چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۳:۲۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهریز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۵    
فرماندار مهریز : باید موازی کاری های موجود در بین دستگاه های اجرایی، خیرین، سازمان های مردم نهاد و سایر نهاد ها در کمک به آسیب دیدگان از کرونا به حداقل برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز گفت: بیماران کرونایی بستری در بیمارستان منطقه نسبت به هفته گذشته روند کاهشی داشته و در چند روز اخیر تعداد موارد به 30 نفر رسیده که امیدواریم این وضعیت ادامه پیدا کند و آرامش نسبی حاکم شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- امام جمعه مرکز شهرستان مهریز گفت: افراد عضو گروه های جهادی با حضور جوانان مومن و انقلابی برای مقابله با موج سوم شیوع ویروس کرونا و همکاری با مسوولان امر برای پیشگیری از بیماری کووید 19 سازماندهی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دستگاه های اجرایی وظایف خود را طبق قانون در قبال مردم انجام دهند کشور به خوبی اداره می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد از پایش شبانه صنایع شهرک صنعتی مهریز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- امام جمعه مهریز با بیان اینکه نیروهای بسیجی تاکنون نقش مهمی در همکاری با مسوولان در پیشگیری از کرونا داشته اند گفت: باید به خاطر موج سوم آن از تمام امکانات این تشکل مردمی برای مهار بیماری استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مجموعه تولیدی سرپناه از افتتاح این کارگاه با هدف اشتغال زایی و خدمات رسانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۲    
مسئول گروه جهادی عاشورائیان در مهریز گفت: جوانان جهادگر بسیجی 100 کپسول اکسیژن را در اختیار بیماران کرونایی قرار دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/یزد امام جمعه مهریز گفت: با وجود اهمیت استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، هنوز برخی از شهروندان به رعایت این نکات اهمیت نمی دهند در حالی که برای غلبه بر کرونا همکاری مردم با دولتمردان ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - یک واحد معدنی و صنعتی اردکان از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 99 با توجه به شیوع کرونا و برای نجات بیماران بدحال تنفسی بر اساس اعلام نیاز بیمارستان های یزد ، اردکان ، میبد و مهریز 435 تن اکسیژن مایع رایگان در 34 نوبت تحویل مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان ها داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه جهادی عاشورائیان در مهریز با تهیه و تامین کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی بستری در منزل آستین همت بالا زدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون عمرانی فرمانداری مهریز گفت: 210 میلیارد تومان بودجه صرف طرح توسعه کنسانتره روی مجتمع سرب و روی بهادران این شهرستان شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -از ابتدای امسال و تا پایان آبان ماه بر اساس اعلام نیاز بیمارستان های واقع در شهرهای یزد، اردکان، میبد و مهریز تا کنون بیش از 435 هزار کیلوگرم اکسیژن مایع در 34 نوبت و بطور رایگان، تحویل بیمارستانهای شهرهای مذکور شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیشگیری و مهار بیماری کووید19 باید همه مردم دولت را در اعمال دقیق محدودیت های جدید در سطح کشور خصوصا در استان یزد همراهی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد همزمان با یکم اذرماه بنا بر دستور ستاد ملی کرونا تردد در شهرهای با وضعیت قرمز مانند مهریز در استان یزد از ساعت 21 تا 4 صبح ممنوع است و در این شب ها سکوتی خاص در شهر حکمفرماست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- علی اکبر مختاری سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: با گزارش به دست آمده توسط اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پرونده تخلف یک شرکت پتروشیمی در شهرستان مهریز به اتهام خرید 30 هزار لیتر فرآورده های نفتی از نوع نفت گاز خارج از ضوابط تعیینی دولت در تعزیرات تشکیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره تعزیرات حکومتی مهریز گفت: با هماهنگی دادستانی در بازرسی از پارکینگ یک واحد مسکونی که در سامانه انبارها به ثبت نرسیده بود 13 هزار و 700 لیتر روغن موتور احتکار شده کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز گفت: برای نخستین بار در چارچوب پیشگیری از شیوع بیماری کووید-19 ، طرح محله و خانواده محور در شهر و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان برای مقابله با ویروس کرونا اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۱    
قاضی تعزیرات شهرستان مهریز از کشف یک انبار روغن موتور در مهریز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۶    
طرح محله محور با نام سردار سلیمانی، و با هدف قطع زنجیره شیوع کرونا در مهریز اجرایی می شود.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد از پروژه پست 63 به 20 کیلوولت یزدمهر بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد، ابوالفضل اسدی در این بازدید که با هدف اطلاع از میزان پیشرفت پروژه صورت گرفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز با بیان این که افراد دارای علائم خفیف و متوسط کرونا قبل از رفتن به بیمارستان ها باید به مراکز 16 ساعته مراجعه کنند، گفت: این مرکز در مهریز روزانه از حدود 100 نفر نمونه گیری و تست کرونا انجام می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اتاق اصناف شهرستان مهریز گفت: 90 درصد صاحبان صنوف مختلف تولیدی و توزیعی مستقر در حوزه شهری و مناطق روستایی بخش مرکزی مقررات پیشگیری از کرونا را رعایت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مهریز گفت: تکمیل ساختمان نیمه تمام شهرداری مرکز شهرستان جزو مطالبات مردمی است که پیگیری برای بهره برداری آن در سال 99 باید در اولویت کارهای مسوولان در اجرای طرح های عمرانی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: مردم، دولت را در اعمال محدودیت های 2 هفته ای کرونایی پیش رو برای پیشگیری و کنترل کووید- 19 همراهی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مهریز به عنوان رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان انتخاب شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در نشستی با حضور استاندار و حضور ارتباط تصویری معاون نهاد کتابخانه های عمومی کشور از انجمن کتابخانه برتر شهرستان و شهرستان های یزد، تفت و مهریز و همچنین فرمانداران این سه شهرستان با اهدای لوح تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار مهریز خواستار در اولویت قرار دادن تکمیل ساختمان نیمه تمام شهرداری مهریز در سال جاری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز برنامه های هفته بسیج در این شهرستان را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون اداری و پشتیبانی اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: بر اساس برنامه ریزی ها و پیگیری های انجام شده از سوی مسوولان امر ، مهمانشهر شهروندان خارجی مقیم شهرستان مهریز از توابع استان یزد سال آینده تکمیل و به بهره برداری می سد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداری، پشتیبانی اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، از تکمیل و بهره برداری مهمانشهر اتباع تا سال آینده در مهریز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز گفت: مبتلایان دیابت در دوران بیماری کووید- 19، اضطراب بیشتری را متحمل می شوند، بنابراین باید از فشارهای روانی دور باشند و استرس خود را مدیریت کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۵۰    
اعتراض محمدرضا صباغیان، نماینده مهریز و بافق در صحن به بی خاصیت کردن مجلس: او به شورای عالی اقتصادی و ستاد کرونا اعتراض دارد و می گوید مجلس به ریاست قالیباف نه در راس امور بلکه پایین امور هم نیست و مرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدرضا صباغیان، نماینده مهریز و بافق، امروز در مجلس گفت: آقای قالیباف خدمت رهبر انقلاب برسید و بگویید از مجلس چیزی باقی نمانده است، فقط یک ساختمان باقی مانده و 290 نفر آدم . منبع: نسیم آنلاین
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: محمدباقر قالیباف حالا دقیقا 175 روز است که به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی شناخته می شود اما تفاوت ریاست او با علی لاریجانی در آن است که او نه تنها با چهره ای در حد و اندازه محمدرضا عارف و فراکسیونی در حد امید مواجه نیست که قدرتش را تهدید کند و گاه و بی گاه وادار به امتیاز دادن ...
معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد با حضور در فرمانداری مهریز با فرماندار ومعاون سیاسی دیدار وگفتگو نمود
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نمانیده مهریز در مجلس خطاب به قالیباف گفت: بنده اولین خواسته ای که هنگام رأی به شما به عنوان رئیس قوه دادم این بود که مجلس را زنده کنید در حالی که مجلس مرده است گرچه نفس می کشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان - مهدی صباغیان طی اخطاری با استناد به مواد 71 و 74 قانون اساسی در صحن مجلس گفت: در حال حاضر دولت مجلس را دور می زند. امروز ستاد کرونا برای همه تصمیم می گیرد و برای مجلس هم تصمیم می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مهریز اعلام کرد: این نقص وجود دارد که مجلس در ستاد کرونا نیست، و باید ما حضور داشته باشیم که مکاتبات آن انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی هیئت انصارالحیدر مهریز گفت: هیئت های مذهبی این شهرستان به مقابله با کرونا می روند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز از شناسایی دو هزار و 800 بیمار دیابتی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز گفت: تاکنون 2 هزار و 800 فرد مبتلا به دیابت( قند) در شهرستان شناسایی شده اند و مردم باید مراقب باشند که این بیماری بدون علامت و آرام آرام خود را نشان می دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۰    
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس گفت: با وجود اینکه دستورات هفتگی از پیش اعلام می شود اما بررسی دستورات در صحن علنی براساس برنامه اعلام شده نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز: از جمعیت 56 هزار نفری مهریز 2800 بیمار دیابتی شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت کامل حقوق و بیمه ماهانه معلمان حمایتی آموزش و پرورش پیگیری شد و طی روزهای آینده در این مورد اقدام لازم از سوی مسوولان امر انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرمانده انتظامی شهرستان مهریز از کشف 32 کیلوگرم تریاک از دستگاه خودرو سواری پراید در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه مهریز گفت: هم اکنون با تاثیر مخرب روح و جسم ناشی از شیوع ویروس کرونا در جامعه روبرو هستیم باید فعالیت کتابخانه ها در بستر فضای مجازی برای استفاده همگان گسترش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: میزان سهمیه مردم و جوانان مهریز در طرح اقدام ملی مسکن به 500 واحد افزایش یافت که بر اساس مقررات پیگیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد، از افزایش سهمیه شهرستان مهریز در طرح اقدام ملی مسکن به 500 واحد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر بیمارستان مهریز گفت: 55 نفر از اهالی نیکوکار روستای گردکوه دهستان بهادران بخش مرکزی این شهرستا یک میلیارد و 970 میلیون ریال برای تجهیز این واحد بهداشتی و درمانی کمک کردند.