چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۲:۳۱Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجلس عوام»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۴    
گرینت دیویس نماینده ای از حزب کارگر در مجلس عوام انگلیس به علت شکایت رسمی مبنی بر تعرض جنسی، از حزب تعلیق شده تا تحقیقات درباره اتهاماتش آغاز شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیما در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی دانشگاه امام صادق: برنامه PALESTINE DECLASSIFIED شبکه پرس تی وی همانند تیک تاک که در کنگره آمریکا مورد بررسی قرار گرفت در مجلس عوام انگلستان بررسی شد! ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس این گونه به نمایندگان مجلس عوام گزارش داد: دیکتاتور را بیرون کردیم و به تبعید فرستادیم و به جای او پادشاهی را نشاندیم که قول داده مجموعه ای از اصلاحات را انجام دهد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۶    
سرویس خارجی- بر اساس اعلام میراث جهانی یونسکو، ساختمان پارلمان انگلیس یک شاهکار معماری است؛ اما این شاهکار، به گفته قانونگذاران انگلیسی، به دلیل نشتی ها و نفوذ آزبست در معرض تخریب قرار دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بنا به گزارش مجلس عوام انگلیس، بسیاری از افغان هایی واجد دریافت پناهندگی از این کشور، هنوز موفق به دریافت پناهندگی نشده اند و در کشور خود به سر می برند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
گروه بین الملل: اکثریت نمایندگان مجلس عوام بریتانیا به طرح مورد مناقشه دولت برای مقابله با ورود غیرقانونی مهاجران رای موافق دادند. با این مصوبه مهاجران غیرقانونی نمی توانند تقاضای پناهندگی کنند و اخراج آنها به کشوری چون رواندا مجاز است. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۲    
رابرت جنریک معاون مهاجرت وزیر کشور، در گزارشی به مجلس عوام گفت دو پایگاه بلااستفاده نیروی هوایی برای...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی مجلس عوام انگلیس روز سه شنبه با انتشار گزارشی جهت دار، ادعای بی اساس گروگان گیری اتباع دو تابعیتی در ایران را تکرار و از ناتوانی دستگاه دیپلماسی این کشور برای آزادی آن ها انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون دفاعی مجلس عوام انگلیس از دولت خواست آنچه را که از 20 سال مأموریت پرهزینه در افغانستان آموخته است را در هفته آتی ارائه کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
افطار ماه رمضان با حضور رئیس مجلس عوام انگلیس و شخصیت های اسلامی در مجلس عوام برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سر لیندزی هویل، رئیس مجلس عوام انگلیس، در ضیافت افطار این مجلس میزبان گروهی از نمایندگان مسلمان مجلس عوام و اعیان، شخصیت های برجسته اسلامی و شماری از شهروندان مسلمان این کشور بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۲۵    
حزب ملی اسکاتلند با اشاره به حضور بوریس جانسون در کمیته انضباطی مجلس عوام انگلیس اعلام کرد: در این نشست نقاب از چهره بوریس جانسون برداشته شد و ادعا های پوچ او آشکار شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از رویترز، قانون اخبار آنلاین یا لایحه C-18 مجلس عوام کانادا در آوریل سال 2022 میلادی الزاماتی را تعیین کرد تا پلتفرم هایی مانند متا و آلفابت را به مذاکره با رسانه ها و پرداخت حق الزحمه محتوای آنها مجبور کند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: بوریس جانسون، نخست وزیر پیشین انگلیس که فعلا در سال 2023 میزان 3.7 میلیون پوند درآمد داشته، با انتقاداتی درباره حضور کم رنگ در پارلمان کشورش مواجه شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
برخی نمایندگان و فعالان انگلیسی در مجلس عوام نسبت به رویکرد لندن درباره حقوق بشری مسابقات فرمول یک اعتراض کرده و در یک کنفرانس مطبوعاتی محاکمه ناقضان حقوق بشر در بحرین را خواستار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۵    
مجلس عوام انگلیس، مجوز دسترسی های یک نماینده سابق این مجلس به نام کریس ویلیامسون را به علت مواضع اش و همکاری با شبکه تلویزیونی پرس تی وی ایران لغو کرد تا بار دیگر مرز های آزادی بیان در این کشور آشکار شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین انگلیس که به نشانه نارضایتی از توافق بریگزیت جدید ریشی سوناک، در مجلس عوام کشورش به آمریکایی ها ناسزا گفته بود، به ایجاد مناقشه دیپلماتیک با جو بایدن متهم شده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از رویترز، قانون اخبار آنلاین یا لایحه C-18 مجلس عوام کانادا در آوریل 2022 میلادی از سوی دولت جاستین ترودو نخست وزیر این کشور ارائه شد و قوانینی را برای ملزم کردن پلتفرم هایی مانند فیس بوک و گوگل برای مذاکره تجاری و پرداخت حق الزحمه به ناشران اخبار ارائه کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
پارلمان انگلیس ورود یک نماینده سابق حزب کارگر به ساختمان مجلس عوام را به دلیل اجرای برنامه ای در شبکه پرس تی وی در ارتباط با حمایت از فلسطین ممنوع کرده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۱    
وزیر امنیت انگلیس در ادعایی اثبات نشده به مجلس عوام این کشور گفت که 15 تهدید موثق از سوی ایران علیه شهروندان انگلیسی و افراد مقیم این کشور وجود داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امنیت انگلیس در ادعایی اثبات نشده به مجلس عوام این کشور گفت که 15 تهدید موثق از سوی ایران علیه شهروندان انگلیسی و افراد مقیم این کشور وجود داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۷:۱۰    
30 نماینده مجلس عوام انگلیس با ارسال نامه ای به ریشی سوناک نخست وزیر این کشور خواستار اعمال فشار لندن بر رژیم آل خلیفه در بحرین برای آزادی زندانیان سیاسی و مدافعان حقوق بشر زندانی در این کشور شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سفر زلنسکی به انگلیس علاوه بر ریشی سوناک رهبر حزب حاکم محافظه کار و نخست وزیر انگلیس، رهبر حزب کارگر و رهبر حزب لیبرال دموکرات انگلیس نیز بر حمایت از اوکراین تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کریس ویلیامسون نماینده سابق مجلس عوام انگلیس و از حامیان مردم فلسطین که در دوره رهبری جرمی کوربین بر این حزب، در مقام وزیر دولت سایه فعالیت می کرد به تازگی هدف جنگ روانی در این کشور قرارگرفته است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۹    
نخست وزیر انگلیس همزمان با اعتصاب های گسترده در این کشور از رئیس حزب کارگر انتقاد کرد. خبرگزاری میزان – ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس، کی یر استارمر ، رئیس حزب کارگر این کشور را متهم به جانبداری از معترضان افراطی و روسای اتحادیه ها کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : جیمز کلورلی، وزیر امور خارجه انگلیس روز سه شنبه در نشست مجلس عوام انگلیس با بیان اینکه ما به کار با دوستان و متحدان بین المللی ادامه می دهیم تا از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری کنیم ادعا کرد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
جیمز کلورلی روز سه شنبه در نشست مجلس عوام انگلیس مدعی شد: برنامه هسته ای ایران هرگز تا این اندازه پیشرفته نبوده است. ایران به تشدید فعالیت های اتمی خود ادامه می دهد و با این کار صلح و امنیت جهانی را به مخاطره می اندازد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۳    
اعتراضات صنفی جدید در انگلیس در همان روزی شروع می شود که لایحه جنجالی دولت برای اصلاح قانون حداقل پرداخت به خدمات در مجلس عوام مطرح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کتابخانه مجلس عوام انگلیس در گزارشی ویژه به بررسی آشوب های اخیر ایران و ارائه راهکار برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان مجلس عوام انگلیس از احزاب مختلف به دولت این کشور پیشنهاد دادند تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست سازمان های تروریستی قرار دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کمیته دفاعی مجلس عوام انگلیس با مطرح کردن اظهاراتی مداخله جویانه درباره امور داخلی ایران، گفت که فعالیت های کشورش برای مقابله با ایران کافی نبوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی اتحادیه های پرستاران، کارگری معلمان و اصناف آموزشی در انگلیس در اعتراض به حقوق پائین و وضعیت نامناسب شغلی خود در روزهای آینده دوباره اعتصاب خواهند کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مجلس عوام انگلیس روز پنجشنبه جلسه ای را درباره ایران به پیشنهاد باب بلکمن رئیس گروه دوستی پارلمانی انگلیس و اسرائیل برگزار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۰:۲۷    
فارس : اعضای مجلس عوام انگلیس شامگاه پنج شنبه طرحی را به اتفاق آرا به تصویب رساندند که از دولت این کشور می خواهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های اصطلاحا تروریستی قرار دهد ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران، مصوبه مجلس عوام انگلیس مبنی بر تروریست بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اوج دشمنی آن ها با مردم ایران دانست.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران تحرکات در ماه های اخیر در فضای سیاسی کشور را در راستای هدف قرار دادن امنیت کشور دانست و گفت: پلیس کشی و بسیجی کشی یعنی چه؟ مگر برای اعتراض سطل آشغال آتش می زنند؟ آقا گفتند دشمن با تبلیغات و دروغ کار خود را پیش می برد. این ها در مدتی کوتاه 38 هزار دروغ علیه ایران گفتند ...
برترین ها / اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۲:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی جزئیاتی از بسته تحریم های احتمالی اتحادیه اروپا علیه ده ها شخصیت و نهاد ایرانی منتشر کرده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۳    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران به مصوبه مجلس عوام انگلیس درباره سپاه واکنش نشان داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: خطیب موقت نماز جمعه تهران مصوبه مجلس عوام انگلیس مبنی بر تروریست بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اوج دشمنی آنها با مردم ایران عنوان کرد و گفت: نیروی انتطامی، بسیج، پلیس، ارتش و سپاه حافظان مردم و امنیت کشور هستند که با علنی شدن این دشمنی، مرگ بر انگلیس لیاقت شما است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خطیب نماز جمعه این هفته تهران، مصوبه مجلس عوام انگلیس مبنی بر تروریست بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اوج دشمنی آن ها با مردم ایران دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۵    
خطیب نماز جمعه تهران در واکنش به اقدام اخیر مجلس عوام انگلیس، سپاه و دیگر نیرو های مسلح را بازو های پرتوان ملت توصیف کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
خطیب موقت نماز جمعه تهران مصوبه مجلس عوام انگلیس مبنی بر تروریست بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اوج دشمنی آنها با مردم ایران عنوان کرد و گفت: نیروی انتطامی، بسیج، پلیس، ارتش و سپاه حافظان مردم و امنیت کشور هستند که با علنی شدن این دشمنی، مرگ بر انگلیس لیاقت شما است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : خاتمی بیان کرد: شب گذشته مجلس عوام انگلیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را جزو گروه های تروریستی آورد و تصویب کرد این هم یکی از پروندهای سنگین انگلیس است. سپاه ما و ارتش ما بازوهای مردم هستند می خواهید بگویید مردم ما تروریست پرور هستند؟ پس حقتان است مردم بگویند مرگ بر انگلیس.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران، مصوبه مجلس عوام انگلیس مبنی بر تروریست بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اوج دشمنی آن ها با مردم ایران دانست.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴    
همزمان پولیتیکو نیز از تصمیم اتحادیه اروپا برای بررسی اعمال تحریم های جدید علیه 40 فرد و نهاد ایران با ادعای سرکوب ناآرامی های اخیر ایران خبر داده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس عوام انگلیس در نشستی با تکرار برخی مواضع مداخله جویانه، خواهان اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران و قرار گرفتن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی این کشور شدند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مجلس عوام انگلیس طرحی را به تصویب رساند که خواستار قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های اصطلاحاً تروریستی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
فارس : اعضای مجلس عوام انگلیس شامگاه پنجشنبه طرحی را به اتفاق آرا به تصویب رساند که از دولت این کشور می خواهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های اصطلاحاً تروریستی قرار دهد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
مجلس عوام انگلیس طرحی را به تصویب رساند که خواستار قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های اصطلاحاً تروریستی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مجلس عوام انگلیس طرحی را به تصویب رساند که خواستار قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های اصطلاحاً تروریستی است.