شنبه ۱۸ آذرساعت ۲۱:۴۲Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توصیه های ایمنی»

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به روایت تصویر؛ توصیه های ایمنی فصل سرما و نکات پیشگیرانه از خطر و کاهش خسارات ناشی از حوادث برای افزایش آگاهی شهروندان در سطح شهر کرج نصب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
هنگام نصب وسایل گازسوز و دودکش ها باید به نکات ایمنی توجه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۶    
رانندگی در هوای مه آلود متفاوت از شرایط عادی جوی است و باید رانندگان به توصیه های ایمنی توجه داشته باشند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
با فرا رسیدن فصل سرما همه افراد ناگزیرند برای گرم کردن منزلشان از وسایل گرمایشی استفاده کنند اما یکی از خطرات رایج وسایل گرمایشی گازسوز، تولید گاز مونواکسید کربن است که گازی بدون رنگ و بو است که در صورت نفوذ می تواند منجر به مسمومیت و حتی خفگی و مرگ شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۶:۲۹    
آتش نشانان بوکانی در مدارس بوکان حضور یافتند.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۱:۵۹    
رئیس پلیس راهور شهرستان املش گفت؛ رانندگان سرویس مدارس باید برای حفظ سلامت و دانش آموزان توصیه های ایمنی و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۰:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهر تهران با توجه به شروع فصل سرما توصیه های ایمنی در خصوص استفاده از وسایل گرمایشی ارائه کرد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل در مدرسه "امید فردا" شهر ایلام |به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، روز سه شنبه 9 آبان ماه، رزمایش پدافند غیرعامل با همکاری هلال احمر، شرکت گاز و آموزش و پرورش استان در مدرسه "امید فردا" شهر ایلام همزمان با سراسر استان برگزار شد. ...
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سارقان دستگیر شده ای که معمولاً به طبقه دوم ساختمان ها دستبرد می زدند، توصیه هایی به مالکان خانه ها کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۰    
رئیس پلیس آکاهی استان خوزستان به تشریح توصیه های ایمنی برای پیشگیری از سرقت منزل پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ایمنی شرکت گاز استان سمنان از شهروندان خواست قبل از استفاده تجهیزات گازسوز، از باز بودن مسیر دودکش مطمئن شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
با استفاده از وسایل گرمایشی و همچنین رعایت چند نکته شما می توانید خانه خود را گرم کنید، اما مهمترین نکته این است که ایمنی را در استفاده از وسایل گرمایشی رعایت کنید.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۷    
این روزها با آغاز فصل پاییز هوا نیز به سمت سرما پیش می رود و بسیاری از خانواده ها به فکر تدارکاتی برای مقابله با سرما هستند. بنابرین شهروندان عزیز باید برخی نکات ایمنی را رعایت کنند تا از وقوع حوادث و اتفاقات احتمالی جلوگیری شود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۱    
بزرگراهها جاده هایی هستند که به رانندگان اجازه می دهند تا با سرعت بالا حرکت کنند ، اما باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند و از نصب شده در جاده مانند تابلو علائم ترافیکی پیروی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان سرویس مدارس باید برای حفظ سلامت و دانش آموزان توصیه های ایمنی را رعایت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرویس مدرسه و امنیت سفر دانش آموزان در مسیر مدرسه یکی از دغدغه های خانواده ها در سال تحصیلی است که گاهی نیز باعث حادثه های ناگوار برای آنها می شود و آشنایی با نکات ایمنی می تواند موجب کاهش حوادث احتمالی شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمینی شهر توصیه های ایمنی از خانه تا مدرسه را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
پلیس کرمان به مناسبت بازگشایی مدارس به والدین و دانش آموزان، توصیه های ایمنی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
شهرکرد_معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: باید والدین آموزش نکات ایمنی برای رفت و آمد دانش آموزان به مدرسه را در دستور کار قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۴    
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با توجه به دور پایانی سفرهای تابستانی و پرحجم شدن تردد در جاده ها، رانندگان برای حفظ جان خود و سرنشینان قوانین و مقررات رانندگی را جدی بگیرند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۷    
دریا قدرتی پور: کارشناس دفتر ایمنی برق استان اصفهان در حاشیه تور یک روزه ای که شرکت توزیع برق استان برای خبرنگاران ترتیب داده بود در رابطه با برنامه های ایمنی در روز اربعین و اعیاد ملی مذهبی در پاسخ به سوال نصف جهان مبنی بر اینکه با توجه به پیش رو بودن اربعین و برگزاری آیین های این روز چه برنامه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد، گفت: بی توجهی به توصیه های ایمنی منجر به آتش سوزی یک کارگاه نجاری در بازار بروجرد شد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راهور در آستانه سفرهای اربعین حسینی، توصیه های ایمنی و پیشگیرانه به رانندگان و زائران ارایه کرده است. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید با تشکر، نظر شما پس از بررسی منتشر می شود ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۵    
ببینید موشن پویش راه نجات حاوی توصیه های ایمنی به رانندگان و مسافران جهت عزیمت به مرز شلمچه از مبدا جنوب کرمان "ما اشتیاق خدمت این راه داریم"
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توصیه هایی در زمینه پیاده روی اربعین ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۴    
وسایل شهربازی باید از ایمنی بسیاری برای افراد برخوردار باشند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۵    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در گفت وگویی با رادیو گلستان ضمن توصیه های ایمنی به گردشگران در هنگام استفاده از اماکن تفریحی، به ارائه گزارشی از اعزام تیم درمانی امدادی هلال احمر استان به عراق برای خدمت به زائرین اربعین حسینی پرداخت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درخصوص شایعه شیوع زیرسویه جدید کرونا در کشور گفت: این زیرسویه که برخی در فضای مجازی می خواهند از آن غول بزرگی بسازند، اصلا تا به امروز در ایران دیده نشده و واکسن گریز هم نیست، یعنی اگر مردم واکسن زده باشند ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۷    
ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه 4 از ابلاغ دستورالعمل ایمنی، سلامت و محیط زیست خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران هشدارها و توصیه هایی را برای برگزاری ایمن مراسم خیمه سوزان و شام غریبان ارائه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش های همگانی معاونت آموزش و پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در رابطه با توصیه های ایمنی برای هیئت های مذهبی گفت: اصول ایمنی که باید در هیئت ها و تکایا باید رعایت شود، و آن وجود مسیر خروج اضطراری در این مکان هاست. حتما مسیر خروجی تعبیه شود و مسائل ایمنی با اصحاب فنی چک شود.
کابین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۴    
در این مقاله با بالابر آکاردئونی، مکانیزم و عملکرد بالابر قیچی، انواع بالابر قیچی، کاربری های بالابرهای آکاردئونی و توصیه های ایمنی استفاده از این بالابر آشنا می شوید.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
محمدعلی شفیعی نیا روز شنبه افزود: طبق آمارهای رسمی، بیش از یک سوم غرق شدگی ها در رودخانه ها رخ می دهند از این رو ضروری است شناگران در رودخانه دز، بیش از پیش توصیه های ایمنی را رعایت کنند. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۴    
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت جام گفت: توجه ویژه به توصیه های ایمنی می تواند محیط امنی را برای شهروندان فراهم کند تا با آسودگی خاطر مراسم های سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) را با شکوه بیشتر و آرامش خاطر برگزار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: هیاتهای مذهبی در ایام سوگواری ماه محرم رعایت توصیه های ایمنی مرتبط با حوزه برق در هنگام نصب پرچم ها و استفاده از سایر اقلام عزاداری را جدی بگیرند.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) با اعلام اینکه موکب داران باید جهت جلوگیری از برق گرفتگی و بروز خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی ...
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از ارائه دستورالعمل نکات ایمنی ویژه ماه محرم به هیئت های مذهبی در شهر کرج خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قبل از سفر این توصیه های ایمنی را جدی بگیرید.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۱:۱۶    
سالانه نزدیک به 2 درصد از مردم دنیا جان خود را بر اثر غفلت از ایمنی در منزل از دست می دهند. ایمنی منزل فقط به قفل کردن درها خلاصه نمی شود و کلیه قسمت های خانه نیاز به رعایت نکات ایمنی دارد ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از توصیه های ایمنی مهم در تابستان پرهیز از قراردادن اسپری و الکل در خودرو است که خیلی ها آن را جدی نمی گیرند. به گزارش وقت صبح ؛ ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می شود که نشان می دهد به علت گرما اسپری خوشبوکننده در داشبورد پژو 206 ترکیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب با اشاره به شروع فصل تابستان و زنگ هشدار غرق شدگی و رعایت توصیه های ایمنی در استخرهای ذخیره آب کشاروزی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در باره خطرات شنا و احتمال غرق شدگی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی و کانال های انتقال آب کشاورزی و رودخانه های جاری در استان هشدار داد و از مردم خواست تا به توصیه های ایمنی در این زمینه توجه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: با توجه به اعلام هشدار سازمان هواشناسی افراد از تردد غیر ضروری در معابر اصلی پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف 20 عدد دوچرخه مسروقه به ارزش 3 میلیارد ریال در عملیات کارآگاهان این پلیس و استرداد آنها به مال باختگان خبر داد.