پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۳May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برون شهری»

ایرنا   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: بیش از 30 هزار حواله لاستیک از مرداد سال 97 تا پایان فروردین سال جاری با نرخ مصوب برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان صادر شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
حسین عالی باف، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در این عملیات علایم ترافیکی در جاده های ترانزیتی این منطقه و معابر نصب، تعویض و بهسازی می شود، افزود: این اقدامات نقش بi سزایی در تامین امنیت جانی و مالی شهروندان و مسافران درون شهری و برون شهری ایفا می کند. [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۳    
سرپرست پلیس راه راهور خراسان شمالی گفت: از بیست ویکم تا بیست و پنجم اردیبهشت، ممنوعیت تردد خودروهای پلاک شخصی در معابر برون شهری استان اعمال خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به اینکه خط 10 مترو طولانی ترین خط برون شهری متروی پایتخت محسوب می شود، گفت: براساس پیش بینی ها بخش نخست این بخش یعنی از وردآورد تا میدان کتاب تا سال 1404 افتتاح می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۷    
کسب و کار نیوز- بحران کرونا و ممنوعیت های پی در پی مسافرت ها موجب بیکاری 6 هزار راننده ناوگان برون شهری کشور شده است. به گفته فعالان این صنف کرونا بر روی همه مشاغل تاثیر گذاشت و متاسفانه امنیت شغلی این گروه را به خطر انداخته است ...
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۹    
پدال نیوز: آخرین اطلاعات دریافتی از 2286 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 9.5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2286 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9.5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. ...
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2286 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9.5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه ایلام از ممنوعیت تردد در محور های برون شهری و اعمال قانون رانندگان متخلف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز از اجرای طرح تشدید اقدامات کنترلی در معابر برون شهری این استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی گفت: شهرهای گلبهار، طرقبه و شاندیز شامل طرح محدودیت تردد برای شهروندان مشهدی نمی شوند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2279 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 4.1 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۰    
احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ درباره تاثیر کیفیت خودرو در خسارت های ناشی از تصادفات رانندگی به میزان گفت: در جاده ها و مسیر های برون شهری مساله کیفیت خودرو بسیار اثرگذار خواهد بود ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۹    
دوشنبه 00/2/20 ، (اخبار رسمی) : تمامی فعالیت های آتلیه ای خود را به صورت آنلاین در سایت چاپ کشور سفارش داده و بعد از چند ساعت برای درون شهری و یکی دو روز برون شهری محصولات مورد نظر را با بهترین کیفیت و وضوح و رزولیشن عالی توسط همکاران پخش مراکز چاپ عکس آنلاین در سراسر کشور با بسته بندی های زیبا ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ستاد مدیریت مقابله با کرونای گیلان از مسدود شدن تمامی سواحل و تفرجگاه های برون شهری استان در پایان هفته خبر داد.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: آخرین اطلاعات دریافتی از 2271 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 2.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2271 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 2.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. ...
شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2271 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 2.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی از اعمال طرح منع تردد های برون شهری خبر داد و گفت: این طرح برای تمام شهرهای با وضعیت زرد، نارنجی و قرمز از ساعت 14 روز سه شنبه هفته جاری تا ساعت 12 شنبه هفته پیش رو به طور کامل اجرا می شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
ایرنا: رییس اتحادیه مسافربری استان تهران گفت: باشیوع کرونا از مجموع 10 هزار راننده ناوگان مسافربری 60 درصد به طورکامل بیکار شده اند. علی انصافی اظهارداشت: صنف مسافربری از جمله صنوف آسیب دیده در شرایط کرونا بوده است، به طوری که با تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و تورهای مسافرتی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- واکاوی برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1400، حاکی از برنامه ریزی برای جایگزینی و نوسازی 12 هزار دستگاهی در ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ایلام-رئیس پلیس راه استان از ثبت تخلف تردد غیرضرور خودروها در جاده برون شهری استان توسط دوربین های هوشمند ثبت تخلف خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بانک ملت 2491 فقره تسهیلات حمایتی به فعالان بخش حمل و نقل برون شهری پرداخت کرد.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: آخرین اطلاعات دریافتی از 2265 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 5.8 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ممنوعیت تردد از تاریخ 21 تا 25 اردیبهشت ماه در کلیه مبادی ورودی و خروجی شهرهای سطح استان گفت: کلیه مراکز گردشگری و تفرج گاه ها در ایام عید فطر تعطیل و ارائه هرگونه خدمات به مسافران تخلف است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 69 هزار و 437 حواله لاستیک از مردادماه سال 97 تا پایان فروردین ماه امسال با نرخ مصوب(ارز 4200 تومانی) بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
موهبتی گفت: با توجه به تعطیلات عید فطر و احتمال اوج گیری و شیوع ویروس کرونا محدودیت ترددهای بین شهری و برون شهری سیستان وبلوچستان در این ایام باید اعمال شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
زارع بر استمرار تولید محتواهای رسانه ای در تبیین اهمیت مراعات و توجه به الزامات کرونایی تأکید کرد و گفت: با توجه به محدودیت های اعمال شده در تعطیلات پایان هفته، تمامی سواحل و تفرجگاه های برون شهری استان در بازه زمانی مذکور، مسدود می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: آمار سانحه واژگونی خودرو در جاده های برون شهری این استان حدود 15 درصد بیشتر از میانگین جاده های کشور است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۰    
زنجان- علی اکبری، مدیرکل راهداری زنجان با بیان اینکه عمر متوسط ماشین آلات راهداری استان بالای 24 سال است، گفت: 12 درصد از ناوگان برون شهری استان فرسوده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2246 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 1.3 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: سفرهای برون شهری فارغ از هرگونه رنگ بندی شهرها از 21 تا 25 اردیبهشت به همه نقاط کشور ممنوع است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۴    
افزایش جمعیت شهرنشین و توسعه شهرها سبب شد تا جابه جایی ها و رفت و آمدهای درون شهری و برون شهری نیز رونق گیرد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 293 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 293 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 293 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۵    
علی اکبر آشوری در گفت وگو با میزان، در توضیح وضعیت جاده های پرتردد کشور گفت: در حال حاضر اکثر جاده های کشور باز بوده و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تا کنون، تعداد 335 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در جاده های برون شهری استان توقیف و روانه پارکینگ شده اند.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۳    
بدون تردید شرط لازم برای رانندگی با انواع وسایل نقلیه موتوری، اخذ گواهینامه رانندگی است که در سراسر دنیا این قانون اجرا می شود. در کشور ایران هم متقاضیان رانندگی در گام اول باید در آموزشگاه یا مراکز مجاز آموزش رانندگی ثبت نام کرده و پس از گذراندن دوره های آموزشی (آزمون آیین نامه و عملی) ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2292 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 22.8 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی در شبانه روز گذشته از دو هزارو 306 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.2 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی ایلام گفت: امسال و بر اساس آمارهای ناجا در فروردین ماه، پلیس این استان بعد از تهران رتبه دوم کشور در کاهش تصادفات برون شهری را کسب کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: میزان تردد در جاده های برون شهری در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 20.8 درصد افزایش داشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰    
مهدی بند آبادی در گفتگو با مهر ، با اشاره به جاری شدن سیلاب در روستاهای شهرستان دامغان طی دو روز اخیر، تاکید کرد: حجم وسیع آب در برخی موارد سبب آب گرفتگی ابنیه و راه ها و زیرساخت های برون شهری و روستایی شد و برای مقاطعی حتی محورهای مواصلاتی را نیز مسدود کرد که با تلاش راهداری و کاهش میزان بارش ها ...
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری تاکید کرد که با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید فطر تدابیری برای جلوگیری از سفرها اتخاذ شود. نامه حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان به رییس جمهوری به شرح زیر است: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی ...
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
پدال نیوز- براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2310 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 5.7 درصد افزایش تردد را رخ داده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اعلام افزایش 5.7درصدی تردد در راه های برون شهری از ترافیک سنگین در جاده هراز خبر داد.
ایرنا: بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر تردد در محورهای شمالی روان است و به جز بارش های پراکنده در برخی محورهای استان های آذربایجان غربی و شرقی، سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام دارند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۷    
نصف جهان: سوهان که روزگاری شناسنامه قم در خارج از مرزها و حتی کشور بود، این روزها با تأثیرپذیری از کرونا به صنفی آرام و رو به انزوا تبدیل شده است و هرروز خبری از تعطیلی فعالان این صنف به گوش می رسد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ارومیه (پانا) - مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی از راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور مجوز ترددهای درون و برون شهری خبر داد و گفت به منظور رفاه حال مردم و جلوگیری از بروز تجمع در فرمانداری ها و نیز قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا سامانه الکترونیکی صدور مجوز ترددهای بین ...