پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۴:۳۲Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رودخانه های فصلی»

تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و احتمال گردوخاک در جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰    
به گزارش جام جم آنلاین ، سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از فعالیت سامانه ای از امروز (یکشنبه) تا فردا (دوشنبه) در کشور خبر داد و اعلام کرد: امروز و فردا به ویژه در ساعات بعدازظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان، رگبار باران، رعدوبرق ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از فعالیت سامانه ای از امروز (یکشنبه) تا فردا (دوشنبه) در کشور خبر داد و اعلام کرد: امروز و فردا به ویژه در ساعات بعدازظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان، رگبار باران، رعدوبرق ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از رشد ابرهای همرفتی همراه با رگبار باران و وزش باد شدید موقت در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان خبر داد و اعلام کرد: بر اثر این بارش ها جاری شدن روان آب ها، آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در این سه استان وجود دارد.
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و احتمال گردوخاک در جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری با تاثیر فعالیت سامانه ی فصلی، در ارتفاعات و برخی مناطق دریایی استان، ناپایداری وضعیت جوی و دریایی مورد انتظار است؛ بنابراین توصیه می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی، صعود به مناطق مرتفع خودداری شود. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر:برازجان به دلیل موقعیت جغرافیایی اش همواره در معرض طغیان رودخانه های فصلی در فصل بارش قرار دارد. یکی از اقدامات مهم در جهت جلوگیری از خسارات حاصل طغیان این رودخانه ها، ایمن سازی دیواره ی رودخانه های فصلی است ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
امروز در مقایسه با روز گذشته از میزان غبار در سطح استان کم می شود. به گزارش صبح ساحل، مجتبی حمزه نژاد کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان افزود: در ساعات بعدازظهر با رشد ابر های همرفتی در ارتفاعات استان به ویژه منطقه بشاگرد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری هرمزگان با توجه به شرایط آب و هوایی پیش بینی شده برای روزهای یکشنبه و دوشنبه که موجب بارش های رگباری در ارتفاعات این استان می شود، هشدار جوی سطح نارنجی صادر کرد. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
عملیات آسفالت پل ورودی شهر لار با همت نیک اندیشان به پایان رسید. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی شهرداری لار؛ وجود رودخانه های فصلی در شهر...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
بارش رگباری در ارتفاعات استان پدیده شاخص امروز است و در برخی نقاط استان احتمال تقویت نقطه ای بارش و سیلابی شدن موقت رودخانه های فصلی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - هواشناسی کرمان با اشاره به نفوذ جریانات گرم و مرطوب جنوبی در استان و صدور هشدار سطح زرد هواشناسی گفت: احتمال آبگرفتگی، جاری شدن روان آب نقطه ای، بالا آمدن آب رودخانه های فصلی به دلیل رگباری بودن بارش ها و نیز در برخی نقاط استان خیزش گردوخاک طی روزهای آتی وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان درباره وقوع بارش های رگباری و احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی در مناطق مرتفع استان هشدار داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وزیر نیرو باید در زمینه خود تحریمی استفاده از رودخانه های فصلی پاسخگو باشد زیرا از رودخانه های مرزی هیچ گونه استفاده ای نمی شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رودخانه های فصلی اگرچه یک موهبت طبیعی برای کاهش مخاطرات ناشی از نزولات به خصوص در فصل پر بارش به شمار می رود اما عدم رسیدگی و توجه به آن می تواند زمینه ساز حوادث تلخ و ناگواری شود. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با تاثیر باد های 120 روزه در جنوب شرق کشور، افزایش سرعت باد و کاهش موقتی کیفیت هوا در برخی نقاط شرقی و شمالی هرمزگان پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس هشدار هواشناسی در ارتفاعات استان های تهران، البرز و مازندران، جنوب فارس و غرب هرمزگان رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال جاری شدن روان آب، آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه های فصلی و شکسته شدن درختان کهنسال را در پی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس هواشناسی استان هرمزگان گفت: با توجه به احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی توصیه می شود که از قرارگیری در حریم رودخانه ها خودداری شود.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تهران با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد و گفت: از تردد و اتراق در حاشیه و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی بپرهیزید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار تهران با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد و گفت: از تردد و اتراق در حاشیه و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی بپرهیزید.
نماینده   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
فرماندار تهران با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد و گفت: از تردد و اتراق در حاشیه و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی بپرهیزید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش بارندگی ها در سه روز آینده برای مناطقی از کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام از خبرگزاری صدا و سیما، حامد یزدی مهر گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی و صدور هشدار زرد هواشناسی، از بعدازظهر یکشنبه 30 مرداد تا چهارشنبه دوم شهریور، به علت رشد ابر ها و بارش های رگباری، احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی وجود دارد. ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
داره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که به علت احتمال آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها مردم ها از رودخانه ها فاصله بگیرند!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: به علت احتمال جاری شدن روان آب، و آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها به مردم هشدار می دهیم که از رودخانه ها فاصله بگیرند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی از بعد از ظهر یکشنبه 30 مرداد تا چهارشنبه 2 شهریور، رشد ابرهای همرفتی و بارش های رگباری مورد انتظار است و به علت احتمال جاری شدن روان آب و آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها به مردم هشدار می دهیم که ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: بر اثر این مخاطره احتمال جاری شدن روان آب و آبگرفتگی بعضی معابر، سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها، رخداد صاعقه وجود دارد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است:رشد ابرهای همرفتی و بارش های رگباری و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی در مناطق مستعد احتمال تگرگ به ویژه در ساعات عصر و شب در دامنه و ارتفاعات شمال استان تهران ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸    
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۴۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان، رگبار و رعدوبرق در ارتفاعات استان به ویژه در ارتفاعات شرقی و فیروزکوه در روز پنج شنبه ( 24 شهریورماه) هشدار صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد - هواشناسی چهارمحال و بختیاری از احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی و دایمی در استان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سی سی پور توصیه کرد: با توجه به تداوم سامانه فصلی طی هفته جاری و احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی در ساعات بعد از ظهر از قرارگیری در حریم رودخانه ها در منطقه بشاگرد خودداری شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز هشدار سطح زرد صادر کرد. آب گرفتگی معابر و جاری شدن روان آب به صورت محدود، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی از مخاطرات این سامانه جوی اعلام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مشاور استاندار و مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز از اجرای طرح ساماندهی و ایمن سازی رودخانه های فصلی استان با هدف پیشگیری از خسارات احتمالی ناشی از سرریز این رودخانه ها در مناطق پایین دست استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده به دلیل وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در عراق و سپس انتقال آن به مرزهای غرب و جنوب غرب کشور، در استان های ایلام و خوزستان پدیده گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره مدیریت راه های استان اصفهان با اشاره به باز بودن راه های استان بعد از بارش های شب گذشته، گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی از بعدازظهر امروز تا فردا برای شهرستان های غرب و جنوب غرب استان همچون دهافان، لنجان، فلاورجان، نجف آباد، تیران ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: اگرچه سازمان هواشناسی سیلاب های اخیر را به موقع پیش بینی کرد اما عواملی همچون دستکاری در طبیعت بدون ملاحظات زیست محیطی، عدم لایروبی رودخانه ها به ویژه رودخانه های فصلی و عدم احداث دایک های حفاظتی در مناطق پرخطر سبب بروز سیلاب ویرانگر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران گفت: با توجه به هشدار سطح نارنجی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و جاری شدن روان آب در ارتفاعات، دستگاه های اجرایی مانند نیروهای امدادی، شهرداری، راهداری و وزارت نیرو جهت مقابله با بحران آماده باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا : مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: طبق پیش بینی انجام شده از سوی هواشناسی احتمال بالاآمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی و جاری شدن روان آب و لغزندگی جاده های کوهستانی و وقوع صاعقه بالاست. لذا به همه مردم عزیز توصیه می شود در عبور از حاشیه مسیل ها احتیاط کنند.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از احتمال جاری شدن روان آب و آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه های فصلی، خسارت در اثر باد شدید، خیزش گردوخاک و کاهش شعاع دید در 11 استان طی 2 روز آینده به علت رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ امروز در گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، خراسان شمالی، اصفهان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و خوزستان هشدار نارنجی برقرار است. بر اساس این هشدار در مناطق مذکور، رگبار و رعدوبرق، گاهی تگرگ و نیز وزش باد شدید پیش بینی می شود. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ بر اساس این هشدار در مناطق شمال اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، غرب و شرق هرمزگان، شمال شرق خوزستان و غرب فارس، احتمال رگبار باران همراه رعد و برق، وزش باد شدید و در مناطق مستعد، تگرگ پیش بینی شده است. ...
سلام نو / بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل ها و رودخانه های فصلی وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نصیرنیوز، مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از دامداران خواست از چرای دامها در مسیل ها و داخل رودخانه های فصلی خودداری کرده و از روستاها فاصله زیادی نگیرند تا در صورت بروز مشکل سریع امداد رسانی انجام شود ...
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بیشتر شدن فعالیت سامانه بارشی در 6 استان کشور خبر داده و نسبت به آب گرفتگی در خیابان ها ، صاعقه و همچنین سیلابی شدن رودخانه های فصلی هشدار داده است.
تیک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز یک شنبه 16 مرداد و روز دوشنبه 17 مرداد در هفت استان کشور بارش باران و رعدوبرق، وزش باد شدید و در مناطق مستعد تگرگ پیش بینی می شود و در این راستا احتمال آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی وجود دارد. ...