یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۵۳Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رودخانه های فصلی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۴    
کرمان - کارشناس هواشناسی کرمان از وزش تندباد و رگبارهای باران و احتمال جاری شدن رودخانه های فصلی در کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل گفت: از بعدازظهر امروز یکشنبه سامانه بارشی در استان فعال می شود که در پی آن احتمال سیلابی شدن موقتی و بالا آمدن آب رودخانه های فصلی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان، رگبار باران و رعد و برق و افزایش باد لحظه ای پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری هرمزگان از احتمال طغیان رودخانه های فصلی در ارتفاعات استان و مواج شدن خلیج فارس از امشب تا پایان هفته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس اداره هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان با رشد ابرهای همرفتی، رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای باد مورد انتظار است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش ابر و احتمال رگبار باران در ارتفاعات هرمزگان، اداره کل هواشناسی استان از شهروندان این مناطق خواست تا از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه بندرعباس گفت: من دو بار سعی کردم به بشاگرد بروم که یکبار پشت رودخانه این منطقه ماندم و نتوانستم بروم و هفته پیش مجدد رفتم، صحنه های خوبی ندیدم به خاطر یک بارندگی مردم پشت رودخانه های فصلی می مانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۵    
بندرعباس- ایرنا- استان گرم و خشک هرمزگان هر ساله با آغاز فصل پاییز و زمستان و حتی در دیگر فصل های سال شاهد باران های سیل آسا و طغیان رودخانه های فصلی بوده که باتوجه به این شرایط، لایروبی و روان سازی سطح رودخانه ها ازجمله بستر رودخانه شمیل بندرعباس یک ضرورت است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار خور لارستان گفت: تا پیش از شروع فعالیت دوره پنجم شورا نیمی از معابر و خیابان های شهر خور خاکی بود و هیچ گونه زیباسازی و توسعه شهری که در شهر برای مردم قابل ملموس باشد انجام نشده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۸    
هواشناسی هرمزگان در اخطاریه ای با سطح زرد نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در ارتفاعات استان طی روزهای شنبه و یک شنبه و جاری شدن سیلاب در رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۶:۳۳    
از امروز با احتمال تقویت سامانه بارشی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و بارش باران و تگرگ پیش بینی میشود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به شرایط جوی ناپایدار در استان و وقوع بارش های رگباری در ساعات ظهر و بعد از ظهر دوشنبه 8 تا جمعه 12 شهریور از مردم هرمزگان تقاضا می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی هواشناسی هرمزگان گفت: احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی در نیمه شرقی استان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی از عصر امروز تا روز دوشنبه اخطار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد اصغری معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: بعدازظهر امروز و امشب در غرب هرمزگان رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت گاهی گرد و خاک داریم که منجر به جاری شدن روان آب در مسیل ها، وزش تندباد موقت ...
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان با صدور اطلاعیه ای از تداوم ناپایداری های جوی در استان خبرداد. به گزارش گفتارنو بر اساس این گزارش زمان آغاز این سامانه بعد از ظهر شنبه سی ام مردادماه تا بعدازظهر دوشنبه یک شهریور است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان_ایرنا _ هواشناسی کرمان با پیش بینی وزش باد به نسبت شدید همراه با گردوخاک برای عمده نقاط این استان اعلام کرد که طی روزهای آتی احتمال بارش های رگباری، آبگرفتگی و طغیان رودخانه های فصلی نیز دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز بعد از ظهر و شب در مناطق مرتفع و مستعد استان رشد ابر و رعد و برق، رگبار باران و گاه تگرگ، تند باد لحظه ای با احتمال گرد و غبار و سیلابی شدن رودخانه های فصلی پیش بینی می شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به وقوع بارش های نسبتاً سنگین در ارتفاعات و مناطق مستعد استان در هفته آینده از هم استانی های عزیز تقاضا می شود که از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات و مناطق مرتفع هرمزگان خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۹:۱۰    
گروه استان ها-بارش های سیل آسا در شمال هرمزگان و در منطقه کوهشاه احمدی موجب جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی شد که منجر به خرابی راه های مواصلاتی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز تا اوایل هفته آینده نیز استان تحت تاثیر فعالیت سامانه فصلی خواهد بود که موجب بارش باران در بعضی مناطق می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سیستان و بلوچستان (پانا) - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل گفت از بعدازظهر دوشنبه سامانه همرفتی در بخش های از استان فعال می شود که در پی آن احتمال جاری شدن رواناب و پر آب شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی وجود دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به مواج شدن دریا و وقوع رگبار باران در روزهای آتی هم استانی های عزیز از تردد با شناورهای سبک در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی ، صعود به ارتفاعات و چرای دام در مناطق مرتفع خودداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و بارش تگرگ در برخی استان ها، نسبت به بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی در برخی مناطق هشدار داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به مواج شدن دریا و وقوع رگبار باران در روزهای آتی هم استانی ها از تردد با شناورهای سبک در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به شرایط جوی ناپایدار در استان پدیده گردوخاک و بارندگی های رگباری و پراکنده در استان تداوم پیدا خواهد کرد از مردم عزیز استان تقاضا می شود از قرار گیری در حریم روخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به تداوم فعالیت ناپایداری های محلی و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی خبر داد و درباره احتیاط هنگام عبور از حاشیه رودخانه ها و مسیل ها توصیه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: از عصر امروز بارش های شدید باران در نقاط مختلف استان به ویژه نواحی مرتفع وجود دارد و به همین خاطر هشدار زرد صادر کرده ایم؛ چون احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی بالاست.
مکران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
هشدار افزایش دما و ضرورت صرفه جویی برق در هرمزگان/ تداوم فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان: با توجه به وقوع بارشهای رگباری مردم از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات نیز خودداری کنند. وی اضافه ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اتراق در محدوده رودخانه های کرج، طالقان، برغان، کردان و رودخانه های فصلی با مخاطراتی برای مردم همراه است
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار تکاب با اشاره به جاری شدن فاضلاب های خانگی در رودخانه های سطح شهر گفت: این موضوع از مهمترین مشکلات و دغدغه های مردم تکاب است، رودخانه های فصلی شهر فقط اسم رودخانه را دارند و در واقع محل عبور فاضلاب است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی شدت بارندگی روز اخیر در شهرستان بشاگرد برخی از رودخانه های فصلی این شهرستان طغیان کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان طی امروز با تاثیر فعالیت سامانه فصلی، شاهد ناپایداری جوی و دریایی در استان خواهیم بود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان اداره کل هواشناسی استان هرمزگان پدیده غالب روز جاری را تقویت ناپایداری و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در برخی از مناطق استان هرمزگان پیش بینی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ناپایداری ها طی روز یکشنبه در اردبیل از شدت بیشتری برخوردار خواهند بود و بارش تگرگ، وقوع صاعقه، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در نواحی مستعد استان دور از انتظار نخواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه با وقوع بارش های رگباری در ارتفاعات استان و احتمال طغیان رودخانه های فصلی از هم استانی ها تقاضا می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و همچنین صعود به ارتفاعات در استان خودداری کنند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران، رعد و برق همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و احتمال تگرگ، طغیان رودخانه های فصلی هشدار داد.
سازمان هواشناسی از بارش شدید باران و احتمال طغیان رودخانه های فصلی، جاری شدن روان آب در مسیل ها و آب گرفتگی معابر در برخی نقاط کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران، رعد و برق همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و احتمال تگرگ، طغیان رودخانه های فصلی هشدار داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۹    
سازمان هواشناسی از احتمال طغیان رودخانه های فصلی، جایر شدن روان آب در مسیل ها و گرفتگی معابر در برخی نقاط کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از احتمال طغیان رودخانه های فصلی، جایر شدن روان آب در مسیل ها و گرفتگی معابر در برخی نقاط کشور خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
هرمزگان در دوم و سوم مرداد ماه شاهد تقویت سامانه فصلی می شود که این موجب رگبار شدید باران و رعد و برق همراه با تگرگ، تند باد لحظه ای همراه با گرد و خاک خواهد شد و می تواند منجر به سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی بینجامد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان در هشداری نارنجی نسبت به رگبار شدید و رعد و برق و جاری شدن سیلاب در رودخانه های فصلی در روزهای شنبه و یک شنبه 2 و 3 مرداد هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
از امروز با تقویت فعالیت سامانه بارشی، وقوع رگبار نسبتاً شدید باران، تندباد لحظه ای و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در ارتفاعات هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری احتمال آب گرفتگی معابرو بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی تا پایان هفته دور از انتظار نیست.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به وقوع بارش های نسبتا سنگین طی روزهای اخیر و احتمال طغیان مجدد رودخانه های فصلی از قرار گرفتن در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری شود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: راه ارتباطی حدود 40 روستای جنوب این استان براثر بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب در رودخانه های فصلی بسته است. ...