جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۴:۲۴Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رودخانه های فصلی»

پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ورامین(پانا)- معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان ورامین گفت جنوب شهرستان ورامین محل عبور رودخانه های فصلی موسوم به شور و شیرین و کرجی است که در هنگام بارش نزولات آسمانی، این رودخانه ها که آب های سطحی شهر تهران را جمع آوری می کنند، با حجم بسیار زیاد آب روبرو می شوند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سیده زهرا عباسی- روزنامه نگار زندگی بخشی از مناطق کشور در پاییز، زمستان و بهار چند سال گذشته با سیل گره خورده است؛ طغیان رودخانه های فصلی و تخریب حدود 3هزار خانه در سیستان و بلوچستان در سال95، سیل بی سابقه شمال غرب و قربانی شدن حدود 50نفر در سال96، سیل سال97 در استان های شمالی و نزدیک تر از همه ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش های پاییزی در اغلب نقاط کشور از راه رسیده و احتمال طغیان رودخانه های فصلی بیشتر شده است. چنین سیلاب هایی معمولا به سرعت از راه می رسند و در عرض چندساعت ویرانه ای پشت سر خود باقی می گذارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۲    
با آغاز فصل بارندگی لایروبی و اصلاح رودخانه های فصلی شهرستان های قلعه گنج و رودبار جنوب آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۴    
مرضیه سی سی پور گفت: با توجه به وقوع بارش های رگباری طی ساعات بعد از ظهر امروز توصیه می شود که از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق مرتفع هرمزگان خودداری شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود با توجه به فعالیت سامانه همرفتی و وقوع بارش های رگباری، از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۰    
شهردار تیتکانلو گفت: چهار کیلومتر از مسیر رودخانه های فصلی، از داخل شهر تیتکانلو عبور می کند و ساماندهی این مسیر ها در گرو اختصاص اعتبارات است.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۷    
سیناخبر- معاون خدمات شهری شهرداری شهرضا گفت : ستاد حوادث غیرمترقبه شهرداری شهرضا ، فعالیت خود را برای جلوگیری از بروز حوادث با جدیت آغاز کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در حالی بیش از دو ماه آز آغاز تابستان می گذرد که همچنان بارش های سامانه "مونسون" در استان ادامه دارد و در شبانه روز گذشته نیز 51 میلیمتر باران از ایستگاه شهرستان مهرستان گزارش شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود با توجه به احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی از تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: عبور از رودخانه های فصلی استان در زمان بارش های رگباری و رودخانه های پرآب اقدامی پرخطر است که ممکن است منجر به مرگ افراد شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر گفت: پیکر 6 نفر بر اثر غرق شدگی در سیل رودخانه نایگون، سی تل بعد از ساعت ها عملیات، جست و جو در شرایط دشوار و طاقت فرسا با کمک نیروهای امداد و نجات و اهالی محلی کشف شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در ارتفاعات استان در ساعات بعد از ظهر، رشد ابر، رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود و وقوع تگرگ و سیلابی شدن موقتی رودخانه های فصلی دور از انتظار نخواهد بود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران این شهرستان که با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان برگزار شد، گفت: از 150 کیلومتر رودخانه های فصلی شهرستان آران و بیدگل ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به پیش بینی هوا در 48 ساعت آینده، اعلام کرد: احتمال آتش سوزی جنگل ها و مراتع به علت وزش باد گاهی نسبتا شدید و آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی و اصابت صاعقه در نواحی شمالی در نواحی شمالی استان وجود دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود با توجه به تاثیر بارش های مونسونی به ویژه در منطقه بشاگرد از تردد در حاشیه رودخانه های فصلی خودداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۱    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت:آب های دریای عمان، تنگه هرمز و شرق خلیج فارس طی سه روز آینده مواج و متلاطم است.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۰    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان رشد و افزایش ابر با احتمال رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۴    
بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: درساعت بعدازظهر واوایل شب بویژه روزهای پنجشنبه تا شنبه، باتوجه به وقوع بارندگی همراه با رعد وبرق در استان، شهروندان از صعود به مناطق مرتفع و رفت وآمد درحاشیه رودخانه های فصلی خودداری شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۹    
خط لوله 14 اینچ انتقال فرآورده های نفتی رفسنجان-کرمان در برابر رودخانه های فصلی پوشش مجدد و ایمن سازی شد. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه جنوب شرق ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: با توجه به وقوع رگبار های پراکنده در ارتفاعات ، از تردد در حاشیه رودخانه ها و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۱۴    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت: در اثر بارندگی های اخیر دو محور فرعی و ارتباط 23 روستا در شهرستان قصرقند به دلیل طغیان رودخانه مسدود شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۸    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در ساعات بعدازظهر نیز شرایط بارشهای تابستانه علاوه بر منطقه بشاگرد در سایر مناطق مرتفع استان از جمله مناطق غربی مهیا خواهد بود.توصیه می شود از تردد در حاشیه رودخانه های فصلی خودداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت:در سطح شهرستان نطنز رودخانه های بسیاری وجود دارد که انتظار می رود شرکت آب منطقه ای استان اصفهان نسبت به لایروبی و همچنین بازسازی برخی از دیوارهای ساحلی که براثر سیل تخریب شده است توجه ویژه داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۸    
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: امروز طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در ارتفاعات استان بارش های رگباری رخ می دهد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رسول همتی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، نسبت به بارش باران و وقوع رعد و برق شدید و متناوب که بعداز ظهر امروز این استان را در بر خواهد گرفت هشدار داد و افزود: طبق پیش بینی های صورت گرفته، آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی و مسیل ها در نوبت [...]
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان از بارش باران و تگرگ در ارتفاعات شمالی و شرقی استان در ساعات بعد از ظهر امروز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۴    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: بارش های رگباری در ارتفاعات هرمزگان طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب امروز و فردا ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان، شرایط بارش های رگباری مهیا خواهد بود و توصیه می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استان گلستان که نام آن با سیل عجین شده، هرساله در فصول مختلف بویژه بهار و تابستان با بارش های رگباری و نقطه ای شاهد طغیان رودخانه های فصلی و جاری شدن سیلاب بویژه در نواحی شرقی آن و خسارات مالی و بعضا تلفات جانی مواجه است که البته به اعتقاد کارشناسان در کنار تخریب های زیست محیطی و اجرا نشدن [...]
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ مهدی ولی پور ، رئیس سازمان امداد و نجات دراین باره بیان کرد: از روز بیستم تیرماه تا امروز ، 13 استان شامل استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، تهران، خراسان جنوبی و شمالی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قزوین، گلستان، گیلان و مازندران تحت تاثیر سیل قرار گرفته اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به شرایط فصلی و تداوم فعالیت امواج بارشی، طی امروز و فردا، شاهد بارش های متناوب در استان خواهیم بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی در روز جاری (پنجشنبه، 26 تیرماه)، نسبت به بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی و مسیل ها، وقوع صاعقه و امکان سیلاب در برخی مناطق هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به آغاز بارش باران در آذربایجان غربی، احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی و آبگرفتگی معابر و بارش تگرگ وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۱    
بارش های رگباری در ارتفاعات استان هرمزگان از جمله مناطق شرقی و شمالی تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی در روز جاری (پنجشنبه، 26 تیرماه)، نسبت به بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی و مسیل ها، وقوع صاعقه و امکان سیلاب در برخی مناطق هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: طی ساعات بعدازظهر امروز در محدوده شهرستان بشاگرد، سیلابی شدن موقتی رودخانه های فصلی دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سال گذشته 26 نفر در رودخانه های فصلی و دائمی کهگیلویه و بویراحمد براثر غرق شدگی جان خود را از دست داده اند.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی، نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی و مسیل ها، احتمال سیلاب، وزش باد شدیدموقت و وقوع صاعقه در برخی استان های کشور هشدار داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۶    
غرق شدگی ها در رودخانه ها و کانال های آبی این روزها در جنوب استان سیستان و بلوچستان روند فزاینده ای داشته و مرگ و میر در رودخانه های فصلی آماری نگران کننده و هشدار دهنده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از غرق شدن چهار کودک در یکی از رودخانه های فصلی نیکشهر خبر داد. مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد: ساعت 19:24 دقیقه روز جاری یک مورد حادثه غرق شدگی به سامانه 115 سازمان اورژانس کشور اطلاع داده که بلافاصله در پی آن دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۲    
بارش های رگباری طی ساعات بعد از ظهر تا اوایل شب سبب طغیان رودخانه های فصلی در شهرستان بشاگرد می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی ساعات بعدازظهر تا اوایل شب با توجه به وقوع ناپایداری های موقتی در منطقه بشاگرد و احتمال طغیان رودخانه های فصلی،توصیه می شود از قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: وقوع سیل در بخش رودبار الموت شرقی باعث ناپدید شدن یک نوجوان پسر 12 ساله شد. قدرت الله مهدیخانی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: براثر بارندگی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و دایمی بخش رودبار الموت شرقی، حوالی پیچ بن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش ابر در سطح استان خبرداد و گفت: احتمال جاری شدن روان آب، سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها وجود دارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
در هشدار نارنجی سازمان هواشناسی آمده است که امروز (12 تیر) رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و کاهش دید در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان پیش بینی می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان با پیش بینی وقوع بارندگی و رعد وبرق از شب گذشته تا یکشنبه هفته آینده در این استان به شهروندان توصیه کرد: از رفتن به مناطق مرتفع و رفت وآمد در حاشیه رودخانه های فصلی بویژه درشرق استان خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مناطق دریایی هرمزگان امروز و فردا با وزش باد های شدید جنوب شرقی مواج و متلاطم است و شناور های سبک از تردد دریایی خودداری کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: رشد ابرهای همرفتی در ساعات بعداز ظهر امروز (10 تیرماه) در شمال آذربایجان غربی، فردا (11 تیرماه) در جنوب سیستان وبلوچستان و پنجشنبه (12 تیرماه) در شرق هرمزگان(منطقه بشاگرد) موجب وقوع رگبار ورعد و برق می شود و آبگرفتگی معابر عمومی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۱    
سیلابی شدن رودخانه های فصلی در شهرستان بشاگرد با توجه به بارش های رگباری دور از انتظار نیست.