سه شنبه ۱۴ آذرساعت ۰۹:۰۲Dec 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس»

نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، جعفر قادری؛ عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایبنا اظهار کرد: امروز شاهد ثبات نسبی قیمت ها در بازار هستیم که این مسئله نتیجه کاهش تورم ناشی از کاهش رشد نقدینگی و کاهش رشد پایه پولی در کشور است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۰    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: نمایندگان در بررسی لایحه بودجه 1403 نباید ساختار آن را به هم بزنند بلکه باید به جای ایجاد بار اضافی بر هزینه های جاری از توان بخش خصوصی کمک بگیرند.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره قانون افزایش سن بازنشستگی گفت: افرادی که هم اکنون به جای 30 سال، 35 سال خدمت می کنند حقوق 30 روز را می گیرند لذا در قانون افزایش سن بازنشستگی، چیزی به حقوق بازنشستگان اضافه نمی شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بر ضرورت جلوگیری از فرارمالیاتی اصناف لوکس مثل آرایشگران زنانه، رستوران داران، طلافروشان و ... تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره تعویض بخاری های فرسوده با بخاری های هرمتیک و درآمدی که می تواند برای دولت فقط در سال اول ایجاد کند، پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اهمیت پیش رفتن صنایع به سمت ذخیره سازی گاز پرداخت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: بازار ارز کشور با مدیریت منطقی و سازنده بانک مرکزی شرایط بهتری پیدا کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در قانون جدید بانک مرکزی استقلال عمل و قدرت مانور این بخش مدنظر قرار گرفته است،گفت: این افزایش قدرت می تواند آن نگرانی ها و دغدغه هایی که در گذشته وجود داشته را برطرف کند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۲۲:۲۱    
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصمیمات در زمینه متناسب سازی حقوق بازنشستگان باید به هر شکل موجود انجام بپذیرد، گفت: حتی اگر تصمیمات در زمینه حقوق بازنشستگان به دلیل بار مالی مغایر با اصل 75 هم شناخته شود، باید براساس توافق دولت و مجلس مسئله حل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصمیمات در زمینه متناسب سازی حقوق بازنشستگان باید به هر شکل موجود انجام بپذیرد، گفت: حتی اگر تصمیمات در زمینه حقوق بازنشستگان به دلیل بار مالی مغایر با اصل 75 هم شناخته شود، باید براساس توافق دولت و مجلس مسئله حل شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه ارسال لایحه بودجه به موقع به مجلس نمی رسد ، گفت: با توجه به اینکه امسال انتخابات مجلس را پیش رو داریم، اگر این لایحه در زمان تعیین شده به مجلس ارائه نشود به طور یقین دچار مشکل خواهیم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره تخصیص بنزین به هر کد ملی در کشور پرداخت و گفت: این شیوه به عدالت نزدیک تر است زیرا باید ثروت ملی بین همه به صورت برابر توزیع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اقدامی که باید در راستای توسعه گازسوز شدن خودروها انجام شود تا جلوی ناترازی بنزین گرفته شود، پرداخت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۶    
نماینده مجلس: تاکنون حدود 500 میلیارد دلار از پارس جنوبی کسب درآمد کرده ایم جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس در گفتگو با مهر: تاکنون نزدیک به 500 میلیارد دلار از پارس جنوبی، کشور کسب درآمد کرده است ...
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نوسانات کنونی نرخ ارز در بازار پایدار نیست و به طور قطع دوباره به نقطه ثبات و آرامش بازار که در 5 ماهه اخیر شاهد بودیم، برمی گردد. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمدرضا دشتی اردکانی؛ عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس در گفت وگو با خبرنگار ایبنا اظهار کرد: آزادسازی منابع ارزی ایران در سایه دیپلماسی فعال دولت سیزدهم و بانک مرکزی اتفاق مبارکی است که گشایش های اقتصادی به همراه داشته و دارد. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه -با آزادسازی دارایی های بلوکه شده ایران ضمن ایجاد آرامش در بازار ارز، ما خواهیم توانست مواد اولیه تولید و دارو را بهتر تامین کنیم. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: با آزادسازی دارایی های بلوکه شده ایران در کره جنوبی، شاهد تداوم روند تثبیت در بازار ارز هستیم.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با آزاد شدن دارایی های بلوکه شده ایران در کره جنوبی، سوئیفت بانک های ایرانی برای انتقال این منابع باز خواهد شد و باید تلاش کنیم تا سوئیفت برای بانک های ما باز بماند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره موضوع افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در نیمه دوم سال جاری گفت:اگر دولت چنین برنامه ای را مد نظر داشته باشد و به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دهند، قطعاً کمیسیون با نظر مثبت این مسئله را پیگیری خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان می تواند به اصلاح نظام مالیاتی کمک کرده و مودیان جدید مالیاتی را شناسایی و جلوی فرار مالیاتی را بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان می تواند به اصلاح نظام مالیاتی کمک کرده و مودیان جدید مالیاتی را شناسایی و جلوی فرار مالیاتی را بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر این نکته که بورس می تواند این امکان را فراهم کند تا منابع به سمت بخش های پیشران اقتصاد حرکت کند، گفت: باید ایراداتی که در عملکرد بازار بورس وجود دارد برطرف شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره به بهره برداری رسیدن فاز 11 پارس جنوبی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: تصمیمات لازم درباره تعیین قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس برای زوار اربعین اتخاذ شده و به اجرای این تصمیات باید نظارت دقیق شود تا مشکلی برای زائران ایجاد نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: اقدام بانک مرکزی برای انحلال کانون صرافان گامی مهم در مسیر پالایش بازار ارز کشور بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اثرات مثبت بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی پرداخت. جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار درباره شروع بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی و افزایش بهره برداری از گاز گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره حکم دیوان عدالت اداری در خصوص غیرقانونی بودن انتصاب رئیس سازمان امور اداری و استخدامی توضیحاتی داد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: صدور چک الکترونیکی و افزایش امنیت در این حوزه باعث شده تا حجم جرائم و در نتیجه پرونده های قضایی کاهش چشمگیری داشته باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: اجازه حذف معافیت های مالیاتی شرکت های دانش بنیان که در قانون جهش تولید دانش بنیان وضع شده اند و در برنامه هفتم بندی برای حذف آنها آمده است را نمی دهیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره لزوم ورود دولت و بانک مرکزی به وضعیت فعلی سیستم بانکی و عدم اعطای تسهیلات مسکن پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره عدم تمایل بانک ها به اعطای تسهیلات ساخت مسکن و در مقابل اعطای تسهیلات به کارکنان و کارمندان خود پرداخت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با تصویب این کمیسیون، محاسبه میانگین حقوق 5 سال پایانی دوره خدمت به عنوان ملاک پرداخت حقوق بازنشستگی از لایحه برنامه هفتم حذف شد. ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۹   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با تصویب این کمیسیون، محاسبه میانگین حقوق 5 سال پایانی دوره خدمت به عنوان ملاک پرداخت حقوق بازنشستگی از لایحه برنامه هفتم حذف شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۱    
سخنگوی کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه افشای حقوق بشر آمریکایی در قالب عکس می تواند پیام های جهانی داشته باشد،گفت: بهتر است این نمایشگاه ها در سطح گسترده شهرها به ویژه مدارس هم برگزار شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۸:۲۹   + ۴۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس از تصویب به کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۸:۱۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه برنامه پنج ساله هفتم توسعه در این کمیسیون خبر داد.
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به بیان انتقاداتی از بانک ها در زمینه عدم همکاری با مجلس برای اجرای قانون جهش تولید مسکن و عدم پرداخت تسهیلات مسکن پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:اخذ مالیات واقعی مشاغل خاص که عمده فرار مالیاتی را دارند، می تواند ما را به سمت عدالت و شفافیت مالیاتی سوق دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: گسترش روابط با کشور های همسایه و منطقه، گشایش های اقتصادی قابل ملاحظه ای در پی داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بهروز محبی نجم آبادی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: مسئله محور بودن و پرهیز از کلی گویی یکی از نقاط برجسته لایحه برنامه هفتم توسعه است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: با عرضه نفت در بورس درآمد های دولت افزایش پیدا میکند و باعث رقابت پذیری و انحصار زدایی از بازار فروش نفت در کشور ما می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: کاهش تورم 10 درصدی و رشد اقتصادی 8درصدی برای هر سال از مسائلی است که در لایحه برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: میانگین پرداخت مالیات کارمندان و کارگران بیشتر از مشاغل آزاد و خاص است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس کفت؛ خرید کاذب ارز جرم انگاری شود
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: دشمن با اکانت های جعلی به دنبال ایجاد تلاطم در بازار ارز است.
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس از مصوبه این کمیسیون برای افزایش 20 درصدی حقوق نمایندگان در سالجاری خبر داد.