز فصل سرما و بارش نزولات جوی، طرح ترافیکی زمستانی پلیس راه استان از 22 آذر در حوزه جاده های برون شهری استان آغاز می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۶    
جلسه بررسی مشکلات آژانس ها و مسافربرهای برون شهری گالیکش به ریاست فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری، علی اصغر میرزایی فرماندار شهرستان در این جلسه که صبح یکشنبه (9 آذرماه) برگزار شد با اشاره به مشکلات و معضلات ناشی از شیوع کرونا و وضعیت سخت اقتصادی در ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه میزان ترددها در جاده های استان از زمان اعمال محدودیت های کرونایی 40 درصد کمتر شده است، گفت: همه پروتکل های بهداشتی برای استفاده مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری رعایت می شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرکل دفتر ارزیابی های اقتصادی و مدیریت بهره وری حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: درباره آخرین وضعیت تسهیلات حمایتی دولت به شرکت های حوزه حمل و نقل گفت: براساس آخرین گزارش ها تا تاریخ هشتم آذرماه 1399، از مجموع 48 هزار میلیارد ریال تسهیلات درخواستی بخش حمل و نقل ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2250 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری کردستان گفت: پدیده مه گرفتگی در برخی جاده های برون شهری استان بویژه مناطق مرتفع و کوهستانی موجب کاهش دید افقی رانندگان به کمتر از 100 متر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مه غلیظ موجب کاهش دید افقی رانندگان درون شهری و برون شهری استان شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس جامعه هتلداران ایران با اشاره به آنکه بنابر درخواست وزارت بهداشت در هر استان تنها یک هتل برای تبدیل به نقاهتگاه بیماران کرونایی معرفی شده است، از عدم دریافت هزینه های جداگانه توسط هتل ها از بیماران کرونایی خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس پلیس راه ایلام بر آمادگی رانندگان و تجهیز وسایل نقلیه به امکانات زمستانی تاکید کرد و گفت: با توجه به آغاز فصل سرما و بارش نزولات جوی، طرح ترافیکی زمستانی پلیس راه استان از 22 آذر در حوزه جاده های برون شهری استان آغاز می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمن سازی در حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت مطابق بند 11 ماده پنجاه و پنج برنامه 5 سال سوم، شهرداری تهران موظف شد تا در راستای کاهش و کنترل انتشار آلاینده های محیطی هوا ناشی از ایستگاه های اتوبوسرانی درون شهری و پایانه های اتوبوسرانی برون شهری مستقر در محدوده شهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – جانشین رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: در همه مسیرهای برون شهری در استان اصفهان بارش گزارش شده و جاده ها لغزنده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سال های طولانی بود که بازار وانت در ایران منحصر به خودروهایی نظیر نیسان زامیاد، وانت مزدا، وانت پیکان و پراید بود و در رده وانت هایی که هم قابلیت کار را در خود داشته باشد و هم گزینه مناسبی برای رانندگی شهری و برون شهری باشد، این بازار انحصاری در دست تویوتا و وانت هایلوکس بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2260 تردد شمار فعال در محور های برون شهری در شبانه روز گذشته در مقایسه با روز قبل، 12/9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 260 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 12.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2260 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 12.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2260 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 12.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۰    
باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه محدودیت سفرها نمی تواند دلیلی بر افزایش تعداد مسافران برون شهری باشد گفت: بر اساس آمارهای استخراج شده در حال حاضر میزان تعداد مسافران برون شهری 43 درصد و میزان سفرها 24 درصد کاهش دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف و باران پراکنده در برخی محور های برون شهری استان همدان موجب لغزندگی، مه گرفتگی و کاهش دید شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۵    
روزنامه ایران ورزشی: در حالی که از روز گذشته هفته دوم محدودیت های کرونایی شروع شده اما فدراسیون کشتی و سازمان لیگ همچنان اصرار به برگزاری مسابقات لیگ برتر کشتی دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ازاول آذرماه با اجرای طرح منع تردد شبانه ومحدویت های کرونایی در بیش از25 شهرستان سیستان وبلوچستان حجم ، تردد خودروی85 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۰    
اقتصاد ایران: گرگان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان با اشاره به محدودیت های کرونایی گفت: مشکلات رفت و آمد کشاورزان در جاده های برون شهری برطرف شود.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از کاهش 31 درصدی سفر ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر در این استان در هشت ماهه سال جاری تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان گفت: سفر ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر در این استان در پی شیوع ویروس کرونا امسال 31 درصد کاهش یافته است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 263 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 16.5 درصد کاهش تردد ثبت شده است. اکنون تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) روان است. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش سپید، ایرج حریرچی در گفت وگو با ایسنا درباره وضعیت فعلی کرونا در کشور، گفت: در یک هفته اخیر که پروتکل ها و محدودیت ها از سوی مردم رعایت شده است، شاهد هستیم که درون دادهای سیستم مقابله با کرونا کاهش خوبی داشته اند ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۵    
تردد در محور های برون شهری در شبانه روز گذشته، نسبت به مدت مشابه سال قبل 8 درصد کاهش را نشان می دهد. به گزارش روابط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: شیوع ویروس کرونا و خلوت شدن جاده ها میزان سوانح فوتی، جرحی و خسارتی در جاده های برون شهری این استان را 46 درصد کاهش داد.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در 8 ماهه امسال بیش از 21هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان حمل و نقل برون شهری توزیع شده است و هرگونه توزیع حواله لاستیک بصورت سیستمی و از طریق سامانه راهداری است و حواله دستی نداریم.
طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2263 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 16.5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 18 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی کردستان گفت: کولاک، یخبندان و مه غلیظ در جاده های برون شهری این استان حاکم و موجب کاهش دید رانندگان و اختلال در تردد خودروها شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
فوتی های سر صحنه تصادفات رانندگی در آبان ماه امسال در محور های برون شهری مازندران 23 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری فارس: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در اغلب استان های کشور در 5 روز آینده خبر داد و گفت: توصیه می شود لغو سفرهای غیر ضروری درون شهری و برون شهری در دستور کار باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۴    
بجنورد- ایرنا- بارش برف و باران که از صبح امروز- جمعه- در بیشتر محورهای خراسان شمالی آغاز شده، موجب لغزندگی سطح جاده های برون شهری استان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۹    
ایلام - ایرنا - رییس پلیس راه استان ایلام گفت: اعمال محدودیت های ترافیکی برون شهری در استان رضایت مندی 90 درصدی مردم را در پی داشته است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،در 8 ماهه امسال21 هزار و 429 حلقه لاستیک در بین ناوگان حمل و نقل برون شهری استان کرمانشاه توزیع شده است.
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2262 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 7.6 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: در پی بارش برف جاده های استان لغزنده شده و به همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محورهای برون شهری ضروری است.