چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۰:۲۸Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توصیه های ایمنی»

خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۲    
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: با رعایت توصیه های ایمنی در آغاز فصل سرما، انشاءالله زمستانی بدون حادثه را خواهیم داشت.
رئیس پلیس راه پایتخت، وضعیت جوی و ترافیکی معابر منتهی به پایتخت را تشریح کرد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
امیدوارم مردم همکاری و همدلی کنند، از رفت و آمدهای غیرضروری بپرهیزند، نکات بهداشتی را رعایت کنند، سفرهای بی دلیل نروند و توصیه های ایمنی را گوش دهند. چون به نفع خودمان است که زودتر از این بلا نجات پیدا کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۱    
توصیه های ایمنی پیشگیری از گازگرفتگی را در این خبر مشاهده کنید.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آبفای کاشانبا انتشار اطلاعیه ای از شهروندان درخواست کرد با توجه به کاهش شدید دما برای جلوگیری از بروز خسارت به لوله ها، کنتور و سیستم های آبرسانی توصیه های ایمنی را رعایت نمایند.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان از اهالی شهرها و روستاهای استان خواست با توجه به برودت هوا و کاهش محسوس دما، هشدارها و توصیه های ایمنی برای حفاظت از تاسیسات آب را جدی بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در نیمه اول امسال 254 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن جان خود را از دست داده اند. از این تعداد 197 نفر مرد و 57 نفر زن بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به شروع فصل سرما لازم است مردم قبل از راه اندازی وسایل گرمایشی خود، با رعایت توصیه های ایمنی مانع بروز حوادث ناگوار شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۵    
آتش نشانی خوزستان در خصوص استفاده از وسایل گرمازا در فصل سرما برای رعایت توصیه های ایمنی هشدار داد .
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۱    
با توجه به فرا رسیدن عید نوروز و افزایش استفاده از شوینده ها و به ویژه جوهر نمک، لازم است، بانوان به منظور پیشگیری از هر گونه مسمومیت و بروز حوادث غیرمترقبه، حین استفاده از شوینده ها توصیه های ایمنی را رعایت کنند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با توجه به برودت هوا و شروع فصل سرما لازم است کلیه مشترکین گرامی قبل از راه اندازی وسایل گرمایشی خود، توصیه های ایمنی را رعایت کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۵    
ایمنی در فصل سرما و پکیج و گاز گرفتگی با پکیج و نکات ایمنی استفاده از پکیج و علائم گازگرفتگی و نکات ایمنی هنگام نشت گاز را در نمناک بخوانید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با فرا رسیدن فصل سرما همه هموطنان سعی در راه اندازی وسایل گرمایشی منازلشان دارند. طبیعتا کسانی که از وسایل بدون شعله استفاده می کنند مثل رادیاتو و شوفاژ نه اینکه خطر نداشته باشد، ولی برای نصب و راه اندازی وسایل گرمایشی دیگر مانند بخاری باید برخی نکات ایمنی را رعایت کرد. منبع: خبر فوری
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان البرز در آستانه شروع فصل سرما و کاهش تدریجی دما توصیه های ایمنی را در خصوص راه اندازی سیستم گرمایشی منازل به شهروندان ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۵:۰۲    
در فصل پاییز به دلیل بارش ها شاهد وقوع سیلاب هستیم بنابراین لازم است به نکاتی در خصوص اقدامات قبل از سیل توجه کنیم.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۵    
چون حمله های هوایی دشمن همراه با تخریب، آتش سوزی و انفجار خواهد بود لذا لازم است با خونسردی و با ایمان کامل به خدای بزرگ اضطراب خود را کنترل کنید. زیرزمین خود را که در موقع حمله دشمن بهترین پناهگاه برای شماست از وجود مواد سوختی تخلیه کنید.. ...
معمولاً تابلوی حرکت با دنده سنگین را در سراشیبی ها می بینیم. چون محیط و شرایط محیطی و بستر مسیر به شکلی است که باعث می شود خودرو بتواند با سرعتی فراتر از ظرفیت طراحی آن حرکت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
تصور کنید که در یک اتوبان در حال رانندگی هستید و می خواهید وارد فرعی شوید، پدال ترمز را فشار می دهید و ناگهان متوجه می شوید ترمز ندارید!
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 20 شهریور 1399 دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر ضمن تشریح 9 نفر فوتی جدید گفت: دانش آموزان توصیه های ایمنی و قانون شفا را رعایت کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۱    
ایسنا/اصفهان همزمان با برگزاری مراسم عزاداری محرم در اصفهان، توصیه های ایمنی به هیئت های عزاداری، مساجد، حسینیه ها و تکایا در اصفهان اعلام شده و بازرسی و کنترل لازم برای رعایت این توصیه ها انجام می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سارقان زورگیر شب گذشته با هدف سرقت گوشی موبایل یک جوان، او را در فلکه اول گلستان با چاقو به شدت مصدوم کردند. این جوان سریعا به مراکز درمانی منتقل شده و خوشبختانه خطر رفع شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با تاکید بر لزوم رعایت توصیه های ایمنی در برگزاری مجالس عزاداری شهادت امام حسین(ع) گفت: امسال به جای ایستگاه های صلواتی، ایستگاه های نما و نوا در شهر برپا شده و تاکنون مجوز بیش از یکصد مورد صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - اداره برق آستارا با اشاره به خطر برق گرفتگی و آتش سوزی در اثر نزدیکی علم ها و پرچم های عزا به شبکه ها و تاسیسات انرژی، هیات های عزاداری را به جدی گرفتن هشدارهای ایمنی در استفاده از برق برای خیمه ها و آئین های سوگواری توصیه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۵    
هیات های مذهبی توصیه های ایمنی را جدی بگیرند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان فارس،ضمن عرض تسلیت به مناسبت نزدیک شدن به ایام عزاداری ابا عبدا... الحسین (ع) از تمامی شهروندان عزیز درخواست کرد تا به منظور جلوگیری از برق گرفتگی، توصیه های ایمنی را جدی بگیرند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارق اتومبیل و نجات جان نوزاد 9 ماهه درون آن کمتر از نیم ساعت خبر داد. سرهنگ "علی رمضانی" از شناسایی و دستگیری سارق اتومبیل و نجات دختربچه 9 ماهه درون آن خبر داد. ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
صدای ایران - حدود یک ماه است که روند بستری ها و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا افزایشی شده است و روزانه حدود 200 ایرانی جان خود را از دست می دهند، سوالی که در این زمینه به ذهن متبادر می شود این است که چرا دچار این وضعیت نامناسب شده ایم. ...
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان از فوت 6 نفر بر اثر غرق شدگی در 4 ماهه نخست سال جاری خبر داد | با غرق شدن و فوت نفر ششم در منطقه آرتیمان شهرستان تویسرکان در هفته گذشته، لزوم توجه بیشتر به خود مراقبتی و توصیه های ایمنی احساس می شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: حسین ذکایی مجری شبکه خبر اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است.او در این باره گفت: من یکی از کسانی بودم که همه موارد بهداشتی و توصیه های ایمنی را رعایت می کردم اما متاسفانه رفتار این ویروس چیزی را نشان نمی دهد.حتی ممکن است از طریق هوا وارد بدن انسان شود. ...
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، دستورالعمل هایی را برای استخرها و سایر اماکن آبی صادر کرده است.
بانک خاورمیانه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۵:۱۶    
*توصیه های خدمات حضوری 1.1- قبل از اطمینان از اتمام پردازش و خاتمه عملیات بانکی محل را ترک نکنید و در صورت بروز تراکنش ناموفق رسید مربوطه تا حصول اطمینان از کسر نشدن وجه از حسابتان نگهداری شود. 1.2- رسید دریافتی از دستگاه خودپرداز و کارت خوان در محل رها نشود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۲۹    
گروه استان ها_ مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان گفت: از فردا هشتم تیر ماه نمایشگاه مبلمان و لوستر با رعایت کامل توصیه های ایمنی و پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی همدان واقع در میدان عاشورا برپا می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران با اشاره به آتش سوزی های اخیر در برخی پارک ها و جنگل ها، گفت: بیش از 90 درصد آتش سوزی های اخیر در اثر بی احتیاطی رخ داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان با توصیه به مسافران برای رعایت توصیه های ایمنی گفت: در تعطیلات هفته گذشته شاهد بروز تصادفات زنجیره ای، غرق شدن چند نفر در دریا و سقوط از پرتگاه بودیم که جان تعدادی از مسافران در این حوادث گرفته شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، با توجه به وقوع گرم شدن هوا در خصوص خطر حریق در جنگل ها و مراتع استان مازندران هشدار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان: هر کولر آبی در فصل گرما 150 تا 200 لیتر آب مصرف می کند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۴    
مجری طرح زنبور داری وزارت جهاد کشاورزی برای جلوگیری از آسیب طوفان به کندوی زنبور ها اطلاعیه صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کولر آبی مشمول استاندارد اجباری می شود و عرضه این محصول بدون علامت استاندارد ممنوع است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۵    
هر مکان عمومی آداب خاص خود را دارد، مترو و قطارها هم از این قاعده مستثنا نیست و ما به عنوان مسافران این وسایل نقلیه عمومی باید آدابی را رعایت کنیم که هم مزاحمتی برای دیگران ایجاد نکنیم و هم سفری امن برای خودمان و سایر مسافران را رقم بزنیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز توصیه های ایمنی را در مواقع بارندگی ارایه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
فرمانده انتظامی اسدآباد به منظور پیشگیری از هرگونه سرقت و سوء استفاده از کارت های بانکی، توصیه های آموزشی و پیشگیرانه لازم را به شهروندان ارائه کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی وقوع زمین لرزه به مرکزیت دماوند، فرماندار شهرستان قرچک دستور آماده باش ادارات عضو ستاد مدیریت بحران را صادر کرد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۴    
برای محافظت در برابر خطرات احتمالی هنگام کار با ابزار های برقی و دستی، باید از وسایل محافظ شخصی مناسب مانند عینک ایمنی و دستکش استفاده شود. کف اتاق کار باید تا حد امکان تمیز و خشک نگه داشته شود تا از لغزش های تصادفی با وسایل دستی خطرناک جلوگیری شود ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
توصیه های ایمنی هنگام وقوع زلزله را در این ویدئو مشاهده کنید.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: صف طولانی پمپ بنزین در غرب تهران محدوده بوستان جوانمردان در پی وقوع زلزله را ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۱    
حضور مسلمانان در مساجد در ماه رمضان برای ادای فریضه نماز و سایر آداب افزایش می یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نیت بارگاتز از بی اعتمادی خود به علم می گوید همینطور سفرش به هندوراس و اینکه توصیه های ایمنی که به او شد چقدر عجیب بوده است. این استندآپ کمدی را با زیرنویس فارسی در تابناک می بینید.
برترین ها / هارپی   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: تلویزیون ژاپن گزارش کرد که این روزها بسیاری از مردم توصیه های ایمنی و بهداشتی مبنی بر در خانه ماندن برای پیشگیری از ویروس کرونا را نادیده می گیرند. ...